Dziś jest: Piątek, 20 lipca 2018, godzina 20:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Gauz
Wiadomość [#81]: 25.08.2011 o 16:25

Konto skasowane

Nie chodzi o to ze, nieda sie tylko jakim kosztem, za duzo zaleznych i maly dmg. Jakos nie mialem problemow z dk grajac warkiem, pamietaj ze dissarm wchodzi z pelnym cd + 1shot macro, bo czym dluzej walczysz tym bardziej wskazujesz siebie na przegrana.

Nekkro
Wiadomość [#82]: 25.08.2011 o 19:02

Konto skasowane

jezeli dk jest ogarniety to zdazy swapnac bron w czasie walki na tę z disarm reduction ;)

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
kurosaki10
Wiadomość [#83]: 22.09.2011 o 20:01

Konto skasowane

2 pytanka:
1. Skoro DK mi nie podchodził (jakoś nie trawiłem jego stylu walki) to czy z warkiem będzie tak samo? Bo są to chyba klasy do siebie podobne pod względem ofensywnym
2. Gra w PvP warkiem w armsie polega przede wszystkim na utrzymywaniu na targecie hammstring, mortal strike i rend + spamowanie overpower i slamem, gdy OP ma CD + execute i lolstorm?

Nekkro
Wiadomość [#84]: 23.09.2011 o 12:21

Konto skasowane

1 - zagraj i sie przekonaj
2 - tak, tak jak granie DK polega na utrzymaniu dizasow, nabijaniu RP i dumpem przez Rune strike.... -.-

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Gauz
Wiadomość [#85]: 23.09.2011 o 15:48

Konto skasowane

Siemano smiley.gif, Tesuje na razie 31/0/7, musze powiedziec ze jest to swietny speck. Mamy silenca 3sec +innterupt co 30sec na castera. Przeciwko mele mamy dodatkowy deff i dmg (HS) rage nie brakuje jak na razie. Wydaje mi sie ze blood crazy w zwiazku z sytuacijnoscia, + 10% crit MS jest mniej oplacalne, skok + HL dziala, a PH gdyby mial wiekszy range byl by lepszy wiec nie warto inwestowac. Faktycznie mamy +5% dmg z Pummela, ale ja wole HS + Slamy, niezle zaskoczenie na target w burn fazie.

mindseeker
Wiadomość [#86]: 23.09.2011 o 17:17

Konto skasowane

Ten spec jest nieoplacalny, było o tym kiedyś na AJ.

REKLAMA
Strona 5 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :