Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Interfejs i Makra = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Odpowiedź

Temat: = ADDONY i MAKRA = Dyskusje, Porady, Pytania - ver. 2.0

Pierwsza     <<   <   ... | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |   >   >>     Ostatnia
Prowler
Wiadomość [#641]: 06.04.2011 o 21:23

Konto skasowane

macro to normalnie i pospolicie /cast [target=focus] kupabolt (musisz ustawić uprzednio focus na cel) , ew. [target=mouseover] wtedy używa czaru (w tym wypadku kupabolt) w celu na który najechałeś myszką.
addon do dotów ? wystarczy zwykły frejmes...

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
raziel666
Wiadomość [#642]: 06.04.2011 o 21:29

Konto skasowane

a - na tym filmiku sa tylko dwa (widoczne) addony. vuhdo/grid/healbot po lewo przy ramkach gracza i jego targetu i jakis addon od arenowych frame'ow po prawo (nie znam sie na nich bo nie gram pvp ale pewnie jakis gladius, gladiator czy inny arena master, wszystkie maja to samo, roznia sie detalami wiec wszystko jedno).

b - do najprostrzego macra /cast nazwaczaru mozesz dodac jaki ma byc target tego czaru dodajac w kwadratowych nawiasach 'target=xxx'.
na przyklad:
/cast [target=Kokojambo] Cyclone - castuje cyklon na gracza o nicku Kokojambo,
/cast [target=targettarget] Cyclone -castuje cyklon na cel twojego celu,
na arenach, zwlaszcza 2v2, uzywa sie do tego focusa. mozesz miec jeden zfocusowany cel. ustawiasz go wpisujac (moze byc w makrze ofc) /focus majac zaznaczony cel jaki chcesz zfocusowac albo zwyczajnie ppm na portret gracza i wybrac 'set focus'. do takiego sfocusowanego celu mozesz sie potem odwolywac w macrach, czytaj - castowac na taki cel co chcesz nie zmienijac swojego targetu.
komenda:
/cast [target=focus] Cyclone.

c- jest miliord, wymienie najpopularniejsze. classstimer, dotimer, needtoknow, fortexorcist, dla feralow specjalnie tez sa jakies, hellokity czy cos takiego.

Madness is the gift, that has been given to me!
Volx
Wiadomość [#643]: 07.04.2011 o 20:51

Konto skasowane

prosba o pomoc w znalezieniu dwoch addonow (pvp)
1. dla healera pomagajacy dispellowac etc
2. moze jest taki ze pokazuje nam wazne buffy przeciwnikow jak innervate czy pain suppresion

raziel666
Wiadomość [#644]: 07.04.2011 o 20:57

Konto skasowane

czemu kazdy (wulg.) przychodzi tutaj i poprostu zadaje swoje pytanie nie czytajac NIC wczesniej?
odpowiedzi na swoje pytania masz post wyzej Volx.
kazdy arena frame addon pokazuje wazne buffy/debuffy twoich przeciwnikow i domyslam sie, ze kazdy ma opcje ustawienia dispela pod lpm, ppm czy cos takiego.
jak nie zawsze masz /cast [target=mouseover] Dispel Magic.

Ertais
Wiadomość [#645]: 17.04.2011 o 18:25

Konto skasowane

Czy jest takie macro które automatycznie wysyła wiadomość np 'heal me' gdy życie spadnie do konkretnej liczby?

Profil Xfire
Profile SC2
Prowler
Wiadomość [#646]: 17.04.2011 o 19:05

Konto skasowane

jest coś takiego ale nie wiem dokładnie jak to ma wyglądać.
ale swoją drogą to healer chyba wie że ma Cię leczyć Cylon_anim.gif

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Lilly
Wiadomość [#647]: 17.04.2011 o 22:10

Konto skasowane

Ertais napisał
Czy jest takie macro które automatycznie wysyła wiadomość np 'heal me' gdy życie spadnie do konkretnej liczby?

Zapewne jest, ale nie wiem, czy healer będzie szczęśliwy, jeśli coś takiego uruchomisz ;)

Co do addonów, które informują ciebie o tym, to Power Auras na pewno ma taką możliwości. Poza tym msbt.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
Ertais
Wiadomość [#648]: 19.04.2011 o 20:55

Konto skasowane

Zadowolony na pewno nie będzie, ale Chciałbym żeby to się uruchamiało w krytycznej sytuacji.

Profil Xfire
Profile SC2
SiNist3r
Wiadomość [#649]: 21.04.2011 o 20:14

Konto skasowane

szukam addonu ktory dodaje obramowke kolorowa do itemow w character window, zeby bylo widac odrazu co jest epic/blue/green

raziel666
Wiadomość [#650]: 21.04.2011 o 20:25

Konto skasowane

Fizzle.

pawlos101
Wiadomość [#651]: 03.05.2011 o 15:52

Konto skasowane

zrobiłem uptade pitbulla i wszystko fajnie tylko nie pokazuje mi paska many,rage itd (alternate power bar) czy ktoś ma podobny problem albo wie jak to naprawić?

Powyższy post jest MOJĄ i TYLKO MOJĄ subiektywną opinią, jeśli chcesz mnie za nią zwyzywać to równie dobrze możesz mnie pocałować w dupę. Miłego dnia.

Odpoczynek od wowa.
T-9
Wiadomość [#652]: 03.05.2011 o 21:54

Konto skasowane

Ktoś obczaja jakiś zamiennik dla SBF (Satrina buff frames), najlepiej pod 4.1 ?

Wodotryski nie są mi potrzebne, interesuje tylko możliwość przeniesienia, skalowania, ustawiania ile kolumn/wierszy i oddzielenia buffów od debuffów.

Dinozaur
Wiadomość [#653]: 06.05.2011 o 19:50

Konto skasowane

Szukam addonu jak Equip compare, który porównuje staty naszych itemów z tymi na które najedziemy myszką. Nie znalazłem nowej wersji EC, chyba go już nie robią?

Baltazar
Wiadomość [#654]: 06.05.2011 o 20:04

Konto skasowane

http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/tekkompare.aspx
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/moncaicompare.aspx

[Edycja Baltazar - 06.05.2011 o 20:05]

The Cesspit
You Tube Profil
Festyn
Wiadomość [#655]: 15.05.2011 o 16:27

Konto skasowane

Nie mogę znaleźć addonów metamap i questhelper pod 4.1.0. Metamapy wogóle, a chciałem mieć ten rozmiar mapy z addonu(ten z wowa albo jest fullscreen albo na polowe i ledwo co widac, a regulowac wielkosci sie chyba nie da). Questhelpera tez nie ma, jakieś tam ściągałem ale nie pokazywały większości questów. A jednak ten wbudowany w wowa to nie to samo co questhelper ze starych patchy i dodatków. Bardzo bym prosił o jakiś link jeśli ktoś ma dostęp do nowych wersji tych 2 addonów. Dodatkowo bez questhelpera przy aktywnych questach nie widać lvlu trudności q.

I może jakby ktoś miał lightheaded? Addon ten pokazuje komentarze graczy na temat questa.

[Edycja Festyn - 15.05.2011 o 16:28]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Festynpl
raziel666
Wiadomość [#656]: 15.05.2011 o 22:01

Konto skasowane

questhelper na curse.com jest updatowany 2 tygodnie temu wiec jest pod 4.1
a metamap i titanpanel (o ktorym wspomniales w innym poscie) to DINOZAURY wsrod addonow, wyginely wieki temu.

Festyn
Wiadomość [#657]: 15.05.2011 o 22:22

Konto skasowane

Titanpanel mam znalazłem dobry działający :P A możesz polecić jakiś fajny addon do q :P? Quest helpera nie widzę, a ten naturalny z wowa działa jednak gorzej. Albo choć coś podobnego do lightheaded co by były komentarze graczy z cordami smiley.gif

I może coś z mapą głównie chodzi mi żeby cała mapa była odkryta...

[Edycja Festyn - 15.05.2011 o 22:31]

raziel666
Wiadomość [#658]: 15.05.2011 o 22:59

Konto skasowane

czego nie widzisz?
http://lmgtfy.com/?q=questhelper+wow+addon
do mapy masz cartographera albo mapstera. jest tez twoj metamap pod 4.1 ->http://www.wowinterface.com/downloads/info13311-MetaMapv4.0.html

Festyn
Wiadomość [#659]: 16.05.2011 o 00:24

Konto skasowane

Auć zjechał ten metamap mapę niemożliwie i questhelper też nie działa xD Ale i tak thx za pomoc smiley.gif

[Edycja Festyn - 16.05.2011 o 00:27]

Nekkro
Wiadomość [#660]: 16.05.2011 o 08:14

Konto skasowane

Festyn napisał
Quest helpera nie widzę, a ten naturalny z wowa działa jednak gorzej.

w ktorym momencie dziala gorzej ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 33 z 37.
Pierwsza     <<   <   ... | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :