Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 06:53
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Patch 1.23

Herrmet
Wiadomość [#1]: 21.03.2009 o 22:30

Konto skasowane

Potrzebuje tego patcha w polskiej wersji, tak mi mniej więcej pisze, tak rozumiem. Zgubiłem passy i cdkeya do Warcrafta więc nie moge na bneta i żeby mi samo pobrało.... Z góry dzięki za pomoc....

Kuba220
Wiadomość [#2]: 22.03.2009 o 00:02

Konto skasowane

Też kiedyś miałem problem ponieważ zgubiłem cdkeya. Poszukałem na googlach i znalazłem program, który pokazuje keya aktualnie zainstalowanego w3. To chyba było to http://www.idg.pl/ftp/gry_6(...).00.html . Jeśli nie to progrma nazywał sie cdkeygrabber.

Herrmet
Wiadomość [#3]: 22.03.2009 o 10:45

Konto skasowane

Jak zgubiłem cdkeya to przy instalacji go nie miałem więc mam byle jaki póki nie znalezienia starego... Bo cdkeya miałem z pudełkiem od Wara i kto wie gdzie teraz leży. Najbardziej potrzebny mi jest ten patch

PKDeath
Wiadomość [#4]: 23.03.2009 o 10:10

Konto skasowane

hej, sam tego szukałem, więc skoro już znalazłem to podrzucam Wam linki ;)

Warcraft 3: Reign of Chaos Patch 1.23a PL
Warcraft 3: The Frozen Throne Patch 1.23a PL

to są wersje dla tych którzy maja już zainstalowane 1.22a

cheers ;)

FireBird
Wiadomość [#5]: 23.03.2009 o 11:06

Konto skasowane

Skoro nie grasz na BN to po co ci ten patch? Jedyna zmiana to możliwość oglądania dodatkowych reklam na BN.confused.gif

Herrmet
Wiadomość [#6]: 23.03.2009 o 20:44

Konto skasowane

FireBird napisał
Skoro nie grasz na BN to po co ci ten patch? Jedyna zmiana to możliwość oglądania dodatkowych reklam na BN.confused.gif

Lan?

PS PKDeath, bardzo dzięki....!

FireBird
Wiadomość [#7]: 24.03.2009 o 09:04

Konto skasowane

Herrmet napisał
Lan?

Rozumiem, ale ten patch daje tylko możliwość oglądania dodatkowych reklam na BN. Zresztą, NM.

Herrmet
Wiadomość [#8]: 26.03.2009 o 23:11

Konto skasowane

FireBird napisał
Herrmet napisał
Lan?

Rozumiem, ale ten patch daje tylko możliwość oglądania dodatkowych reklam na BN. Zresztą, NM.

Ale z tymi co gram na lanie grają też na Bnecie więc tego patcha musiałem pobrać aby z nimi grać...

Krupek
Wiadomość [#9]: 29.05.2009 o 16:43

Konto skasowane

siema mam problem. Gdy instaluje patha 1.23 wyskakuje mi okienko i pisze w nim: AN ERRORS HAS OCURED PREPARING THE PATCH.THIS PROBLEM CAN COMMONLY BE CORECTED BY REINSTALING THE GAME AND TRYING THE UPDATE AGAIN. IF THIS ERROR REPEATS THE CONTACT BLIZZARD TEHNICAL SUPORT. Co robic??

Azuriel
Wiadomość [#10]: 29.05.2009 o 21:59

Konto skasowane

Krupek napisał
.THIS PROBLEM CAN COMMONLY BE CORECTED BY REINSTALING THE GAME AND TRYING THE UPDATE AGAIN. IF THIS ERROR REPEATS THE CONTACT BLIZZARD TEHNICAL SUPORT. Co robic??

Dokładnie to co pisze... reinstall.

"Ludzie którzy mają wersje gry inna niż najnowsza i obowiązująca na b.necie - nie pisać na gg..."
Even in death, I serve. -|- I'm back again, and again. -|- Our faith is our shield -|- The order of Malius has sent us to aid you -|-
For the greater good -|- Whatever the greater good demands -|- You can't kill what you can't see -|-
Chaos is the only true answer -|- Do you hear the voices too? -|- For Chaos! -|- Do not theaten with me, worm -|-
New corp sir! -|- For the Imperial! -|- Basilisk artillery ready -|- There are too many! We can't hold 'em! -|-
Kill the Mutant, Burn the Heretic, Pure the Unclean

Moje poradniki:
Kopiowanie zaklęć z innych map
Porady dla początkujących i zaawansowanych
Krupek
Wiadomość [#11]: 29.05.2009 o 22:12

Konto skasowane

Aha rozumiem. Wielkie dzięki za pomoc smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź