Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 04:58
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: O co chodzi z tym Baalem?

oko
Wiadomość [#1]: 12.03.2009 o 16:36

Konto skasowane

Witam!
Powiedzcie proszę, jak poradzić sobie z Baalem w rozszerzonej wersji gry. Pojawia się ich dwóch na raz i za cholerę nie można ich rozwalić. Zabiłem już pojedyńczo trzech czy czterech, ale za każdym razem pojawiają się kolejni. Wypuszczane przez nich błyskawice zżerają mi szybko całą energię i ginę. Zastanawiam się, co z tym zrobić, ale to wydaje się nie mieć sensu.
Pozdrawiam.

Bosek
Wiadomość [#2]: 12.03.2009 o 17:30

Konto skasowane

no to takie utrudnienie biggrin.gif baal przyzywa clone swego , zabij prawdziwego baala , a wtedy zginie na dobre a wraz z nim clone ,pamiętaj że clone jest 2x slabszy , a jeżeli sobie nie radzisz to masz hu_owom postać potluczony.gif

oko
Wiadomość [#3]: 12.03.2009 o 19:55

Konto skasowane

A no fakt, że ci, których udało mi się pokonać byli słabsi. Ale jak ruszyć w takim razie prawdziwego Baala?
Nie wiem czy postać jest(wulg.)owa; gram Druidem, wyposażenie mam dosyć dobre i naparzam go z kuszy, żeby nie narażać się na większe obrażenia w bezpośrednim kontakcie, no ale kusza jest bez żadnych udoskonaleń, więc może to jest dużym minusem; choć z drugiej strony - wcześniej walczyłem dwuręcznym mieczem, ulepszonym przez kowala, ale i to go wcale nie ruszało.
W dodatku rzucam w niego meteorytami, huraganami i mrożę podmuchami, ale to i tak na nic się zdaje. Macie może jakieś propozycje, co zastosować, żeby uległ?

Woja
Wiadomość [#4]: 12.03.2009 o 20:31

Konto skasowane

Ty grasz na single plejer?^^|

WoW account name - SuCeK
~!
DonMateo
Wiadomość [#5]: 12.03.2009 o 20:35

Konto skasowane

Na to wyglada....
Najlepiej by bylo zrobic nowa postac i pakowac pkty w 1 drzewko skilli, a nie robic z niego rambo, co umie wszystko, ale po(wulg.)u....
Albo zywioly, albo zmiana ksztaltu

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Bosek
Wiadomość [#6]: 12.03.2009 o 21:58

Konto skasowane

albo niedzwiedziołak - ogniste szpony + drzewko ogniste do asynergii , tylko że na singlu bedzie zbyt wolny , nie uzbierasz itemów

albo niedzwiedziołak - ogniste szpony + drzewko ogniste do asynergii , tylko że na singlu bedzie zbyt wolny , nie uzbierasz itemów

oko
Wiadomość [#7]: 14.03.2009 o 14:22

Konto skasowane

Byłem już i niedźwiedziołakiem i wilkołakiem, w dodatku mam do pomocy cały zwierzyniec, a i tak wszystko to na nic. Chyba będę musiał się poddać w walce z Baalem. Tylko trochę to dziwne, bo o ile Diablo można było rozwalić z palcem w tyłku, o tyle tego ledwo co można jedynie skaleczyć... Czasami nawet nie zdążę zebrać spod niego swoich szczątków, a znów mnie zabija.

PS. Co złego jest w graniu w sinle player?

DonMateo
Wiadomość [#8]: 14.03.2009 o 20:02

Konto skasowane

Nie jest nic zlego w SP, tylko, ze na singlu masz poprostu ograniczony wachlarz itemow do ubrania (bo na necie mozesz spokojnie wyhandlowac, co tylko zapragniesz, a w singlu musisz liczyc na lud szczescia, ze padnie ci unikat, ktorego potrzebujesz)

TEAMWORK

Lastfm.pl
Sir Zadam
Wiadomość [#9]: 15.03.2009 o 00:00

Konto skasowane

@OKO
Jjaki masz lvl, jakiego masz pomocnika i jaki sprzęt? Robiłeś jakiś konkretny build czy radosną twórczość?

Bosek
Wiadomość [#10]: 15.03.2009 o 12:19

Konto skasowane

druidy-przemiany , służę pomocą

DonMateo
Wiadomość [#11]: 15.03.2009 o 12:55

Konto skasowane

Bosek napisał
druidy-przemiany , służę pomocą

Same here ^ ^

TEAMWORK

Lastfm.pl
Bosek
Wiadomość [#12]: 15.03.2009 o 17:07

Konto skasowane

zywioly sa proste- pakujesz wszytko w ogień albo zimno i nakładasz eni , hoto ,sks i jazda!

oko
Wiadomość [#13]: 15.03.2009 o 19:09

Konto skasowane

Panie kochany, a cóż to za terminologia: "eni", "hoto", "sks"? Muszę przyznać, że nie za bardzo się znam na tych wszystkich określeniach, którymi się biegle forumowicze posługujeciesmiley.gif Z Baalem dam już sobie spokój; zagrałem sobie ostatnio od nie wiem jak dawna, tak dla głupoty, bo pomyślałem, że tym razem uda mi się przejść ostatnią krainę, a tu lipa. Zresztą i tak nie mam teraz za bardzo czasu, żeby w tym siedzieć, a tym bardziej tworzyć od nowa postać i nadawać jej konkretne umiejętności.

Pozdro.

Bosek
Wiadomość [#14]: 16.03.2009 o 07:48

Konto skasowane

eeee to niejesteś prawdziwym gram Diablo :P

oko
Wiadomość [#15]: 16.03.2009 o 13:16

Konto skasowane

Hehe, być może. Chociaż nie wiem, jakie są cechy prawdziwego fana Diablo, poza posługiwaniem się wyżej przytoczoną terminologią oraz samą chęcią gry. Mnie granie w Diablo II sprawiało dużą radość i to mi wystarcza.smiley.gif

Bundy
Wiadomość [#16]: 19.03.2009 o 17:48

Konto skasowane

Postaw portal, idz do miasta i poczekaj ok 20-30 sekund, klon powinien zniknac.

Narayan
Wiadomość [#17]: 27.03.2009 o 14:29

Konto skasowane

ale jak on przeszedl obstawe Baala? Zwlaszcza Listera? Ich jest przeca czesto ciezej lyknac niz samego Baala poczatkujaca postacia ...

it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
oko
Wiadomość [#18]: 07.04.2009 o 18:29

Konto skasowane

Szybko.

Giz
Wiadomość [#19]: 13.04.2009 o 13:58

Konto skasowane

podaj grę ja zabije i po kłopocie :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź