Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybka kasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Swistak
Wiadomość [#81]: 26.11.2009 o 18:21

Konto skasowane

mindseeker napisał
i całkiem niezłe na endgame

herbalism nie daje zadnego buffa w endgame jeśli chodzi o pve

Ale pozwala zaoszczędzić trochę kasy.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Swistak
komono
Wiadomość [#82]: 26.11.2009 o 18:51

Konto skasowane

Ja tam mam tailoring i na spellweaves itp wyciągam ok 500g smiley.gif Ale jest jeden minus raz na 3 dni:/ ale jak dla mnie to lajcik ;). Ostatnio narzekałem na brak kasy bo mialem ok 200g. Porobilem szmaty i mam 3,3k

Fire Mage:Endi (18 / 43 / 0)
lvl:70
Server: Deathwing
FTH!!

Arcane Mage:Hashia
lvl:80
Server: The Mealstorm
http://eu.wowarmory.co(...)n=Hashia
Arthasus
Wiadomość [#83]: 26.11.2009 o 18:56

Konto skasowane

Swistak napisał

w end game jak sie nie ma co robic to sie lvluje alta na 80 i daje mu gatheringowe profki zmieniajac profke na mainie z gatheringowej na jakas craftowa

Arthasus Burning Blade
Swistak
Wiadomość [#84]: 26.11.2009 o 21:40

Konto skasowane

Arthasus napisał
Swistak napisał

w end game jak sie nie ma co robic to sie lvluje alta na 80 i daje mu gatheringowe profki zmieniajac profke na mainie z gatheringowej na jakas craftowa

<Twój avek> No ale jak jest co robić to się raczej nie lvluje alta...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Quel%27Thalas&n=Swistak
biszat
Wiadomość [#85]: 28.11.2009 o 00:42

Konto skasowane

co do herbal - moze nie daje buffa na end gamie , ale juz self heala i owszem

Arthasus
Wiadomość [#86]: 28.11.2009 o 09:05

Konto skasowane

ktory w end game prawie nic nie daje (chyba ze w pvp ale i tak niewiele)

Arthasus Burning Blade
GOPA
Wiadomość [#87]: 22.12.2009 o 21:41

Konto skasowane

olac tam bufy, herbalism daje niezla kasiore bo kwiatki zawsze beda sie sprzedawac

Silmarillion
Wiadomość [#88]: 23.12.2009 o 07:30

Konto skasowane

W chwili aktualnej przynajmniej na moim serwerze cena tego itemu co rozpoczyna quest na epicki miecz quel'dorei waha się w granicach 9-14k golda. Więc warto pofarmić trochę nowe insty dla tego itemku.

MS
Wiadomość [#89]: 23.12.2009 o 08:41

Konto skasowane

Silmarillion napisał
W chwili aktualnej przynajmniej na moim serwerze cena tego itemu co rozpoczyna quest na epicki miecz quel'dorei waha się w granicach 9-14k golda. Więc warto pofarmić trochę nowe insty dla tego itemku.

Farta mieli ci, co robili te insty w pierwszy dzień, bo był bug i w jednym runie potrafiły 4 dropnąć smiley.gif

kirst
Wiadomość [#90]: 25.12.2009 o 23:35

Konto skasowane

na magtheridonie z jc/min wygląda to tak:
odwiedzam AH -rutynowa kontrola aby zobaczyc jakie ceny, co jest
w między czasie(jestem tam jakieś 30min) zarabiam na 15gfee 100-200g
-jeśli trafi się idiota co wystawia za 13g per 1 titanium ore to kupuje ile wlezie...
wychodzi za stack 260g, z prospect wyciagam średnio na 8 ciętych 5 ore z 3-4 epickie matsy...
średnio sprzedaje je po 200g. Sumując 200gx4=800g.
Włożyłem po 2 stacki po 230g. 230x2=460g.
Zysk=srednio 350g
Ważna jest pora kiedy to się robi.. u mnie najlepiej od 16-21 wtedy potrafi zejsc kilka minut po wystawieniu aukcji...
Z cięciem gemów i wyszukiwaniem odpowiednich cen przez 16-21 oraz jakimis random hc jesli masz farta spokojnie 3kg-4kg wyciagniesz

Teraz minusy:
-musisz miec duza wiekszosc epikichi patternow na gemy i trinkiety
-musisz biegac dalaran-ogri

Nie polecam tez trzymania jak ja mam w tej chwili jc/min
miningu i tak nie bedziesz uzywal bo nie bedzie ci sie chcialo farmic... a zwazywszy na to ze dolaczanie do inst teraz jest bardzo łatwe... enchant w instancjach w między czasie lub dla odpoczynku od kanału trade to dobry pomysł... pozdro

GOPA
Wiadomość [#91]: 30.12.2009 o 11:34

Konto skasowane

no dobra rekiny biznesu, mam 50 lv i prawie 4k golda, duzo czy malo ??
Caly czas lewelowalem i tylko 3 godz. przeznaczylem na farmienie small egg.
Dlaczego small egg ?? zaczely sie swieta i jajka byly potrzebne do Q.Ceny tak poszly w gore ze 5 szt. sprzedawalo sie nawet po 10 G !!!
No to patrze na wowheadzie gdzie najlepiej dropic jaja.Silvermoon City, gram ally wiec musialem sie przedzierac przez plage truposzy ale oplacalo sie.
W 3 godz. wydropilem 1500 jajek !!! ( oczywiscie rozlozylem sobie to na pare dni po kilka minut )

zalalem rynek jajami i mialem monopol.W pewnym momencie znalazl sie spec od zarobku i wykupile mi wszystkie aktulane jajca za 10 G a nastepnie wystawil za 29 G !!!
Szkoda tylko ze w banku mialem jeszcze kolejne jaja i znow je wystawilem po 9 G.
Koles obnizal cene i obnizal az zszedl do 7 G. ( juz tracil 2 G na aukcji ) a ja zeby go dobic wystawilem jajca za 1,5 G smiley.gif))))
Co zrobil ?? znow wszystko wykupil i wystawil za 29 G.
15 min. farmingu = 100 jajek i na AH to znow ja mam najtaniej.
Napisalem mu maila ciekawe co odpisze heeh

Tak wiec na samych jajkach w pare dni uciulalem niecale 2000 G.Moim zdaniem jest do bardzo dobry wynik biorac pod uwage fakt ze nawet nie jestem jeszcze w outlandach.

A teraz odp. na pytanie na czym mozna zarobic : na frajerach ktorzy kupuja na AH snowballe za pare golda a vendor ktory je sprzedaje stoi kolo AH
diablotin.gif

kocham takich klientow coolgleamA.gif

Tackgnol
Wiadomość [#92]: 30.12.2009 o 12:19

Konto skasowane

To dobry wynik, to że AH można wysysać że aż miło to nic nowego.

Jak macie problem z pieniedzmi na pierwszej swojej postaci (tak jak ja miałem z moją gnomką ^_^) otwórzcie prezent od mikołaja w którymś będzie companion pet zazwyczaj schodzi za 100-500 g i już macie kase na mounta i skille smiley.gif.

Main: Resto Shaman
Alt: Prot Warrior
Igor
Wiadomość [#93]: 30.12.2009 o 12:30

Konto skasowane

bredzisz chlopcze.
1. w trzy godziny nie da sie tego gowna tyle nabic, bo nie nadazylyby sie spawnowac moby. co Ty, znalazles tam kurza ferme czy jak?
2. jesli rozlozyles to na kilka dni, to tym wieksze brednie opowiadasz, bo to oznacza, ze musiales tam przez kilka dni dojezdzac. zajelo Ci to wiec nie trzy godziny lacznie tylko caly dzien minimum. straty czasu niepomiernie gorsze w stosunku do zyskow.
3. Twoj opis sprzedazy nie trzyma sie kupy albo zwyczajnie klamiesz albo bredzisz w malignie:
- jesli miales monopol (czyli tylko Ty miales towar) i ktos Ci to wykupil, to po cholere wystawiales potem taniej niz na poczatku? wystarczylo wystawiac po 28g skoro on wystawial po 29g :P
- on obnizyl cene do 7g, a Ty znowu do 1,5g? rekin biznesu jestes. nie ma co. dzizas...
w dodatku on mial wystawione po 29, Ty po 9, a on "obnizal cene i obnizal az doszedl do 7g" rozumiem, ze Twoja cena stala, a on codzienie wystawial drozej od Ciebie i tak sobie obnizal i obnizal? az jak byl 2g nizej od Ciebie to w ramach zartu zrezygnowales z zyskow i wystawiles po 1,5g? ech... placz i zgrzytanie zebow...
- "15 min. farmingu = 100 jajek i na AH to znow ja mam najtaniej." - 15 minut to leciales do ZA, a potem 10 minut jechales na farme, (o ile Cie moby nie zdjely wczesniej i nie musiales sie przedzierac godzine), a potem dopiero zaczales farmic. kolejne trzy godziny pewnie
- matematycznie tez to nijak nie wychodzi chyba. najpierw farmiles 3 godziny po 1500 jajek, a potem 15 minut na 100. chyba wolniej farmiles drugim razem, bo srednio brakuje Ci 300 jajek.
- nie wspominajac nawet o tym, ze reszta serwera w tym czasie spala. u mnie boom na jajka tez byl. owszem, pierwszego dnia eventu. przez reszte eventu jajka staly od 1,5g i codziennie nizej. dlaczego? bo takich rekinow jak Ty to na kazdym serwie jest tysiace. i zeby miec chocby przez moment monopol trzeba wykupic konkurencje. jesli miales, znaczy ze to robiles. zapomniales wiec odjac te straty w swoim chwaleniu sie. zreszta tego sie nie dalo nijak wykupic. jajek staly tysiace na ah :/
- o snowballach tez piszesz juz ktorys raz z rzedu, ale nijak nie widze gdzie na nich zarobiles, masz niecale 4k g, na jajkach zrobiles 2k w 3 godziny :P, czyli rekinie pozostale 1500 powiedzmy gold robiles przez 50 lvli... gdzie tu sa snowballe? no chyba, ze przez 50 lvli nie zarobiles nic, a reszta Twojego golda to wlasnie ze snowballi...

reasumujac: byc moze wyfarmiles te 1600 jajek lacznie. zmarnowales na to srednio z 8 godzin czasu. sprzedales je jak miales farta od 1,5g w dol. na samym ah spedziles dobre pare godzin, zeby to wystawiac, a potem godzine, zeby odebrac wszystko z maila. tak byc moze zarobiles jakies 1,5k g za cala dobe ciezkiej, nudnej harowki. gz, wcale niezly wynik pewnie. choc nie zdecydowalbym sie.

btw. <4000g na tym lvlu nie jest niczym niezwyklym, do tego sie uzywa ah, po parenascie minut dziennie. ale nie jest to tez najgorszy wynik chyba.

czemu sie rozpisalem na tak blahy temat? a tak jakos mam zly dzien i nie moge zniesc durnych, dziecinnych przechwalek :/

[Edycja Igor - 30.12.2009 o 12:34]

GOPA
Wiadomość [#94]: 30.12.2009 o 14:43

Konto skasowane

Igor napisał
bredzisz chlopcze.
1. w trzy godziny nie da sie tego gowna tyle nabic, bo nie nadazylyby sie spawnowac moby. co Ty, znalazles tam kurza ferme czy jak?
2. jesli rozlozyles to na kilka dni, to tym wieksze brednie opowiadasz, bo to oznacza, ze musiales tam przez kilka dni dojezdzac. zajelo Ci to wiec nie trzy godziny lacznie tylko caly dzien minimum. straty czasu niepomiernie gorsze w stosunku do zyskow.
3. Twoj opis sprzedazy nie trzyma sie kupy albo zwyczajnie klamiesz albo bredzisz w malignie:
- jesli miales monopol (czyli tylko Ty miales towar) i ktos Ci to wykupil, to po cholere wystawiales potem taniej niz na poczatku? wystarczylo wystawiac po 28g skoro on wystawial po 29g :P
- on obnizyl cene do 7g, a Ty znowu do 1,5g? rekin biznesu jestes. nie ma co. dzizas...
w dodatku on mial wystawione po 29, Ty po 9, a on "obnizal cene i obnizal az doszedl do 7g" rozumiem, ze Twoja cena stala, a on codzienie wystawial drozej od Ciebie i tak sobie obnizal i obnizal? az jak byl 2g nizej od Ciebie to w ramach zartu zrezygnowales z zyskow i wystawiles po 1,5g? ech... placz i zgrzytanie zebow...
- "15 min. farmingu = 100 jajek i na AH to znow ja mam najtaniej." - 15 minut to leciales do ZA, a potem 10 minut jechales na farme, (o ile Cie moby nie zdjely wczesniej i nie musiales sie przedzierac godzine), a potem dopiero zaczales farmic. kolejne trzy godziny pewnie
- matematycznie tez to nijak nie wychodzi chyba. najpierw farmiles 3 godziny po 1500 jajek, a potem 15 minut na 100. chyba wolniej farmiles drugim razem, bo srednio brakuje Ci 300 jajek.
- nie wspominajac nawet o tym, ze reszta serwera w tym czasie spala. u mnie boom na jajka tez byl. owszem, pierwszego dnia eventu. przez reszte eventu jajka staly od 1,5g i codziennie nizej. dlaczego? bo takich rekinow jak Ty to na kazdym serwie jest tysiace. i zeby miec chocby przez moment monopol trzeba wykupic konkurencje. jesli miales, znaczy ze to robiles. zapomniales wiec odjac te straty w swoim chwaleniu sie. zreszta tego sie nie dalo nijak wykupic. jajek staly tysiace na ah :/
- o snowballach tez piszesz juz ktorys raz z rzedu, ale nijak nie widze gdzie na nich zarobiles, masz niecale 4k g, na jajkach zrobiles 2k w 3 godziny :P, czyli rekinie pozostale 1500 powiedzmy gold robiles przez 50 lvli... gdzie tu sa snowballe? no chyba, ze przez 50 lvli nie zarobiles nic, a reszta Twojego golda to wlasnie ze snowballi...

reasumujac: byc moze wyfarmiles te 1600 jajek lacznie. zmarnowales na to srednio z 8 godzin czasu. sprzedales je jak miales farta od 1,5g w dol. na samym ah spedziles dobre pare godzin, zeby to wystawiac, a potem godzine, zeby odebrac wszystko z maila. tak byc moze zarobiles jakies 1,5k g za cala dobe ciezkiej, nudnej harowki. gz, wcale niezly wynik pewnie. choc nie zdecydowalbym sie.

btw. <4000g na tym lvlu nie jest niczym niezwyklym, do tego sie uzywa ah, po parenascie minut dziennie. ale nie jest to tez najgorszy wynik chyba.

czemu sie rozpisalem na tak blahy temat? a tak jakos mam zly dzien i nie moge zniesc durnych, dziecinnych przechwalek :/

[Edycja Igor - 30.12.2009 o 12:34]

wiesz co ?? w du%$ mam czy mi wiezysz czy nie, najpierw idz tam pod SC i sobie zobacz jak mozna latwo farmic te jajka a pozniej sie wypowiadaj.
Czasu na gryfie nie licze bo przeciez wszedzie trzeba dolatywac czy to do Q czy na farme, ale ile to jest ?? max 10 min
biggthumpup.gif

wiesz dlaczego wystawilem za 1.5 G ?? bo sa ostatnie 3 dni eventu i chcialem sie pozbyc wszystkich jajek.Za 29 G te jaja sie nie sprzedaja !!! ta cena to przegiecie.
w ogole widze ze jestes niezorientowany na tym calym AH.
wystawienie nawet 1000 aukcji to pikus gdy masz odpowiedni addon, to samo z mailem, dzieki addonowi odbierasz wszystkie maile jednym kliknieciem.
tak wiec Twoje wywody o odbieraniu przez godzine maili sa glupie sucker.gif

reasumujac: mozesz mi wiezyc czy nie, mam to gdzies, wiem ze przez 3 / 4 godziny zarobilem 2k golda.Chcesz screena ?? aktualnie posiadam 3,6 G i wszystkie torby 20 slotowe, w banku 16 stki.

ps. jesli chodzi o sniezki to ci cos powiem ale to dopiero jak sie skonczy event beerchug.gif

[..]
czemu sie rozpisalem na tak blahy temat? a tak jakos mam zly dzien i nie moge zniesc durnych, dziecinnych przechwalek :/[..]

dzieciakiem to ty jestes ktory wypowiada sie na temat na ktory nie ma bladego pojecia.Przelec sie do SC i zobacz jak sprawa sie ma.

[Edycja GOPA - 30.12.2009 o 14:45]

Igor
Wiadomość [#95]: 30.12.2009 o 15:00

Konto skasowane

taaaaa.... pochwal sie czyms jeszcze smiley.gif teraz mam juz dobry humor i nie bede Ci udowadnial, ze opowiadasz (wulg.)y, zeby byc fajnym smiley.gif

GOPA
Wiadomość [#96]: 01.01.2010 o 10:29

Konto skasowane

czas dojscia

farmowanie jajec

fajny i bogaty zapomniales dodac coolgleamA.gif prosze bardzo, przeznaczylem godzine z mojego zycia by udowodnic ci ( jako jedyny w tym temacie ) ze to co mowie jest prawda i jak sie chce to sie da !!!

[Edycja GOPA - 30.12.2009 o 16:20]

no i prosze, nagle nastala cisza smiley.gif

Igor
Wiadomość [#97]: 07.01.2010 o 12:26

Konto skasowane

fajny? o taaak...
bogaty... nooo.... czy ja wiem?
cisza? o taaaak smiley.gif

tetro
Wiadomość [#98]: 07.01.2010 o 12:34

Konto skasowane

Wiadomość: 01.01.2010 o 10:29

edycja - 30.12.09

wtf zagina czasoprzestrzeń ;d

Ramos_4
Wiadomość [#99]: 14.01.2010 o 09:16

Konto skasowane

No wiec jako ze potrzebuje 25 primordial saronite, a z bossow dropia one sporadycznie to szukam sposobu jak szybko zarobic jakies 50k golda... Bede wdzieczny za kazdy sensowny pomysl! Profki: mining/bs

[Edycja Ramos_4 - 14.01.2010 o 09:59]

Igor
Wiadomość [#100]: 14.01.2010 o 09:33

Konto skasowane

szalony :d

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :