Dziś jest: Czwartek, 21 listopada 2019, godzina 18:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Offtopic - dyskusje o wszystkim

Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
SpamFun
Wiadomość [#101]: 20.06.2009 o 22:46

Konto skasowane

Na jeden dzień? Po co się ograniczać, 30 dni wszystkim na dobre wyjdzie.

Spam! Spam! Spam! Spam! Lovely spam! Wonderful spam!
Asmodan
Wiadomość [#102]: 20.06.2009 o 22:47

Konto skasowane

A wedle życzeniabiggrin.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#103]: 23.06.2009 o 20:01

Konto skasowane

Heh... zostałeś zbanowany z powodu "na własne życzenie" biggrin.gif

Grał ktoś w supreme commandera? Mi się podoba tak średnio... Niby jednostki ustawiają się w szyku, ale nigdy ie idą tam, gdzie chce... Gdy każe im ruszyć kufry mija jakieś 5 sec zanim się zaczną obracać -.-

Z drugiej strony bombardowanie wykonywane przez 100 bombowców na wrogą bazę wygląda ślicznie ;)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#104]: 23.06.2009 o 21:14

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
Grał ktoś w supreme commandera? Mi się podoba tak średnio... Niby jednostki ustawiają się w szyku, ale nigdy ie idą tam, gdzie chce... Gdy każe im ruszyć kufry mija jakieś 5 sec zanim się zaczną obracać -.-

Nie grałem w to, ale grałem kiedyś w KKND Xtreme. Zacie to? Tam tez dużo wysiłku wymagało, żeby jednostki zrobiły, to co im się każe, poza tym nieraz zamiast iść prosto z bliżej nieokreślonych powodów postanawiały obejść bazę dookoła potluczony.gif I tak gierka rządziła smiley.gif

>Zapraszam do mojej galerii.<
ShadowDancer
Wiadomość [#105]: 23.06.2009 o 21:39

Konto skasowane

Chodzi mi o to, że tam nie ma tego co kocham w starcrafcie... rushów szybkich jednostek, atakowania ekonomii(wystarczy, że gościu pizdnie 3lvlowe działko na środku bazy i pwned) :F

ONLY ROCK'N'ROLL

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Adamixsosx
Wiadomość [#106]: 23.06.2009 o 21:44

Konto skasowane

Krecik a Ty lubisz lockdowna rzucać??

Masz aktualnie energię czy jeszcze się nie naładowała?
biggrin.gif Przydało by się rzucić na niektórych... diablotin.gif

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
SpamFun
Wiadomość [#107]: 23.06.2009 o 22:16

Konto skasowane

Widzę, że kolejnego ochotnika już mamy.

Spam! Spam! Spam! Spam! Lovely spam! Wonderful spam!
Asmodan
Wiadomość [#108]: 23.06.2009 o 22:21

Konto skasowane

@Adamixsosx - jeśli chcesz to ja Ci mogę krecika zastąpićsmiley.gif Miesiąc wystarczybiggrin.gif?

Żartuje - koniec z banami na życzenie i banowaniem samego siebie. Beta się zbliża, bądźmy poważnismiley.gif Muszę się zebrać do oczyszczenia i przyklejenia tematu "Beta testy - pytania do redaktorów"smiley.gif

P.S. Ale nas pojechaliście za tą niespodziankę... smiley.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#109]: 24.06.2009 o 00:12

Konto skasowane

Widocznie się należało ;F

Będzie taka niespodzianka... 23 o 20:00... od 19:50 siedziałem jak głupi i wciskałem F5... by was szlag

ONLY ROCK'N'ROLL

Asmodan
Wiadomość [#110]: 24.06.2009 o 00:43

Konto skasowane

Fakt, że może za wcześnie ogłosiliśmy. Z tym się mogę zgodzić. Ale co do samej istoty niespodzianki to powinniście się cieszyć.

ShadowDancer
Wiadomość [#111]: 24.06.2009 o 09:09

Konto skasowane

Jak już pisałem w komentarzach, za tydzień wszyscy będą pewnie zjarani biggrin.gif

ONLY ROCK'N'ROLL

Chimaera_monstrosa
Wiadomość [#112]: 24.06.2009 o 14:00

Konto skasowane

mateuszwaracki napisał
Fakt, że może za wcześnie ogłosiliśmy. Z tym się mogę zgodzić. Ale co do samej istoty niespodzianki to powinniście się cieszyć.

Ja tam się ciesze, a poziom większości tych komentarzy jest lekkko załamujący sad.gif

"Mogliście jeszcze na dole dopisać, że będziecie ruchać najfajniejsze Panny z LA, jedząc wikwintne potrawy i chlejąc najlepszy alkohol na świecie z komentem u dołu Pozdro Frajerzy !"

x.x

Fail.

>Zapraszam do mojej galerii.<
Asmodan
Wiadomość [#113]: 24.06.2009 o 14:47

Konto skasowane

Chimaera_monstrosa napisał

"Mogliście jeszcze na dole dopisać, że będziecie ruchać najfajniejsze Panny z LA, jedząc wikwintne potrawy i chlejąc najlepszy alkohol na świecie z komentem u dołu Pozdro Frajerzy !"

Ten komentarz akurat był jednym z bardziej głupich...

grzgorz
Wiadomość [#114]: 24.06.2009 o 15:08

Konto skasowane

Może głupi, ale cieszy potluczony.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#115]: 24.06.2009 o 15:21

Konto skasowane

Nie kumam was... myślicie, że jakby oni tam nie polecieli to wy byście sobie pograli, czy tak z zwykłej zawiści?

ONLY ROCK'N'ROLL

n00beR
Wiadomość [#116]: 24.06.2009 o 15:30

Konto skasowane

No niestety niespodzianka na miare wielkiej pompy którą miała być, zawiodła na całej linii. To, ze blizzard zaprasza na pokazy i konferencje na poniedzialek wiadomo bylo juz pare dni temu na innych portalach, a tutaj jako wielka niespodzianka DLA CZYTELNIKOW, i jeszcze dopisek zdziwionego redaktora (elementa?) ze nie wiedzieli o umowie o poufnosci, o ktorej tez juz swiat wczesniej wiedzial.

Niespodzianka moze dla ekipy, ale napewno nie dla odwiedzajacych. Fajnie ze jest, ale zupelnie niepotrzebnie tak to bylo reklamowane. A jak juz sie pojawilo, to w bardzo zly sposob zostalo przekazane ("no i polozymy reke na nowym SC!" - brakowalo mi tylko dopisku "a wy nie".)

ShadowDancer
Wiadomość [#117]: 24.06.2009 o 16:03

Konto skasowane

n00beR napisał
No niestety niespodzianka na miare wielkiej pompy którą miała być, zawiodła na całej linii. To, ze blizzard zaprasza na pokazy i konferencje na poniedzialek wiadomo bylo juz pare dni temu na innych portalach, a tutaj jako wielka niespodzianka DLA CZYTELNIKOW, i jeszcze dopisek zdziwionego redaktora (elementa?) ze nie wiedzieli o umowie o poufnosci, o ktorej tez juz swiat wczesniej wiedzial.

Niespodzianka moze dla ekipy, ale napewno nie dla odwiedzajacych. Fajnie ze jest, ale zupelnie niepotrzebnie tak to bylo reklamowane. A jak juz sie pojawilo, to w bardzo zly sposob zostalo przekazane ("no i polozymy reke na nowym SC!" - brakowalo mi tylko dopisku "a wy nie".)

Zazdrościsz im? Będziesz robił newsy to będziesz kładł łapy na starcrafcie

ONLY ROCK'N'ROLL

Asmodan
Wiadomość [#118]: 24.06.2009 o 16:03

Konto skasowane

Z n00berem mogę się zgodzić...

Adamixsosx
Wiadomość [#119]: 24.06.2009 o 16:18

Konto skasowane

Też się z nim zgadzam zresztą wszytko jest napisane w komentarzach.... ;D

[Edycja mateuszwaracki - 24.06.2009 o 17:05]

Tato co jest w życiu najważniejszeconfused.gif MICRO SYNKU MICRO!!
n00beR
Wiadomość [#120]: 24.06.2009 o 16:24

Konto skasowane

ShadowDancer napisał
n00beR napisał

Zazdrościsz im? Będziesz robił newsy to będziesz kładł łapy na starcrafcie

Robię

REKLAMA
Strona 6 z 69.
Pierwsza     <<   <   ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :