Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 02:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Raidy.. instancje..

lukasch89
Wiadomość [#1]: 12.12.2008 o 23:10

Konto skasowane

Wiem... pytanie wielce noobowate, ale ja chyba czegoś nie rozumiem.
Instance (dungeons) wiem co to bo robie często z gildią.

Raidy natomiast to podobno 40+ osobe takie instance... dzisiaj robiłem pierwszy raid i się nieco zdziwiłem bo.... było to Crossroads, myślałem, że będzie z innymi instancjami, jakis portal i jazda... natomiast jedyne co robiliśmy grupą to zabijanie npc w tym mieście i innych okolicznych... zero expa czy lootu.
Może mi teraz ktoś powiedzieć, czym DOKŁADNIE są raidy? Czy to tylko zabijanie npc za ) expa? Żadnego zysku...

maties7
Wiadomość [#2]: 13.12.2008 o 11:12

Konto skasowane

Dla mnie raid to poprostu takie party tylko opierajace sie troche na innych zasadach, czyli nie da się robić zwyklych q, za to da sie za to robic q raidowe i mozemy zaprosic wiecej niz 5 graczy(aż do 40).

Nazario
Wiadomość [#3]: 13.12.2008 o 21:42

Konto skasowane

maties7 napisał
Dla mnie raid to poprostu takie party tylko opierajace sie troche na innych zasadach, czyli nie da się robić zwyklych q, za to da sie za to robic q raidowe i mozemy zaprosic wiecej niz 5 graczy(aż do 40).

raid to generalnie wieksze party( powyzej 5 osob) w wiekszosci przypadkow raidy organizowane sa na instancje raidowe( czyli bossy) i to albo 10 man albo 25 man, wtedy sie bije bossa i jest loot ale sa tez czasem raidy np na przeciwna frakcje( czy to na stolice czy np raid w Wintegrasp)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :