Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 19:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pet uciekł?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Feomathar
Wiadomość [#41]: 08.12.2008 o 20:12

Konto skasowane

Bo naprawdę, żeby kłócić się z kimś na 2 strony tematu wiedząc że nie ma się racji to trzeba mieć tupet...

PionierMatisse
Wiadomość [#42]: 08.12.2008 o 20:19

Konto skasowane

No tak ale za huja nie mogę usunąc konta jest tu taka opcja ?
Jak nie ma to chce żeby admin usunal to konto

[Edycja PionierMatisse - 08.12.2008 o 20:20]

Nie wież jak zawsze wygrywać przed raidem, expieniem, fightem?? Pomódl sie z nami do Blizzarda! angel2.gif
Firenzo
Wiadomość [#43]: 08.12.2008 o 20:56

Konto skasowane

Nie usuwaj. Wystarczy ALT+F4 i więcej nie odpalaj tej stronki. Gadasz teraz tak jakbyś chciał zostać ułaskawiony... ale nie licz na to. To jest internet, tu nikt Cię nie będzie szanować jeśli pokazujesz się tak jak zrobiłeś to przez dwie ostatnie strony. A więc: spadaj i nie wracaj.

ChiKuSho
Wiadomość [#44]: 08.12.2008 o 21:03

Konto skasowane

Jestes albo bardzo glupi albo bardzo mlody ... w sumie to jedno i drugie ...
Znajac zycie zalozysz nowe konto i bedziesz probowal byc fajny na nowo ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
bigadam
Wiadomość [#45]: 08.12.2008 o 21:09

Konto skasowane

PionierMatisse napisał

Nie wierzę ci że nie masz 85 zł na pre paida.

Myslę że powinienieś uwierzyć.......
Są rodziny gdzie brakuje na zapłacenie rachunków, a co dopiero na kieszonkowe dla dzieci np 50 zl miesiecznie.
Prywatne serwery sa właśnie dla ludzi których nie stać na płacenie za gry.
To forum jest dla ludzi którzy grają na płatnych serwerach. Zle chłopak trafił z pytaniem....

Ja pracuję i stać mnie na zaplacenie za np wow.
Skoro chłopak gra na privie temat powinien zostać zamkniety.
Ciekawi mnie tylko ile osób z tego forum ma oryginalnego Windowsa smiley.gif -
To w końcu dzieki Windowsowi możemy tu pisać i grać w Wow.
Precz piractwu ? smiley.gif

maties7
Wiadomość [#46]: 08.12.2008 o 21:15

Konto skasowane

bigadam napisał
Są rodziny gdzie brakuje na zapłacenie rachunków, a co dopiero na kieszonkowe dla dzieci np 50 zl miesiecznie.
Prywatne serwery sa właśnie dla ludzi których nie stać na płacenie za gry.

Ludzie, którzy grają na takich serwerach to raczej nie mają problemów z rachunkami. Czemu? Jakoś mają komputer, prąd i net, a przecież za to ktoś musiał zapłacić.

Feomathar
Wiadomość [#47]: 08.12.2008 o 21:15

Konto skasowane

Ja mam oryginalnego windowsa... -.-

bigadam
Wiadomość [#48]: 08.12.2008 o 21:38

Konto skasowane

maties7 napisał

Ludzie, którzy grają na takich serwerach to raczej nie mają problemów z rachunkami. Czemu? Jakoś mają komputer, prąd i net, a przecież za to ktoś musiał zapłacić.

hmmmm
Myślę że komputer i prąd nie są na obecne czasy wyznacznikiem bogactwa i luksusu. Podobnie jak telewizor i czajnik bezprzewodowy.
Nawet biedniejsi rodzice dbają o to żeby ich dzieci miały komputer.
Wcale się koledze "maties7" nie dziwię że ma takie podejście do sprawy. Ja chodząc do podstawowki (ponad 15 lat temu) też nie miałem poczucia wartości pewnych materialnych dóbr i nie mogłem zrozumieć dlaczego jakiś kolega albo koleżanka nie ma fajnych butów, roweru itp.....

Łatwo jest mówić jak rodzice płacą.
Szacunek dla młodych ludzi którzy sami zarabiają na rozrywkę typu gry online.

[Edycja bigadam - 08.12.2008 o 21:39]

Sanae
Wiadomość [#49]: 08.12.2008 o 22:28

Konto skasowane

bigadam napisał
maties7 napisał

hmmmm
Myślę że komputer i prąd nie są na obecne czasy wyznacznikiem bogactwa i luksusu. Podobnie jak telewizor i czajnik bezprzewodowy.
Nawet biedniejsi rodzice dbają o to żeby ich dzieci miały komputer.
Wcale się koledze "maties7" nie dziwię że ma takie podejście do sprawy. Ja chodząc do podstawowki (ponad 15 lat temu) też nie miałem poczucia wartości pewnych materialnych dóbr i nie mogłem zrozumieć dlaczego jakiś kolega albo koleżanka nie ma fajnych butów, roweru itp.....

Łatwo jest mówić jak rodzice płacą.
Szacunek dla młodych ludzi którzy sami zarabiają na rozrywkę typu gry online.

[Edycja bigadam - 08.12.2008 o 21:39]

Zgadzam się z Tobą...
Za moich czasów kiedy dostał ktoś rower na komunię to zlatywało się całe osiedle obejrzeć nowy sprzęt...
Teraz dzieci mają wszystko pod nosem... Komputery na komunię, telefony na gwiazdkę...
W mojej sytuacji raczej nie opłaca mi się płacić co 2 miesiące 85 złoty by pograć pare godzin...
Zamiast zapłacić za grę, wolę dołożyć 25 złoty i zapłacić za stancję...
Fakt, pracuję... Ale oddawać 1/15 zarobków na grę? Nie uśmiecha mi się to za bardzo...
W końcu muszę opłacić sam studia, stancję, mieć na jedzenie i potrzebne mi rzeczy...

Peace!

TurboChargedFlyingMachine
Wiadomość [#50]: 08.12.2008 o 22:49

Konto skasowane

PionierMatisse napisał
Aha mam ci pokazać papiery o mojej dyslekcji?
[Edycja PionierMatisse - 08.12.2008 o 15:01]

wiec chcesz sie afiszowac z papierem udowadniajacym to, ze jestes leniwym debilem, ktory wymowkami serwowanymi przez rodzicow chce zakryc swoje lenistwo, jak 99% innych 'dyslektykow'?

[Edycja TurboChargedFlyingMachine - 08.12.2008 o 22:52]

maties7
Wiadomość [#51]: 08.12.2008 o 23:21

Konto skasowane

Bigadam, ale ja sobie po prostu nie wyobrażam osoby, która ma poważne problemy finansowe i niestać ją na opłacenie rachunków (typu: prąd, woda, gaz, jedzenie itd.), a następnie jakby niby nic idzie do swojego komputera i gra wow-a (choćby na privie).

bigadam
Wiadomość [#52]: 09.12.2008 o 00:09

Konto skasowane

maties7 napisał
Bigadam, ale ja sobie po prostu nie wyobrażam osoby, która ma poważne problemy finansowe i niestać ją na opłacenie rachunków (typu: prąd, woda, gaz, jedzenie itd.), a następnie jakby niby nic idzie do swojego komputera i gra wow-a (choćby na privie).

Z Twojej wypowiedzi wynika że rodzina mniej zamożna powinna ciężko i długo pracować, umartwiać się i rezygnować z przyjemności.

Myślę że każdemu się należy choć trochę przyjemności. Zarówno uczeń, student, jak i głowa rodziny ma prawo do odpoczynku i relaksu.

Uważasz że student który napisał posta powyżej nie powinien zagrać w Wow, choćby na privie , bo nie ma pieniędzy i powinien się tylko uczyć i pracować na jedzenie i opłaty ?
Ma chwile czasu, lubi wow to zagra. Nie widzę sensu wydawania 50 zl za miesiac, jeżeli korzysta z tego kilkanaście godzin.
Postaw sie w jego sytuacji......

ps
Generalnie polityka Bliza jest sprytna. Dają możliwość pogrania 10 dni za free. Przypuszczam ze nie mają wiele przeciw prywatnym serwerom, bo wiedzą że jak ktoś się wciągnie to kupi oryginał i zapłaci za gre.

Microsoft z Windowsem zrobił lepszy myk.
Udostępnił serial do Windy XP jeszcze przed jej oficjalnym wejściem na rynek. Typowe uzależnienie ludzi od swojego produktu. Przyzwyczajasz się do ich programów.
Nawet nie starają się "wyłapywać" pirackich systemów na prywatnych kompach.
Ale jak załozysz firme to musisz zapłacić za oryginał (podobnie jak za inne ich programy), bo tego już pilnują.
Ludzie nawet nie mają świadomości jak są manipulowani....

Sorry za odejście od tematu.
Jeśli pojawi się ktoś grający na privie i zada jakieś pytanie to informujcie z kulturą że to nie dla niego forum ( tak było na początku w tym temacie), a nie obrażajcie i krytykujcie (w tym kierunku szło).

amen smiley.gif

Koniec tematu

maties7
Wiadomość [#53]: 09.12.2008 o 00:49

Konto skasowane

Widocznie się nie dogadam z tobą bigadam w tej kwesti, gdyż dzieli nas zbyt duża róznica zdań.

[Edycja maties7 - 09.12.2008 o 00:50]

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :