Dziś jest: Sobota, 8 sierpnia 2020, godzina 02:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Offtopic - dyskusje o wszystkim

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
ShadowDancer
Wiadomość [#181]: 05.07.2009 o 13:18

Konto skasowane

W każdym razie niezłe są :P A myślałem, że sobie wymyślacie, bo niektóre kupy się nie trzymają ;P

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#182]: 05.07.2009 o 13:41

Konto skasowane

Które na przykład ?! po.gif (biggrin.gif )

>Zapraszam do mojej galerii.<
Venucci
Wiadomość [#183]: 05.07.2009 o 14:05

Konto skasowane

Nie słuchaj go tam, wszystkie są dobre(jak nie świetne!). Co prawda jeszcze opisów wszystkich nie zrobiliście ale to oczywiste bo przecież SC2 jest "balansowane" i jakaś jednostka może się zmienić graficznie lub zastąpić niektóre skille u casterów(wykluczam usunięcia gdyż to już nie ten etap tworzenia gry). Naprawdę Ci którzy robią newsy i opisy odrabiają kawał dobrej roboty i tak trzymać. coolgleamA.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#184]: 05.07.2009 o 14:14

Konto skasowane

Mówię, że dobrze się czyta smiley.gif

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#185]: 05.07.2009 o 14:14

Konto skasowane

Teraz mam dużo czasu więc myslę, że te brakujące napisze dość szybko biggrin.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#186]: 05.07.2009 o 14:46

Konto skasowane

Uh, to bardzo dobrze, bo codziennie sprawdzam, czy jakieś się nie pojawiły ^^

ONLY ROCK'N'ROLL

Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#187]: 05.07.2009 o 15:55

Konto skasowane

Już wysłałem opisy Broodlinga/Mantalinga, Changelinga, Creep Tumor, Baneling Nest, Nydus Worm & Network

Powinny wkrótce byćsmiley.gif

Venucci
Wiadomość [#188]: 05.07.2009 o 16:30

Konto skasowane

Mam pytanie(twoje opisy jeszcze nie dotarły ale nie oto chodzi) czy faktycznie Broodlord pochodzi z mutacji Corruptoraconfused.gif ? Czy może chodziło o mutaliska(jeśli nie to w co mutalisk będzie się mutował(bo przecież to mutalisk! - powinien się móc mutować).

Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#189]: 05.07.2009 o 16:42

Konto skasowane

Venucci napisał
Mam pytanie(twoje opisy jeszcze nie dotarły ale nie oto chodzi) czy faktycznie Broodlord pochodzi z mutacji Corruptoraconfused.gif ? Czy może chodziło o mutaliska(jeśli nie to w co mutalisk będzie się mutował(bo przecież to mutalisk! - powinien się móc mutować).

Na to wygląda, mnie tez to zdziwiło - ale tako rzecze SC2 Armory i tego się trzeba trzymać (na ich forum chyba nawet jest dyskusja na ten temat )smiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#190]: 05.07.2009 o 17:43

Konto skasowane

Wszystko pisze w dziale jednostki -.-

Grał ktoś w Subbsa - zombie? Takie głupie, że ja nie mogę :P

[Edycja ShadowDancer - 05.07.2009 o 17:43]

ONLY ROCK'N'ROLL

Petersky
Wiadomość [#191]: 05.07.2009 o 22:36

Konto skasowane

Ja grałem w Stubbsa smiley.gif
Świetny pomysł stanąć po drugiej stronie barykady tongue.gif

...niestety nie przeszedłęm, zaciąłem się w miejscu, gdzie trzeba było na wąskich uliczkach uciekać przed czołgiem.

(i tak najlepsza w tej grze jest muzyka w głównym menu i misje na wsi, gdzie walczy się z tzw. redneckami potluczony.gif )

po.gif "Prepare to dieee...!" InfestedTerran

http://www.starcraft.gieromaniak.pl - zapraszam do czytania moich tekstów coolgleamA.gif

バカ TEAM potluczony.gif
ShadowDancer
Wiadomość [#192]: 05.07.2009 o 23:05

Konto skasowane

xD ale pomysł z łapką był zajebisty. Tak se po prostu odrywa łapkę ;P To z tym fotelem i naukowcami looool. A najlepsze jest jak na farmie dorwiesz się do kaemu :P

Właśnie, masz jakiś sposób na tych z piłami? Na specjale niepodatni, a zastrzelić nie próbowałem(ciężko rączusią podejść do wieśniaka z dubeltówką :F)

ONLY ROCK'N'ROLL

Venucci
Wiadomość [#193]: 06.07.2009 o 08:36

Konto skasowane

Ja tam wolałem się czaić, a potem łapać ich od tyłu lub rzucać w nich granatami(czasami główka też robiła swojebiggrin.gif ) no i oczywiście kumple pomagali.

P.S. Ja proponuje abyś używał granatów(czasami główkę) i inne zombiaki (kumple!) i powinno być dobrze. W niektórych misjach są również pojazdy, ale ja tam preferowałem podejść do gości i zmienić ich w zombie(aby mieć dużą ilość zombie).

xrasnolud
Wiadomość [#194]: 06.07.2009 o 09:56

Konto skasowane

Venucci napisał
Ja tam wolałem się czaić, a potem łapać ich od tyłu (...)

To fajnie masz XD.

.
Pomagajmy dzieciom chorym na autyzm.
ShadowDancer
Wiadomość [#195]: 06.07.2009 o 10:12

Konto skasowane

Omg Venuci pisałem, że chodzi mi o bossów, którzy są niepodatni na specjale, czyli główkę/rączkę/flaki/gazy i nie da się ich zmienić w zombie

ONLY ROCK'N'ROLL

Petersky
Wiadomość [#196]: 06.07.2009 o 10:58

Konto skasowane

Ci wielcy wieśniacy z piłami łańcuchowymi? Likwidowałem ich paroma strzałami ze starej, dobrej dubeltówki... Ewentualnie rozjedź ich samochodem albo próbuj zajść od tylca (tiaaaa, dokładnie tak) i napierdzielaj wręcz póki gnój nie zdąży się obrócić.

po.gif "Prepare to dieee...!" InfestedTerran

http://www.starcraft.gieromaniak.pl - zapraszam do czytania moich tekstów coolgleamA.gif

バカ TEAM potluczony.gif
Venucci
Wiadomość [#197]: 06.07.2009 o 17:31

Konto skasowane

Ja gości z piłami łańcuchowymi rozwalałem albo granatami albo "główką) A z tym łapaniem od tyłu miałem na myśli zwykłych przeciwników( i potem używałem jako mięsna tarcza - to tyle).

ShadowDancer
Wiadomość [#198]: 08.07.2009 o 10:25

Konto skasowane

Ale 1wsze etapy były najfajniejsze... Wystarczyło zainfekować z 5ciu a potem... (to w komendzie policji). Tama też była niezła ;F

Echhh czołg możesz rozwalić z bańki, albo 3 flakami. Możesz też przejąć żołnierza z rakietnicą. Zakończenie PWNuje :F

ONLY ROCK'N'ROLL

Calthrop
Wiadomość [#199]: 09.07.2009 o 12:10

Konto skasowane

A tak z zupełnie innej beczki... Czy ktoś widział ostatnio jakieś nowości? Nie wiem, czy czegoś nie przeoczyłem, ale starcraft2.net.pl podobno zrobiło "3 wielkie wywiady" i jednego mi do tej pory brakuje. Aż taki jest wielki?tongue.gif

Adamixsosx
Wiadomość [#200]: 09.07.2009 o 12:11

Konto skasowane

Dokładnie! Gdzie trzeci wywiad?crying.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
REKLAMA
Strona 10 z 69.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :