Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 17:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Twink 19!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
wieszczu
Wiadomość [#21]: 22.05.2009 o 19:12

Konto skasowane

ofc ChiKuSho ze na 80 mozna ownowac i sprawia ci to wieksza satysfakcje ale twinkowanie to chwilowa odskocznia i chyba nikt nie traktuje tego jako sposob na wowa mam na mysli ze nikt nie siedzi na twinku uwazajac go za maina

powlow
Wiadomość [#22]: 22.05.2009 o 22:52

Konto skasowane

Tu sie zdziwisz ;p Jest takich od groma. Są całe gildie twinków które wbijają po 3-4osoby na WSG np na 19lvlach rogale. Nie wiem co w tym fajnego ale z poprzednich wypowiedzi wynika ,że to miejsce do dowartościowywania się dla ludzi którzy lamią na endgame bg.

[Edycja powlow - 22.05.2009 o 22:52]

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblack.jpg
ChiKuSho
Wiadomość [#23]: 23.05.2009 o 08:38

Konto skasowane

Podgnitek napisał
Ale na 80 zawsze będzie ktoś lepszy od ciebie a tu ty możesz być ten "pro" ;] i to kręci ludzi. Nie to, że mają po 26k hp tylko po 500+ (w przypadku twinka 1k+)

nie zdarza sie zeby bylby ktos lepszy ... ja w sumie sam w sobie mam takiego twinka na 80 lvlu bo moj gear w porownaniu do przecietnych ludzi co graja BG jest z lekka kosmiczny ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Baltazar
Wiadomość [#24]: 23.05.2009 o 08:45

Konto skasowane

Widać że mało graliście twinkami , przez ponad 3 lata grania moim twinkiem wyrobiłem sobie o tym trochę inne zdanie . Twinkowanie to jest lifestyle , jak grasz dłużej zaczynasz poznawać innych twinków z innych realmów ( ally czy horda nie ma zanczenia ) i gra staje się coraz ciekawsza , owszem zdarza się wiele słabych walk gdy jedna ze stron dominuje ale ja osobiście byłem setki razy na bardzo trudnych walkach ( bg trwały nawet do 2 h ) gdzie musiałem dawać z siebie wszystko żeby wygrać . Twinkowe community to jedne z najbogatszych w cały wowie . I prawda jest taka że w wielu przypadkach podczas walki twink vs twink nie ważna jest klasa tylko umiejętność grania co nie ma miejsc na 80 lvl gdzie bg zdominowane są przez lamerskich dk i retri paladynów . Cała gra na bg na 80 lvl polega na tym żeby latać w kupie , zetrzeć się na środku i zobaczyć kto wygra , a wygrywa ta grupa która ma więcej dk i palasów oraz rozgarniętych hilów za plecami . Czyli jednym słowem bg na 29 lvl gra się dla funu , a na 80 lvl w połowie przypadków ludzie biegają po marki i honor .

The Cesspit
You Tube Profil
Podgnitek
Wiadomość [#25]: 23.05.2009 o 15:26

Konto skasowane

Tu się zgodze bo np. Jak masz umiejętności jesteś w stanie pocisnać nawet 5/6 typa bez deada. Ale wracając do treści tematu szukam jakiegoś dobre gracza, który ma doświadczenie w graniu palkiem na 19 lvlu, ponieważ mam kilka dylematów.

pptomek
Wiadomość [#26]: 23.05.2009 o 16:48

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Podgnitek napisał
Ale na 80 zawsze będzie ktoś lepszy od ciebie a tu ty możesz być ten "pro" ;] i to kręci ludzi. Nie to, że mają po 26k hp tylko po 500+ (w przypadku twinka 1k+)

nie zdarza sie zeby bylby ktos lepszy ... ja w sumie sam w sobie mam takiego twinka na 80 lvlu bo moj gear w porownaniu do przecietnych ludzi co graja BG jest z lekka kosmiczny ...

Bez przesady. Kosmiczny to on moze jest dla tych co graja w greenach dopiero co wbitym 80lvl albo dla tych co zaczynaja przygode z heroicami i chodza na bg raz na jakis czas dla funu smiley.gif Fakt faktem jak wpadniesz z czyms takim na bg to mozesz niszczyc wszystko i wszystkich.

ChiKuSho
Wiadomość [#27]: 24.05.2009 o 11:08

Konto skasowane

Przecietnie krece po 2x / 2,5x wiecej dmg done niz nastepna osoba z hordy za mna ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
majorek
Wiadomość [#28]: 27.06.2009 o 21:13

Konto skasowane

lekion omg omg omg ty tak robisz co nie??biggrin.gif

Golinskii
Wiadomość [#29]: 08.07.2009 o 10:03

Konto skasowane

sprawdzcie go Vendouza lvl49 mage Lifetime Honorable Kills: 140447

[Edycja Golinskii - 08.07.2009 o 10:03]

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/golin/advanced
Viisk
Wiadomość [#30]: 08.07.2009 o 10:42

Konto skasowane

hehe niezly chlop. a twinkowanie to przyjemnosc i fajna odskocznia od lvlingu czy endgamingu

This is ten percent luck
twenty percent skill,
Fifteen percent concentrated power of will
Five percent pleasure
fifty percent pain,
And a hundred percent reason to remember the name!
Clarra
Wiadomość [#31]: 11.08.2009 o 15:22

Konto skasowane

Małe pytanko, obiło mi się o uszy, że można zresetować u jakiegoś NPC exp, za ileś tam golda prawda? Jeśli tak to Twining is not Dead ;]

BL, DK Main
Twink ;]
watman
Wiadomość [#32]: 11.08.2009 o 16:41

Konto skasowane

Clarra napisał
Małe pytanko, obiło mi się o uszy, że można zresetować u jakiegoś NPC exp, za ileś tam golda prawda? Jeśli tak to Twining is not Dead ;]

1) RTF patch notes
2) twinking a nie twining...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Clarra
Wiadomość [#33]: 11.08.2009 o 16:49

Konto skasowane

Ad 2. Literówka ;]

BL, DK Main
Twink ;]
piwko
Wiadomość [#34]: 04.01.2010 o 23:05

Konto skasowane

czyli jak to jest. bo jak zablokuje xp to na bg nie moge wejsc jest jakis sposob zeby to ominac?

Tackgnol
Wiadomość [#35]: 05.01.2010 o 12:03

Konto skasowane

To jest martwe, bo "ludzie którzy zablokowali doświadczenie" są w BG tylko z innymi którzy to zrobili. A więc twink vs twink ciekawa opcja, ale okazuje się że większość ludzi nie dla tego miała takie postacie i na BG podobno czeka się 2h.

Main: Resto Shaman
Alt: Prot Warrior
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :