Dziś jest: Piątek, 10 lipca 2020, godzina 04:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pytania

darkan
Wiadomość [#1]: 14.12.2008 o 18:26

Konto skasowane

***Leatherworking czy Engineering [ raczej będę PVE ,na bg czasem też będę wbijał więc LW ,ale pytam was ] - będę grał trollem i raczej biegał z łukiem [ czy może z kuszą / gun'em ? ] więc gun'y z eng. odpadają [ czyli spytam czy potrzebne mi będzie coś z eng. ]
***Expienie - gorilla ,potem zmienić peta ?
***Kupuje się pre - paid i potem z konta przelewa się tam [ 60 zł miesięcznie? czy ile ? ] przez neta, czy co te 60 dni się kupuje nowy pre - paid ?
***Na jakim serwie grać [ nazwa ] ? smiley.gif

PS : niektóre pytania są trochę dziwnie napisane ale raczej wiadomo o co chodzi.

Pozdrawiam.

Maudip
Wiadomość [#2]: 14.12.2008 o 19:04

Konto skasowane

*** Skining i LW bierz jesli bedziesz gral trollem. I oczywiscie uzywaj bow bo troll ma 1% wiecej szans na crit. Osobiscie sie na enginnering nieznam. :P

*** Pierwszy gorilla jest na 32 lv. Wiec chyba bedziesz musial jakiegos innego peta uzywac do tego lvla. Jesli Ci sie bedzie chcialo to mozesz skoczyc do tirisfal glades i zlapac jakiegos nietoperza ( ma bite i stuna z 1 minuta CD ). Biegaj z gorilla do 80 lv bo ladny dmg wyciaga. Na 80 lv pomyslisz o zmianie.

*** Najlepiej jakbys mial w posiadanie karte kredytowa np master card i mozesz kupowac pre paida na 30 dni za okolo 40 zl ( zalezy po ile euro chodzi )

*** Wbijaj na Burning Legion :PP

Arthasus
Wiadomość [#3]: 14.12.2008 o 19:34

Konto skasowane

engineering w prorownaniu do innych profesji to teraz dno straszliwe
poza motorkiem gunem i w sumie slabymi goglami nie ma nic ciekawego do zaoferowania w porownaniu do takiego chocby blacksmitha ktory ma 8732948723 nowych boe epickich itemkow i kazdy do czegos sie przyda ;>

Arthasus Burning Blade
darkan
Wiadomość [#4]: 15.12.2008 o 21:32

Konto skasowane

Hmm...mam niby konto na pko inteligo smiley.gif może być ? - ewentualnie stara by mi to robiła ze swojego.

PS : z enga to chyba najlepsze te boty i stawianie maila no i tam jeszcze mozliwosc resurecta i spadochron [ mialem enga tylko na tbc ] aha no i jeszcze rakietka nie taka zła no ale dla jednego itemku nie bede chyba bral profy

[Edycja darkan - 15.12.2008 o 11:06]

I jeszcze - słyszałem o serwie duskwood US - co o nim sądzicie smiley.gif ?

skuper
Wiadomość [#5]: 15.12.2008 o 23:13

Konto skasowane

Enginering moze robic okularki dzieki ktorym mozna ekstraktowac gazy i na tym duzo kasy sie zarabia. Tak w tbc bylo , nie wiem czy eternale tez mozna ale raczej tak bo mi mowili ludzie. No i engi dla hunta jest niezle bo ma np. scope , guny itd... no i moim zdaniem najciekawsza profesja. Ja gram na BL i jest spoko ^
Pozdro

darkan
Wiadomość [#6]: 16.12.2008 o 23:28

Konto skasowane

Dobra.. Czyli podsumujmy smiley.gif więcej chce poświęcić chyba PVE niż PVP więc raczej LW ?
Co do eng. : rakieta , granaty ,repair bot , goblin jumper cables [ na wotlku doszlo nowe z tego co na thottbocie czytalem i zawsze odrodzi ] mail box [ na wotlku ] google raczej takie średnie ,no i guny odpadaja bo raczej z lukiem bede biegal [ ewentualnie kusza ] noo... jeszcze maszyny ktore tez tak smiesznie wygladaja - wogole do tej gry nie pasuje jak dla mnie ten motor ,helikopter nawet przejdzie ale tez ...

Czyli co brać LW czy ENG pytam ekspertow ,z wyjasnieniem czemu ta profa nie ta ;)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :