Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 05:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kupno Warcrafta III?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
cezare
Wiadomość [#21]: 25.05.2009 o 15:46

Konto skasowane

Garena jest darmowa... Czasami też grałem przez nią, dopóki nie zainstalowałem dosyć porządnego systemu obronnego. I co się okazało? Że w plikach gareny siedzi rootkit infekujący rejestr systemu.

[Edycja cezare - 25.05.2009 o 15:47]

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Malygos
Wiadomość [#22]: 25.05.2009 o 15:56

Konto skasowane

Ja ją ściągałem 3 razy i nic złego nie miałem ;d

Ja ją ściągałem 3 razy i nic złego nie miałem ;d

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Brakuje
Wiadomość [#23]: 25.05.2009 o 20:35

Konto skasowane

To mam przyokazji pytanie, bo tak na chwile wszedłem na europejski serwer, w statystykach widniało około 78k graczy na 2300 gier ?! To przecie średnia jakies 30 osób na gre xD A w całym battlenecie 150k graczy na 33k gier...Kanały z czatami wszystkie praktycznie puste(po 15 - 20 osób ?!), niby gry są tworzone jakieś ale te statystyki są jakieś dziwne.

Czy to znaczy że lepiej grać na amerykańskich bo tam więcej osób gra ? Może ktoś mi powiedzieć jak to jest ?smiley.gif

Z góry dziękuje za odpowiedź!

Malygos
Wiadomość [#24]: 25.05.2009 o 21:12

Konto skasowane

Really, gier jest pod dostatkiem, maksymalna liczba osób w grze to 12, ale to i tak dużo ;d

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
figur
Wiadomość [#25]: 26.05.2009 o 11:25

Konto skasowane

Może wtrącę sprzedaje właśnie war3+FT (platynowa edycja) naprawdę pudełko, płyty stan idealny. Oddam za 30zł. Tu macie allegro:
http://allegro.pl/item(...)min.html

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :