Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 06:22
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Hunter

MajinVegetassj
Wiadomość [#1]: 04.12.2008 o 15:53

Konto skasowane

Witam wszystkich.Mam zamiar zacząć grę hanterem i chciałym sie dowiedzieć jaka rasa z hordy jest dla niego najlepsza słyszałem że troll czy to prawda?

Karolus112
Wiadomość [#2]: 04.12.2008 o 16:58

Konto skasowane

Graj tą rasą która Ci się bardziej podoba i trzyma klimat ponieważ będziesz na nią patrzył przez długie godziny , no chyba ze znudzi Ci się smiley.gif

MajinVegetassj
Wiadomość [#3]: 04.12.2008 o 17:27

Konto skasowane

mi najbardziej podoba sie tauren ale czytałem że na hantera bardziej nadaje sie troll wiem że dużo czasu nad tą postacią spędze i musze dobrze wybrać dlatego chce sie teraz dowiedzeć kto bedzie najlepszy

Guru
Wiadomość [#4]: 04.12.2008 o 19:11

Konto skasowane

Ja jako alta zrobię sobie na przykład Blood Elfa Huntera, nie ze względu na skille ale ze względu na wygląd i klimat.
Krótko mówiąc różnice rasowe szybko się zacierają i nie ma to dużego znaczenia jeśli chodzi o skuteczność, ale wyglądu postaci już nie zmienisz więc wybierz zgodnie z własnym gustem a nie sugestiami innych.

Feomathar
Wiadomość [#5]: 05.12.2008 o 15:40

Konto skasowane

hanter... -_-

PionierMatisse
Wiadomość [#6]: 07.12.2008 o 15:44

Konto skasowane

Troll jest chyba lepszy od Krwawego elfa czyż nie?
Moim zdaniem najładniej jako łowcy wyglądają:
krasnolud, nocny elf, tauren no i może ork ale orków łowców na 70 levelu nie widziałem zbyt wielu. Tak samo Taurenów

Nie wież jak zawsze wygrywać przed raidem, expieniem, fightem?? Pomódl sie z nami do Blizzarda! angel2.gif
darkelf
Wiadomość [#7]: 07.12.2008 o 20:12

Konto skasowane

PionierMatisse napisał
Troll jest chyba lepszy od Krwawego elfa czyż nie?
Moim zdaniem najładniej jako łowcy wyglądają:
krasnolud, nocny elf, tauren no i może ork ale orków łowców na 70 levelu nie widziałem zbyt wielu. Tak samo Taurenów

Ty to chyba jesteś jakimś forumowym Trollem hehe. Wejdź na wow-armory, wpisz 70 lvl Hunter, ustaw wg rasy tabele. O, popatrz jak ich jest dużo.
To zależy od serwera, jeśli na danym serwerze jest mało orków hunterów, to pewnie w ogóle jest to low population realm....

Draco93
Wiadomość [#8]: 11.12.2008 o 23:27

Konto skasowane

Więc tak... najlepszą rasą dla Huntera z hordy jest Ork. Posiada on umiejętność Command , która zwiększa dmg peta o 5%. Na wyższym lvl jest bardzo przydatne. Ja osobiście gram Draenei Hunter nie tylko dlatego, że mi się podoba jako rasa, ale też dlatego że posiada Gift of The naaru co zapewnia dodatkowe leczenia dla peta lub ciebie.

MajinVegetassj
Wiadomość [#9]: 13.12.2008 o 11:53

Konto skasowane

a dla Huntera tylko pod PvP jaka rasa?

skuper
Wiadomość [#10]: 13.12.2008 o 11:59

Konto skasowane

Tauren

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź