Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 05:46
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Wotlk BM czy MM ?

Korov4
Wiadomość [#1]: 22.11.2008 o 22:09

Konto skasowane

jak sprawa sie ma po wejsciu dodatku, czy wciąż opłaca się grac BM (lvling) czy odrazu MM ? i jak sprawa sie ma teraz w pvp/areny czy BM wciaz radzi sobie czy to już nie to samo ? MM z tego co widzialem moze robic niezly dmg ... ale BM wciaz zaskakuje szybkoscia co daje mu calkiem przyjemny dps.

prosze o wasze opinie. najlpiej 80 lvl jakby mogly sie wypowiedziec, bo "pelna" wersja hunta jest przez nich testowana.

Firenzo
Wiadomość [#2]: 23.11.2008 o 10:33

Konto skasowane

Co do lvlowania to wydaje mi się że nadal BM jest górą. Szybkość z jaką zabijam mobki jest dla mnie wspaniała, w porównaniu do hunta MM którego miałem wcześniej :P

MS
Wiadomość [#3]: 24.11.2008 o 09:02

Konto skasowane

Mi też sie wydaje, że do lvlowania BM, choć ja sam levelowałem w chybrydzie MM/SV ze względu na to, że miałem dość gankerów i nastawiłem się na cc i stąd zrobiłem sobie Pvp build. Mogę powiedzieć, że też sie źle nie expiło szczególnie fajnie pracował Volley critujący ponad powyzej 2tys.
Jednak im wyżej z levelem (i myślę tutaj też o początkowych raidach) tym słabiej spisuje sie MM z tego powodu, że znacznie spada crit chance. Może po zebraniu gearu z raidów i hero można będzie uzywać MM buildu, ale wydaje mi sie że BM i tak będzie górą.

[Edycja MS - 25.11.2008 o 08:26]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :