Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 20:39
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Off-topic Wasze facjaty (reszta tudziez :p)

Odpowiedź

Temat: Wasze facjaty (reszta tudziez :p)

Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ...  >   >>     Ostatnia
palpatin
Wiadomość [#221]: 27.05.2002 o 22:21

Konto skasowane

Ta klasa demo, to mi się z taką gierką "wiggles" kojarzy biggrin.gif, wogóle włożyć im czerwone czapeczki i mogą być pomocnikami św. Mikołaja biggthumpup.gif

Jakoś tak mnie korci może sam swoją fotkę umieszczę, ale nie jestem zbyt znany, to pewnie nie aż taka radocha będzie (ale i tak umieszczę).

Caradrayn
Wiadomość [#222]: 27.05.2002 o 22:23

Konto skasowane

Nie diablotin.gif

Przyjdź pod ten mur, jeśli źle ci tam, gdzie jesteś
to próbka tego, jak wygląda kosmiczna przestrzeń
w której życia brak - na pewno
a jeśli co ginie - to przedmiot
UZIEL
Wiadomość [#223]: 27.05.2002 o 22:23

Konto skasowane

a teraz nadeszla chwila aby przedstawic Wam MOJĄ FOTKE, UZIEL to ten po prawej :

UZIEL i qmpel idą pić

UZIEL
Wiadomość [#224]: 27.05.2002 o 22:34

Konto skasowane

a propos klasy Thralla to zwazajcie na swoje slowa
to jak ktos wyglada jest tylko subiektywna ocena, dla jednych dana osoba jest piekna dla innych nie musi ...
wydaje mi sie, ze na 4um nie mamy samych cudownych Kenow, Tomow Cruisow, Keanu Reevesow i tak dalej
nie nasmiewajcie sie z innych bo sami tacy cudowni na pewno nie jestescie
jestescie tacy infantylni, a fe nie ladnie :P zawiodlem sie na Was biggrin.gif kpic z ludzkiego wygladu nieladnie, nieladnie....

ps. zdjecia nigdy nie oddawaja prawdziwego wygladu

shchoopack
Wiadomość [#225]: 27.05.2002 o 22:36

Konto skasowane

UZIEL napisał:
ps. zdjecia nigdy nie oddawaja prawdziwego wygladu

...Co bardzo dobrze widac na Twoim zdjeciu biggrin.gif biggrin.gif

Karo_l
Wiadomość [#226]: 27.05.2002 o 22:38

Konto skasowane

NIe, on tak po prostu wyglada jak jest trzezwy. Na szczescie nie zdarza mu sie to czesto. biggthumpup.gif

palpatin
Wiadomość [#227]: 27.05.2002 o 22:41

Konto skasowane

ja wiem, ale pierwsze wrażenie po tej klasie było makabryczne, nie naśmiewamy się przecież z jednej osoby, ale oni wszyscy się jakoś tak.. dobrali, to ogólne wrażenie było powiedzmy.. mocne, jakaś taka zbiorowa niefotogeniczność, bo pewnie na żywca to są piękni :P

UZIEL
Wiadomość [#228]: 27.05.2002 o 22:48

Konto skasowane

bocian tu masz wielka racje biggrin.gif

palpatin dalej piszesz nieladnie sad.gif wlasnie chodzii mi o to, ze mimo tego ze ktos nie za pieknie wyglada, nie wolno w zadnej formie z tego zartowac bo to bardzo sprawia przykrosc tej osobie (jesli sie o tym dowie), jak rowniez (czego uczyla mnie od malenkosci mamusia) swiadczy o braku podstawowych zasad kultury

nono.gif

palpatin
Wiadomość [#229]: 27.05.2002 o 22:58

Konto skasowane

Z tego co wiem, to osoby wystawiające tu fotki liczą się z ich przychylną bądź nieprzychylną krytyką. Owszem wiem, że żarty są wredne, złośliwe itd., ale wydaje mi się, że nikt nie bierze ich na poważnie, a może to po prostu ja nigdy się takimi komentarzami nie przejmowałem (jak umieszczę fotkę, to może zacznę biggrin.gif). Przecież to bardziej przekomarzanie się niż rzeczywisty komentarz - znamy się przecież z netu i wartość danej osoby mamy już dawno w główce ustaloną. Dlatego wydaje mi się, że zasad kultury aż znowu tak strasznie nie pogwałciliśmy, no chyba, że ktoś poczuł się moimi głupimi dow(wulg.)mi urażony wtedy najmocniej przepraszam - nie mówiłem tego serio, that was just a joke and take it easy.

ps. Pozdrowienia dla mamusi biggrin.gif

edycja: Nie oceniaj wychowania ludzi po jednym tekscie naforum.

[Edycja - palpatin w 27-05-2002 o 23:04]

UZIEL
Wiadomość [#230]: 27.05.2002 o 23:15

Konto skasowane

nie oceniam Waszego wychowania, tym bardziej wlasnie po jednym poscie
znowu musze tlumaczyc o co mi chodzi ? ...... biggrin.gif
wiem ze to tylko zarty (przynajmniej w Twoim wypadku), ale chodzi o to, ze nie powiesz komus wprost: " boze co za paszkwirus muhehehe buahahah " :P bo tak nie wypada
dlatego zwracam Wam uwage zebyscie uwazali na takie wypowiedzi nono.gif

ps. czekam na Twoja fotke
mame nie pozdrowilem bo juz smacznie spi biggrin.gif

Czeœ
Wiadomość [#231]: 28.05.2002 o 09:12

Konto skasowane

Heh na moci hklasowych zdjeciach nawet prawdziwe laski wygladaly jakby tydzien sie nie myly. Nie ma co oceniac po zdjeciach, a co dopiero klasowych. Zreszta jak tak krytykujecie to moze pokazcie swoje klasowe, zobaczymy jak wszyscy pieknie wyszli.

serinde
Wiadomość [#232]: 28.05.2002 o 14:27

Konto skasowane

http://strony.wp.pl/wp/sjakies_foto/12.jpg - drugi od prawej u gory jest uwazany za najprzystojniejszego. a jak splaskacialy orangutan wyglada. reszta zreszta tez jak jakies placki..
dolaczam sie do tego, ze nie mozna po zdjeciach oceniac. Ale troche pozartowac nie zaszkodzi! biggrin.gif

ProPiccolos
Wiadomość [#233]: 28.05.2002 o 14:42

Konto skasowane

hmm 2 od prawej na dole ma jakies dziwne oczy diablotin.gif
a ten na lewo od niego tez jakis dziwny jest diablotin.gif diablotin.gif

dobra juz nie bede ale nie moglem sie powstrzymac biggrin.gif

ogólnie to jestem złym człowiekiemdiablotin.gif
Kuniarz
Wiadomość [#234]: 28.05.2002 o 14:48

Konto skasowane

hehehe, jak tu nie oceniac po zdjeciach, jak tu kolo pierwszy z lewej na dole ma problemy z orientacja :-) troszke mu sie tabliczka odwrocila , hihihi - a moze to jest II E z podstawowki ?

[Edycja - Kuniarz w 28-05-2002 o 14:49]

shchoopack
Wiadomość [#235]: 28.05.2002 o 14:56

Konto skasowane

Na tym zdjeciu bez watpienia najgorzej wyszedl fotograf - ale jak by sie postaral troche bardziej to na pewno udaloby mu sie cale zdjecie zrobic nieostre :P

Edit: a moze to problem ze skanerem? confused.gif

[Edycja - shchoopack w 28-05-2002 o 14:57]

serinde
Wiadomość [#236]: 28.05.2002 o 15:02

Konto skasowane

nie.. to fotograf. widac tez na rogach rozjechane glowy..

a co do tabliczki.. to.. ee... tak, to jest moja klasa ;) to powinno wszystko wyjasnic smiley.gif efekt jak najbardziej zamierzony.

[Edycja - serinde w 28-05-2002 o 15:05]

Whiller
Wiadomość [#237]: 28.05.2002 o 15:05

Konto skasowane

jak zobaczyycie moje klasowe zdjecie to wszyscy walniecie na podloge ze smiech (siebie zamaluje w pancie , bo wygladam jakbym komus loda robil... biggrin.gif)

Dune
Wiadomość [#238]: 28.05.2002 o 16:17

Konto skasowane

mielismy dzis zdjecia robione, wiec jak nam oddadza to wrzuce i dam linka. wtedty sie dopiero bedziecie smiac, jak ich zobaczycie.

Karo_l
Wiadomość [#239]: 28.05.2002 o 16:21

Konto skasowane

Ich? Czy aby na pewno tylko ich? smiley.gif

Hagen
Wiadomość [#240]: 28.05.2002 o 16:36

Konto skasowane

Uff, wielka jest mądrość moja, że nie daję sobie robić zdjęć. Dzięki temu żadna złośliwa banda nie obgaduje mnie na różnych 4ach diablotin.gif

[Edycja - Hagen w 28-05-2002 o 16:38]

REKLAMA
Strona 12 z 636.
Pierwsza     <<   <   ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :