Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 07:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pet uciekł?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
PionierMatisse
Wiadomość [#21]: 07.12.2008 o 12:19

Konto skasowane

Nie zgadzam się.
Na pewno na 20 % jest jeszcze patch 2.4.2 znam osobiście kolesia co gra na takim serwie.
Jest bogaty ma chatę w Hiszpanii, chodzi na narty wodne a szkoda mu paru euro na wowa.
Ja jestem od niego z 8x (no dobra może 10x - tatuńcio jego jest jakimś biznesmenem) biedniejszy a będę płacił bo prywatne serwery są dla ludzi którzy zbytnio grac nie umieją. No a co do tych talentów itp to się zgadzam. Sam grałem na prywatnym serverze (ok. 5 minut) bo kolega chciał mi pokazać... od tamtej pory nienawidzę ich
Zabije 2 moby i ma 40 level (kolega na takim gra). I co to za gra?

Za ewentualne błędy przepraszam mam popsutego Firefoxa z tą moją funkcją napisów

Nie wież jak zawsze wygrywać przed raidem, expieniem, fightem?? Pomódl sie z nami do Blizzarda! angel2.gif
Worhin
Wiadomość [#22]: 07.12.2008 o 12:37

Konto skasowane

I po kiego grzyba znowu się bulwersujecie że koleś gra na prv? Przecież to JEMU połowa nie działa a nie wam sucker.gif

Tilleek
Wiadomość [#23]: 07.12.2008 o 12:38

Konto skasowane

ASDAS napisał
Tilleek ci co graja na priwat nie sa taki pojebani np. jak ty zeby kase na gre wydawac i jeszcze co 2 miechy zal juz wola se wydac na lepsze rzeczy a nie przy kompie na wow kase tracic lepiej zagrac na se priwat 1x i to samo [BB]diablotin.gif

Wybacz kolego ale mam czas na sprawy inne i nigdy nie będę grał na piratach bo po co jaki tego sens?? ze wbije lvl jak noob?? piraty są dla noobow!!

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/2/morrph83.png[/img]
PionierMatisse
Wiadomość [#24]: 07.12.2008 o 12:42

Konto skasowane

Worhin napisał
I po kiego grzyba znowu się bulwersujecie że koleś gra na prv? Przecież to JEMU połowa nie działa a nie wam sucker.gif

No też racja..biggthumpup.gif
Tylko potem mu się znudzi i będzie wyzywał i opowiadał wszystkim jaki to
WoW jest popsuty bo nic nie chce mu działać itp

Nie wież jak zawsze wygrywać przed raidem, expieniem, fightem?? Pomódl sie z nami do Blizzarda! angel2.gif
Jaaa
Wiadomość [#25]: 07.12.2008 o 14:38

Konto skasowane

Tilleek napisał
ASDAS napisał
Tilleek ci co graja na priwat nie sa taki pojebani np. jak ty zeby kase na gre wydawac i jeszcze co 2 miechy zal juz wola se wydac na lepsze rzeczy a nie przy kompie na wow kase tracic lepiej zagrac na se priwat 1x i to samo [BB]diablotin.gif

Wybacz kolego ale mam czas na sprawy inne i nigdy nie będę grał na piratach bo po co jaki tego sens?? ze wbije lvl jak noob?? piraty są dla noobow!!

Nie jestem pewien,ale czy część serwerów nie jest blizzlike?

,,Widzę szczyta za szczytem,zaszczyt za zaszczytem,lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem,ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem,wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem"
PionierMatisse
Wiadomość [#26]: 07.12.2008 o 15:00

Konto skasowane

Blizzlike... hm.. jeden serwer ma napisane
że jest blizzlike a ma XP x 40 a drugi też to samo ale ma XP x 1
Nic już z tego nie rozumiem...O co właściewie chodzi z tym blizzlike?

[Edycja PionierMatisse - 07.12.2008 o 15:01]

Entreri
Wiadomość [#27]: 07.12.2008 o 15:28

Konto skasowane

że są takie same, lub bardzo podobne do serwerów blizzarda.. xd

PionierMatisse
Wiadomość [#28]: 07.12.2008 o 15:40

Konto skasowane

Entreri napisał
że są takie same, lub bardzo podobne do serwerów blizzarda.. xd

Takie same ale inne. To różnica bo połowa questów tam nie działa xD
No ale prawie strzał w dziesiątkę smiley.gif

Entreri
Wiadomość [#29]: 07.12.2008 o 15:54

Konto skasowane

Entreri napisał
lub bardzo podobne

czytaj.

Sanae
Wiadomość [#30]: 07.12.2008 o 22:43

Konto skasowane

Może zacznijmy od tego, że jest to temat o 'moim' pecie a nie o tym, że gram na priv.
Dla mnie prywatne serwery są wygodne, bo nie muszę za nie płacić.
Według mnie płacenie za jakąś rzecz lub za samo granie w grę jest 'debilizmem' (tak, tak, wiem urażam połowę tutaj forum, ale jest to moje zdanie).
Nigdy nie płaciłem i nie będę płacić by grać w gry on-line.
Prywatne serwery, jak to wyżej napisali, nie mają tych wszystkich 'bajerów' co w oryginale, lecz mi to akurat nie przeszkadza.
Według mnie wypowiedzi PionierMatisse'a są niestety (albo i stety) nie na temat i niestosowne co do tematu, jeśli chcesz wypowiedzieć się na temat prywatnych serwerów i ludzi, których na nich grają, to załóż swój temat pt. "Prywatne Serwery - Plusy i minusy".
Co do tej Twojej dysleksji - czy przypadkiem dysleksja to nie problemy w czytaniu i pisaniu? Chodzi Ci pewnie o dysortografię, czyli robienie błędów ortograficznych, pomimo znajomości zasad pisowni. Może Ty po prostu ich nie znasz?

Kolejna rzecz, która mnie urzekła! A mianowicie "Tylko potem mu się znudzi i będzie wyzywał i opowiadał wszystkim jaki to WoW jest popsuty bo nic nie chce mu działać itp" - czy uważasz mnie za dziecko, które płacze gdy mu się odbierze zabawkę? Niestety ale tu Cię zmartwię! Jako jeden z nielicznych gram w WoW'a (oczywiście w moim mieście i wśród moich znajomych) i na pewno nie będę "opowiadał wszystkim jak to WoW jest popsuty bo nic nie chce MI działać" dlatego, że uważa WoW'a jako jedną z lepszych gier typu MMORPG.

To tyle z mojej strony!

Pozdrawiam!

darkelf
Wiadomość [#31]: 07.12.2008 o 23:31

Konto skasowane

Tutaj chodzi raczej o to, że regulamin zabrania pisania i zakładania tematów o prywatnych serwerach. Wiem, że temat jest o Twoim pecie, ale nikt Ci nie może pomóc bo prywatne serwery mają swoje zasady. Nikt Ci też nie musi pomagać...

A co do płacenia za grę, nazwałeś to debilizmem. Cóż ale gra komputerowa to jest rozrywka. Za rozrywki przeważnie się płaci.
Jeśli idziesz na imprezę, płacisz ( za alkohol itd.) Jeśli chcesz kupić płytę cd, płacisz. Chcesz zjeżdżać na nartach, płacisz za narty.
Gra jest wirtualną ROZRYWKĄ i czemu miało by się za nią nie płacić.

Różnica jest taka. że jeśli kupujesz płytę w sklepie, masz ładną okładkę, książeczkę i dobrej jakości płytę. Jeśli kupujesz piracką, nie masz nic z tych rzeczy + płyta porysowana może być i źle działać.

To przykład, ale podobnie jest z grą World of Warcraft. Tutaj nie płacisz za grę ( jeśli nie chcesz) a za ich główne usługi, pomoc Game Mastera oraz inne rzeczy. Masz jakby gwarancje, że nawet jak ktoś z hackuje Ci konto, to możesz wszystko odzyskać. Serwer jest włączony 24/h.( nie mówiąc o co tygodniowym restarcie serwera lub w czasie jakichś prac np. wprowadzenie dużego patcha itd. ) Wszystko działa, często są nowa patche, hotfixy, ładne konto na stronie gry, www, postać na WoW-Armory oraz pewność, że firma CI nie skasuje postaci. Możesz "legalnie" rozmawiać o problemach itd na forum, np. tutaj czy też forum Blizzarda World of Warcraft.

Grając na pirackim serwerze, nie masz nic z tych rzeczy, nawet przyjemności ( no, chyba że przyjemnością nazywamy to iż włączasz grę i masz 80 lvl, wszystkie mounty i najlepszy sprzęt <- to przykład ofc). Nie masz żadnego wsparcia, nie możesz używać forum Blizzarda, Wow-armory i nawet rozmawiać tutaj o rzeczach znajdujących się na pirackim serwerze. Twoja postać może zostać skasowana w każdej chwili, serwer może być zamknięty w każdej chwili czy też padać często. Mnóstwo rzeczy nie działa tak jak powinno. Nie widzisz prawdziwej piękności gry. To tak, jakbyś grał w grę na kodach...

Tyle z mojej strony.

Sanae
Wiadomość [#32]: 08.12.2008 o 00:12

Konto skasowane

Zgadzam się lecz do mnie raczej to nie przemawia bo gram w tygodniu max 2-3 godziny, więc te wszystkie 'bajery' za które miałbym płacić mnie nie obchodzą...
Grę owszem mam w ładnym oryginalnym pudełku bo dostałem ją na urodziny.
"pirackie" serwery owszem, padają często i gęsto, mi to nie przeszkadza ^^''' Grałem tyle lat w inne gry MMORPG, że padanie serwerów nie jest mi obce.
Nadal uważam, że w moim przypadku płacenie za 2-3 godziny gry w tygodniu jest debilizmem, osoby które grają 2-3 godziny dziennie to co innego (czy to już nie nałóg?) oni potrzebują wsparcia i 'bajerów'.

Peace!

nabonid
Wiadomość [#33]: 08.12.2008 o 01:11

Konto skasowane

Swoje problemy rozwiazuj na forum serwera na jakim grasz. Skad mamy wiedziec jak on zostal zaprogramowany?

PionierMatisse
Wiadomość [#34]: 08.12.2008 o 14:57

Konto skasowane

TEMAT (RÓWNIEŻ DZIĘKI MNIE ZA CO PRZEPRASZAM) ZSZEDŁ NA ZŁĄ "STRONE MOCY"

Do zamknięcia...

Aha mam ci pokazać papiery o mojej dyslekcji? Często pisze bardzo poprawnie ale zdarza mi sie popełnić błąd dla których dane słowo jest oczywiste. Z czytaniem niemam problemu - czytam prawie najszybciej z klasy, z pisaniem gorzej. (jak kura pazurem)

[Edycja PionierMatisse - 08.12.2008 o 15:01]

Sanae
Wiadomość [#35]: 08.12.2008 o 16:26

Konto skasowane

PionierMatisse napisał
TEMAT (RÓWNIEŻ DZIĘKI MNIE ZA CO PRZEPRASZAM) ZSZEDŁ NA ZŁĄ "STRONE MOCY"

Do zamknięcia...

Aha mam ci pokazać papiery o mojej dyslekcji? Często pisze bardzo poprawnie ale zdarza mi sie popełnić błąd dla których dane słowo jest oczywiste. Z czytaniem niemam problemu - czytam prawie najszybciej z klasy, z pisaniem gorzej. (jak kura pazurem)

[Edycja PionierMatisse - 08.12.2008 o 15:01]

Dysleksji jak coś ; )
Więc masz dysleksję(problemu w pisaniu - "jak kura pazurem") i dysortografię( "zdarza mi się popełnić błąd dla których dane słowo jest oczywiste").

Temat do zamknięcia!

PionierMatisse
Wiadomość [#36]: 08.12.2008 o 18:07

Konto skasowane

O nie mój drogi jest dokładnie na odwrót
Dysgrafia jest to pisanie jak kura pazurem
Dysleksja jest to błąd w poprawnym zapisywaniu wyrazów

Sanae
Wiadomość [#37]: 08.12.2008 o 18:43

Konto skasowane

PionierMatisse napisał
O nie mój drogi jest dokładnie na odwrót
Dysgrafia jest to pisanie jak kura pazurem
Dysleksja jest to błąd w poprawnym zapisywaniu wyrazów

Och co Ty nie powiesz ^^'''!
Dysgrafia jest to częściową lub całkowita utrata umiejętności pisania... Po polsku - 'zjadanie' literek, złe składanie zdań. Chyba, że chodzi Ci o dysgrafię leksykalną - czyli zapisywanie wyrazów w formie fonetycznej, co może objawiać się wieloma błędami ortograficznymi np żółw - żułf, chleb- hlep.
Dysleksja (niestety nie jest to błąd tylko zaburzenie) czyli SPECYFICZNE trudności w nauce pisania i czytania objawiające się tym, że 'chory' pisze zamiast dz-c, b-p, n-w.

Nie kłuć się zemną bo jestem na studiach psychologicznych i mam to na wykładach ; )!
Najpierw poczytaj, potem pisz! Polecam: Marta Bogdanowicz: "O dysleksji, czyli specyficznych trudnościach w czytaniu i pisaniu. Odpowiedzi na pytania rodziców i nauczycieli" lub Ronald D. Davis, Eldon M. Braun: "Dar dysleksji".

Peace!

PionierMatisse
Wiadomość [#38]: 08.12.2008 o 19:23

Konto skasowane

...

No to mnie pobiłeś...
No ale mam papiery, tego niestety niepodkwestionujesz. (tak nie wiem jak to napisać)
To że ja nie umiem się dosyć dokładnie wypowiedzieć na temat mojej choroby to nie znaczy że nie jestem chory
No tobie to daję troszkę większą ulgę ze jesteś "duży". Skoro studiujesz nie dziwię ci się że nie płacisz za WoW... nie masz czasu...
Dobra nieważne sorki

Feomathar
Wiadomość [#39]: 08.12.2008 o 19:50

Konto skasowane

Dziecko... weź ty się uspokój i przestań sobie wymyślać bo (wulg.)isz za przeproszeniem głupoty... chcesz ukryć to że masz pewnie z 12 lat i nie znasz zasad ortografii - to przepuszczaj teksty przez worda albo przeinstaluj firefoxa.

PionierMatisse
Wiadomość [#40]: 08.12.2008 o 20:11

Konto skasowane

Ojej bo się popłaczę... Tak mi przykro...

Dobra skoro wyszedłem na kompletnego debila, usuwam konto ale kiedyś tu wróce jako mądrzejszy człowiek. papa

[Edycja PionierMatisse - 08.12.2008 o 20:16]

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :