Dziś jest: Sobota, 8 sierpnia 2020, godzina 01:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Offtopic - dyskusje o wszystkim

Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Asmodan
Wiadomość [#121]: 25.06.2009 o 11:01

Konto skasowane

Tak z ciekawości n00ber - gdzie Ty robisz te newsy? Jesteś w ekipie serwisu BattleNet?smiley.gif

xrasnolud
Wiadomość [#122]: 25.06.2009 o 11:26

Konto skasowane

N00ber robi newsy w domu dla siebie biggrin.gif... Takie hobby .

później ewentualnie przesyła do kolegów na maila

.
Pomagajmy dzieciom chorym na autyzm.
n00beR
Wiadomość [#123]: 25.06.2009 o 12:09

Konto skasowane

mateuszwaracki napisał
Tak z ciekawości n00ber - gdzie Ty robisz te newsy? Jesteś w ekipie serwisu BattleNet?smiley.gif

Bylem przed zmiana layoutu

Asmodan
Wiadomość [#124]: 25.06.2009 o 12:10

Konto skasowane

n00beR napisał
mateuszwaracki napisał

Bylem przed zmiana layoutu

W redakcji SC 2? Jakoś Cię nie kojarzę:P

n00beR
Wiadomość [#125]: 25.06.2009 o 12:13

Konto skasowane

SC2, W3 swego czasu tez. Teraz sobie tylko moderuje forum wow.

ShadowDancer
Wiadomość [#126]: 25.06.2009 o 20:56

Konto skasowane

To dziwne, bo redakcja się do ciebie nie przyznaje smiley.gif

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Sergant_Marine
Wiadomość [#127]: 25.06.2009 o 20:59

Konto skasowane

Redakcja woli się nie przyznawać do n00bów i n00beRów jeśli w Irivine chcą uciupciać parę kluczy. tongue.gif biggrin.gif

[Edycja Sergant_Marine - 25.06.2009 o 21:01]

Oh!Oh! Terrible, terrible damage on the both sides!
Asmodan
Wiadomość [#128]: 26.06.2009 o 07:14

Konto skasowane

Jeśli wam chodzi o mnie to ja i tak relatywnie nowy jestem w tej redakcji (coś koło roku zdaje się, ale szczęśliwi czasu nie liczą) i n00bera po prostu nie kojarzę. Co nie znaczy, że się do niego nie przyznajęsmiley.gif

A tak a propos - my tu mamy w ogóle jakieś kobiety na forum, czy sami faceci piszą?biggrin.gif

[Edycja mateuszwaracki - 26.06.2009 o 13:41]

Adamixsosx
Wiadomość [#129]: 26.06.2009 o 19:33

Konto skasowane

Teraz niech się odezwie dziewczyna........

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
ElemenT
Wiadomość [#130]: 26.06.2009 o 19:53

Konto skasowane

n00beR napisał
No niestety niespodzianka na miare wielkiej pompy którą miała być, zawiodła na całej linii. To, ze blizzard zaprasza na pokazy i konferencje na poniedzialek wiadomo bylo juz pare dni temu na innych portalach, a tutaj jako wielka niespodzianka DLA CZYTELNIKOW, i jeszcze dopisek zdziwionego redaktora (elementa?) ze nie wiedzieli o umowie o poufnosci, o ktorej tez juz swiat wczesniej wiedzial.

Niespodzianka moze dla ekipy, ale napewno nie dla odwiedzajacych. Fajnie ze jest, ale zupelnie niepotrzebnie tak to bylo reklamowane. A jak juz sie pojawilo, to w bardzo zly sposob zostalo przekazane ("no i polozymy reke na nowym SC!" - brakowalo mi tylko dopisku "a wy nie".)

Ile razy do (wulg.) nedzy mam powtarzac takim d*** jak ty ze NIE WIEDZIELISMY O NDA, wyszło to w poniedziałek jak pierwsza ekipa tam pojechała
i było już za poźno by odwoływać cała akcję, ale taki d*** (wulg.) tego nie zrozumie i bedzie dalej napierd*** swoje(wulg.)owe teorie !

I nie pyrzpominam sobie bys byl u nas w redakcji, ah nie , napisałeś 2 newsy i cie to przerosło...

[Edycja ElemenT - 26.06.2009 o 20:01]

//Szefie... Spokojnie!

[Edycja mateuszwaracki - 26.06.2009 o 20:51]

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
n00beR
Wiadomość [#131]: 26.06.2009 o 22:48

Konto skasowane

Dzieki ze przynajmniej poziomem dostosowales sie do mojego posta. No ok, nie wiedzieliscie i trudno, ja wiedzialem juz wczesniej. Wyrazilem swoja opinie, i to jest powod zeby mnie zwyzywac? Profeska.

ElemenT
Wiadomość [#132]: 26.06.2009 o 23:14

Konto skasowane

oświeć mnie co niby wiedziałeś (i może skąd) i od kiedy

Administrator FORUM
----
n00beR
Wiadomość [#133]: 26.06.2009 o 23:23

Konto skasowane

23 czerwca w poludnie dowiedzialem sie o poniedzialkowej konferencji na zasadach NDA z NetWars.

A co do mojego redaktorowania tutaj to napisalem Ci w mailu o co chodzi, jezeli uwazasz ze to wymaga wyciagania tutaj no to trudno.

ElemenT
Wiadomość [#134]: 26.06.2009 o 23:36

Konto skasowane

brawooo brawoooo

i teraz pokazałeś jakim jesteś "inteligentem"

jak byś powiązał poniższe fakty to może byś inaczej do sprawy podszedł...

o niespodziance mówiliśmy od dawna (od miesiaca) i dużo przed poniedziałkiem (a dokładnie w piątek) ogłosiliśmy, że w we wtorek powiemy o co chodzi (gdzie nie było jeszcze mowy o NDA) a w srode miały pojawić piersze filmy wiec sam widzisz, ze to nie nasza wina i jechanie po nas jest tutaj jak najbardziej nie na miejscu

no ale po co ruszyć głową jak można kogoś pojechać, bo tak łatwiej i po Polsku

[Edycja ElemenT - 26.06.2009 o 23:39]

//pamietaj elmo ze 3/4 piszacych komentarze na glownej stronie to same niewyżyte emokidsy :F

[Edycja krecik123 - 27.06.2009 o 00:13]

Administrator FORUM
----
n00beR
Wiadomość [#135]: 27.06.2009 o 00:14

Konto skasowane

Ale wskaz mi miejsce gdzie ja kogokolwiek pojechalem? Zreszta nadal wyglada na to ze wiedzialem o konferencji NDA przed tym jak oglosiliscie niespodzianki na srode. Ale naprawde nie rozumiem co Cie tak urazilo, skad te nerwy i wulgaryzmy w moja strone. Przeciez kultuarlnie wyrazilem swoja opinie o "niespodziance". Czy to cos zlego?

Przeciez ja nie mam pretensji czy cos, nie pisze ze jestescie matołami. Mogliscie nie wiedziec ze bedzie klauzula o poufnosci, i jest ok. Tylko wtedy spodziewalbym sie raczej "Sorry, niestety Blizzard zaskoczyl nas formalnosciami i na materialy musicie poczekac jeszcze tydzien!", a nie "Kurwa ty (wulg.) debilu wypeirdalaj stad!!!".

Ze mna naprawde mozna rozmawiac, a jedyna osoba ktora narazie sie awanturuje i bluzga jestes niestety Ty. Pokaz mi co ja zlego zrobilem ze jestem tak szykanowany :/

[Edycja n00beR - 27.06.2009 o 00:23]

xrasnolud
Wiadomość [#136]: 27.06.2009 o 10:37

Konto skasowane

Szefie (do ElemenTa), daj spokój ;).

Wiem, że dajesz z siebie wszystko i jak ludzie tak marudzą to wpienia człowieka. Sam to rozumiem, sam nieraz brałem na swoje barki większą odpowiedzialność za niektóre rzeczy i zamiast aby ktokolwiek powiedział "dzięki" to wszyscy: "a tutaj czegoś brakuje", "fajnie, że się zajmujesz ale mógłbyś się bardziej starać", albo najlepszy tekst "się lenisz" potluczony.gif . Tylko najlepsze jest to, że człowiek wyrabia po 150% normy i dalej jest źle.

Wiem, że rady w stylu "nie przejmuj się" nie specjalnie koją złość spowodowaną tym co pierdzielą ćwierć-mózgi ale nie daj się sprowadzić do ich poziomu. Ignoruj, bo jest mnóstwo osób na tym forum które szanują cie za twój trud i pracę. Wiemy, że się starasz i doceniamy to stary.

PS
Nie mogę się doczekać na relację jaką nam złożysz po wizycie w siedzibie Blizza. smiley.gif

PS2
N00ber, daj już spokój. Drążysz temat jak durny, nie zgadzasz się czy coś ci się nie podoba to OK ale napisz to raz, drugi a nie pierdziel przez pół tematu.

[Edycja xrasnolud - 27.06.2009 o 10:39]

.
Asmodan
Wiadomość [#137]: 27.06.2009 o 11:16

Konto skasowane

Ja tam Krzyśka rozumiem, tu nie chodzi tyle o samego n00beRa, co o całokształt... Najbardziej rozwalające jest to, ze ElemenT wkłada najwięcej pracy ze wszystkich redaktorów w ten serwis i potem słyszy coś w stylu - "a po co wy to robicie, jak to i tak jest na innym serwisie...". No i to powala na kolana. Robimy to, zeby osoby w Polsce, które nie znają angielskiego albo nie mają czasu lub ochoty ganiać po innych stronach (nawet tych polskich) miały miejsce, w którym znajdą informacje o SC 2.

Na pewno nie szykujemy newsów dla siebie...

xrasnolud
Wiadomość [#138]: 27.06.2009 o 11:28

Konto skasowane

O to to to... tak jak mówi Mateusz.

To co mówią niektórzy sprowadza się do tego jakby chcieli aby w internecie istniał jeden serwis (nieważne w jakim języku) o SC, no bo inne by tylko powielały newsy a poco to :P

Ja jestem zadowolony z serwisu i wchodzę na niego (i tutaj wcale nie przesadzam) co 20-30 minut aby zobaczyć czy jest coś nowego. Gdyby nie BattleNet Network bylibyśmy w lesie z wiadomościami ze świata SC. Trzeba po prostu robić swoje i wrzucić na luz mając gdzieś takich N00berów którzy potrafią jedynie narzekać a nic nigdy konstruktywnego nie zrobili. Bowiem, nie jest to co robią nie jest nawet krytyką... a po prostu czczym narzekaniem... takim, żeby coś popier.olić, coby nie było nudno w domu przy chipsach.

ElemenT, szanuje Twoją robotę (zawsze to mówiłem) i dziękuje ci za to co robisz.

PS.
Jak komuś nie pasuje, to niech porówna ten portal z starcraft2.gram.pl, na którym redaktorzy olewają wszystkich spisując raz na miesiąc jakąś bzdetę z innej strony (prawdopodobnie z naszej)...

[Edycja xrasnolud - 27.06.2009 o 11:42]

.
n00beR
Wiadomość [#139]: 27.06.2009 o 11:54

Konto skasowane

a zreszta nvm

[Edycja n00beR - 27.06.2009 o 12:03]

ShadowDancer
Wiadomość [#140]: 27.06.2009 o 21:32

Konto skasowane

Fakt, średnio 1 news na miesiąc smiley.gif

nOober: A ja już od 320 dni pisze posty na forum... Dlaczego nigdzie nie pojechałem no kur** dlaczego? Ty napisałeś 2 newsy, ja tu zaglądam codziennie i piszę na forum, należy nam się coś nie? Jaki ten świat nie sprawidliwy...

Element - opinie o newsach czerp z forum, bo w komentach wypowiadają się same 10-latki z wodogłowiem(dowód? W stylu - nie stać mnie na 180 zł, na pewno spirace...)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
REKLAMA
Strona 7 z 69.
Pierwsza     <<   <   ... | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :