Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:09
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Instancje w WoTLK

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Simonus
Wiadomość [#21]: 21.11.2008 o 15:02

Konto skasowane

BioOrc napisał
Moja gildia raiduje 6 razy w tygodniu a na Hc jakos czas mam. Dodam do tego, ze z Hc można uzbierać 2 czesci T7 a itemy dropione przez ostatnich bossów są porównywalne z Naxx 10man. Tym samym itemy z SWP suxx. Chociażby miecz dla tanka z Kaelcgosa vs Blue bronie czy Epic sword z UP Hc... nie ma porównania. 90% swordów i daggerów bije legendary z Illidana bez problemu. Warrior z T6/SWP nie potankuje sobie gdyż itemy zostały na tyle znerfowane, że tank nie osiąga capa 540def tym samym jest crittable i nawet z Hc ma problemy o Naxx nie mowiac.

a Kungen to cały Naxx/Obsidian/Malygosa wytankował w jakimś specjalnym gearze 3 dni po wyjściu dodatku? Wydawało mi sie że w głownie gearze z SWP. Wiec moze nie przesadzajmy az tak bardzo z jego "beznadziejnoscia" ?

rofl. Bronie bijące set warglaivów. Może jeszcze blue?
patrz na bonus maybe?

My last.fm
Armory
trig
Wiadomość [#22]: 21.11.2008 o 15:19

Konto skasowane

no jeden przynajmniej mnie poparł biggrin.gif
thx simonus :P

BioOrc napisał
Moja gildia raiduje 6 razy w tygodniu a na Hc jakos czas mam. Dodam do tego, ze z Hc można uzbierać 2 czesci T7 a itemy dropione przez ostatnich bossów są porównywalne z Naxx 10man. Tym samym itemy z SWP suxx. Chociażby miecz dla tanka z Kaelcgosa vs Blue bronie czy Epic sword z UP Hc... nie ma porównania. 90% swordów i daggerów bije legendary z Illidana bez problemu. Warrior z T6/SWP nie potankuje sobie gdyż itemy zostały na tyle znerfowane, że tank nie osiąga capa 540def tym samym jest crittable i nawet z Hc ma problemy o Naxx nie mowiac.

a jednak sie mylisz bo problemy sa to rpawda ale wykonalnebiggrin.gif Trust me smiley.gif

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
http://eu.wowarmory.co(...)n=Trigun
Guru
Wiadomość [#23]: 21.11.2008 o 17:49

Konto skasowane

Mam pytanie, czy naxx zachowało swój niepowtarzalny klimat?

trig
Wiadomość [#24]: 21.11.2008 o 17:54

Konto skasowane

Jak najbardziej tak :] tylko dziesiątka nie daje takiej radości jak 25

[Edycja trig - 21.11.2008 o 17:55]

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Guru
Wiadomość [#25]: 21.11.2008 o 18:12

Konto skasowane

Czy te nowe insty mają mniej więcej długość jednego skrzydła z SM?

przybysz666
Wiadomość [#26]: 21.11.2008 o 23:06

Konto skasowane

Guru napisał
Czy te nowe insty mają mniej więcej długość jednego skrzydła z SM?

jest kilka o dlugosci katedry tyle ze mnie trashu , wiekszosc jest okolo 2 dlugosci katedry a Violet Hold = Black morass w ladniejszej wersji

[Edycja przybysz666 - 21.11.2008 o 23:08]

Gife me donator shop blizz !!!
BioOrc
Wiadomość [#27]: 22.11.2008 o 01:59

Konto skasowane

Simonus napisał
a Kungen to cały Naxx/Obsidian/Malygosa wytankował w jakimś specjalnym gearze 3 dni po wyjściu dodatku? Wydawało mi sie że w głownie gearze z SWP. Wiec moze nie przesadzajmy az tak bardzo z jego "beznadziejnoscia" ?

rofl. Bronie bijące set warglaivów. Może jeszcze blue?
patrz na bonus maybe?

Nie porównuj gildii która jest zawsze 100 bossów przed wszystkimi do przeciętnych graczy to raz.

U nas już powymieniali warglave na blue lvl78 wiec chyba tak dobre jak Ci się wydaje nie są. Ja na lvl74 mialem lepszy 2hand od tego z Kil'jadena. W końcu na co komu bonusy jak haste którego wszyscy obecnie mają nadmiar po wymianie gearu czy ap przeciwko demonom których w Northrend jak grzybów w obuwniczym.

[Edycja BioOrc - 22.11.2008 o 02:03]

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Thrallsballs lvl90 Undead Death Knight

Fatsoninja lvl90 Pandaren Monk

Shakeyourass lvl88 Blood Elf Paladin

Zujlin lvl85 Troll Mage
trig
Wiadomość [#28]: 24.11.2008 o 10:47

Konto skasowane

z jedna rzecza się zgodzę np macka z Kil Jadena.... do healingu... wqrzyla mnie jedna opcja :P mazenie jak kazdego shamana healera to miec.. dostalem ją jakies 2 mies przed wotlk i co? juz w 2giej lokacji Wotlk za Quest dostalem cos co jest praktrycznie takie samo.... :/
troszke prawdy w tym wsyztskim jest ale nie mozemy mowic ze wszytskosmiley.gif

bo po stuknieciu 80tki wszytskie instancje + naxx 25/10 zrobilismy w gearze SW bez smoka* ( problemem jest DPS gdzie czesto dochodzilo do enrage ) takze nie Heal czy Tanking jest problemem ale DPS ktory trzeba troszke popchnac
Takze podsumowujac... ( wymienic itemki mozna a nawet czasem trzeba na te z 5men run ) ale nie bedzie nikt na sie tym skupial skoro raiduje sie naxxa. Chyba ze ktos tego porpostu nie robi i nie robil w przeszlosc.
a gra w wowa to dla niego poprostu achivements..

zawsze mowilem i bylo to wykladnikiem a gildie ktore wyczyscily wotlk sa tego przykladem.. Nie gear ma znaczenie ale Skill :] dlatego nie ma u mnie w gildii greedy ppls bo wiedza ze gear i tak predzej czy pozniej dostaną a jego brak wymaga odrobine wiekszego Focusu. Jak pojdzie kill na tym zestawie to no problem zrobic to ponownie w czyms nowszym. podstawa to byc przygotowanym - flaski poty enchanty zarcie + a bit more focus hehe

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Entreri
Wiadomość [#29]: 24.11.2008 o 20:38

Konto skasowane

trig napisał

Caly fun ... kill licha ofc.

i tak będzie miał filakterium..
nie wiem czemu, ale irytuje mnie przyszła możliwość zabijania postaci ściśle związanych z lore warcrafta..

i wybaczcie, że cytuje stare posty, ale jakoś tak mnie wzięło tongue.gif

BioOrc
Wiadomość [#30]: 25.11.2008 o 07:41

Konto skasowane

trig napisał
zawsze mowilem i bylo to wykladnikiem a gildie ktore wyczyscily wotlk sa tego przykladem.. Nie gear ma znaczenie ale Skill :] dlatego nie ma u mnie w gildii greedy ppls bo wiedza ze gear i tak predzej czy pozniej dostaną a jego brak wymaga odrobine wiekszego Focusu. Jak pojdzie kill na tym zestawie to no problem zrobic to ponownie w czyms nowszym. podstawa to byc przygotowanym - flaski poty enchanty zarcie + a bit more focus hehe

No oczywiście, że crittable tank i undergeared healing SĄ problemem tak samym jak dps z zbyt małym hit ratingiem (który spada niemiłosiernie podczas levelingu). Tyle, że wymiana tych itemów nic nie kosztuje bo niebieskie z grp questów i 5man instancji wliczone jako część levelingu dla dobrej gildii problemem być nie powinny. Więc nie zgrywaj Nihilum bo u nas najlepsze gildie gear jednak częściowo powymieniały...

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Zujlin lvl85 Troll Mage
trig
Wiadomość [#31]: 25.11.2008 o 17:57

Konto skasowane

wsyzstko zalezy jak szybko chcesz wejsc gdzies. My olalismy w wiekszosci itemy z Questow i 5 men instancje itp.. Bo naxx sie liczyl. I chyba o to tu chodzi no nie?
nikt tu nie zgrywa nihilum ja jednak uwazm i uwazal bede ze niebieskie nie sa leprze od tych z SW.

mozesz luknac w armory sobie bo takie itemki jakie sa na mnie teraz to wskoczyly odrazu po 70 lvlowych z SW.
Nie upieraj sie ze blue leprzes bo nie sa iz mozna je przeskoczyc i odrazu wejsc do naxa (25) gdzie ubrac sie mozna bardzo szybko

Poza tym kto powiedzial ze SW gear jest underhealowy?lub tank niby critable? nie sadzesmiley.gif a tank jak nam na patcherku nie zginal zaden z 3 sztuk to chyba masz odpowiedz na swoje niepotwierdzone spostrzezeniasmiley.gif
Zaloze sie ze nawet nie probowales podejsc do nich a uwazasz ze wiesz wszystko smiley.gif M I WRONG ?

5 men to strata czasu
robi sie je tylko by skonczyc Questy

SW/BT --- > Blue/5men/inst ----> NAXX z tym ze pozycje środkową mijasz latwo. Juz mowilem.. po co tracic czas na 5 men skoro mozna skoczyc kilka pozycji w rankingu servera czyszcząc naxxa przed resztą smiley.gif
Thats All dudesmiley.gif

[Edycja trig - 25.11.2008 o 18:01]

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Szopen
Wiadomość [#32]: 26.11.2008 o 09:57

Konto skasowane

I tu mamy Pana triga.

Pan trig chce być pierwszy w rankingu. Poco grać dla przyjemności i zwiedzać heroici 5 man w celu ubrania się w nieco lepszy sprzęt.
Jak można odrazu polecieć do Naxxa ubrać w lepszy sprzęt i katować katować katować i później stać dumnie w SW i mówić inspectujcie mnie mam całe t7 first in realm smiley.gif

Sonne - Shaman - Armory
Zerg in Starcraft 2
Elemental in Cataclysm
Enhancement in Wotlk
Restoration in TBC
Lock Affi in WoW
trig
Wiadomość [#33]: 26.11.2008 o 10:26

Konto skasowane

niezupelnie ziomsmiley.gif ale to prawda chcelismy miec 1st realm kill.. spoznilismy sie jakas godzine sad.gif
nikt nie chce byc inspektowany i nikt nie chodzi dumnie jak powiedziales smiley.gif ale swiadomosc - mozemy byc najlepsi - jest czyms niezastapionym.
gramy po to aby wygrac a wygrac mozemy tylko wtedy jesli bedzie first kill lub wogle kill.

kazdy lubi pozwiedzac heroiki czy zrobic 100% questow co nie jest w lichu problrmem tak samo jak niektore osoby pvp ale ile mozna..
przecietny raid trwa 4 godziny przez ten czas 25 osob przez veta tak sie bawi jak zaden inny na 5 men
bo 25 men to jest prawdziwy fun to jest to wlasnie tak zwany Point
mi glownie chodzi o to by kazda instancja byla ze statusem farmy tak szybko jak sie da smiley.gif to pewnego rodzaju wyyscig gdzie wygra najleprzy.
a przy tym dobrze sie bawic w twazystwie 24 osob.

nie uwierze mistrzu ze nie chcesz byc w raidzie ktory wlasnie bedzie mial first kila :]
niestety numer jeden nie jestesmy bo ktos byl szybszy o jakas godzinke sad.gif jak to sie mowi zycie smiley.gif))

serio nie zrozum mnie zle nikt nie chce nakladac swoich racji ja poprostu mowie co mozna zrobic by wejsc na szczyt
nikt nie kazde tobie tego robic ale mowie ze tak poprostu jest bo zawsze jest bylo i bedzie ze ten kto moze raidowac i miec jakis progress to bedzie to robil,
ten kto gildii nie ma lub go to nie interesuje to tego nie robi smiley.gif proste

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
BioOrc
Wiadomość [#34]: 26.11.2008 o 13:06

Konto skasowane

By wejść na szczyt trzeba siedzieć przy WoW 24/7 i mieć do tego grupę ludzi która również tyle siedzi i mało-wiele grę ogarnia. Lubię być w top gildiach ale nie zamierzam nigdy rzucać wszystko i biec po 1st killa bo to tylko oznaka no-life. Co do itemów twoi rogale bez hit rating (swp gear) twoi healerzy undergeared i tankowie dostawający crity raczej za bardzo w 1st killach nie pomagają więc nie chrzań mi o wyższości itemów z SWP bo pokazujesz tylko jak małe pojęcie masz o tej grze. Fakt nie WSZYSTKIE itemy trzeba wymienić ale przynajmniej połowa podczas levelingu idzie w odstawkę a wszystko po to by osiągnąć nowe capy, bez których nowego bossa nawet nie tkniesz.

Btw jak widzę twoja top gildia wyczyściła KJ po nerfie a Ty się tym podniecasz. U nas cały server śmieje się z jednej z gildii która takowym killem również się pyszniła. A o waszych przygodach w Naxx słowa na stronie nie widziałem ;)

Jeszcze takie małe porównanie:
Legendary http://www.wowhead.com/?item=32837
vs
Blue http://www.wowhead.com/?item=37235

[Edycja BioOrc - 26.11.2008 o 13:14]

Bioorc lvl90 Orc Warrior

Zujlin lvl85 Troll Mage
trig
Wiadomość [#35]: 26.11.2008 o 14:07

Konto skasowane

Drogi panie kolego Kil jaden zostal zabity po nerfie, zobacz kiedy powstala gildia i z jakim gearm zaczynalismy i ile mielismy czasu na zabicie KJsmiley.gif wszytsko masz opisane na stronie jesli juz tak sledzisz to - od green gearu o postaci 50-60 lvl kilka 70 moze bylo przez 8 miesiecy zostalo wyczyszczone wszytsko boss po bossie smiley.gif 8 miesiecy chlopie!!! a ludzie do nerfa czekali by miec szanse z kaelem hahahhahahahahehehe czy wiesz co to progress? i jak wazny jest czas?
Jak sobie przypominam to ty mowiles ze raiduesz 24/7 a ja zaledwie 3 razy w tygodniu smiley.gif Widac roznice? Wy non stop i nic a my zaledwie kilka raidzikow i czystka. Wiec nie sprowadzaj mnie do ziemi drogii panie zazdrosniku bo ci sie nie udasmiley.gif mam za wiele lat by mnie ktos taki probowal złamać. DZIEKI WLASNIE TEMU PROWADZIMY NASZYCH DO KOLEJNEGO -THE END -

chcialbym dowiedziec sie panie madralo czy wasz naxx i smok zostal wyczyszczony? bo nie zauwazylem tego a pytania uniknales sprytnie i i starasz sie wmawiac swoje racje nie majac pojecia jak wogle wyglada kel

nie wal glupot ze healer underhealowy itp bo roznica miedzy nami jest taka ze my mamy naxxa25 zrobionego a u was tego nie widze. Nikt przemadrzalym nie jest a ja nie staram sie nikomyu udowodnic ze jaki to super jestem bo tak nie jest.
Ale ty do bogow rowniez nie nalezysz i zamiast sprawdzic cos czy poprostu isc do naxa wydczyscic go ( jesli wiesz jak sie do bososw zabrac wogle )

caly ten post opieral sie na tym iz nie musisz miec gearu z WOTLK by wyczyscic je lub jego czesc. Dalismy rade, masz dowod a dalej upierasz sie przy swoim przytaczajac KJ ktorego kilnelismy po nerfie ( ze wzgledu na brak czasu )
Chcialbym zobaczyc po ilu wy zabiliscie ILLIDANA od momentu powstania gildii lub chociazby Twins.

Za cfany nie jestes myslisz ze pozjadales wsyztskie rozumy a tu BIIIIB niestety trafil sie ktos kogo nie zgasisz biggrin.gif
PS. Skoro SW sux i nie da rady to co ja tu robie i czemu dalismy rade? ee? skoro masz leprze niebieskie itemy to pewnie wyczysciliscie juz go z tydzien temu choc nie zauwazylem tego smiley.gif

hehe baw sie dobrze w swiecie mazen smiley.gif szybkiego spotkania z kel-em :P

PS2. powtarzalem kilka razy i powiem jeszcze raz NAJWAZNIEJSZY Skill potem Gear smiley.gif ty myslac odwrotnie daleko nie zajdziesz ziom hehehe smiley.gif u nas nazywam takich GREEDY PERSON smiley.gif
Myslisz ze sie ubierzesz i kozak bedziesz? mylisz sie grubo smiley.gif jednym jest to pisane innym niesmiley.gif tyle w przekazie Po co sie klucic smiley.gif
Pozdr

[Edycja trig - 26.11.2008 o 14:34]

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Siegfried
Wiadomość [#36]: 26.11.2008 o 14:57

Konto skasowane

Drogi Panie Trig powiem tyle, ze ortografia u Pana siada, jednak nie jest z nia tak tragicznie jak u innych osob, do interpunkcji i braku polskich znakow (ktorych sam nie uzywam) sie nie przyczepie bo jest to forum i wiele osob nie zwraca na to uwagi. Jezeli zaczyna Pan stawiac kropki to kolejny wyraz powinien zaczynac sie od duzej litery, a tak spogladajac widze potocznie zwana "trafke" tj. raz widzimy duza litere, a raz mala co strasznie kaleczy wzrok. Wspomne jeszcze o "emotikonkach", a raczej o ich naduzywaniu, czlowiek w Panskim wieku (w domysle dojrzalym) nie powinien "przedawkowywac" ich gdyz czesc osob moze to odebrac jako brak dojrzalosci.
Nastepnie porusze temat lekkiego paradoksu otoz pisze Pan, ze nie chce nikogo przekonac o tym, ze jest pan super, ale jednak Pan napisal wczesniej w domysle o swoich osiagnieciach i tutaj przytocze fragment: "Wy non stop i nic a my zaledwie kilka raidzikow i czystka." oraz "mozesz luknac w armory sobie bo takie itemki jakie sa na mnie teraz to wskoczyly odrazu (...)". W pierwszym cytacie chwali sie Pan osiagnieciami "progressowymi" swojej gildii rownoczesnie ponizajac wartosc innej gildii. W drugim natomiast w domysle nakazuje Pan sprawdzenie Panskiej postaci w systemie "Armory", a wydaje mi sie, ze ww. Armory stanowi pewien rodzaj "inspektu". Wiec oba te cytaty potwierdzaja teze, ze ceni sie Pan na "supero, pro, imba, skilla".

trig
Wiadomość [#37]: 26.11.2008 o 15:17

Konto skasowane

jesli chodzi o bledy to fakt pisze z pracy szybko jak sie da, srawa nastepna dotyczy soru o itemy i podsumowujac cala rozmowe powinno wyciagnac sie w nioski iz sw gear nie jest sprzetem nie nadajacym sie do niczego ( o to w tych chodzi ) jesli ludzie odbieraja to jakos przechwalanie sie to mysle ze poprostu powinni zastanowic sie co dana osoba chciala przekazac. nie naleze do no life tylko caly ten czas staram sie udowodnic iz skill zawsze bedzie ponad gear i niech nie wypisuja farmazonow ze nie da rady jesli da.

powtorze po raz kolejny.. nie sprawdzisz nie dowiesz sie.
polowa osob mowi ze naxx jest ultra latwy ja uwazam ze jest porpostu latwiejszy od SW.
PS. nie nie jestem ulra hiper imba ale na pewno mog powiedziec ze gear nikogo nie zrobi poteznym graczem.

interpretowac czyjas wypowiedz to sztkua a tu tego porpostu nie widze. Zamiast przyjmowac krytyke z opuszczona glowa mozna wyciagnac z niej wnioski tak jak ja to robilem.
ktos nie ma pojecia jak sie zabrac do czego uwazac ze nie d sie lub ze osoba po 2giej stronie jest za wymadrzala to zmieni temat na ortografie.

u mnie z nia wszytsko gra lecz odpisujac wyle ile odpisuje ja w czasie ograniczonym sprawia iz bledy sie popelni podmieni literki lub tez zabraknie kropek kresek

Zamiast wymieniac sie informacja doswiadczeniami itp to woleliscie wprowadzic stan wojny jaki jest zupelnie zbedny. Dlatego wlasnie balem sie odwiedzac polskie fora bo wiem jakie są i jacy sa ludzie smiley.gif
chetnie wyslucham nastepnej krytyki, Kto tym razem i o co? bo bledy juz byly ;) dojzalosc rowniez hmm no nic czas pokaze
Pozdr

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
Igor
Wiadomość [#38]: 26.11.2008 o 15:59

Konto skasowane

chetnie wyslucham nastepnej krytyki, Kto tym razem i o co? bo bledy juz byly ;) dojzalosc rowniez hmm no nic czas pokaze
Pozdr

chcesz masz biggrin.gif
moze ja w takim razie sprobuje.

co do ortografii:
wiekszosc ludzi pisze z pracy, pisze szybko, pisze w pospiechu i czesto stresie. wiekszosc tez ma o tyle szacunku do innych, ze nawet jak musi napisac cos szybko, to nie klika potem pospiesznie "wyslij" tylko w nastepnej wolnej chwili sobie sprawdzi to co napisali. Ty jestes ponad to, znaczy olewasz innych, majac na uwadze wylacznie swoje zdanie i swoj komfort. bo wybacz ale tego nieskladnego bełkotu nie da sie czytac. piszesz jak kaleka i nie usprawiedliwia tego zaden pospiech.

co do dojrzalosci:
czlowiek nie czytajacy wypowiedzi innych, nie potrafiacy ich zrozumiec i nie chcacy ich pojac, nie jest dojrzaly. to Ty. pisało mnostwo ludzi, ze nie trzeba wymieniac calego sprzetu, ale ze czesc trzeba/ mozna bo jest po prostu lepsza od fioletow z SWP. i to jest fakt. a Ty ani razu nie zarejestrowales takich wypowiedzi. znaczy nie przeczytales ich albo nie pojales, jedyne co umiesz to krzyczec w kolko swoj jeden argument, ktory brzmi tak jak ktos cytowal poprzednio:
"jestem imba, mam killa w WoTLKu, a ten zajebisty sprzet mi tam wypadl od razu"
i tu nie ma co interpretowac, tak brzmi jak napisales. to ze chciales byc moze napisac co innego, lub mialo byc moze brzmiec inaczej to Twoja sprawa, bylo nie pisac w pospiechu i przeczytac to co nieskladnie nabazgrales. olales, a teraz masz pretensje, ze ktos inny nie moze z Twojego belkotu wycignac tej złotej mysli, jaka chciales wystrzelic.

co do ludzi na polskich forach:
no tak, bales sie odwiedzac, bo jestes kropka w kropke polskim ludzikiem na polskim forum.

co do interpretacji czyichs wypowiedzi:
juz sie wypowiedzialem. czytanie innych nie boli.

co do wymiany informacji i doswiadczen:
moze i miales taki zamiar, niestety nie widac tego w Twoich postach, a szkoda, bo ja bym sie chetnie dowiedzial jak bylo w Naxxie i jak sie bije tamtejszych bosow. juz nie chce, a przynajmniej nie od Ciebie, bo jak wyzej napisalem z Twoich postow wyziera jedynie chec pochwalenia sie czymkolwiek. byc moze sie myle, ale tak to napisales, a kimze ja jestem by dowolnie interpretowac slowa Mistrza? przyjmuje doslownie, tak jak Mistrz mi podaje.

co do samego sprzetu:
niewatpliwym faktem jest, ze pozmienialy sie capy, pozmienialy sie skile i stary sprzet, mimo, ze jest dobry nie jest juz najlepszy. jakos nie mozesz tego przyjac do wiadomosci. nie widzialem tu nic o tym, ze w jakims sprzecie sie nie da czegos zrobic, za to widzialem mnostwo, ze nowy sprzet jest lepszy od starego. co jest faktem.
tylko u Ciebie brznmi to inaczej.
o czym tu dyskutowac? udalo sie komus ubic bosa w starym sprzecie? bardzo dobrze, ale nie widze czym sie tu chwalic. sprzety sa porownywalne, jednym sie juz udalo cos zabic, inni wola sobie pozwiedzac najpierw i poszukac na hero, Ty wolales leciec po first killa, ktorego i tak sie nie udalo zrobic. pech, teraz nie masz first killa, nie pozwiedzales, nie zmieniles itemow, a teraz juz nie masz po co, bo przeciez w Twoim gearze z TBC i tak sobie poradzisz w grze bo masz najwyrazniej pro imba skila, o ktorym tez tak ciagle krzyczysz, ze robi sie to nudne. podobnie jak chyba Twoja dalsza gra skoro juz osiagnales wszystko. chyba, ze zmienicie teraz gear na zieleniaki sprzed TBC i dla funu samym skilem znowu pojedziecie Naxxa.

czego Ci szczerze oczywiście życze lol.gif

i Boziu bron, nie odbieraj tego jako krytyki. wierze w Twojego skila, Twoje umiejetnosci i uwazam, ze moglbys wysolowac Naxxa gdybys chcial nawet bez gearu. slowo daje.

ach,
pzeprarzam za ewentólne blendy ale pisalem w poźpiechu, shypko i wogle bo f pracy jezdem no i nie mogem siem zajmowac i rosprarzac bo tu skila mammniej chociasz i tak dórzo a po pracy lecem szypko robic naxxa, rzeby miec first akila na moim serweze co prawda mam spszent z kzrahaznananu tylko ale skila mam zajebistego

wiec luzik.

trig
Wiadomość [#39]: 26.11.2008 o 16:17

Konto skasowane

HAHAHAHAHA
zalosnesmiley.gif faktycznie.. serio zastanow sie nad tym co napisales i co ja napisalemsmiley.gif

nad tym czego dotyczy wypowiedz a co opisales w swojej smiley.gif
nie chcialbym tego porownywac z niczym serio... ale nie pokazuj jak bardzo nienawidzisz kogos kto mimo nie posiadania full T7 jest w stanie cos wyczyscic, i powiedziec ze sie da a dopiero potem zacznie biegac po gear?
bo tego temat dotyczyl smiley.gif zatyka.. to przyczepiamy sie do bledowsmiley.gif robie je bo posta tej dlugosci pisze niecale 3 minuty ( szkoda czasu sie produkowac ) bo i tak zinterpretowane bedzie jako atak.
Jesli tak wlansie jest no cóż.. ludzi sie nie zmieni. Ja wszedlem pokojowo a wychodze lekko zdegustowany.. No coz tez jestem polakiem i tez kozystalem z polskiego forum... szkoda ze tylko ze atak odbieram jedynie w miejscu gdzie pewne osoby madza sie na temat blue contra Epix SW itp... to naprawde smutne.. bo zamiast porozmawiac jak ludzie to nie.. wolisz poprzyczepiac sie do czego sie da byle by wyprowadzic z ownowagi. smiley.gif niesety nie da sie poniewaz opanowanie to moja domena
Pozdr

www.sowhatguild.com
EU PvP Dunemaul Realm
lvl 80 Resto Shaman
raziel666
Wiadomość [#40]: 26.11.2008 o 16:21

Konto skasowane

ja tam w twoim postach triq widze tylko emotki...

Madness is the gift, that has been given to me!
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :