Dziś jest: Wtorek, 26 maja 2020, godzina 08:08
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: mikro jak to robicie

buble
Wiadomość [#1]: 28.03.2009 o 01:32

Konto skasowane

Witam gram juz troche w ta gre, mam do was pytanie jak sterujecie jednostkami mianowicie gdzie bindujecie jednostki ja np jak gram tosem nexa binduje pod 1 nastepnie gaty 2,3 ,4 5, 6 itd i tak w srodku gry gdy juz mam troche jednostek nigdy ich nie binduje tylko zaznaczam i wysyłam czesto np wszytko leci do przodu razem z templarem i zanim zdaze rzucic storma troche ich zginie 2 i 3 nexus nie binduje nigdzie tylko co jakis czas dorabiam tam proby a i jezeli bindujecie jednostki to np dragony razem i zety osobno czy wszystko razem po trochu prosze o wypowiedz njalepiej jakiegos pro nie lamy a i jeszcze 1 pytanie ostatnio zauwazylem ze gracze pro np draco na samym poczatku gry zajebiscie szybko zaznacza wszystkie proby potem nexus i potem znowu to samo w jakim celu to robi ?? zeby apm podniesc ??

krecik123
Wiadomość [#2]: 28.03.2009 o 01:39

Konto skasowane

imniepotrzebnepodnoszenieapm,rozgrzewapaluchysobiepoprostu
niebindujbudynkowalejednostkiwlasnietakjaktemplaryitp
pograjumsymicro/makrodopocwiczeniaskila

btw znasz pojecie przecinek/kropka?

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
buble
Wiadomość [#3]: 28.03.2009 o 01:54

Konto skasowane

znalazl sie polonista kilka przecinkow jest, napisz po polsku bo nie rozumiem tego

Chcesz mi powiedziec ze nie bindujesz budynkówconfused.gif to nie wiem jak nadazasz caly czas robic proby, jednsotki dodatkowo w miedzy czasie budowac i zwiad badz atak w jednym momencie i wszystko ogarniasz confused.gif

Bez bindowania budynków osłabiasz ekonomie bo nie ogarniesz tego wszystkiego obejrzyj sobie repy koreancow oni wszystko binduja tylko jak to robia confused.gif Jest tu taki kto to wie a poloniscie juz podziekuje !!!

krecik123
Wiadomość [#4]: 28.03.2009 o 11:47

Konto skasowane

heh polonista swoje grał na necie
nie binduje wszystkich budynkow, w jednym miejscu mam np pare gateway, zbinduje jednego a potem fastclikiem przeskauje do kolejnych
zergowie (pr0) czesto binduja hatche od 09876
to jest kwestia wyczucia wprawy, nie ma perfect recepty na wszystko
ogladaj repy na poczatek, sprobuj skopiowac troche taktyk od nich

a czy pr0 na tym forum sie znajda? watpie smiley.gif

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Xellos14
Wiadomość [#5]: 29.03.2009 o 10:04

Konto skasowane

Nie gram tosem ale dużo osób binduje nexy na 890 bo się łatwo probki buduje (0p9p8p). Jednostki 1-3. Gaty od 4, w late game jak już masz z 10 gatów to można mieć jednego zbindowanego i klikać resztę a zbindować więcej jednostek.

jachu9006
Wiadomość [#6]: 29.03.2009 o 21:18

Konto skasowane

dokladnie jesli grasz tossem to najlepiej bidowac nexy pod 098 natomiast bindowanie budynkow zalezy na jaką rasę grasz. np ja na terrana binduję wiekszosc gate'ów a na zerga mniej , poniewaz na te robactwo trudniejsza jest kontrola jednostek i raczej trzeba bindowac oddzialy.

natomiast mam pytanie, czy używacie bindowania widoków ? (F1, F2 i F3) bo ja tego nie robie po prostu przechodze do roznych czesci bazy czy raczej mapy po dwukrotnym nacisnieciu odp cyfry ;

ShadowDancer
Wiadomość [#7]: 01.04.2009 o 22:09

Konto skasowane

Ja binduje widok jak mam np. naspamowane hatów w mainie... i tak klikam na larvy, więc się przydaje

EDIT. co masz na myśli mówiąc "binduje widok"? Jedyna opcja to przejście do lokacji startowej klawiszem F2!

[Edycja ShadowDancer - 30.04.2009 o 16:36]

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Heves
Wiadomość [#8]: 23.02.2010 o 11:50

Konto skasowane

Draco nie jest pro graczem. Pro zarabiają pieniądze i traktują sc jak swój zawód
Jednostki zawsze powinny byc pod 1 2 3 4 itd. Powodem tego jest klikanie 1a 2a 3a bo prawie zawsze powinno sie robic takie akcje wysylajac jednostki. Nexusy mam zaznaczone pod 0 9 8 nawet i 7 zeby bylo latwo robic akcje 0p 9p 8p 7p, na budowanie probkow. gate zaznaczam na poczatku gier 34567 a pozniej mam tylko pod 6 i 7 zeby sie do nich szybko przeniesc.

Prosy na early game maja: 1-probe 2-wojsko 3-gate 4-gate 5-nexus
middle game maja 1 2 3 wojsko i dalej 4 5 6 7 gates 8 robo 9 0 nexus
late game maja 1 2 3 4 5 6 wojsko 7 8 gaty 9 0 pod nexusy gdzie akcja jest
Zawsze uzywaja f2 f3 f4,

OneManArmy
Wiadomość [#9]: 05.06.2010 o 15:52

Konto skasowane

Ja polecam taką taktykę - na początku gry 1 i 2 zachowaj na scouta/ova i drona którym masz zamiar coś wybudować (dajcie spokój, ten najbliżej rampy / wyjścia) a resztę zawalałem główną bazą (od 3-4 do 0). Potem stopniowo zamieniasz 4,5,6,7,8 Gateway'ami, factory czy czymkolwiek, z czego najlepiej jakby były w miarę daleko od siebie. 7 i 8 zostawiałem na jakies specjalistyczne budynki (zwłaszcza u tossa), a ostatnie 9 i 0 na właśnie expy. 1 i 2 oczywiście zastępujesz pierwszym wojem jaki wybudujesz.

W late game uzywasz generalnie 6-0 pod budynki, z czego tak naprawdę używa się 6,7,8 i 0 (grałem tossem i zergiem, 0p najłatwiej).
Zergiem troszku inaczej w midd game, bo juz specjalizowałem hatchery pod jednostki w nich budowane (na 7,8,9 mutalisk i ultralisk; 5,6,4 hydralisk,zergling; w każdym razie jakoś tak (nie gram od daaaawna) i doskonale działa, tylko apm trzeba mieć większe lub równe niż 150 aby osiągnąć maksymalną skuteczność (obstawiam 150, bo poniżej to lepiej mieć ze 3 hotkeye na gateway'e i coś tam co używasz)

Freak-lp
Wiadomość [#10]: 03.08.2010 o 13:34

Konto skasowane

da sie na poczatku gry nie zaznaczajac probow myszka tylko jakims klawiszem wyslac ich do minerałkow? Bo czesto zdaza mi sie, ze myszka nie obejme wszystkich i np 1 czy 2 proby nie poszly;p

Garn
Wiadomość [#11]: 03.08.2010 o 13:38

Konto skasowane

Klikasz na nie dwa razy a potem Shiftem deselectujesz pozostałe?

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :