Dziś jest: Środa, 8 lipca 2020, godzina 06:02
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: makro jak zrobic

Skarga
Wiadomość [#1]: 21.11.2008 o 14:55

Konto skasowane

Chce sobie zrobic makro tylko nie wiem jak weszlem na tego linka http://forum.battlenet(...)174.html i nie wiem co dalej zrobic wchodze w menu macros i co dalej gdzie wkleic te komendy i jak ustawic na jakim guziku to ma byc prosze o pomoc

szej
Wiadomość [#2]: 21.11.2008 o 15:26

Konto skasowane

Chodzi Ci o to jak zrobić makro w grze?
Wpisujesz /macro, albo z menu wchodzisz, klikasz NEW, wybierasz ikonkę i wpisujesz nazwę i OK, w dolnej części panelu masz ramkę gdzie wpisujesz komendę. Potem po prostu przeciągasz ikonkę z panelu makro na pasek umiejętności i tyle. Nic nie zapisujesz, jak napiszesz takie masz makro.

Skarga
Wiadomość [#3]: 21.11.2008 o 17:05

Konto skasowane

wielkie thx myslalem ze komende trzeba jakas podac na jaki guzik ma byc ustawione dzieki za pomoc

Vladis
Wiadomość [#4]: 21.11.2008 o 17:16

Konto skasowane

gotowe macro <czy kazda inna umiejetnosc> mozna przypisac do wybranych guzikow, przeciagaszsobie na pasek, naciskasz escape, key bindings <albo key binds, niestety nie moge sprawdzic dokladnej pisowni teraz smiley.gif> tutaj wyszukujesz bar na ktorym sobie wrzuciles makro, naciskasz myszka, potem naciskasz przycis od nacisniecia ktorego ma sie to odpalic <np. "e"> i gotowe, proponuje podbindowac sobie "q; e; r; t; f"

a tak na przyszlosc to bardzo prosze sprawdz chociarz spis tresci w manualu <taka mala ksiazeczka dolaczona do gry>
rozdzial4, macros <u mnie strona 38> i tam jest pelna odpowiedz na twoje pytanie :|

[Edycja Vladis - 21.11.2008 o 17:20]

Tankadin Hut
Carlos Santana- Oye como va , mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata ! Oye como va, mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata !
dam, muszę sobie kupić dodatek bo mam za duzo czasu na trollowanie forum... =}
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :