Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 22:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Offtopic - dyskusje o wszystkim

Pierwsza     <<   <   ... | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | ...  >   >>     Ostatnia
Rain
Wiadomość [#1261]: 18.06.2011 o 23:24

Konto skasowane

Razor najwidoczniej za malo siedzisz na tym forum smiley.gif od jakiegos czasu "majom chcom albo kcom" sa tutaj dosc popularne

zreszta mam dysgrafie ;P i polski nie jest moim ojczysym tak ze sie nie czepiaj hahaha.gif buzka

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
Muradin
Wiadomość [#1262]: 19.06.2011 o 00:26

Konto skasowane

Adamixsosx napisał
szadoł nie siedzisz u mie w domu i nie wiesz o mnie nic ani jak to wygladało wiec nie muw ze majom racje ;)

Kiedyś to były dopiero trolle, a teraz... sam nie wiem...

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Rain
Wiadomość [#1263]: 19.06.2011 o 00:34

Konto skasowane

scarab i chealsea podostawali bana po rak kolejny na kolejne nowe konta...

Adamixsosx
Wiadomość [#1264]: 19.06.2011 o 11:20

Konto skasowane

tak jak myślałem nie ogarneliście. smiley.gif Co ja napisałem? Że mnie nie znacie, nie wiecie jaki jestem. Pisząc takim językiem wkręciłem wam że jestem trollem. Oznacza to, że ja mogę udawać kogokolwiek, a wy i tak nie będziecie wiedzieć jaki jestem naprawdę.
A z tego wynika, że nie możecie oceniać sytuacji w jakiej spadła mi ta śrubka. Mogło to się stać naprawdę niefortunnie albo tak jak mówił Pan Shadow mogłem być kretynem który bawi się w rzucanie śrubek do odpalonego komputera. Dlatego NIE CHCIAŁEM abyście się wypowiadali jakim jestem kretynem, że dopuściłem do takiej sytuacji tylko chciałem abyśice mi pomogli w takiej zaistniałej sytuacji. Tym którzy nie trollowali dziękuje smiley.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
Asmodan
Wiadomość [#1265]: 19.06.2011 o 11:55

Konto skasowane

Stary, a wiesz co ja Ci powiem... A ch... mnie boli Twoja karta graficzna?

Nic się samo nie dzieje - jeżeli Twoja karta dostała śrubką to albo:
a) Ktoś jej nie dokręcił, albo odwalił inną manianę przy składaniu kompa
b) Ty ześ się bawił w majstra i sobie sam zepsułeś.
c) Ktoś był ch... i wrzucił Ci śrubkę do kompa.

W wariancie a - dojdź kto i się kłóć, w wariancie b - spierniczyłeś, Twoja wina, w wariancie c - to pewnie rodzeństwo, idź do starszych.

Innej opcji raczej nie ma, bo przecież śrubki się z kosmosu nie biorą... To, jak karta oberwała śrubką nie ma znaczenia. Ważne jest to, że nikt tutaj nie jest raczej bogiem informatykiem co po jednym zdjęciu powie Ci, czy to można naprawić. Nawet gdyby jakiś użytkownik zajmował się czymś takim to pewnie i tak musiałby to zobaczyć na żywo i ocenić.

[Edycja Asmodan - 19.06.2011 o 11:58]

Kunta
Wiadomość [#1266]: 20.06.2011 o 00:49

Konto skasowane

tak sobie myśle skąd w budzie taka luźna śrubka mogła się wziąć ? Poza srubami mocującymi mobo i napędy nic mi innego do łowy nie przychodzi. A aby dokręcić te śrubki od tych dwóch rzeczy , to trzeba sie w sumie postarać Oo

Adamixsosx napisał
Vegosan, Kunta jesteście żałośni...

Nie na tyle żałośni aby grzebać w kompie podłączonym do prądu O_o Patrząc na twoje posty to wnioskować można że siedzisz w gimnazjum i jesteś dość średnio inteligentnym jegomościem , więc wybacz

Adamixsosx
Wiadomość [#1267]: 20.06.2011 o 07:06

Konto skasowane

Kunta podwójne pudło biggthumpup.gif

Garn
Wiadomość [#1268]: 20.06.2011 o 08:25

Konto skasowane

Kunta napisał
Nie na tyle żałośni aby grzebać w kompie podłączonym do prądu O_o Patrząc na twoje posty to wnioskować można że siedzisz w gimnazjum i jesteś dość średnio inteligentnym jegomościem , więc wybacz

Czemu wszyscy się tak przyjebali do tego gimnazjum?? Ja już od dawna w gimie nie jestem ale wspominam czas tam spędzony najlepiej w życiu, nawet żałuje że czasy tam się skończył sad.gif Bez sesnu takie gadanie "a od razu widać że jesteś debilem Z GIMNAZJUM"... strasznie mnie to (wulg.)a...

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Vegosan
Wiadomość [#1269]: 20.06.2011 o 09:52

Konto skasowane

Adamixsosx napisał
szadoł nie siedzisz u mie w domu i nie wiesz o mnie nic ani jak to wygladało wiec nie muw ze majom racje ;)

Nie przeceniaj sie - nie interesuje nas Twoje zycie i stosunki w domó. Na kogo bys sie nie kreowal widac ze brakuje Ci paru pkt IQ chocbys nie wiem jak bardzo chcial to ukryć

Adamixsosx napisał
Pisząc takim językiem wkręciłem wam że jestem trollem. Oznacza to, że ja mogę udawać kogokolwiek, a wy i tak nie będziecie wiedzieć jaki jestem naprawdę.

MISTRZ PSYCHOLOGII !! Proponuje napisac ksiazke ,,Nie uwierzysz - mozesz udawac kogos innego '' potluczony.gif

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Adamixsosx
Wiadomość [#1270]: 21.06.2011 o 23:17

Konto skasowane

Vegosan napisał
Adamixsosx napisał

Nie przeceniaj sie - nie interesuje nas Twoje zycie i stosunki w domó. Na kogo bys sie nie kreowal widac ze brakuje Ci paru pkt IQ chocbys nie wiem jak bardzo chcial to ukryć

Adamixsosx napisał
Pisząc takim językiem wkręciłem wam że jestem trollem. Oznacza to, że ja mogę udawać kogokolwiek, a wy i tak nie będziecie wiedzieć jaki jestem naprawdę.

MISTRZ PSYCHOLOGII !! Proponuje napisac ksiazke ,,Nie uwierzysz - mozesz udawac kogos innego '' potluczony.gif

Okej Okej skoro tak twierdzisz to pewnie prawda smiley.gif jestem debilem który ma 90 punktów IQ zadowolony? Vegosanku? :*

Asmodan
Wiadomość [#1271]: 22.06.2011 o 08:51

Konto skasowane

Adamixsosx napisał
Vegosanku? :*

Make peace not war, fellas!

Vegosan
Wiadomość [#1272]: 22.06.2011 o 09:07

Konto skasowane

Adamixsosx napisał
Vegosan napisał
Adamixsosx napisał

Adamixsosx napisał

Okej Okej skoro tak twierdzisz to pewnie prawda smiley.gif jestem debilem który ma 90 punktów IQ zadowolony? Vegosanku? :*

sry ale na gejowskie zaloty nie odpowiadam :] no chyba ze znowu udajesz kogos innego to padam na kolana! piekna gra aktorska ! zamiast do ogólniaka trzeba bylo isc do szkoly aktorskiej :>

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Adamixsosx
Wiadomość [#1273]: 22.06.2011 o 23:14

Konto skasowane

Ech ;D ale Ty się lubisz wszystkiego czepiać. Kartę naprawiłem więc spoko smiley.gif Uszkodzony był tor zasilający trzeba było go dobrze zlutować i jest git ;D

Rain
Wiadomość [#1274]: 23.06.2011 o 10:47

Konto skasowane

wiec zrobiles lutowanie w domowych warunkach uklady scalonego wymajagacego precyzji mikrometrowej o szerokosci sciezki 4-5 mikrona?

Muradin
Wiadomość [#1275]: 23.06.2011 o 11:03

Konto skasowane

Rain napisał
wiec zrobiles lutowanie w domowych warunkach uklady scalonego wymajagacego precyzji mikrometrowej o szerokosci sciezki 4-5 mikrona?

On chciał żebyś to powiedział.

[Edycja Muradin - 23.06.2011 o 11:03]

Kucyk w avvatarze i mam wyjebane.
Asmodan
Wiadomość [#1276]: 23.06.2011 o 12:46

Konto skasowane

Muradin napisał
On chciał żebyś to powiedział.

Zaiste, jeżeli Twój syn robi lutowanie w domu to wiedz, że coś się dzieje, a jeżeli pisze o tym na forum to szatan już się nim interesuje!

Rain
Wiadomość [#1277]: 23.06.2011 o 12:50

Konto skasowane

Asmodan jest lutowanie i jest lutowanie.

to tak samo jak niektorzi spawaja migomatem a niektorzi jak wypija

Asmodan
Wiadomość [#1278]: 23.06.2011 o 12:53

Konto skasowane

Rain napisał
niektorzi

jak to o w tym przeczytać jako "u" to wychodzi tak po japońskusmiley.gif

Rain, wiem... Też mi się wierzyć nie chce, że chłopak wziął po prostu lutownicę i przeciągnął nią po graficznej...

Adamixsosx
Wiadomość [#1279]: 23.06.2011 o 23:27

Konto skasowane

Napisałem że kartę naprawiłem wydając na nią pieniądzę. Nie zrobiłem tego osobiście smiley.gif Mówię co mi powiedział szanowny pan magister inżynier który mi ją naprawił smiley.gif Na szczęście chipset nie był uszkodzony więc dało się ją naprawić smiley.gif Przepraszam źle się wyraziłem...

Rain
Wiadomość [#1280]: 23.06.2011 o 23:41

Konto skasowane

szacun dla Inzynera Magistra

Kunta to ty zes chlopakowi lutowal? hahaha.gif

REKLAMA
Strona 64 z 69.
Pierwsza     <<   <   ... | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :