Dziś jest: Sobota, 21 lipca 2018, godzina 03:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Shadow priest czy warto ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Piteer1984
Wiadomość [#1]: 14.12.2008 o 13:27

Konto skasowane

Mam 2 postacie maga na 80 lvl i shadow priesta na 70 lvl. Magiem wbilem poziom nie dawno i zastanawiam sie czy warto roawijac priesta czy moze lepiej skupic sie na dozbrajaniu maga ? Mam watpliwosci bo czytalem na forum ze shadow priest ma mniejszy dps w porownaniu z innymi klasami. Prosilbym o Wasze zdanie na ten temat.

[Edycja Piteer1984 - 14.12.2008 o 13:28]

Sha
Wiadomość [#2]: 14.12.2008 o 14:41

Konto skasowane

Shadow Priest ma zdecydowanie mniejszy dps output niż właściwie jakakolwiek inna klasa (chyba, że jest martwa...). Co ciekawe, możemy osiągnąć dość fantastyczne wyniki* jeśli idzie o AoE (zwłaszcza, jeśi skoordynujemy się z deadth knightem odpowiednio) - za to nasz single target dps jest dramatycznie niski. Ja właśnie powoli kończę przygotowywać huntera, któym mam zamiar grać w Ulduar.
(*) te fantastyczne wyniki i tak nie mają wpływu na ocenę SP, bo po pierwsze więszkość bossów to nie jest masowe AoE a po drugie nie zawsze dogadasz się z DK
Mag jest absolutnie lepszą klasą do robienia damage'u niż SP, kropka

-> Sha <-

Cromsher napisał
Ale na orginalnym trzeba placic, a ja nie mam pieniedzy

bambulance napisał
Poki co jestes nikim, i do tego ironizujac pograzasz sie jeszcze bardziej.
wymiotka
Wiadomość [#3]: 14.12.2008 o 17:43

Konto skasowane

Sha napisał

bo shadowpirest to postac wspomagajaca a nie pure dpser

pffreak
Wiadomość [#4]: 14.12.2008 o 18:55

Konto skasowane

Mhm... A Jesli chodzi o PvP SP?

boloxbb
Wiadomość [#5]: 14.12.2008 o 19:00

Konto skasowane

ja na twoim miejscu ciagna bym maga jezeli chodzi o pvp. wkoncu zadajesz wieksze obrazenia od SP

Seth
Wiadomość [#6]: 14.12.2008 o 23:23

Konto skasowane

Sp teraz robi dosyć ładny dps i przyjemnie gra się priestem w wotlk. Jeżeli chodzi o shadow pvp to wiele nie zdziałasz, cały czas mamy małą przeżywalność i zbyt duży CD na feara.
Poleciłbym Ci rozwijać maga ponieważ wyciągniesz nim większe rezultaty w pve jak i zarówno w pvp. Jakbyś chciał coś więcej się dowiedzieć o sp to poczytaj shadowpriest.com

Burning Legion:
Drothan - Ne Rogue 70 - Deleted
Drothan - UD Priest 80 <Nothing Personal>
Sha
Wiadomość [#7]: 15.12.2008 o 01:55

Konto skasowane

wymiotka napisał

he? o_O

-> Sha <-

Cromsher napisał

bambulance napisał
malkolm
Wiadomość [#8]: 15.12.2008 o 10:25

Konto skasowane

wymiotka napisał
Sha napisał

Huh?
Wake up.
Nie wiem w co Ty grasz, ale my tu mamy WotlK 3.0.x
Twoja kropka była prawdziwa w TBC.

Ómc
Piteer1984
Wiadomość [#9]: 15.12.2008 o 15:53

Konto skasowane

Troszke zle sprecyzowalem chodzi mi glownie o pve. Stwierdzilem ze moze warto poswiecic troche czasu na shadow priesta raz ze dobrze mi sie nim gra a dwa ze po ktoryms patchu sytuacja moze sie zmienic ( albo zaczne robic palka hehehe ) Bo tu w sumie nie chodzi o niewiadomo jaki dmg a dobra zabawe ( wiem wiem " tak se tlumacz " tongue.gif )

boloxbb
Wiadomość [#10]: 15.12.2008 o 17:16

Konto skasowane

pve to jest inna bajka. mag zadaje wieksze obrazenia od SP. na pve to lepiej holy priest

Artanis
Wiadomość [#11]: 15.12.2008 o 19:48

Konto skasowane

Ja ma pytanie zaczynam grac w wow i czy warto teraz grać priestem głownie na pvp bo nie wiem czy zmieniać na druida

wymiotka
Wiadomość [#12]: 15.12.2008 o 20:14

Konto skasowane

ale ludzie są ograniczeni..najlepiej zeby w raidzie byli sami magowie, worriorzy i holy prisci
żalCylon_anim.gif Cylon_anim.gif

Sha
Wiadomość [#13]: 15.12.2008 o 21:02

Konto skasowane

w rajdzie to generalnie najlepiej mieć te klasy, które mają najlepszy output, a nie tych ludzi, którzy najładniej się uśmiechają. Tak się składa, że pomimo zapewnień Blizzarda klasy w ogóle nie są zbalansowane, więc 'ograniczony' byłbym strzelając sobie w stopę i komponując rajd z ludzi, którzy z powodu mechaniki gry nie mają szansy wykonać swoich zadań tak dobrze jak bym chciał.
Mag >> SP jeśli idzie o użyteczność w PvE. To może się zmienić w pewnym momencie, ale w miarę jak czytam, jakie zmiany Blizzard planuje - np. dla Hunterów, i porównuję je z listą... 4ech zmian dla piriestów...

-> Sha <-

Cromsher napisał

bambulance napisał
wymiotka
Wiadomość [#14]: 15.12.2008 o 22:55

Konto skasowane

grasz sp wiec chyba powinienes wiedziec jaka jest rola shadow pristow. Po co sa skille VE i VT? Do robienia dpsu? Sp to nie jest czysty dpser tak samo jak ench shaman więc porównywanie jego z magiem jest bezsensu.

Seth
Wiadomość [#15]: 15.12.2008 o 23:01

Konto skasowane

Tak wiadomo że pure dps class będzie miała o wiele większy dps niż hybryda czyt. postać wielozadaniowa. Ja osobiście nie narzekam na dps w porównaniu do tego co było w TBC, na 25 man zawsze znajdzie się spot dla 1/2 dps priesta jak i również na hero nie ma problemu z znalezieniem teamu. Jedynie co mi brak w sp to arena viable ;f dobrze że disci zrobili świetnego ;P

Burning Legion:
Drothan - Ne Rogue 70 - Deleted
Drothan - UD Priest 80 <Nothing Personal>
Sha
Wiadomość [#16]: 16.12.2008 o 00:11

Konto skasowane

przy ogromie swojej niewiedzy o funkcjonalności SP w rajdach chyba raczej poświęcę całe 3%(*) healingu z obrażeń single-target na rzecz klas, które również mają refreshment i dużo lepszy output
nie wspomniałeś na swojej liście potrzebnych skilli SP o Misery, zakładam, że dlatego, że imp. FF załatwia sprawę bardziej elegancko i jeszcze dostarcza boomkinową aurę.
gość zapytał o klasę, która robi damage / jest przydatna - no więc mag robi więcej i dla magów jest więcej niż 1 slotsmiley.gif

--dla ciekawych--
(*)3% VE tak wygląda na 11 minutowym Sartharionie:

Actor...............................Total..........% .....Ovh%
Vampiric Embrace 587 429..90 %..77 %

587429x0.23= 135108 / 660 = (circa) 204.7 eHPS. Gitfajnie.

[Edycja Sha - 16.12.2008 o 00:13]

-> Sha <-

Cromsher napisał

bambulance napisał
Demonez
Wiadomość [#17]: 17.12.2008 o 17:54

Konto skasowane

To zależy od Ciebie czym wolisz grać :P Ja jako tank rzadko biorę SP na heroici. Dzisiaj poznałem naprawdę świetnego Shadow Priesta, który jest na 1 miejscu na raidach w DPS ( ~5xxx ), dmg całkiem spore + bonusowe leczonko jakieś tam :P Tu masz link do tego SP:

http://eu.wowarmory.co(...)Kekefini

Gość naprawdę zamiata, widać niektórzy się mylą co do SP.

Tessa
Wiadomość [#18]: 17.12.2008 o 18:07

Konto skasowane

Ja gram shadowpriestem.
I jakos nie mam problemu ze spotem na 25man , jest czasami nawet 2.
Owszem spriest nie ma szans na top dps , no ale , Daje MAne reg dla party ( ostro nerfnieta , ale zawsze jest) , +3hita na spelle dla kazdego z rajdu to juz cos .
Dps nie jest pro , ale jest znosny , powiedzialem bym nawet ze dobry.
A pzoatym shadowpriesta sie latwo i moim zdaniem przyjemnie prowadzi.

Sha
Wiadomość [#19]: 17.12.2008 o 21:48

Konto skasowane

jakbyś mógł to pokaż mi wws, wwm albo chociaż screen z recounta z tym 5k+ dps na dowolnym bossie (dłuższym niż 1 minutasmiley.gif)

-> Sha <-

Cromsher napisał

bambulance napisał
Tessa
Wiadomość [#20]: 17.12.2008 o 22:09

Konto skasowane

5k to on moze ma , na loathebie ze sporem lolz

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :