Dziś jest: Wtorek, 13 listopada 2018, godzina 03:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
pussymonsta
Wiadomość [#61]: 10.08.2011 o 09:47

Konto skasowane

osobiście śmieję się z ciebie, bo to co piszesz jest ...zabawane !biggrin.gif a caster jak w ciebie castuje to jest plecami do ciebie, tak? pewnie nawet nie wiesz ile razy nie wygrałeś szybciej walki przez dodge/parry throwdown lub CSmash.

ps. masz achievment za 1550 rat?

kubuntu
Wiadomość [#62]: 10.08.2011 o 10:18

Konto skasowane

to znaczy ze jestesmy podobni bo ja nie rozumierm ciebie, przecietny caster ma okolo 0% blocka 0% parry i okolo 3% dodge wiec szal niema , exertice ma aby jakis sens jak walczysz z melakiem , a a jak uzywasz Throwdowna kiedy typ jest do ciebe przodem to GG dla ciebie

Blask
Wiadomość [#63]: 10.08.2011 o 11:12

Konto skasowane

Są dwie szkoły. Szkoła biegania z tyłu i szkoła z expertise. Ja wybrałem expertise bo wiem że nie mam 100% uptime na bycie na plecach przeciwnika, nikt nie ma. A na arenie parry na cricie za 14k może być w pewnym momencie decydujące dla całej rozgrywki.

[Edycja Blask - 10.08.2011 o 11:13]

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
Nekkro
Wiadomość [#64]: 10.08.2011 o 12:01

Konto skasowane

kubuntu napisał
ta ablo typowi zostanie 5% bo ty akurat walnoles normal hita , pozatym to niby na co ci expertice jak jezeli maz mozg i ciebie n ie leje to raczej nie bijesz typa od przodu tylko biegasz mu za plecami tak mi sie wydaje , wiec to jest jedynie przydatna stata kiedy walczysz z melakiem co ciebie leje w innych przypadkach jest gowno warta, osobiscie ma 6 i jestem zadowolony( 6 dwarfem z maca)

dzizus, gdzie jest Mindseeker kiedy potrzebny jest on ? cool.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Voom
Wiadomość [#65]: 10.08.2011 o 13:51

Konto skasowane

kubuntu napisał
ta ablo typowi zostanie 5% bo ty akurat walnoles normal hita , pozatym to niby na co ci expertice jak jezeli maz mozg i ciebie n ie leje to raczej nie bijesz typa od przodu tylko biegasz mu za plecami tak mi sie wydaje , wiec to jest jedynie przydatna stata kiedy walczysz z melakiem co ciebie leje w innych przypadkach jest gowno warta, osobiscie ma 6 i jestem zadowolony( 6 dwarfem z maca)

A co jeśli Twój przeciwnik to gracz, a nie npc i w dodatku jest warriorem i też chce Ci wejść na plecy? Każdy kto gra pvp więcej niż jeden dzień nie da sobie wejść na plecy od tak. Z taką ilością expertise można być zadowolonym jak się gra tylko bg i parry w tą czy w tą gówno daje.
Hit>Expertise>Crit i tu nie ma co dyskutować.

kubuntu
Wiadomość [#66]: 10.08.2011 o 14:47

Konto skasowane

tak zmieniajac temat za kazdym razem jak patrze na te swidrujace oczka twojego avatara za mnie ciarki przechodza biggrin.gif

Blask
Wiadomość [#67]: 10.08.2011 o 15:07

Konto skasowane

Voom napisał
Hit>Expertise>Crit i tu nie ma co dyskutować.

a dokładnie
Hit do 5% (600,54 Hit rating) > Expertise do 20 (612 expertise) > Crit

kubuntu napisał
tak zmieniajac temat za kazdym razem jak patrze na te swidrujace oczka twojego avatara za mnie ciarki przechodza biggrin.gif

I fucked Hannah Montana!

[Edycja Blask - 10.08.2011 o 15:08]

mindseeker
Wiadomość [#68]: 10.08.2011 o 18:51

Konto skasowane

Ten co piszę, że expertise jest gówno warte powinien usunąć postać o zrobić sobie DK dla którego expertise nie jest potrzebne.

Absolutne minimum to 20 expertise czyli jakieś 5%. Sam mam w tej chwili 28/28.

Po pierwsze zdozdgowany/zparrowany Throwdown przegrywa arene.
A dodgowanie/parowanie co chwile Colossus Smasha zmniejsza twój overall damage o jakieś 20%.

Większość Warriorów ma 25-30 expertise i sam dąże do takich wartości, bo niezywkle pomaga to w walce z feralem/rogalem.

A co do kryta to jest nieistotny. Kryt mamy z talentów.

Nekkro
Wiadomość [#69]: 10.08.2011 o 23:41

Konto skasowane

a daj pan spokoj z feralami, nawet majac 27expertyzy widuje po 2-3 dodge pod rzad.

na bg ofc.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Blask
Wiadomość [#70]: 10.08.2011 o 23:57

Konto skasowane

Dobra, to jeszcze jedno. Fury PvP w SMF czy TG?

Nekkro
Wiadomość [#71]: 11.08.2011 o 01:53

Konto skasowane

fury nie istnieje w pvp ;)

ale tak na bg to bez wielkiej roznicy.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Blask
Wiadomość [#72]: 11.08.2011 o 02:03

Konto skasowane

dla zabawy na BG, pobiegam w SMF, do tego założę na bronie ten enchant z Nature DMG, widziałem że nawet Barburas to nosi na 2h co szczerze mówiąc mnie zdziwiło.

EDIT : nosił przez długi czas, teraz widzę Landslide u niego :P

[Edycja Blask - 11.08.2011 o 02:06]

Nekkro
Wiadomość [#73]: 11.08.2011 o 02:16

Konto skasowane

pewnie nosil jak landslide bylo jeszcze bardzo drogie, teraz to grosze ;)
w SMF troche wiecej selfhealz wchodzi z bloodthirst, TG ma wieksze pierdykniecie no i mniej polega na procu na free slam, z tego co ja gralem

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Gauz
Wiadomość [#74]: 24.08.2011 o 16:10

Konto skasowane

Wtf, vs roque, mage, feral nie mam zadnych szans. Rogue kajtuje ze dupe mu robie, feral mam 28 exp i co chwila dodge, wtf a mu wystarcza "3 exp" jak wale w miska MS mi wchodzi za 5k +sie leczy ze lepiej nie bic, jak buble man z tym ze zdjac nie moge. Mage wiadomo nie dojde chyba ze z disspelem na plecach. Co mam wzamian blood crazy, hamstring, sa sytuacijne nie zawsze wchodza niema jak to biegac za szamanem a moze jednak zrotuje. To samo enrage regen nie zawsze uzyje. Rend jest must have a zadaje smieszny dmg. Zmiana na deff powoduje utraty dpsu. Warrior potrzebuje redesignu, gag order powinien byc dostepny bez talenta, intervene jakas redukcja by sie przydala, SR odbija bez bugu, i bez shieldu, shatering throw ma za duzy CD. Przestaje miec rozrywke, jak mam sie wspinac i jak sie uda to zabije, to lepiej stane posrodku i bede srac Frostboltami.

Nekkro
Wiadomość [#75]: 24.08.2011 o 19:40

Konto skasowane

Ale przeciez warkiem nie ma teraz co grac na powazniej ;)

moze za pol roku...

w tej klasie nie zmienilo sie prawie nic od dawien dawna.. Budowanie 3 stakow slaughtera trwa ok 12 sekund ( dobrze mowie ? ) i dopiero wtedy mozesz cos wogole drapnac bo wczesniej smieszny dmg wchodzi. A i tak dostaniesz rooty, slow czy inny xuj i zaraz stacki spadna.
Hilera zeby wogole doprowadzic do jakiegos stresu to nie wiem, on musi byc uposledzony, grac jedna reka albo i to i to + brak jego def cd.
Atm nie ma nic fajnego w graniu warkiem

i tyle w temacie.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
adison444
Wiadomość [#76]: 24.08.2011 o 21:51

Konto skasowane

No niestety, warek po ostatnich nerfach stał się taki nijaki. Recklessness bez deadly calma nie jest już taki fajny (może poza bladestormem). Reflekt 25 sec i zmniejszenie dmg 2h z 20% bonusu do 12%(retri nadal ma +20% do 2h) źle się odbiło na grze - heala nie ubijesz (może priesta jak odpowiednio zgrasz cd), o magu nie ma nawet co marzyć (dobry mag po prostu niszczy warków), rogal jak wie co zrobić to wyjdzie z walki z całym hp. Dodatkowo te DK, bijesz ich po 9-12k w critach a tu w ciebie siada po 18k. 2v2 warem odpada, nie znajdzie się comba które coś wbije, 3v3 jedynie TSG (wiadomo, dk i pal które są teraz naprawdę dobre). Jeśli nic nie zmienią po 4.3, nie będzie sensu grać.

Nekkro
Wiadomość [#77]: 24.08.2011 o 22:30

Konto skasowane

poza bladestormem ktorego mozna zdisarmowac, bije za smieszne kwoty. Reklessness tez zbidnial bo sporo jest pala hilerow, zarzuci Ci taki Denounce i narra crity.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Meffisto
Wiadomość [#78]: 25.08.2011 o 11:28

Konto skasowane

Nie zgodzę sie co do tego ze war posysa po same kule...mam na serwie znajomego Rageeverfury, war w 2s wbil niedawno 2/czy 2.1 a w 3s siedzi na 2.2k

Nekkro
Wiadomość [#79]: 25.08.2011 o 11:57

Konto skasowane

jednemu gra sie lepiej drugiemu gorzej smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Janizar
Wiadomość [#80]: 25.08.2011 o 16:16

Konto skasowane

2.2k ratu mozna wbic kazda klasa i kazdym specem no moze wyjatkiem sa spece tankowe.

REKLAMA
Strona 4 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :