Dziś jest: Sobota, 8 sierpnia 2020, godzina 01:48
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Offtopic - dyskusje o wszystkim

Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
TheDragon
Wiadomość [#141]: 27.06.2009 o 22:04

Konto skasowane

1.
ShadowDancer napisał
w komentach wypowiadają się same 10-latki z wodogłowiem

na forum wcale nie jest lepiej, ale na szczescie mój ulubiony xkrasnolud podnosi poziom ogółu Cylon_anim.gif

2. n00ber ma wiecej racji niz wy wszyscy (nie mowie ze wy swoich tez nie macie), bo wystarcza nie doprowadzac do sytuacji gdzie trzeba w pośpiechu wszystko odwoływać.
I nikt (kogo warto sluchac) po was za to nie jedzie, bo takie cos to normalka w takiej branzy...

I Element, jadąc w taki, bądź co bądź, prymitywny sposób po N00berze stałeś się co najwyżej idolem 12-letniej forumowej publiczności...

[Edycja TheDragon - 27.06.2009 o 22:14]

This is Sparta Madness!!!
ShadowDancer
Wiadomość [#142]: 27.06.2009 o 22:20

Konto skasowane

TheDragon napisał
1.
ShadowDancer napisał
w komentach wypowiadają się same 10-latki z wodogłowiem

na forum wcale nie jest lepiej, ale na szczescie mój ulubiony xkrasnolud podnosi poziom ogółu Cylon_anim.gif

2. n00ber ma wiecej racji niz wy wszyscy (nie mowie ze wy swoich tez nie macie), bo wystarcza nie doprowadzac do sytuacji gdzie trzeba w pośpiechu wszystko odwoływać.
I nikt (kogo warto sluchac) po was za to nie jedzie, bo takie cos to normalka w takiej branzy...

I Element, jadąc w taki, bądź co bądź, prymitywny sposób po N00berze stałeś się co najwyżej idolem 12-letniej forumowej publiczności...

Chodziło mi o tych użytkowników, którzy napisali więcej niż 2 posty...

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Asmodan
Wiadomość [#143]: 27.06.2009 o 23:24

Konto skasowane

Ale się zrobiła burza o te komentarze... No po prostu szok...
//ja sie tym w ogole nie przejalem bo po co tu panika?

[Edycja krecik123 - 27.06.2009 o 23:46]

krecik123
Wiadomość [#144]: 28.06.2009 o 11:21

Konto skasowane

spokój!
//kret!! NIe ingeruj w to, co ludzie tu piszą, póki jakoś szczególnie się nie obrażają... To w końcu temat na offtopic!biggrin.gif

//zapomnialem ze to offtop xD
//no właśniesmiley.gif A teraz dajmy chłopcom spokojnie smyrać ich ego;)

[Edycja mateuszwaracki - 28.06.2009 o 15:22]

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
xrasnolud
Wiadomość [#145]: 28.06.2009 o 17:08

Konto skasowane

Wybaczcie, faktycznie niepotrzebnie podejmuje rękawice tych że wyszukanych prowokacji: P.

Posta usunąłem. ;)

A skoro to offtop, grał ktoś w HoM&M 5 ? zastanawiam się nad kupnem i nie wiem, czy warto (bo np. cześć 4 to było dno :P )

.
Pomagajmy dzieciom chorym na autyzm.
Asmodan
Wiadomość [#146]: 28.06.2009 o 17:51

Konto skasowane

xrasnolud - nie musiałeś usuwać posta, ten temat ma to do siebie, że można nawet du** Maryni wychwalaćsmiley.gif

A w Heroes V grałem. Na pewno dużo lepsze niż czwórka, w którą też grałem, odnieść do trójki nie potrafię, bo w nią nie miałem przyjemności zagrać. Jeśli szukasz czegoś w tym gatunku to polecam Kings Bounty: The Legendsmiley.gif

Adamixsosx
Wiadomość [#147]: 28.06.2009 o 18:19

Konto skasowane

Grałem h5 niezbyt spodobała mi się grafika....

Osobiście najbardziej wole h3 a h4 to dno....

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#148]: 28.06.2009 o 18:37

Konto skasowane

Mateusz zagraj w 3 bo jest najlepsza z całej serii.. 5 jest moim zdaniem w porządku... ale wolę RTS'y od turóweksmiley.gif

>Zapraszam do mojej galerii.<
Adamixsosx
Wiadomość [#149]: 28.06.2009 o 18:54

Konto skasowane

TRÓJKA THE BESTpotluczony.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
xrasnolud
Wiadomość [#150]: 28.06.2009 o 18:58

Konto skasowane

Hmm... a może umówimy się kiedyś na jakąś grę w h3 po sieci biggrin.gif co wy na to?

.
Asmodan
Wiadomość [#151]: 28.06.2009 o 19:25

Konto skasowane

Namów Krzyśka na patronat medialny, wtedy też się przyłączę, choć w Heroes'y jestem całkowitym noobkiemsmiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#152]: 29.06.2009 o 00:45

Konto skasowane

Xd Jestem za! Ja dostałem dzikie hordy, ale długo sobie nie pograłem(nuuuda) 3 była lepsza :F

Grał ktoś w takie gry jak - disciples III, Darkstar One(symulatory kosmiczne)

Fear[zjebiaszcze, grałem z zapartym tchem, muszę tylko dokończyć dodatek], Crysis[na końcu wiesza się jak ch](fps)

Tzar[w to akurat dawno grałem, ale w sumie przyjemne]

Z turówek UFO:X-COM Terror from the deep[to były czasy](miałem panią porucznik, która przeżywała strzał z sonic rifle w najgorszym pancerzu)
Colonize[zabawa w kolonizowanie ameryki, budowanie fortów, zna ktoś?]

Oczywiście Settlers 2 kocham do dziś, za bardzo dobrą grafikę[jednak do tej pory nie czaje po kiego ch jest piwo] ;F

xrasnolud, a grałeś w Disciples II mroczne proroctwo? Wg. mnie bardzo dobra, niedoceniona turówka. Myślę, że byłbyś zadowolony ;P

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Asmodan
Wiadomość [#153]: 29.06.2009 o 01:25

Konto skasowane

Choć ja i tak bym wolał turniej w Stara (w którego też dobry nie jestem i pewnie bym baty zebrał:P)

[Edycja mateuszwaracki - 29.06.2009 o 01:29]

xrasnolud
Wiadomość [#154]: 29.06.2009 o 08:53

Konto skasowane

Ja również w SC nie grałem od... od dobrych dwóch lat. Dawniej zagrywałem się godzinami a teraz zwyczajnie nie mam czasu :/. Niestety praca, żona, dziecko i studia dają popalić.

[Edycja xrasnolud - 29.06.2009 o 18:28]

.
robalxp
Wiadomość [#155]: 29.06.2009 o 11:45

Konto skasowane

disciples 3 jeszcze nie wyszło :P, gralem w 2 i strasznie mi sie spodobalo w jaki sposob byly zorganizowane armie zamiast cyfr(wielkosc armii), jednostki zdobywaly exp i awansolwaly na wyzszy poziomy, dzieki czemu kazda jednostka w twojej armii (maks 6) dostawala nowe zdolnosci. Dark star one fajna giera(tak samo freespace 1 i 2, oraz freelancer), a niedlugo ma wyjsc jumpgate: evolution

hom&m 5 calkiem niezle zwlaszcza po tym co prezentowala 4

Lunatics Unite
ShadowDancer
Wiadomość [#156]: 29.06.2009 o 12:39

Konto skasowane

Hmm muszę obczaić... W darkstar zrobiłem myśliwco/krążownik(aktualnie 4 wieżyczki i 4 działka) i mam taki problem, że cały mój sprzęt jest stary ;F z handlu profitów dużych nie ma, przemyt też słabo(brak źródła towaru), misje w terminalu to max 60 000 kr, tylko misje poboczne i kryjówki piratów dają kopa... Może niepotrzebnie zainwestowałem i w myśliwca i w krążownika?

Disciples 3 już wyszło ;F a grałeś w Descenta? Też fajny symulator!

ONLY ROCK'N'ROLL

Mbakos
Wiadomość [#157]: 29.06.2009 o 15:07

Konto skasowane

xrasnolud napisał
Ja również w SC2 nie grałem od... od dobrych dwóch lat. Dawniej zagrywałem się godzinami a teraz zwyczajnie nie mam czasu :/. Niestety praca, żona, dziecko i studia dają popalić.

Kozak :P ja w SC2 to w ogole nie gralem biggrin.gif

Asmodan
Wiadomość [#158]: 29.06.2009 o 23:40

Konto skasowane

Ty, ja też nie grałem - dawaj kopie, dziadzie!

ShadowDancer
Wiadomość [#159]: 29.06.2009 o 23:48

Konto skasowane

Kraków... to niedaleko :P Pojadę tam i mu buchnę, a potem wrzucę wszystko na konto google i dam wam hasło i login :P

ONLY ROCK'N'ROLL

robalxp
Wiadomość [#160]: 30.06.2009 o 08:51

Konto skasowane

http://www.gamezilla.pl/content/trailer-disciples-iii-renaissance-specjalnie-na-e3

w descenta tez pogrywalem, ale kurde to bylo jakas dekade temu :P
obecnie pocinam w stara ( w wiekszosci umsy), kings bounty legend i motorstorm pacific rift

ktos pykal w battlefield heroes? taka kreskowkowa darmowa giera, nawet sie przyjemnie gra

Lunatics Unite
REKLAMA
Strona 8 z 69.
Pierwsza     <<   <   ... | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :