Dziś jest: Sobota, 20 kwietnia 2019, godzina 10:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Szybka kasa

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Draco93
Wiadomość [#1]: 22.03.2009 o 16:54

Konto skasowane

Zna ktoś w miarę szybki sposób na zarobek w wow'ie ? do 80lvl udało mi się dozbierać tylko 4k gold, a potrzebuję jeszcze z 5k g. Więc zna ktoś jakiś szybki sposób na zarobek tej kasy w ~tydzień ?
Moje profesje to Mining ~430 i engineering ~410
Serwer Alonsus
@@Tylko bez postów w stylu:" www.allegro.pl" albo "wpisz w google gold farming". Proszę o wypowiedzi np. Zbieraj truesilver ore w okolicach tanaris lub farm na (czymś tam i czymś tam..) i zbieraj (to i to..).

Matello
Wiadomość [#2]: 22.03.2009 o 17:13

Konto skasowane

Na starcie mogę zaproponować daily questy w north'u - rep + niezła kasa (szczególnie polecam Ice Crown). Na twoich profkach się nie znam więc...

oj_pio napisał
Nie gram na piracie tylko na nieoficjalnym serwerze RTK Hera smiley.gif
Bronek
Wiadomość [#3]: 22.03.2009 o 19:13

Konto skasowane

Polecam pofarmienie thorium w Silithus (jaskinie). Jeśli nie ma innych farmerów to w godzinę uzbierasz w tych jaskiniach kilka stacków, stack na AH stoi koło 50 golda. Do tego daily w grizzli hils i icecrown i powinieneś zarobić sporo w tydzień.

Volti
Wiadomość [#4]: 22.03.2009 o 19:27

Konto skasowane

Już bym wolał żebrać w orgri niż zarabiać na daily questach, za jednego jest ok 13g więc 350+ q do zrobienia zeby 5k mieć.
Zobacz na ah które kruszce chodzą po dobrej cenie i idź farmić. Nikt ci nie powie co i gdzie bo na dwóch serwerach ceny mogą być bardzo różne.

Nytalith
Wiadomość [#5]: 22.03.2009 o 19:55

Konto skasowane

sproboj zrobic nieskoncozne q. Ja robiac sobie q w icecrown wyciagalem na luzie 1k / dzien. Zadne kokosy ale lepsze to niz nic.
Mozesz tez sprobowac zainwestowac swoja kase i pograc na ah. Ale to juz dosc ryzykowne :P

Ziemniax
Wiadomość [#6]: 22.03.2009 o 20:46

Konto skasowane

A ja ci powiem, że akurat masz idealne profki na farmienie kasy smiley.gif
Potrzebujesz:
-Mining Picka
-Zapthrottle Mote Extractor )możesz sobie stworzyć w engineeringu po skończeniu jednego questa w zangarmarsh)
-Goggle, dzięki którym możesz widzieć cloudy (np. Ultra-Spectropic Detection Goggles)

Wystarczy, że polecisz do Sholazar Basin i będziesz zbierał wszystkie saronite ore, crystallizedy (które następnie przekształcisz w eternale) z chmurek i z saronite depositów, jak równiez niebieskie kamyczki, które czasami spadną z veinów.
Ja wyciągam 400-500g w dwie godziny (oczywiście mówię tu o kasie w zebranych przedmiotach, które następnie sprzedaję na aukcji - wyciągam po 20g za stack Sarnite Ore oraz 20g za jedno Eternal Fire <których w tym czasie zbieram około 10> + wyżej wymienione kamyczki)
Jednak ostrzegam - ten sposób zarabiania jest uzależniony od cen towarów na servach (gram na Deathwing EU)...
Ale jeżeli są wysokie - śmiało ci ten sposób polecam smiley.gif

Vegad 85lvl Undead Mage - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)d/simple

Kyski 85lvl Tauren Warrior - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)i/simple

Delriss 85lvl Undead Priest - server Deathwing (EU)
http://eu.battle.net/w(...)s/simple

yabol.gif
czaki81
Wiadomość [#7]: 25.03.2009 o 14:46

Konto skasowane

Ja trzaskam 300-500 dziennie na JC. smiley.gif poswiecajac na to z 15 min dziennie.

painneo
Wiadomość [#8]: 25.03.2009 o 16:36

Konto skasowane

granie na ah , 3-4k dziennie , godzina dziennie rano i wieczorem smiley.gif

Blaack
Wiadomość [#9]: 26.03.2009 o 02:58

Konto skasowane

painneo napisał

Haha, ciekawe jak....biggthumpup.gif

atylla3
Wiadomość [#10]: 26.03.2009 o 08:06

Konto skasowane

Według mnie najlepiej zarabiać na profesjach mining i herbalism. Jak masz szybkiego latającego mounta to latając godzinę po Scholazar Basin można zarobic nawet 500-1000g.
Oczywiście wszystko zależy tu od cen na twoim serwerze.

[Edycja atylla3 - 26.03.2009 o 08:17]

Igor
Wiadomość [#11]: 26.03.2009 o 12:26

Konto skasowane

Blaack napisał
painneo napisał

Haha, ciekawe jak....biggthumpup.gif

proste jak budowa cepa.
- znalezc nisze
- znalezc dobre dni do handlu
- wykupic rano wszystko co jest
- wystawic po swoich cenach
- zalogowac sie w nocy, odebrac z poczty kase

painneo
Wiadomość [#12]: 26.03.2009 o 14:29

Konto skasowane

prosto i na temat ; ) wczoraj zarobilem 5k na nobles deck.

Blaack
Wiadomość [#13]: 26.03.2009 o 16:49

Konto skasowane

haha

painneo
Wiadomość [#14]: 26.03.2009 o 20:46

Konto skasowane

Dlaczego haha?smiley.gif Gold w tej grze jest tak prosty do zarobienia ze az szkoda. Naprawde. Mozna miec epic flying mounta w jeden dzien ^_-

biszat
Wiadomość [#15]: 26.03.2009 o 21:01

Konto skasowane

generalnie to prawda , jeden bank alt i polecam auctioneera . czesto wystawiane rzeczy sa under price .zasada latwa - kup tanio sprzedaj drogo .
ha polecam jeden ciekawy myk na aukcje - ustalacje buyou z dziewiatka na koncu a na bid z siodemka.Moze wyda sie glupie , ale dziala .Strategia dokladnia jak w marketach i dziala . POza tym jak ktos na Tradzie chce cos sprzedac zobaczcie czy znajdziecie to na AH - jak nie kupujcie i wystawiajcie Niema to jak miec monopol smiley.gif Dobre info - w niedziele matsy sa najtansze , sr drozsze - reset serwow sporo ludzi na insty biega i potrzebuje matsow np na potiony.

czaki81
Wiadomość [#16]: 30.03.2009 o 14:49

Konto skasowane

Dokladnie ja kupuje kamyki do jc przez caly tydzien a w srode wsio schodzi. Co do resellingu to juz mi sie znudzilo ale w TBC trzaskalem ostro kasy na tym ;]. Z drugiej strony na co te goldy wydawacconfused.gif

Deathlykickz
Wiadomość [#17]: 30.03.2009 o 18:06

Konto skasowane

Akurat sam mam mało kasy i ten wasz pomysł wydaje się być interesujący ...

Co na przykład kupować, żeby ten 'reselling' był skuteczny ?
Czyli kupić te rzeczy rano, zalogować się wieczorem i wystawić po wyższych cenach (o ile wyższych) ?

Lock
Def Najt
biszat
Wiadomość [#18]: 30.03.2009 o 18:11

Konto skasowane

Ja bym to zrobil na odwrot :P jak jest duzo ludzi to kupowac - czasem ceny sa mniejsze a sprzetu duzo .
Rano wystawiac bo zazwyczaj rano AH jest puste - malo ludzi , malo towarow.
Sam dzis wystawialem ok 11 herbsy i w kilku odmianach mialem monopol ;)
Polecam tez jak jestes mniej doswiadczony na AH zainstalowac osbie addon Auctioneer - naprawde pomocny

Deathlykickz
Wiadomość [#19]: 30.03.2009 o 18:56

Konto skasowane

A co najlepiej resellować?
Herbsy ? Gemy ?

Lock
Def Najt
eso
Wiadomość [#20]: 30.03.2009 o 18:57

Konto skasowane

zarobić kasę na AH... na początek trzeba mieć trochę kasy na zakupy... i przez tydzień obserwować zmiany cen bo niektóre się na prawde bujają np abyssy 40g różnicy... eternal fire 10g. dusty,kwiatki,ore czy bary czy też gemy tu stacki też jest róznica 10-20g , flaski(ale to zależy po ile stoją kwiatki) wszędzie się zmienia cene... poprostu się czeka na zdesperowanych idiotów którzy wrzucą te matki po śmiesznych cenach wykupić tego trochę poczekać na zmianę rynku i sprzedać z zyskiem...

dobry jest też motyw z nobles deck ale tu się szybko nie zarabia ale jak już to dużo. Zbiera się karty i składa decka najlepiej tuż po cyrku bo wtedy ceny są najdroższe, czeka się miecha i sprzedaje 2,3 razy drożej bo wtedy ludzie chcą szybko kupić aby wymienić przed końcem iwentu

REKLAMA
Strona 1 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :