Dziś jest: Wtorek, 18 czerwca 2019, godzina 09:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Prosba do Kilku ludzi z portalu

axaros
Wiadomość [#1]: 09.05.2009 o 12:25

Konto skasowane

Nastepnie mam taka prosbe do tych osob Robson and Sigmar Widzialem na portalu kilka dobrze opisanych poradnikow postaci, talentow, do WoWa. Chialbym je wykorzystac na swoim portalu oczywiscie za wasza zgoda i pelnym waszym autorstwem. Gdybyscie mi pozwolili wrzucic mi te poradniki na swoj portal portal.swiatgier.eu. To bym umiescil je na glownej stronie z nickami waszymi albo imionami jak wolicie i z zrodlem z kad je wziolem czyli z linkiem waszego portalu.

[Edycja axaros - 07.05.2009 o 20:39]

Aktualizacja.

[IMG]http://swiatgier.eu/reklama/3.gif[/IMG]
Crom
Wiadomość [#2]: 09.05.2009 o 12:51

Konto skasowane

Osobiscie sadze ze po krotkiej analizie zawartosci twojego twojego forum z hackami i innymi 3rd Party Software watpie zeby serwis z Battlenet.pl chcial nawiazac z toba wspolprace. Co jak co ale na forum tepimy taka zawartosc, ja szczegolnie na swojej tablicy WoW.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
axaros
Wiadomość [#3]: 09.05.2009 o 15:08

Konto skasowane

No tak ale my nie zmuszamy do uzywania hackow. Sa rowniez poradniki do gier. Opisy Postaci do danej gry i wiele wiecej. A hacki sa dla ludzi ktorzy wola na nich grac.

BlekDef
Wiadomość [#4]: 09.05.2009 o 15:15

Konto skasowane

To tak, jakbyś prowadził sklep z radiami samochodowymi, ale przy okazji sprzedawał wytrychy i łomy dla tych, co wolą sobie samemu ukraść takie radio.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
ElemenT
Wiadomość [#5]: 09.05.2009 o 18:29

Konto skasowane

nie wyrażamy zgody na skopiowanie poradników na Twoją stronę, w sumie na żadną stronę

po to je pisaliśmy by była na naszej

Administrator FORUM
Hostname.pl - projektowanie stron WWW, serwery VR, domeny!
----
If you think of MS-DOS as mono, and Windows as stereo, then Linux is Dolby
Pro-Logic Surround Sound with Bass Boost and all the music is free.
axaros
Wiadomość [#6]: 09.05.2009 o 18:41

Konto skasowane

No troche szkoda ale coz bywa i tak. Dobrze wiec zycze powowodzenia w rozowju forum i portalu.

No ale w sumie byscie mieli tak jakby reklame dodatkowa bo bym podal zrodlo i chcetni gdy by zobaczyli taki poradnik na moim portalu napewno i do was by zajzeli. Z cekawoscia innych poradnikow itd.

A jakie zdanie macie na ten temat: Witam chcialbym zaproponowac Adminom portalu wymiane reklama. Czyli Wy byscie mi dali swoj banerek umiescilbym go na stronie glownej mego portalu portal.swiatgier.eu a wy moj gdzies w widocznym w miare miejscu.?

klikachu
Wiadomość [#7]: 20.01.2010 o 22:49

Konto skasowane

Zamieściłem dziś 2 posty w tablicy WARCRAFT3--->OGÓLNA TABLICA O WARCRAFCIE3. Pierwszy w topiku "Ulubiona rasa" a drugi w "mysz i klawa" i oba zostały usunięte chociaż nie naruszyłem regulaminu.
Już wcześniej też coś takiego miało miejsce ale ponieważ powtórzyło się to postanowiłem o tym napisać. Nie wiem czy ktoś tam sabotuje moje wypowiedzi czy po prostu usuwa sobie to co mu się podoba ale wydaje mi sie, że tak nie powinno być. Są różne tematy i ludzie chcą na nie porozmawiać a tu Ci ktoś usuwa posta bez żadnego ostrzeżenia.
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak się tam dzieje??

[Edycja klikachu - 20.01.2010 o 23:04]

aka kliku aka adi
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :