Dziś jest: Wtorek, 13 listopada 2018, godzina 03:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
BEKON
Wiadomość [#41]: 19.05.2009 o 16:11

Konto skasowane

hahahaha!!!!!

Trzeba mu sie wpatrzec w oczy zeby dojrzec jego piekno biggrin.gif

............................................................................................................................................................................................................................................................
miszmasz
Wiadomość [#42]: 07.06.2009 o 20:01

Konto skasowane

Szczerze to dk jest bardziej warkiem niż sam warrior dlatego niemoge się doczekać kiedy dk dostanie 2x2h smiley.gif

pontonss
Wiadomość [#43]: 07.06.2009 o 20:15

Konto skasowane

ta i jeszcze pałke do ręki noobie i skill arrmagedon ( kill all in bg or arena)

[Edycja pontonss - 07.06.2009 o 20:17]

MkxPL
Wiadomość [#44]: 06.01.2010 o 18:01

Konto skasowane

stary ten temat ale se tak czytam i czytam gram wariorem to moja 1 postac
w arms klepie tak sobie ale padam jak kaczka = 0 surviwal jak mam hila na sobie to na bg typu wg-ab robie po 800k dmg i bywa ze 1 w ranku jestem 23-3 stats czasem wpada np ale bez hila to z regoly wyglada to tak > charge ubijam cel i padam od 2 wroga

natomiast zaczalem pogrywac palkiem/ potrafie nim zsolowac 3 osoby czesto,
warkiem w arms to nie mozliwe, palem gram w retri

droga sprawa w arms na graczach max hity po 7k z regoly wale kryty ale one sa 4-5k ;/~~ < nie mam trinkow na stack penery >
noi zaczolem pogrywac protem dzis z shocvawe 9.1k hit w presta po 6k z sheidla itd i idze zabic 2 graczy solo na lozie

ale prot warior vs prot pal z nieco gorszymi itemami ten pal i padam nie biorac mu nawet pol hp i on ma w zapasie banke ktora to mozna zdejmowac warem <pewno wielu z was nie stosuje/ nie wie tego> no ale ma banke albo max uleczenie "lay of hands" jeszcze. Wnioski sami wyciagcie , ja poprostu szukam klasy mele najlepszej do pvp i chcac niechcac wariror nad ktorym spedzilem duzo czasu wypada blado w porowaniu do tego co robie palem albo dueli z ziomkiem co gra w palu

CHLIP narazie szukam zbawy prot warior bo jest fajna sprawa ^^ duzo skili ale jak sie opauje je to mozna wiele zdzialac smiley.gif pomimo to nie to co palem- prosty w prowadzeniu latwo mozna sie skupic na poruszaniu i planowaniu, warem masa zeczy ktore musze zrobic zeby przetrwac/zabic malo czasu na pomyslunek i efektywne poruszanie sie po arenie

Ziemniax
Wiadomość [#45]: 06.01.2010 o 18:26

Konto skasowane

Nie ma czegos takiego jak klasa melee najlepsza w PvP...
Istnieja klasy, ktore niektore inne klasy niszcza PvP, a z niektorymi sobie nie daja rady. Na przyklad grajac moim magiem w fire nie mam wiekszych problemow z ele shammiem, arms warkiem, natomiast disc priest czy rogal mnie jada jak chca. Jednak jezeli dobrze znasz swoja klase, umiesz wykorzystywyac jej atrybuty bedziesz w stanie pokonac nawet te klasy, ktore teoretycznie stanowia twoja antyklase :P
(Jak zwykle przepraszam za moj kompletny brak polskich znakow :P)

Vegad 85lvl Undead Mage - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)d/simple

Kyski 85lvl Tauren Warrior - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)i/simple

Delriss 85lvl Undead Priest - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)s/simple

yabol.gif
Koky
Wiadomość [#46]: 09.01.2010 o 01:43

Konto skasowane

dokładnie tak, jak Ziemniax pisze. Jeśli bardzo dobrze ogarniasz swoja klasę, to nie ma ch**a we wsi ;] i nie ma czegoś takiego jak klasa najlepsza w pvp. Natomiast jeśli chodzi o prot vs arms ma arenach, to arms wygrywa (Jak widzę prota na arenach to ide w róg i płaczę) Trzeba tylko umieć nim grać i dobrze wykorzystywać dostępne skille. Arms vs Retardin? Osobiście nie mam z nimi problemu za równo na arenach jak i na bg. Warrior to piękna maszyna do zabijania, może nie jest tak bardzo mobilny jak niektóre klasy, ale ma dużo plusów. trzy możliwości szarży, rendy, zwolnienia itd.... i podstawa jeśli chodzi o granie warem MAKRA!!! strasznie to ułatwia grę i sprawia że staje się bardziej mobilny. Posiadam 10 aktywnych makr i jak słyszę wypociny ludzi jak to warek jest op z 2 makrami to ręce mi opadają.

soriel
Wiadomość [#47]: 28.01.2010 o 14:52

Konto skasowane

zapraszam do objerzenia filmikow na youtubie moim zdaniem jednego z najlpeszych graczy klasa Warrior
Swifty http://www.youtube.com/watc(...)=related tam jest bardzo ladnie i przejrzyscie pokazane sposoby walki warkiem milego ogladania

Mongol
Wiadomość [#48]: 04.02.2010 o 14:19

Konto skasowane

Hmm...wszyscy tutaj dyskutuja na temat Warek vs DK/Pal
zeby dobrze grac warkiem trzeba go poprostu ogarniac...
pvp u warriora wyglada inaczej niz u innych bo nie ma jak uciec po starciu, i tez nie ma heala dlatego potrzebuje go potrzebuje, Ale jednak Fury jest dobry po tym jak wczoraj 03.02.10 znefowali prot....

a co do retardinow mozna ich pojechac hunterem, lockiem, a reszta ma naprawdy problem z nimi nie dlatego ze ktos umie grac a dlatego bo paladyn jest zaje iscie przegiety...wystarczy ogarnac porownanie talentow...Prot pal 12% increased damage with 1h weapon...warrior 10%.

jsbiznes
Wiadomość [#49]: 03.08.2011 o 09:37

Konto skasowane

Witam,moj main to 85 mm hunter,mam jeszcze dk 85 tanka ,fmaga 85 pod pvp,oraz reszte klas lvl 40 i leweluje wlasnie warriora lvl 62 ze wzgledu tylko na alchemie.
Wiec tak ,glowny problem warriora to to ze zaczynasz cokolwiek bez rage a po uzyciu skilla masz go 15 procent paska,jedyne co mi pozostaje to charge na target i 1 walniecie
czasami ktos padnie,czasami ma banke lub immune i po prostu mnie zabija,jak ma healera to moge zapomniec ze cos zrobie,jak zuzyje charge to kazdy mnie zabija bo mi poprostu ucieka spowalniajac mnie,zamrazajac itd,wiec pvp to kicha totalna ale lubie tak lewelowac wiec musze sie meczyc,tak lewelowalem maga i poprostu rozwalalem po 5 ludzi na bg lub zamrazalem cale grupy i wykanczałem aoe,nie ma porównania nawet,mojego warriora dk lub rogue zabija 1 szczałem a pala nawet po charge wzuca banke,immuny leczy sie i zabija mnie 2 szczalami jak ja stoje bezbronny,z reszty postaci to pala i ench shammy wymiataja oraz feral
nie powiem o pve gdzie mozesz stac przy bosie który nie ucieka tyo mozesz wykrecic woriorem 22k dps nawet ale full 378 gearem ale to tylko pve,a w trakcie lewelowania zauwazylem ze hunterzy wymiataja od 10 lewela do konca i pvp i pve ,choc pada od razu jak mi sie uda charge na niego i szczal,jak na peta to mnie zajezdza,priest pvp to chyba jest tylko dobry na 85 i to fuul geared przynajmniej w okolicach 360 ilvlu
podsumowanie warrior ..jowy do pvp i bardzo trudny w graniu,trzeba sie nameczyc zeby miec rage na cokolwiek i trzeba uzywac z 20 skili na raz czyli gracz musi byc zajebisty zeby tym wymiatac,co do pve to na maxdps jest spam rotacji to jakies 4 przyciski tylko i jakies 16 k dps spokojnie powinien wejsc a na moim lewelu to jestem praktycznie zawsze na dole listy z dps,praktycznie zero aoe i atakow magicznych dostepnych od reki,nie polecam tej klasy do niczego chyba ze macie juz wszystkie inne i traktujecie to jako wyzwanie
Najlepsze klasy do wszystkiego to Pala ,Driud oraz Szamek i daja najwiecej frajdy z gry ,do pvp mage i pala

MS
Wiadomość [#50]: 03.08.2011 o 11:00

Konto skasowane

Nie dość, że nekrofil, to jeszcze głupoty wypisujesz smiley.gif

Mordrakus
Wiadomość [#51]: 03.08.2011 o 12:03

Konto skasowane

dlaczego głupoty? akurat warrior na low lvl jest bardzo słaby... a o to się chyba głównie rozchodziło, chociaż w sumie to nie wiem, bo strasznie bełkotliwie napisanepotluczony.gif

[Edycja Mordrakus - 03.08.2011 o 12:03]

natrakh
Wiadomość [#52]: 03.08.2011 o 12:08

Konto skasowane

Tja, warek na low lvlu slaby więc juz teraz można napisać że jest(wulg.)owy do pvp;)

mindseeker
Wiadomość [#53]: 03.08.2011 o 19:38

Konto skasowane

Wole żeby Warek był słaby w levelach 1-84 niż tak jak Hunter byc zajebistym na 1-84 i beznadziejnym na 85.

Blask
Wiadomość [#54]: 09.08.2011 o 17:46

Konto skasowane

Nie chcę zaśmiecać, więc piszę tu. Mam prośbę o zerknięcie na link .
Czy ktoś ma pomysł jak zlikwidować 0,06 overhitcapa, zachować 20 expertise i podnieść Crita w tym gearze? W sumie jestem o krok od kupna broni Ruthlesowej ale i tak chciałbym wycisnąć coś więcej z tego co mam.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
jsbiznes
Wiadomość [#55]: 09.08.2011 o 21:19

Konto skasowane

Jestem teraz arms,lewel 71 i wreszcie zaczynam wymiatac pvp jak i pve,jak bym miał jeszcze jakies dobre macra i nauczył sie szybko zmieniac stance w trakcie walki to byłbym op,hehe teraz czekam na heroic leap i collosus,tak jak ktos napisał wyzej warrior rozwija moc na 85 i pewnie jak ktos umie zmieniac i wykozystywac stance to jest imba,z dobrym healerem to para nie do pokonania

Blask
Wiadomość [#56]: 09.08.2011 o 21:41

Konto skasowane

Tylko że teraz praktycznie jedyna zmiana stance to na Defensive -> Disarm, rzadziej dla Shield Blocka etc. Berserker stance to już wybór niektórych w określonych sytuacjach, np. spotkałem się z opinią, że warto używać Mortal Strike w berserkerze. Dla mnie raczej zbędne nawet przy ostatnio słabszej formie warriora po 4.2. Zauważ, że intercept dzieli teraz CD z Charge, i jeżeli zdecydujesz w Arms zglyphować się pod Charge i dasz talenty w Blitz to Intercept prawie wychodzi z obiegu, co za tym idzie stance dance został mocno ograniczony. Taka moja opinia.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
kubuntu
Wiadomość [#57]: 09.08.2011 o 21:57

Konto skasowane

Wsumie troche niebardzo rozumiem poco ci expertice na PvP , bliz owszem dodal go w gearze ale jego przydatnosc niejest jakas niesamowitam lepiej wszystko na cryta przerobic

Nekkro
Wiadomość [#58]: 09.08.2011 o 22:21

Konto skasowane

Blask napisał
Nie chcę zaśmiecać, więc piszę tu. Mam prośbę o zerknięcie na link .
Czy ktoś ma pomysł jak zlikwidować 0,06 overhitcapa, zachować 20 expertise i podnieść Crita w tym gearze? W sumie jestem o krok od kupna broni Ruthlesowej ale i tak chciałbym wycisnąć coś więcej z tego co mam.

ojtam Pan marudzisz, .06 to nie jest jakas kosmiczna ilosc zeby z tego rezygnowac. ;)
Na AJ jest topic o spodniach pve, kosmiczna ilosc cirta i expertise, w dodatku 2x red soket i bonus z str. Mozna sie zastanowic.

kubuntu napisał
Wsumie troche niebardzo rozumiem poco ci expertice na PvP , bliz owszem dodal go w gearze ale jego przydatnosc niejest jakas niesamowitam lepiej wszystko na cryta przerobic

niezle, niezle.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Voom
Wiadomość [#59]: 10.08.2011 o 00:38

Konto skasowane

kubuntu napisał

Docenisz przydatność expertise jak na arenie w decydującym momencie poleci Ci dodge albo parry na throwdownie..

kubuntu
Wiadomość [#60]: 10.08.2011 o 09:10

Konto skasowane

ta ablo typowi zostanie 5% bo ty akurat walnoles normal hita , pozatym to niby na co ci expertice jak jezeli maz mozg i ciebie n ie leje to raczej nie bijesz typa od przodu tylko biegasz mu za plecami tak mi sie wydaje , wiec to jest jedynie przydatna stata kiedy walczysz z melakiem co ciebie leje w innych przypadkach jest gowno warta, osobiscie ma 6 i jestem zadowolony( 6 dwarfem z maca)

REKLAMA
Strona 3 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :