Dziś jest: Niedziela, 23 września 2018, godzina 22:05
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Warrior PVP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Atreus
Wiadomość [#1]: 24.04.2009 o 18:57

Konto skasowane

Witam.Niedawno naszła mnie ochota na warriora pod pvp. Wcześniej gralem magiem i lockiem i był to dobry wybór. mam parę pytań z nim związanych
1. Jak warek stoi na pvp czy ma szanse na bg i czy się nim milo gra :>
2.Jakich partnerów na arenach warrior potrzebuje
3. Czy opłaca się nim grać na pvp czy to tylko tank pod pve.confused.gif

maziak
Wiadomość [#2]: 25.04.2009 o 22:43

Konto skasowane

Wiec tak wyskillowany warek polozy wszystko i wszystkich inna spawa ze warrior jest jedna z najtrudniejszycch ( jak nie najtrudniejsza klasa ) wiec aby aprawde wymiatac trzeba naprawde duzo czasu. Na BG gra sie miło jak kazda klasa. Warrior NIE JEST SLABY ani w PvP ani w PvE ( dps ) just skill just skill. Na Arenki jakis healer, ale jaki tego Ci nie powiem.

[Edycja maziak - 25.04.2009 o 22:43]

Alron
Wiadomość [#3]: 26.04.2009 o 20:54

Konto skasowane

Wiec tak wyskillowany warek polozy wszystko i wszystkich

już widzę jak kładzie paladyna, dk, maga czy rogala

maziak
Wiadomość [#4]: 27.04.2009 o 15:28

Konto skasowane

wiec tak rogal dla warka arms to zaden problem .... krazy powszechna opinia ze palla jest OP, ale tylko nooby ktore nie umieja grac tak narzekaja, a o retardach DK to ja juz nie wspomne ... Warrior naprawde nie jest cipka i ma (wulg.)niecie z tego 2H szczegolnie w cloth ... Ale nie ma sensu gadac z ludzmi ktorzy tylko placza , ze aby byc dobrym warriorem trzeba sie troche nameczyc a nie napierdzielac 3 skillami jak retardin lub dk

[Edycja maziak - 27.04.2009 o 15:30]

Alron
Wiadomość [#5]: 27.04.2009 o 15:29

Konto skasowane

wiec tak rogal dla warka arms to zaden problem

od kiedy rogal ma dismantle to warek arms i fury mogą mu ssać, jedynie prot miażdzy rogala jak chce.

krazy powszechna opinia ze palla jest OP

opinia? To jest fakt.

[Edycja Alron - 27.04.2009 o 15:30]

maziak
Wiadomość [#6]: 27.04.2009 o 15:31

Konto skasowane

kazda klasa ssie jak nie ma sie skilla

kazda klasa ssie jak nie ma sie skilla

Pala jest OP dla ludzi ktorzy nie umieja grac koniec

[Edycja maziak - 27.04.2009 o 15:32]

Golinskii
Wiadomość [#7]: 27.04.2009 o 16:11

Konto skasowane

hahaha chyba w inna gre grasz twierdzac ze pala jest op dla tych co nie maja skilla...

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/golin/advanced
Jin
Wiadomość [#8]: 27.04.2009 o 17:07

Konto skasowane

Chyba jednak on gra w Wowa beerchug.gif

maziak
Wiadomość [#9]: 27.04.2009 o 18:20

Konto skasowane

Mozna powiedziec, ze paladyn jest dobry poniewaz aby efektywnie grac musi uzywac 3 skille i spamowac je non-stop. Aby Warrior efektywnie i dobrze gral potrzebna jest glebsza znajomosc postaci, opanowanie stancji itp Zaryzykuje stwierdzeniem, ze duza wiekszosc ludzi grajacych w WoW-a nie zna dobrze swojej postaci dlatego wydaje im sie ze Paladyn, ktory nic od czlowieka nie wymaga jest jakis zbyt silny.

sal3m
Wiadomość [#10]: 27.04.2009 o 19:09

Konto skasowane

Wyjaśnię sprawę w ten sposób. Sam gram warkiem od początku i ogarniam go w 100%. Nieraz zdarzało mi się zjeżdżać rogala/maga/dk/pala, dwóch czy trzech ludzi na raz... Z takim samym lub lepszym sprzętem. To co jest w warku wciąż za słabe to jego żywotność. Inne klasy mają o wiele większą przeżywalność niż warrior który można powiedzieć przyjmuje wszystko na klatę... jak blizz to poprawi to sądzę, że warek będzie wystarczający zbalansowany co do reszty klas. Co do "OP" klas - Jak trafisz na DK / Palka z podobnym, lepszym gearem który dobrze ogarnia swoją klasę to warek ma średnie szanse... DK bije po 5-6 k na plate, paladyn teraz trochę mniej ale chwila w bańce na heal (1.5 s mu wystarczy) + hand of freedom i też dojedzie warka. Spoko nie takich kozaków klepałem ale chwilami pewnych rzeczy się nie przeskoczy jak zarobisz 3x z rzędu 4-5k dmg. Co do rogala... Jak warek pierwszy w niego wjedzie to rogal ma małe szanse. W momencie kiedy rogue zaczyna walkę szanse warka drastycznie spadają - wszystko zależy od tego czy rogal popełni błąd w stunlocku / jeżeli da warkowi 1-2 sekundy to może szybko paść / jeżeli zrobi perfekcyjnego stunlocka to warek nawet nie pierdnie... potem vanish, reset cd i jazda od nowa. Oczywiście mówię o ubranych rogalach (deadly) bo ci ze słabszym sprzętem nie zrobią takiego burst dmg w trakcie stunlocka.
Według mnie warek teraz fajnie zamiata, zostaje się tylko kwestia jego żywotności - która jest najniższa spośród wszystkich klas noszących plate.

Alron
Wiadomość [#11]: 27.04.2009 o 21:41

Konto skasowane

Co do rogala... Jak warek pierwszy w niego wjedzie to rogal ma małe szanse.

Rogal zawsze zaczyna walkęsmiley.gif

BEKON
Wiadomość [#12]: 09.05.2009 o 11:53

Konto skasowane

maziak napisał
Mozna powiedziec, ze paladyn jest dobry poniewaz aby efektywnie grac musi uzywac 3 skille i spamowac je non-stop.

Grajac worriorem robisz sobie 3 macra i spamujesz nimi tez zadna filozofia. Problem pojawia sie jak trafisz na wyskillowanego goscia i wtedy grajac pallkiem czy worriorym czy czym tam chcesz to trzeba pomyslec zeby cos zdzialac. A z jednym sie zgadzam ze war ma zajebiscie slaba przezywalnosc w stosunku do innych.

[Edycja BEKON - 09.05.2009 o 11:54]

............................................................................................................................................................................................................................................................
Shapirox
Wiadomość [#13]: 09.05.2009 o 14:58

Konto skasowane

Jak warrior ma healera to jest skubaniec nie do zabicia wiem co mówie bo z kumplem który jest priestem discipline robimy masakre na BG fakt jak warrior 1vs1 ma małą przezywalnosc ale wystarczy mu niekiedy mały heal a położy każdego

maziak
Wiadomość [#14]: 09.05.2009 o 16:19

Konto skasowane

rofl Bekon zdradz mi prosze te macra ... spell reflect, charge, intercept ? to za malo ....

Alron
Wiadomość [#15]: 10.05.2009 o 00:06

Konto skasowane

Jak warrior ma healera to jest skubaniec nie do zabicia

Jak dk ma healera to jest nie do zabicia.
Jak ret pala ma healera to jest nie do zabicia(co ja (wulg.)e, on i bez healera jest nie do zabicia).
Jak enh shaman ma healera to jest nie do zabicia.

itd itd etc

Bies
Wiadomość [#16]: 10.05.2009 o 00:09

Konto skasowane

Z punktu widzenia resto druida i aren 2v2 warek to najniebezpieczniejszy mele.

sal3m
Wiadomość [#17]: 10.05.2009 o 11:01

Konto skasowane

Ale warriora trzeba znerfić. Bo za bardzo wymiata na PvP. Już dzieci płaczą, że Juggernaut jest za bardzo OP... Co z tego, że bije połowę tego co Retri, DK, Feral. WARRIOR TO KLASA STWORZONA TYLKO DO TANKOWANIA!

Potential changes to Juggernaut
The charge in combat is the key part of the ability and not something we are liable to mess with. Lowering the crit chance would be an option. So would be messing with the glyph of charge.

Wojownikorgi
Wiadomość [#18]: 10.05.2009 o 11:26

Konto skasowane

sal3m napisał
WARRIOR TO KLASA STWORZONA TYLKO DO TANKOWANIA!

O'rly?? a ja myślałem, że warrior ma armsa do dpsu a nie do tankowania :O

Crom
Wiadomość [#19]: 10.05.2009 o 11:26

Konto skasowane

sal3m napisał

Cylon_anim.gif hahaha.gif uzi2.gif Jestes smieszny.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
szej
Wiadomość [#20]: 10.05.2009 o 12:47

Konto skasowane

sal3m napisał

A ja tu widzę ironię. Nie wiem skąd te zgryźliwe komentarze ;p

REKLAMA
Strona 1 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :