Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 17:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Instancje w WoTLK

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
trig
Wiadomość [#41]: 26.11.2008 o 16:24

Konto skasowane

hehehe no i o to wlasnie chodzi biggrin.gif jeden co sprawi ze czlowiek sie usmiechnie
Pozdr

Tu naprawde nie chodzi o to by sie klucic smiley.gif zostalem zle zrozumiany i tyle. najlepiej doczytac calosc a nie kawalkami smiley.gif unieknie sie wtedy nieporozumien i ewentualnych niejasnosc ktorych wiele jestem w stanie tu odnalezc,
no nic. ja tam pokojowo nastawiony jestem 24/h jak ktos chce jechac niech jedzie ale wolal bym tego uniknac bo po co? zeby poczuc sie lepiej? wyzyc? nie sadze, poniewaz siedzi w nas zawisc a nie nienawisc smiley.gif i to prosze odebrac ja nalezy bo znow cos sie powtorzy :P a najlepiej to zapomniec o sprawie

[Edycja trig - 26.11.2008 o 16:47]

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
http://eu.wowarmory.co(...)n=Trigun
BioOrc
Wiadomość [#42]: 26.11.2008 o 17:03

Konto skasowane

trig napisał
Drogi panie kolego Kil jaden zostal zabity po nerfie, zobacz kiedy powstala gildia i z jakim gearm zaczynalismy i ile mielismy czasu na zabicie KJsmiley.gif wszytsko masz opisane na stronie jesli juz tak sledzisz to - od green gearu o postaci 50-60 lvl kilka 70 moze bylo przez 8 miesiecy zostalo wyczyszczone wszytsko boss po bossie smiley.gif 8 miesiecy chlopie!!! a ludzie do nerfa czekali by miec szanse z kaelem hahahhahahahahehehe czy wiesz co to progress? i jak wazny jest czas?
Jak sobie przypominam to ty mowiles ze raiduesz 24/7 a ja zaledwie 3 razy w tygodniu smiley.gif Widac roznice? Wy non stop i nic a my zaledwie kilka raidzikow i czystka. Wiec nie sprowadzaj mnie do ziemi drogii panie zazdrosniku bo ci sie nie udasmiley.gif mam za wiele lat by mnie ktos taki probowal złamać. DZIEKI WLASNIE TEMU PROWADZIMY NASZYCH DO KOLEJNEGO -THE END -

chcialbym dowiedziec sie panie madralo czy wasz naxx i smok zostal wyczyszczony? bo nie zauwazylem tego a pytania uniknales sprytnie i i starasz sie wmawiac swoje racje nie majac pojecia jak wogle wyglada kel

nie wal glupot ze healer underhealowy itp bo roznica miedzy nami jest taka ze my mamy naxxa25 zrobionego a u was tego nie widze. Nikt przemadrzalym nie jest a ja nie staram sie nikomyu udowodnic ze jaki to super jestem bo tak nie jest.
Ale ty do bogow rowniez nie nalezysz i zamiast sprawdzic cos czy poprostu isc do naxa wydczyscic go ( jesli wiesz jak sie do bososw zabrac wogle )

caly ten post opieral sie na tym iz nie musisz miec gearu z WOTLK by wyczyscic je lub jego czesc. Dalismy rade, masz dowod a dalej upierasz sie przy swoim przytaczajac KJ ktorego kilnelismy po nerfie ( ze wzgledu na brak czasu )
Chcialbym zobaczyc po ilu wy zabiliscie ILLIDANA od momentu powstania gildii lub chociazby Twins.

Za cfany nie jestes myslisz ze pozjadales wsyztskie rozumy a tu BIIIIB niestety trafil sie ktos kogo nie zgasisz biggrin.gif
PS. Skoro SW sux i nie da rady to co ja tu robie i czemu dalismy rade? ee? skoro masz leprze niebieskie itemy to pewnie wyczysciliscie juz go z tydzien temu choc nie zauwazylem tego smiley.gif

hehe baw sie dobrze w swiecie mazen smiley.gif szybkiego spotkania z kel-em :P

PS2. powtarzalem kilka razy i powiem jeszcze raz NAJWAZNIEJSZY Skill potem Gear smiley.gif ty myslac odwrotnie daleko nie zajdziesz ziom hehehe smiley.gif u nas nazywam takich GREEDY PERSON smiley.gif
Myslisz ze sie ubierzesz i kozak bedziesz? mylisz sie grubo smiley.gif jednym jest to pisane innym niesmiley.gif tyle w przekazie Po co sie klucic smiley.gif
Pozdr

[Edycja trig - 26.11.2008 o 14:34]

Po 1. NIGDY nie mów do mnie per "Ziom"
Po 2. Mówisz, że liczy się skill a tłumaczysz zabicie KJ po nerfie tym, że nie mieliście gearu
Po 3. Nie obrażaj mnie mówiąc, że daleko nie zajdę bo a) WoW to nie wszystko b) Patrząc ile czasu poświęcam na tą grę zawsze jednak w end-game się znajdę znaczy, że imo zaszedłem wystarczająco daleko. Nie muszę się jednak tak jak Ty chwalić tym wszędzie ponieważ gram dla siebie nie dla publiki.
Po 4. Nie zamierzam prowadzić jakiejkolwiek polemiki z gościem który wysypuje na mnie stertę mięsa a później pisze, że jest pokojowo nastawiony. Gdyż (nie wiem ile masz lat) jest to zachowanie dziecinne a wręcz prostackie. Jeśli nie masz argumentów które potrafią odeprzeć moje dot. blue gearu nie pisz nic zamiast pisać 300x "Skill > Gear im teh best"

Co do twoich pytań.
Moja gildia nie spieszy się, nikt progressu nie goni. Naxxa znam z przed TBC więc o tym raidzie pojęcia możesz jedynie nie mieć Ty (nowy naxx to totalna porażka, łatwiejszy od Kara). Co do Illidana i Twins, moja obecna gildia jest jedną z najstarszych na serverze i została założona jeszcze przed TBC. SWP wyczyściłem jednak z inną gildią która zmigorwała na Magtheridona a więc wróciłem do gildii w której jestem obecnie. Zrobiłem to ponieważ odpowiada mi nieco wolniejsze tempo ponieważ mój czas hardcore gaming w WoW skończył się w okolicach AQ40.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź na twoje pytanie jest satysfakcjonująca. Życiorysu i osiągnięć nie będę Ci wypisywał bo w przeciwieństwie do Ciebie nie pysznię się zabijaniem bossów po nerfie czy progressem w 3 dni z powodu nie odchodzenia od PC.

Tak btw gdzie mam ten twój dowód o wyczyszczeniu WotLK skoro strona ani forum twojej gildii nawet o tym (jak mniemam ważnym wydarzeniu) ni słowem nie wspomniała?

I jeszcze jedno, mógłbyś mi zacytować (dowolny post z całego forum) w którym choćby wspomniałem o wyższości gearu nad skillem?

[Edycja BioOrc - 26.11.2008 o 17:18]

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Thrallsballs lvl90 Undead Death Knight

Fatsoninja lvl90 Pandaren Monk

Shakeyourass lvl88 Blood Elf Paladin

Zujlin lvl85 Troll Mage
trig
Wiadomość [#43]: 26.11.2008 o 17:19

Konto skasowane

po 1 nie z braku gearu tylko czasu smiley.gif dowd jak czytasz co sie pisze
po 2 obuzasz i obrazasz sie na wszytsko jak moja zona ( nie mow do mnie pan ziom ) nooo niee mogeee o boze... <hahahaha> czy ty masz 45 lat i jestes prezeswem spolki jawnej ze obuzasz sie o takie rzeczy?
po 3 nikt nie sle miesa tylko mowilismy o blue kontra epiki z sw

po 4 nikt nie mowi ze nie zajdziesz daleko i nie wytykaj mi kila raptem KJ po nerfie bo odrobine sie mylisz ale wnikac juz nie bede w to co wy i kiedy kilneliscie bo to tez juz wiem.
naprawde to ty zaczales mowic texty typu raidujemy 24/7 nie ja. Takze panie dumny z siebie sam wywiazales sprzeczke a teraz zwalamy na innych by pokazac jaki to ja kozak jestem z forum smiley.gif

ok.. ja temat bym zakonczyl.. zaraz ktos wylize co trzeba adminowi ten mnie zbanuje i bedzie swiety spokoj
hehehehehhehehehehe

boze czlowieku ogarnij sie bo nigdy dziewczyny nie utrzymasz przy sobie fochujac sie gorzej niz one ( nie bierz do siebie bo to zart ) -> chyba ze na nich tez sie nie znasz smiley.gif

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Kaczorek
Wiadomość [#44]: 26.11.2008 o 17:49

Konto skasowane

trig troche smierdzisz failem, jak wszyscy zreszta co wklejaja progress w sygnaturce

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
MS
Wiadomość [#45]: 26.11.2008 o 17:57

Konto skasowane

Trig, może i nie udało się wam mieć first killa na servie, ale nic straconego smiley.gif bo są rózne Achivmenty, więc biegajcie dalej tylko do Naxxa a macie szansę być pierwszą gildią full T7 na świecie. Jak przeglądam armory Ensidii to widzę, że pomimo tego iż wyczyścili cały content w gearze pre Wotlk - znaczna część z nich ma na sobie blue gear z instów i sprzęt za badge (które chyba szybciej zdobywa sie w heroicach?) co więcej widziałem trinkety z questa smiley.gif

trig
Wiadomość [#46]: 26.11.2008 o 18:05

Konto skasowane

Kaczorek napisał
trig troche smierdzisz failem, jak wszyscy zreszta co wklejaja progress w sygnaturce

;)hehhehe fail? hehhe do tego daleko jeszcze

jesli chodzi o first kill to jak to sie mowi zycie. nie udalo sie ale wazne ze wogle sie udalo. i jesli podzielenie sie ta radoscia ma powodowac u 90% uzytkownikow forum zawisc zlosc czy cos jeszcze to lepiej wogle nic nie mowic.
wrocmy do KZ zostanmy kumplami .. OMG lol ///

No nic cya...
milo bylo poznać <- uu nawet ć zamiast c wstawilem ( ilez to mozna sie z poskiego forum o WOWIE dowiedziec ) <- czytaj IRONIA
moo

[Edycja trig - 26.11.2008 o 18:11]

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Entreri
Wiadomość [#47]: 26.11.2008 o 18:57

Konto skasowane

MasterpiteR
Wiadomość [#48]: 26.11.2008 o 19:41

Konto skasowane

Dzieki za info do tej pory, troszke sie udalo dowiedziec z tej gory flamu mimo wszystko.
Jednak wracajac do tematu, mianowicie mam kilka pytan o instancje wotlk z perspektywy tanka.

1) Jaki konkretnie gear jako warek potrzebuje i statsy na instancie non-heroic w Lich king, czy stare tbc 490def wystarczy, i jak z health i ogolnie avoidance potrzebnym? Czy potrzeba geara porownywalnego z lvl 70 heroic czy duzo lepszy czy moze troszke slabszy tez wystarczy?

2) Dlugosc instancji? Czy sa one 3h+ czy raczej zdarza sie i jakas w okolicah 1h?

3) Ogolna trudnosc i wymagany skill od gracza jest potrzebny duzy czy raczej nie, bardzo casual tank sobie poradzi z 500defense i 13k hp/16k armor czy lipa(warrior)?

4) Jesli nie mam wystarczajacego sprzetu ani zbyt duzego doswiadczenia w tanking lepiej odpuscic sobie insty i dolevelowac do 80 na questach i z nich spokojnie gear uzbierac+ nakupowac boe itemkow, czy jednak dusic te instancje narazajac sie na flame ze strony reszty grupy i 6 wipow przed 1szym bossem( mialem tak w h ramps za 1szym podejsciem swego czasu).

Z gory zaznaczam ze nie mam jakiegos kosmicznego doswiadczenia jako tank a wszystkie kiljadeny i inne czarownice nic dla mnie nie znacza, sorka ale gram zeby milo spedzic czas jak pewnie 99% graczy i rowniez uzytkownikow tego szacownego forum, co oznacza wolny(dla hardcorowcow) lvling i bardzo maly lub zaden progres smiley.gif

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Nazario
Wiadomość [#49]: 26.11.2008 o 20:43

Konto skasowane

MasterpiteR napisał
Dzieki za info do tej pory, troszke sie udalo dowiedziec z tej gory flamu mimo wszystko.
Jednak wracajac do tematu, mianowicie mam kilka pytan o instancje wotlk z perspektywy tanka.

1) Jaki konkretnie gear jako warek potrzebuje i statsy na instancie non-heroic w Lich king, czy stare tbc 490def wystarczy, i jak z health i ogolnie avoidance potrzebnym? Czy potrzeba geara porownywalnego z lvl 70 heroic czy duzo lepszy czy moze troszke slabszy tez wystarczy?

2) Dlugosc instancji? Czy sa one 3h+ czy raczej zdarza sie i jakas w okolicah 1h?

3) Ogolna trudnosc i wymagany skill od gracza jest potrzebny duzy czy raczej nie, bardzo casual tank sobie poradzi z 500defense i 13k hp/16k armor czy lipa(warrior)?

4) Jesli nie mam wystarczajacego sprzetu ani zbyt duzego doswiadczenia w tanking lepiej odpuscic sobie insty i dolevelowac do 80 na questach i z nich spokojnie gear uzbierac+ nakupowac boe itemkow, czy jednak dusic te instancje narazajac sie na flame ze strony reszty grupy i 6 wipow przed 1szym bossem( mialem tak w h ramps za 1szym podejsciem swego czasu).

Z gory zaznaczam ze nie mam jakiegos kosmicznego doswiadczenia jako tank a wszystkie kiljadeny i inne czarownice nic dla mnie nie znacza, sorka ale gram zeby milo spedzic czas jak pewnie 99% graczy i rowniez uzytkownikow tego szacownego forum, co oznacza wolny(dla hardcorowcow) lvling i bardzo maly lub zaden progres smiley.gif

1 stare 490 def napewno nie starczy , gdyz teraz kazdy ma 400 a nie 350:P musisz byc immune na crity ( o ile pamietam Twoje def musi redukowac crit o 5,6% ale nie wiem ile to def rating teraz)

2 nizej piszesz ze nie masz 80 wiec mniemam ze chodzi CI o 5 many ,ktore napewno ne sa dlugie ( zalezy tez od teamy i insty ale 3 godzin 5 man robic nie bedziesz)

3 to samo jesli chodzi CI o 5 man to nie trzeba pro gearu ani skilla ( kilka pierwszych inst tankowalem w pvp gearze i buildzie fury ) ,insty sa dosc latwe (chociaz ciezko stwierdzic czy latwiejsze niz tbc bo ludzie maja duzo lepsz gear niz wtedy)

4 mozesz spokojnie chodzic na insty do 80 ,jesli ogarniasz chociaz klase w stopniu podstawowym , masz prot build i itemy to nie powinno byc klopotow)

MasterpiteR
Wiadomość [#50]: 26.11.2008 o 20:47

Konto skasowane

Dzieki ^^

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
ELmiczu
Wiadomość [#51]: 26.11.2008 o 21:12

Konto skasowane

Fajnie, że chociaż trig myśli że jest fajny.
To leczenie kompleksów, tudzież coś innego sprawiło, że ten topic zrobił się kurewsko infantylny.

Vladis
Wiadomość [#52]: 27.11.2008 o 00:08

Konto skasowane

a ja tak dla odmiany z deka obronie panan na "T" <za leniwy jestem zeby sprawdzic nick =] >
powiedzial, ze SWP gear spokojnie starcza na naxx'a 25, ktos mu wytknął, że taki gear nie pomaga w first kill'ach
a to ci niespodzianka, bo w obecnej sytuacji taki gear pomaga, jak? ano tak ze mozesz spokojnie _szybciej_ wylvlowac na instancjach niz robiac questy <przynajmniej na poczatku ponoc byl cholerny tlok>
uzbieranie gearu z heroikow/ normal 80'tek zabiera troche czasu, ktory jak wiadomo jets cenny jezeli hcodzi o first kille, wiec nie ma sensu go zbierac jezeli nie jest wymagany na 25.
z mojej strony koniec offtopowania =]

Tankadin Hut
Carlos Santana- Oye como va , mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata ! Oye como va, mi ritmo. Bueno pa gosar, mulata !
dam, muszę sobie kupić dodatek bo mam za duzo czasu na trollowanie forum... =}
BioOrc
Wiadomość [#53]: 27.11.2008 o 00:29

Konto skasowane

W tym problem, że jest bo w T6 capa def rating tank choćby się ... to nie uzbiera. W 10man Naxx nie bedzie to aż tak bardzo przeszkadać jednak w 25man Tank bez capa defa i dps bez capa hita (miss, miss, miss, 2k, miss, miss, miss, 5k) raczej za dużo nie zmieni. Całego gearu wymieniać ofc nie trzeba ale swoje osiągnięte być musi. co pewnie 1st kill gildie osiągnęły poprzez leveling w owych instancjach i szybkie runy na lvl79-80 mając SWP gear dużo szybciej (ja capa nazbierałem pierwszego dnia po wbiciu 80). Niestety pan "T" jak został nazwany WIE, że jest inaczej... no i jest fajny ;)

[Edycja BioOrc - 27.11.2008 o 00:29]

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Thrallsballs lvl90 Undead Death Knight

Fatsoninja lvl90 Pandaren Monk

Shakeyourass lvl88 Blood Elf Paladin

Zujlin lvl85 Troll Mage
pptomek
Wiadomość [#54]: 20.02.2009 o 20:53

Konto skasowane

odswieze troche i spytam ile mniej wiecej trzeba meic hit ratingu zeby robic naxx?? tak zeby wyciagac cos przyzwoitego:P

Glorn
Wiadomość [#55]: 20.02.2009 o 22:27

Konto skasowane

pptomek napisał
odswieze troche i spytam ile mniej wiecej trzeba meic hit ratingu zeby robic naxx?? tak zeby wyciagac cos przyzwoitego:P

Jak najwięcej biggrin.gif.IMO z 10% już nie jest źle,btw. koleś z gildii zrobił sobie alta druida,ledwo dingnął na drugi dzień na Naxx 10 man poszlismy,on jako boomkin,miał 2-3% hita a i tak wyciskał bardzo dobry dps,na patchwerku z tego co pamiętam było to ponad 3k...

lock
admin to lama

Trust is a weakness...
raziel666
Wiadomość [#56]: 20.02.2009 o 22:52

Konto skasowane

pptomek napisał

zalezy jaka grasz klasa.
i to ze masz odpowiednia ilosc hita nie zapewno ci przyzwoitego dpsu jesli nie umiesz grac.

Madness is the gift, that has been given to me!
czaki81
Wiadomość [#57]: 02.03.2009 o 10:49

Konto skasowane

Dla casterow chyba 17% dla melee nie wiem.

REKLAMA
Strona 3 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :