Dziś jest: Niedziela, 18 sierpnia 2019, godzina 04:45
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Ban za darmoche i już a co

Odpowiedź

Temat: Ban za darmoche i już a co

danger111
Wiadomość [#1]: 27.05.2009 o 21:11

Konto skasowane

Firma Blizzard postępuje nie fer wobec swoich klientów ja gre kupiłem z 3 miesiące temu i grałem na Batle necie z kumplem aż pewnego razu przychodze i chce sobie zagrać a tu wyskakuje mi wiadomość KLUCZ CD ZOSTAŁ WYŁĄCZONY. PROSIMY O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z POMOCĄ TECHNICZNĄ BLIZZARD ENTERTAINMENT. >:-( Widocznie Blizzard nie umie rozpoznać kluczy orginalnych od scrakowanych i mają bałagan. W przyszłości chciałem zakupić Diablo 3 ale w tym przypadku nie widze sensu zakupu tej gry .

Shapirox
Wiadomość [#2]: 27.05.2009 o 22:27

Konto skasowane

no to ci powiem, że mam podobny problem i zgadzam się z tobą w 100% Blizzard jest jednym słowem po(wulg.) i taka jest prawda niedosyć, że zablokował mi mój orginalny klucz CD-Key LOD to na dodatek nie wiem kiedy mi odblokują...

szu999
Wiadomość [#3]: 04.06.2009 o 13:23

Konto skasowane

Wiecie blizz ot tak nie daje bana na konto , musial miec jakis powod , musicie sie gruba zastanwoic czy nie uzywaliscie hackow mimo ze nie wiedzieliscie ze nimi sa .... nawet glupi d2loader przez blizza notabene jest uznawany za hack. Co do czasu blokady konta jesli ktos dostal bana pierwszy raz moze liczyc na to iz odblokuja mu klucz bodajze po miesiacu , natomiast z kontami nalezy sie pozegnac niestety.

vinis
Wiadomość [#4]: 04.06.2009 o 21:03

Konto skasowane

Ja mam identyczny problem ,miesiąc pograłem na battlenecie ,wcześniej nie miałem oryginału . No i mam wyłączony klucz teraz ,tez nie wiem za co nawet ... jest to mój pierwszy ban więc mam nadzieje że za miesiąc już będę mógł grać.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :