Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 05:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Kupno Warcrafta III?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
DrakoPLxxx
Wiadomość [#1]: 18.04.2009 o 20:53

Konto skasowane

Witam. Właśnie nosze się z zamiarem kupna Warcraft III + Frosen Throne. Ostatnio spotkałem się z aukcją na allegro na której kupuje się klucze do ściągnięcia i gry online ze strony. Jest to dobry pomysł kupić taki cd-key czy lepiej kupić wersje pudełkową? Różnica w cenie jest duża: wersja pudełkowa 50zł a klucz 14zł (http://www.allegro.pl/item610560526_warcraft_iii_reign_of_chaos_cd_key_klucze.html). Niestety nie mogę znaleźć żadnej aukcji z kluczem do dodatku, zna ktoś taką aukcję lub sklep internetowy?

I drugie pytanie: Na necie widzę, że jest dużo modów, nowych map, kampanii oraz innych dodatków do warcrafta. Jeśli bym chciał pograć se w nie przez neta będzie to możliwe? Bo słyszałem że blizzard banuje za coś takiego?

FireBird
Wiadomość [#2]: 18.04.2009 o 21:13

Konto skasowane

Radzę kupić wersję pudełkową. Tym bardziej, że nie znalazłeś kulcza do TFT, a w RoC raczej nie warto grać. Nie jest droga a kupowanie samego klucza jest z wielu powodów ryzykowne.

DrakoPLxxx napisał
I drugie pytanie: Na necie widzę, że jest dużo modów, nowych map, kampanii oraz innych dodatków do warcrafta. Jeśli bym chciał pograć se w nie przez neta będzie to możliwe? Bo słyszałem że blizzard banuje za coś takiego?

Gdzieś Ty słyszał takie bzdury? Oczywiście, że możesz grać we wszelkiego rodzaju UMSy, nowe mapy multiplayer i kampanie...

[Edycja FireBird - 18.04.2009 o 21:15]

DrakoPLxxx
Wiadomość [#3]: 18.04.2009 o 21:23

Konto skasowane

Oki dziękicool.gif

Bart_Illidan
Wiadomość [#4]: 22.04.2009 o 23:38

Konto skasowane

no walsnie, bo jaka masz pewnosc ze klucz z allegro nie jest zbanowany na bn albo cos

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
Artie
Wiadomość [#5]: 26.04.2009 o 17:26

Konto skasowane

Zdecydowanie kupno pudełka jest lepsze. Nie masz pewności, że to nie oszust.

Nowy maphack - niewykrywalny
sledzio
Wiadomość [#6]: 28.04.2009 o 11:23

Konto skasowane

Mam trochę podobne pytanie.

Są jakieś pewne źródła gdzie mogę dostać klucz do W3+TFT?
Mam wersje pudełkową z platynowej Kolekcji, ale sprawa wygląda tak, że mój młodszy brat też lubi pograć w jakieś w UMS'y na BN'ie. No i czasami kolidujemy ze sobą, a nie opyla mi się za bardzo teraz kupić drugiej wersji pudełkowej, sam klucz myślę by wystarczył.

FireBird
Wiadomość [#7]: 28.04.2009 o 12:42

Konto skasowane

Nie ma.

Bart_Illidan
Wiadomość [#8]: 28.04.2009 o 23:05

Konto skasowane

sklep jest dosc pewnym zrodlem ;p
a szczerze mowiac to zawsze mozesz powiedziec bratu zeby gral na innej bramce wtedy nie bedziecie kolidowac
zreszta w3 teraz tanie

[Edycja Bart_Illidan - 28.04.2009 o 23:05]

TeRRoBlaDe_2
Wiadomość [#9]: 30.04.2009 o 19:37

Konto skasowane

no a orientujesz się ile kosztuje i w jakiej kolekcji? bo w platynowej to już tego nie ma ..

FireBird
Wiadomość [#10]: 30.04.2009 o 21:08

Konto skasowane

jak to nie ma? -_-

Bart_Illidan
Wiadomość [#11]: 30.04.2009 o 22:37

Konto skasowane

o tyle
http://www.gram.pl/sk8_8Q7h(...)cja.html

TeRRoBlaDe_2
Wiadomość [#12]: 04.05.2009 o 19:07

Konto skasowane

Dzięki , przyda się biggthumpup.gif

Adiasz
Wiadomość [#13]: 16.05.2009 o 04:19

Konto skasowane

kupno WarCraft3-dobry pomysl
ja kupilem przedwczoraj w kolporterze za 43 zl i uwazam ze warto bylo-polecam wszystkim ;)

postep ponad wszystko
Brakuje
Wiadomość [#14]: 19.05.2009 o 23:06

Konto skasowane

To ja może jednak napisze tutaj, pomimo tego że takie samo PM wysłałem do Adiasza :]

1.Adiasz - w jaki sposób udało ci się zdobyć tą gre za 43 zł? Dzisiaj patrze w cennik i widnieje cena 56 zł w kolporterze...

2.Mam ogólne pytanie,ile osób aktualnie gra na battlenecie, na wszystkich serwerach lub chociarzby na jednym? Ja ostatni raz gralem 4 lata temu, i nie jestem wstanie podac nawet przyblizonej liczby, a bardzo by mi sie przydala do pewnego porownania.

P0zdrawiam

Adiasz
Wiadomość [#15]: 20.05.2009 o 14:03

Konto skasowane

Brakuje napisał
To ja może jednak napisze tutaj, pomimo tego że takie samo PM wysłałem do Adiasza :]

1.Adiasz - w jaki sposób udało ci się zdobyć tą gre za 43 zł? Dzisiaj patrze w cennik i widnieje cena 56 zł w kolporterze...

Pojechalem przejsc sie po miescie (czyli raczej marny plan;) no i wszedlem do salonu Kolporter w C.H.Pasaz Lodzki. Patrze a tu WC3 po 43 wiec nie zastanawiajac sie dlugo kupilemsmiley.gif. W internecie znalazlem podobna cene i pamietam ze jeszcze niedawno platynowa edycja kosztowala 59 a teraz spadlo 43. Poprostu wyprzedaz i trafilo mi sie smiley.gif czasem sie trafia biggrin.gif. Moze gdzies indziej tez jest jakas wypsz po za tym jest ladna pogoda i mozna sie przejscsmiley.gif a noz widelc cos sie upoluje ;)

Brakuje napisał
2.Mam ogólne pytanie,ile osób aktualnie gra na battlenecie, na wszystkich serwerach lub chociarzby na jednym? Ja ostatni raz gralem 4 lata temu, i nie jestem wstanie podac nawet przyblizonej liczby, a bardzo by mi sie przydala do pewnego porownania.

Nie wiem ile jest wszystkich serwerow i nawet nie wiem na ktorym bylem ale da sie to sprawdzic biggrin.gif Ludzie graja z tego co widze. Duzo jest graczy i obserwatorow. Ja narazie czesciej obserwoje smiley.gif

Ja tez mam pytanie: mozesz zdradzic jakiego chcesz dokonac porownania?

[Edycja Adiasz - 20.05.2009 o 14:35]

postep ponad wszystko
Bart_Illidan
Wiadomość [#16]: 20.05.2009 o 19:39

Konto skasowane

ja od siebie jako ze dzis mam dobry dzien podam taka statystyke (sprzed 5 minut z europy) :

michal222
Wiadomość [#17]: 23.05.2009 o 22:35

Konto skasowane

To ja tez mam jedno pytanko biggrin.gif. Jak widze po tej statystyce to osob gra sporo wiec nie bedzie tak ze wchodze na BN a tam zero gier i nie ma z kim pograc? Jak narazie gram w SC i tam serwerow nadal jest strasznie duzo i jest z kim grac biggrin.gif. Mam nadzieje ze tak samo jest z W3 ;].

Malygos
Wiadomość [#18]: 23.05.2009 o 22:37

Konto skasowane

jest tak samo. Jakbyś chciał zagrać w mapę którą trzeba mieć żeby wejść, np. DotA, to ściągnij ją z netu bo w grze raczej c i nie dadzą.

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
Brakuje
Wiadomość [#19]: 24.05.2009 o 13:42

Konto skasowane

Ktoś się pytał wcześniej do jakiego porównania. Mam nadzieje że za szczerą odpowiedź nic mi nie zrobia biggrin.gif

Do porównania z liczbą osób grających na pirackim serwerze... A mianowicie grało tam w godzinach szczytu 6 - 7k osób, po stworzeniu gry żeby zapełnić wszystkie sloty trzeba było conajmniej pare RMK robić, a i tak potem bardzo często ludzie wychodzą w trakcie i kija z takich gier... Dodając że 70 - 80% gier to tylko Dota której nie lubie...

Teraz kupiłem nowiutką platynową edycje za 45,99 w kolporterze w poznaniu, akcja nazywa się Czyszczenie zapasów czy coś takiego, mam nadzieje że skończą się moje problemy i teraz nie będe popadać w taką flustracje :]

P0zdrawiam

Malygos
Wiadomość [#20]: 24.05.2009 o 14:19

Konto skasowane

DotA jest bardzo popularna, jednak część osób się przeniosło na Garene, przez co zmalała liczba DotA a wzrosła liczba innych umsów.. No i można pograć z pgs.slh który słabo gra w dote a wymiata w ladderze :P

"Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Dobrze widzi się tylko sercem." - Mały Książę

"Zawsze jest się niezadowolonym z tego co się ma." - Mały Książę
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :