Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 21:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Buildy Talentow

Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |   >   >>     Ostatnia
Renn
Wiadomość [#181]: 26.08.2009 o 23:32

Konto skasowane

Build jest do dupy.
Ale nie martw sie, za 5 dni zaczyna sie szkola to dzieci beda mogly podszkolic angielski ;).

kondzik
Wiadomość [#182]: 26.08.2009 o 23:46

Konto skasowane

mi sie tym buildem bardzo dobrze expi mam juz 61 lvl a skili niemusze rozumiec bo sa strony polskie z opisami talentow a po co dawac w death strike jak masz heart strike ktory jest lepszy i w rotacji juz niema miejsca na death strike, ale ja zaczynam dopiero grac dk wiec sie niebede klucil. Co myslicie o tym buildzie?
blood

Ps.na szkole to ja juz jestem troche za stary;]

[Edycja kondzik - 27.08.2009 o 00:01]

raziel666
Wiadomość [#183]: 27.08.2009 o 00:05

Konto skasowane

mozesz expic i bez talentow. wierz mi, da sie i tez jest bardzo przyjemnie. mowilismy o detalach, wytykalem ci bledy ale widze niepotrzebnie, sam wlasnie przyznales, ze nie masz bladego pojecia o tej grze, glownie z powodu braku znajomosci jezyka angielskiego niestety.
mam wiec do ciebie tylko jedna prosbe - nie pytaj sie juz na tym forum o nic, co mozesz sobie sam przetlumaczyc na swoich polskich stronach, kk? ignorancja to blogoslawienstwo, owszem, ale nie w przypadku gdy pytasz sie ludzi o rade chcac powiekszyc swoja wiedze na jakis temat.

edit:
Co myslicie o tym buildzie? blood

mysle, ze bedzie ci sie jeszcze wygodniej explilo niz w poprzednim.

[Edycja raziel666 - 27.08.2009 o 00:10]

Madness is the gift, that has been given to me!
kondzik
Wiadomość [#184]: 27.08.2009 o 00:23

Konto skasowane

To ze nieznam sie jeszcze na dk nieznaczy ze neznam swiata wowa... gram huntem juz 2 lata .A z tym buildem ze bedzie my sie lepiej expic to ironia zeby sie ze mnie jeszcze wiecej posmiac czy naprawde myslisz, ze tym buildem bedzie mi sie przyjemnie gralo?

[Edycja kondzik - 27.08.2009 o 00:24]

raziel666
Wiadomość [#185]: 27.08.2009 o 00:37

Konto skasowane

ehh, nie zalapales.
zacznijmy od poczatku, moze nie pojales do konca koncepcji talentow w wowie (po dwoch latach gry? az dziwne ;]) a moze i tak, jesli tak to z gory przepraszam za "jak krowie na rowie" ton ponizszego tekstu.
talenty sa po to aby ulepszac se skille, postac, ulatwiac rozgrywke, tuningowac postac innymi slowy.
da sie grac bez nich ale lepiej grac z nimi, wybrac takie talenty, ktore nam pomoga w okreslonym celu (wykrecic lepszy dps na raidach, ownowac w pvp albo szybciej i wygodniej lvlowac). pytales sie o talenty do lvlowania. nie podalem ci konkretnego buildu bo to pic na wode. zaznaczylem tylko co ci w lvlowaniu sie najbradziej przyda - duzy regen hp / wysysanie zycia w drzewku blood, dzieki temu nie czekasz po zabiciu moba az ci sie hp odnowi, mozesz walczcy non stop, bez przerw etc - czyli niwelujesz downtime (czas w ktorym nic nie robisz, nie bijesz mobow etc) a niwelowanie tegoz wlasnie downtime'u ma chyba najlewiekszy wplyw na szybkosc lvlowania.
kierujac sie wiec tymi radami (albo i nie sadzac po pierwszym buildzietongue.gif) zrobiles build, ktory, jak to renn zauwazyl sluszne, jest z dupy. ominales wazne i przydatne talenty, ktore wlasnie w lvlowaniu by ci pomogly na rzecz calkowicie nieprzydatnych. oczywiscie nie jest to zbrodnia bo jak pisalem juz nie raz - da sie grac i bez talentow.
w swoim drugim buildzie zmieniles TROCHE talentow wg moich rad wiec TROCHE lepiej bedzie ci sie lvlowac, i to jest jest FAKT!.
kapisz?;p

[Edycja raziel666 - 27.08.2009 o 00:39]

kondzik
Wiadomość [#186]: 27.08.2009 o 00:46

Konto skasowane

Nie musisz sei tak rospisywac o sprawach dla mnie oczywystych, nawet jezeli moze niedaje tego po sobie poznac. Mi wlasnie chodzilo o male pokierowanie i pomoc w ulozeniu buildu dk, poniewaz dopiero czytam o dk i ogladam filmiki, a takze gadam w grze z innymi dk, dzieki za pomoc w ulozeniu buildu

raziel666
Wiadomość [#187]: 27.08.2009 o 01:05

Konto skasowane

rozpisywalem sie dlatego, gdyz lvlowc dk bedziesz raptem 25 lvli, parenascie-paredziesiac godzin. uswiadamiajac ci jak trzeba patrzec na talenty mialem nadzieje oszczedzic sobie twojego pytania za pare tygodni "jaki build na instancje? czy ten jest dobry?" etc ;p
chociaz z drugiej strony na 80lvlu wypadalo by miec najlepszy build jako mozna a nie tylko taki jaki ma sens (co nie znaczy, ze taki jest zly albo, ze sam nie dojdziesz do najlepszego buildu) wiec wtedy najlepiej spytaj sie wujka googla o buildy dla dk.
pozdrawiam.

kondzik
Wiadomość [#188]: 27.08.2009 o 01:09

Konto skasowane

oo z nowym buildem gra sie 100 razy lepiej jeszcze raz dzieki za pomoc

Shataw
Wiadomość [#189]: 29.08.2009 o 03:02

Konto skasowane

Miałem trochę przerwy od wowa + mam ochotę trochę się w PvP pobawić i mam kilka pytań.

1. Jaki jest najlepszy build na początek pvp?
2. Słyszałem, że po 3.2 opłaca się biegać z DW, jak to jest naprawdę?
3. Najlepiej jakbyście podali buildy na arenki i na BG.
4. Jakich gemów używać? Spell penetration do ~100 i później STR? (tak gdzieś wyczytałem ;p)

Z góry dziękuję.

undermad
Wiadomość [#190]: 01.09.2009 o 08:49

Konto skasowane

pvp - unholy 2h
frost z DW daje rade ale nie jest taki super
po spellu wszystko w str i tam może resi
nie chc emi sue szukac buildu ^^

enroth
Wiadomość [#191]: 03.09.2009 o 22:33

Konto skasowane

Witam!

Mam 68 lvl i wchodze na northerand mam obecnie taki build:

http://www.wowhead.com/?tal(...)ZZfMh0xd

Czy on jest dobry czy mam zmienić niektóre punkty talentów na inne? Zastanawiałem się czy zamiast talentów w unholy dać talenty aby uzyskać coś takiego:

http://www.wowhead.com/?tal(...)f0sxZfMb

Proszę o porady z góry thx za odpowiedź

raziel666
Wiadomość [#192]: 03.09.2009 o 22:45

Konto skasowane

przeczytaj pare postow przed twoim.
tu nie chodzi o to zeby przyjsc, zadac pytanie i siedziec wygodnie czekajac na odpowiedz.
tu trzeba tez wyszukiwac informacje bo nikt nie ma zamiaru odpowiadac n-ty raz na pytanie zadane n-ty raz.
tym bardziej idiotycznie to wyglada w twoim przypadku bo odpowiedz masz pod nosem.

Jurg
Wiadomość [#193]: 18.11.2009 o 08:54

Konto skasowane

Może ktoś dać link do buildu na największe crity i ogólnie dobry dmg ?

luney
Wiadomość [#194]: 18.11.2009 o 09:06

Konto skasowane

Takie pytania mnie zawsze rozbrajają.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Picas
Wiadomość [#195]: 18.11.2009 o 13:51

Konto skasowane

Jurg napisał
Może ktoś dać link do buildu na największe crity i ogólnie dobry dmg ?

http://www.wowhead.com/?for(...)p=944935

Cylon_anim.gif
undermad
Wiadomość [#196]: 28.11.2009 o 21:58

Konto skasowane

Skoro nikomu sie jeszcze nie chciało zaktualizowac to ja coś napiszę,
UNHOLY - wymagane 4 czescie t9 inaczej sie nie opłaca
http://www.wowhead.com/?tal(...)0zx0hIqo
Glyphy: Disease, Dark Death, Ghul

Blood - gdy nie mamy 4 czesci t9
Glyphy: DRW, Dark Death, Death Strike

oger123
Wiadomość [#197]: 28.11.2009 o 23:18

Konto skasowane

Glyph of disease w unholy?Na aoe death and decay a na single icy touch, a disease mozna wlozyc na anuba ale to za dark deatha chociaz opinie na temat takiego sposobu walki sa rozne.

[Edycja oger123 - 28.11.2009 o 23:21]

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
iGard
Wiadomość [#198]: 30.11.2009 o 12:14

Konto skasowane

undermad napisał
Skoro nikomu sie jeszcze nie chciało zaktualizowac to ja coś napiszę,
UNHOLY - wymagane 4 czescie t9 inaczej sie nie opłaca
Glyphy: Disease, Dark Death, Ghul

Build pod PVE a glyphy pod PVP.

PVE ST:
GotG
GoDD
GoIT

PVE AOE:
GotG
GoDD
GoD&D

PVP:
GotG
GoDD
GoD

undermad
Wiadomość [#199]: 30.11.2009 o 14:43

Konto skasowane

jesli chodzi o glypsy itp to są rózne kombinacje, mi się np na takich dobrze gra ;] ale jak tylko zakupie pp to przetestuje wasze kombinacje

krzak_u
Wiadomość [#200]: 22.12.2009 o 18:53

Konto skasowane

jaki build teraz po tanka najlepiej? gear 219/232

shammy
REKLAMA
Strona 10 z 11.
Pierwsza     <<   <   ... | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :