Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 18:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: 2 healer'ów i Naxx ?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
trig
Wiadomość [#21]: 05.12.2008 o 14:40

Konto skasowane

duze litery to zaznaczenie iz dany wyraz ma wieksze znaczenie w znadniu
czepianie sie gramatyki wiaze sie ze sporymi z nia problemami w przeszlosci, ja nie porpawiam bo nie mam na to czasu ( widocznie moja opera rozniez hahhaha )
jak ty nie widzisz konkretow to niestety lopatologicznie wyjasnic sie nie da smiley.gif

jesli latwiejsza 25 to czemu jej nie skonczyles ( pewnie odpowiesz ze ci sie nie chcialo lol )
serio bym zakonczyl spor bo do niczego on nie prowadzi smiley.gif zawsze bedziesz najmadrzejszy jak widze
ja podpowiadam ty negujesz zamiast sprawdzic hehe, boze ty mistrzu zrob 25 a pogadamy narazie staram sie pomoc tym co tego nie zrobili a pan Bio costam czepia sie gramatyki
zapraszam na www.Miodek.pl jesli cos takiego jest i z nim podyskutowac o gramie mozesz ja swoja skonczylem jakies 15 lat temu i jak mam kaprys jej nie sprawdzac a posta napisac w chwile to tak robie i nic ci do tego
pozdr

aa i jeszcze jedno jak juz kogos cytujesz postaraj sie wylapac o co chodzi w zdaniu a nie kawalek cytujesz, kontra i koniec hahahaha lol zalosne ( troszke jak kobieta ) wylapie to co chce wylapac ;)
i mialem racje przywalisz sie o bledy hahaha nie bede dla jasnie-wielmoznego pana sprawdzal pisowni bo sobie tego zyczy smiley.gif

PS... Powinni zrobic post Trig Vs Bio ;) bo serio zawsze na rozpoczecie dnia w robocie mam dobra polewke d(-.-`)b

[Edycja trig - 05.12.2008 o 14:20]

Lance napisał
Witam

Mamy sobie z kumplami mała polską gildie i chcielibysmy w najbliższym czasie zacząc Naxx 10 man. Praktycznie wszyscy maja juz 80 lvl i jakas czesc juz ladny gear z HC/badge'y, ale niestety mamy 2 aktywnych healerow ( Priest i Shaman). Czy sa jakies szanse zeby z 2 healerami zrobic chociaz jakas czesc Naxx, niekoniecznie od razu cale( podobno wymagane to 3 healerow). W ogole to slyszalem ze jest to dziecinnie proste i duzo latwiejsze niz Kara, wiec dlatego pytam ;d

2 da rade ale pomeczy sie troszke, 3 duzo latwiej wtedy mozna zrezygnowac z mojego slynnego 3go offtanka:P ale nalezy pamietac ze healer nie podepeesuje a feral tak i to calkiem niezle smiley.gif
a czasami chcemy szybko zdjac bosa bo pwoiedzmy wymaga tego achiv czy cos takiego.

To tak podsumawujac WEDLUG MNIE smiley.gif <- to tylko podpowiedz a nie nakaz :P hehe
inne prop mile widziane

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
http://eu.wowarmory.co(...)n=Trigun
BioOrc
Wiadomość [#22]: 05.12.2008 o 17:28

Konto skasowane

Tessa napisał
Siema Bioorc , jak tam w Wsb?smiley.gif

A dobrze biggrin.gif nie narzekam ^^

trig napisał
duze litery to zaznaczenie iz dany wyraz ma wieksze znaczenie w znadniu
czepianie sie gramatyki wiaze sie ze sporymi z nia problemami w przeszlosci, ja nie porpawiam bo nie mam na to czasu ( widocznie moja opera rozniez hahhaha )
jak ty nie widzisz konkretow to niestety lopatologicznie wyjasnic sie nie da smiley.gif

jesli latwiejsza 25 to czemu jej nie skonczyles ( pewnie odpowiesz ze ci sie nie chcialo lol )
serio bym zakonczyl spor bo do niczego on nie prowadzi smiley.gif zawsze bedziesz najmadrzejszy jak widze
ja podpowiadam ty negujesz zamiast sprawdzic hehe, boze ty mistrzu zrob 25 a pogadamy narazie staram sie pomoc tym co tego nie zrobili a pan Bio costam czepia sie gramatyki
zapraszam na www.Miodek.pl jesli cos takiego jest i z nim podyskutowac o gramie mozesz ja swoja skonczylem jakies 15 lat temu i jak mam kaprys jej nie sprawdzac a posta napisac w chwile to tak robie i nic ci do tego
pozdr

aa i jeszcze jedno jak juz kogos cytujesz postaraj sie wylapac o co chodzi w zdaniu a nie kawalek cytujesz, kontra i koniec hahahaha lol zalosne ( troszke jak kobieta ) wylapie to co chce wylapac ;)
i mialem racje przywalisz sie o bledy hahaha nie bede dla jasnie-wielmoznego pana sprawdzal pisowni bo sobie tego zyczy smiley.gif

PS... Powinni zrobic post Trig Vs Bio ;) bo serio zawsze na rozpoczecie dnia w robocie mam dobra polewke d(-.-`)b

Nie skończyłem 25man BO ja nie siedze i nie gram 24/7, bo nie walcze o server 1st, bo nie zależy to tylko ode mnie (wiesz chyba, że raid to nie jedoosobowa armia?).

Uważam, że 25man jest łatwy bo na przełomie 2ch dni bez JAKICHKOLWIEK problemów padło 8 bossów.

Kontynuując, nadal nie potrafisz podać ARGUMENTÓW, w którym miejscu (miejscach) w ogóle idzie użyć 3ciego tanka w 10man (bo na 100% sam tego nie rozumiesz).

Dalej. Uważasz, że ortografia w postach nie jest ważna, cóż ja uważam, że jej nie używanie to obrażanie czytających twoje posty.

Co do wyłapywania, sam nie rozumiesz co piszesz (brak argumentów) a wspomniana wiele razy (nie tylko przeze mnie) twoja naturalna niechęć do ortografii i gramatyki sprawia je jeszcze mniej czytelnymi.

Tyle na ten temat. Proponuję skończyć gimnazjum i wrócić do tej konwersacji gdy poznasz znaczenie słów ARGUMENT i KONTRARGUMENT.

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Thrallsballs lvl90 Undead Death Knight

Fatsoninja lvl90 Pandaren Monk

Shakeyourass lvl88 Blood Elf Paladin

Zujlin lvl85 Troll Mage
Igor
Wiadomość [#23]: 09.12.2008 o 10:06

Konto skasowane

BioOrc ---> wyjasnij mi jedno. czemu na Bogów karmisz tego trolla? przeciez widac z daleka, że nie zna się na niczym, niewiele wie, uwielbia sie przechwalac i robic za Boga, argumentów nie ma, na proste pytanie odpowiedzieć nie umie, słowa pisanego nie rozumie, pisac nie potrafi, sklecić dwóch zdań z sensem rownież nie. a Ty z nim dyskutujesz w kółko o tym samym.

druga strone Ty pytasz o miejsce na trzeciego tanka w gearze dpsa (wtf??), a on druga strone pisze "lol, hahah" po cholere to? olej i już.
Miszcz wie lepiej, ZAWSZE I WSZYSTKO.
solo 25 jak nic :P

BioOrc
Wiadomość [#24]: 09.12.2008 o 23:33

Konto skasowane

Igor napisał
BioOrc ---> wyjasnij mi jedno. czemu na Bogów karmisz tego trolla?

Z nudów ^^

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Thrallsballs lvl90 Undead Death Knight

Fatsoninja lvl90 Pandaren Monk

Shakeyourass lvl88 Blood Elf Paladin

Zujlin lvl85 Troll Mage
BoryD
Wiadomość [#25]: 10.12.2008 o 04:14

Konto skasowane

Nie chciało mi się czytać całego tematu, ale daje odpowiedź do pytania z początku: tak można zrobić naxx10 bez problemu na 2 hille. Wyczyscilem calego naxx10 leczac resto szamkiem z holy palkiem - Schody zaczely sie dopiero na horsmenach, ale kasterow tankow mzoe bez problemu leczyc jakas hybryda boomkin/sp/ele.

Lance
Wiadomość [#26]: 10.12.2008 o 16:45

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedzi. smiley.gif
Po dwóch wizytach w Naxx wyczyscilismy wszytsko oprocz Horsemanow, Saphirona i Kel'thuzada, praktycznie same 1 shooty, w tym tyg probujemy dalej.
Najwieksze problemy mielismy na Grobbulusie, reszta byla bardzo prosta nawet na 2 healerow.

Xardas
Wiadomość [#27]: 11.12.2008 o 00:42

Konto skasowane

"Nie powiem ci czemu uważam że mam rację ponieważ uważasz że jej nie mam i nie jesteś warty moich słów bo jesteś za głupi by zrozumieć że mam rację" ql ;)

REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :