Dziś jest: Niedziela, 25 sierpnia 2019, godzina 17:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybka kasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
painneo
Wiadomość [#21]: 30.03.2009 o 19:10

Konto skasowane

zlozylem decka za niecale 5k , sprzedalem w dniu eventu za 11k desperatowi ;) 6k zysku. troche czekania ale sie oplaca.

Hunt482
Wiadomość [#22]: 30.03.2009 o 19:35

Konto skasowane

Ja osobiście kasy już nie potrzebuje, ledwo po wejściu wotlk wystawiałem na AH green gemy za 89g każdy. (teraz po 50 silv chodzą ;p )
Sprzedałem ich z 50 sztuk
Do tego dragon eye po szybkim dobiciu 80lv chodziły po 350-400g sztuka przez jakieś 2 tygodnie
Za q miałem 5k
Teraz na postaci mam 30k i nie wiem co z tym robić biggrin.gif

Golinskii
Wiadomość [#23]: 30.03.2009 o 20:08

Konto skasowane

jak grasz na burning blade to chetnie sie zaopiekuje;d

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/golin/advanced
Deathlykickz
Wiadomość [#24]: 30.03.2009 o 20:41

Konto skasowane

Na jakim realmie grasz ? biggrin.gif

Lock
Def Najt
Hunt482
Wiadomość [#25]: 30.03.2009 o 22:09

Konto skasowane

Burning Steeps

Wolko
Wiadomość [#26]: 30.03.2009 o 23:14

Konto skasowane

hehe ja potrzebuje 4k na flying a bs to moj main server smiley.gif wiec jak cos to mozesz wspomocsmiley.gif

painneo
Wiadomość [#27]: 05.04.2009 o 10:58

Konto skasowane

nastepne 15k dzisiaj przyszlo....<3 burning legion biggrin.gif

Alron
Wiadomość [#28]: 05.04.2009 o 17:18

Konto skasowane

to pewnie bogaty jestes bo jak zarabiasz golda w takim tempie to klientow na allegro nie powinno brakowac...

lepiej powiedz na czym zarobiles 15 k i pokaż screena bo w życiu nie uwierzę w to że w 1 dzień w jakikolwiek sposób można zarobić 15 k golda.

ChoChlik
Wiadomość [#29]: 07.04.2009 o 15:19

Konto skasowane

Na BLu z tego co wiem to pre paida mozna za 3-4k golda kupic ; p

DarinaKa
Wiadomość [#30]: 07.04.2009 o 15:31

Konto skasowane

Alron napisał
to pewnie bogaty jestes bo jak zarabiasz golda w takim tempie to klientow na allegro nie powinno brakowac...

lepiej powiedz na czym zarobiles 15 k i pokaż screena bo w życiu nie uwierzę w to że w 1 dzień w jakikolwiek sposób można zarobić 15 k golda.

ja nie robiac prawie nic, 10-20 min na ah dziennie, mam jakies 10k. majac 30-50k mogl bym bez problemu zarobic 5k dziennie. kwestja tego ile jestes w stanie zainwestowac.

.:: Mój Lock ::
.:: Drama Theory Guild ::

.:: Sunwell Plateau 6/6 ::..
.:: Ulduar 6/9 HardMode ::.

[quote]
Jak zrobic w key bindings, żeby na F1 np. był jakiś spell. Po prostu nie mogę tego pojąć
[/quote]
synojca
Wiadomość [#31]: 20.07.2009 o 13:22

Konto skasowane

ja mialem inny sposob
zrobilem dk wbilem mu 65 i inkskrypcje mu zapodalem
przez miesaic wykupowalem wszystkie ziolka po 15-20g na ah i eternal life po 8g za szt.
dodatkowo 2 dni przed darkmoon faire zbieralem ziolka duzoo ziolek :P
nie wiem ile mi sie tego uzbieralo ale duzo bo poswiecilem 18h na mieleniu ziol i przetwarzaniu ich na karty
sprzedalem przez darkmoon faire 38 nobles deckow , i bardzo duzoo innych kart po darkmoon faire zostalo mi 280k a zainwestowalem okolo 7k i z 40h grania :P wiec niech nikt nie mowi ze na inscription nie mozna zarobic ... poprostu trzeba bardzo duzooo kart robic wtedy skladasz wiecej noblesow ...

Fattality
Wiadomość [#32]: 21.07.2009 o 16:53

Konto skasowane

lol woot? 280k?

Może na cata?
painneo
Wiadomość [#33]: 21.07.2009 o 17:05

Konto skasowane

znow whine? burning legion to kopalnia kasy , 5k-6k dziennie mozna zrobic.

Bies
Wiadomość [#34]: 21.07.2009 o 19:02

Konto skasowane

painneo napisał
znow whine? burning legion to kopalnia kasy , 5k-6k dziennie mozna zrobic.

Co tak skromnie ? tylko 5-6 ? może 15-20 albo lepiej 100k

Smieszą mnie takie wypowiedzi, ofc trafi sie czasem perełka typu deck, jakiś fioletowy itemek i można bardzo dużo zarobić, ale nie 5-6k dziennie i codziennie :P buahahahahaha
AH na blu to mega syf, ten server posiada całą armię farmerów, sprzedawców golda.
Na innym servie jak sobie założe postać i popatrze np na jc, lw to widze fajne zyski, ale BL..... (80% craftów kosztuje dużo taniej niż matsy, pozostałe 20% obstawione i dobrze pilnowane) :P
Czasem można jakieś matsy do enchanta ladnie kupić, czasem parę innych rzeczy (każdy ma jakieś swoje produkty których pilnuje), ale wypowiedzi jak pana powyżej są bardzo zabawne.
.... ale co mi tam, ja też bede IMBA, rano jak wstaje i herbatke popijam to na 15 min na ah wchodze a wieczorem odbieram kase 69k golda ! jest ktoś lepszy i bardziej skillowy ?

tetro
Wiadomość [#35]: 21.07.2009 o 20:54

Konto skasowane

A ja myślałem, że jak mam 5k golda i epic flying mounta to jestem kox ;/

pptomek
Wiadomość [#36]: 21.07.2009 o 21:00

Konto skasowane

A ja mam dziewczyne, samochod i dobra prace...

Maaru
Wiadomość [#37]: 21.07.2009 o 22:09

Konto skasowane

AH na blu to mega syf, ten server posiada całą armię farmerów, sprzedawców golda. Na innym servie jak sobie założe postać i popatrze np na jc, lw to widze fajne zyski, ale BL..... (80% craftów kosztuje dużo taniej niż matsy, pozostałe 20% obstawione i dobrze pilnowane) :P

Racja. Na blu np frost lotusy są od czasu wakacji po śmieszne 25 golda, a na takim Stormscale są po 35, a na mniej zaludnionych serwach nawet po 40.
Icethorn na blu 15 g, a na innych jak patrzyłem jakiś czas temu 30-40.
Na blu jest tyle debili(przynajmniej w hordzie) nie mających pojęcia o ekonomii, że cholernie ciężko jest teraz zarobić na czymkolwiek, bo jak nazwać np. taką sytuację:
Wystawiłem 2x nobles deck na ah za 5k sztuka, następnego dnia patrze, a tu jakiś mózg zaniżył cenę o 500g, a następni zanim zaniżali po 10-20 g i cena spadła do 4k.
Wykupiłem któregoś dnia wszystkie frost lotusy i wystawiłem po 35 g sztuka, patrze za pół godziny i jakiś bezmózg wystawił kilka sztuk po 30g - przez takich idiotów nie da się zarobić niestety.

ChiKuSho
Wiadomość [#38]: 21.07.2009 o 22:23

Konto skasowane

wystarczy obnizyc o 1 copper i postawic aukcje .. ale nie ..

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
pptomek
Wiadomość [#39]: 21.07.2009 o 23:01

Konto skasowane

Hmm ,wydaje mi sie ze na tym to wlasnie polega smiley.gif jak chce to moze sobie zebrac 50 stackow lichbloom i wystawic stack za 5g i nic nikomu do tego smiley.gif on poswiecil swoj czas w grze i jego sprawa

Lilly
Wiadomość [#40]: 22.07.2009 o 09:44

Konto skasowane

Maaru napisał
AH na blu to mega syf, ten server posiada całą armię farmerów, sprzedawców golda. Na innym servie jak sobie założe postać i popatrze np na jc, lw to widze fajne zyski, ale BL..... (80% craftów kosztuje dużo taniej niż matsy, pozostałe 20% obstawione i dobrze pilnowane) :P

Racja. Na blu np frost lotusy są od czasu wakacji po śmieszne 25 golda, a na takim Stormscale są po 35, a na mniej zaludnionych serwach nawet po 40.
Icethorn na blu 15 g, a na innych jak patrzyłem jakiś czas temu 30-40.
Na blu jest tyle debili(przynajmniej w hordzie) nie mających pojęcia o ekonomii, że cholernie ciężko jest teraz zarobić na czymkolwiek, bo jak nazwać np. taką sytuację:
Wystawiłem 2x nobles deck na ah za 5k sztuka, następnego dnia patrze, a tu jakiś mózg zaniżył cenę o 500g, a następni zanim zaniżali po 10-20 g i cena spadła do 4k.
Wykupiłem któregoś dnia wszystkie frost lotusy i wystawiłem po 35 g sztuka, patrze za pół godziny i jakiś bezmózg wystawił kilka sztuk po 30g - przez takich idiotów nie da się zarobić niestety.

To nie ludzie zaniżający ceny są problemem, a kwestia popytu i podaży. Na serwerach taki jak BL zawsze wszystko będzie dużo tańsze niż na mniej zaludnionych.

Ja osobiście jak widzę "zaniżaczy", to przeczekuje. O ile jest na daną rzecz jest popyt, to cena wróci do normy ... jeśli nie ma, to naturalną siłą rzeczy cena i tak by spadła.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 2 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :