Dziś jest: Środa, 26 stycznia 2022, godzina 22:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Rycerz Śmierci Oficjalny topic każdego Rycerza Śmierci

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Rycerza Śmierci

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
pamieta
Wiadomość [#81]: 01.02.2009 o 20:11

Konto skasowane

Jedyna teraz moja zagwozdka to czy brac BE czy moze Orca. Obydwie wygladaja genialnie...
Ale niestey musze jednego wybrac. Chyba bardziej jednak przy BE przystane.

Khasim
Wiadomość [#82]: 01.02.2009 o 21:48

Konto skasowane

Jak wahasz się pomiędzy tymi dwiema rasami, to:
- jeśli liczy się wygląd, bierz tę, która bardziej ci leży
- jeśli liczy się przydatność, to ork. +dmg dla peta, zwiększony skill w toporach i cooldown zwiększający AP. Żyć nie umierać.

Ghaar
Wiadomość [#83]: 11.02.2009 o 09:18

Konto skasowane

Mam dwa pytania
1.Od pewnego czasu nie widze ikonki blood presence.Tzn nie ma jej w prawym gornym orgu ekranu w aktywnych czarach.Cos jest zmienione czy to bug?
2.Najwazniejsze pytanie.Od czego zalezy i gdzie mozna o tym przeczytac kiedy jaka runa wchodzi po uzyciu czaru z mocy runicznej.One wchodza losowoconfused.gif?

mag
REY
Wiadomość [#84]: 12.02.2009 o 10:40

Konto skasowane

Ponieważ ikonka w górnym prawym rogu to BLOOD AURA do uzyskania z talentów. Z rozłożenia twoich talentów widac wyraźnie że nie zainwestowałeś w blood aure więc ikonki nie będziesz miał nawet jak ładnie poprosisz smiley.gif
Jeśli chodzi o pyt. nr 2 to każda umiejętnośc ma opis ile kosztuje wymaganych run lub mocy runicznej. Dla przykłady np Pestilence wymaga 1 blood rune

[Edycja REY - 12.02.2009 o 10:55]

czas na hordziaka

http://eu.battle.net/w(...)n/simple
Ghaar
Wiadomość [#85]: 12.02.2009 o 23:12

Konto skasowane

Rey thx but ja wiem ile kosztuje jaki czar,problem polega na tym czy mozna wymusic np. powstanie runy frost?Czy sa jakies zaleznosci miedzy powstawaniem run a odpalaniem czarow

mag
maties7
Wiadomość [#86]: 12.02.2009 o 23:24

Konto skasowane

Wiem, że można wymusić powstanie death runy. O innych na razie nic niewiem, ale jeżeli coś jest to będzie to w opisie spella lub odpowiednigo talentu.

gbln
Wiadomość [#87]: 13.02.2009 o 01:30

Konto skasowane

Moze w koncu ktorys dureń zmieni ten topic na poprawny gramatycznieconfused.gif

REY
Wiadomość [#88]: 13.02.2009 o 09:11

Konto skasowane

Jeśli chodzi o wymuszenie np Frost Runy to możesz użyć umiejętności Empower Rune Weapon (cooldown 5 minut), która natychmiast zdejmuje cooldown z użytej runy.

No więc jeśli chodzi o death runy to jest szansa na ich stworzenie jeśli zainwestowałeś punkty w odpowiednie talenty.
Dla drzewka Blood: talent Death Rune Mastery - gdy używasz Obliterate lub Death Strike masz szanse wygenerowac 2xDeath Rune (w zamian za 1 Frost i 1 Unholy).
Dla drzewka Frost: talent Blood of the North - użycie Blood Strike lub Pestilence ma szanse wygenerowac Death Rune (w zamian za 1 Blood Rune).
Dla drzewka Unholy: talent Reaping - użycie Blood Strike lub Blood Boil ma szanse na wygenerowanie Death Rune (w zamian za 1 Blood Rune).

Dla 100% szansy wygenerowania Death Rune któryś z tych talentów musi zostać wymaxowany (zależnie od buildu jaki wybrałeś)

Dodatkowo Death Rune można wygenerować na czas 20 sekund za pomocą umiejętności Blood Tap.

[Edycja REY - 13.02.2009 o 09:18]

czas na hordziaka

http://eu.battle.net/w(...)n/simple
undermad
Wiadomość [#89]: 21.03.2009 o 00:03

Konto skasowane

Witam.
Moje pytanie jest takie:
Jak wbije 55 lvl to będę mógł założyć DK na innym realmie niż ten 55?

Rakastan
Wiadomość [#90]: 21.03.2009 o 00:09

Konto skasowane

Tak

diablotin.gif Wyzwiesz mnie na pojedynek? Czy może się boisz? diablotin.gif
Prowler
Wiadomość [#91]: 21.03.2009 o 10:39

Konto skasowane

Witam, chciałbym poprosić o build unholy pod pvp smiley.gif
A tak pozatym jak to jest z DK blood dps pve? unholy pvp? wtf? potluczony.gif

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
TyrandeWhisperwing
Wiadomość [#92]: 21.03.2009 o 15:44

Konto skasowane

Prowler napisał
Witam, chciałbym poprosić o build unholy pod pvp smiley.gif
A tak pozatym jak to jest z DK blood dps pve? unholy pvp? wtf? potluczony.gif

moim skromnym zdaniem te 2 buildy sa w miare dobre dla pvp:
1 http://talent.mmo-cham(...)ion=9704

2http://talent.mmo-champion.com/?deathknight=23000200000000000000000000003250000000000000000000000000230232330020115130150003133151&glyph=000000000000&version=9704

blood jest dobry do lvlingu frost do tankowania a unholy do pvp

lub tez taki build
http://talent.mmo-cham(...)ion=9704

last fight of the black dragonflight
nekresiss
Wiadomość [#93]: 24.03.2009 o 11:10

Konto skasowane

No to ja sie nie zgodze ze skromnym zdaniem kolegismiley.gif nie mozna powiedziec ze blood jest tylko do lvlelingu lub uncholy do pvp. kazde z tych drzewek odpowiednio ustawione słuzy tak naprawde do wszystkiedo. Uncholy to doskonaly dps w pve i pewnie teraz jeszcze lepszy po wejsciu pacza 3.1, ale takze bardzo dobry tank i tak dalej, wszystko zalezy od stylu gry jaki woliszsmiley.gif DK daje duzo mozliwosci.

"blood jest dobry do lvlingu frost do tankowania a unholy do pvp" to w takim razie co jest dobre na PVE skoro juz wszytkie 3 drzewka wymieniles:P??

Ghaar
Wiadomość [#94]: 25.03.2009 o 08:42

Konto skasowane

ja koncze wlasnie levelowac na unholy i powiem tak:na pewno jest dobry do tego ,blood mi nie odpowiadal.
Co do sztywnych podzailow to sprawa tak wyglada ze DK chodz terz troche za mocny to wymaga do dobrej gry niezlego skila i gerau.To nie jest tak ze zrobisz sie we forst i idziesz tankowac naxx.Czesto widze ze do tankowania w instancjach hero nie mowiac o raidach ekipy niechcą tankow dk.

mag
MasterpiteR
Wiadomość [#95]: 25.03.2009 o 08:56

Konto skasowane

Bo jak dk tank zuzyje swoje cd i akurat nic mu z parry/dodge nie wejdzie przez pare hitow, to pada jak mucha, duzo poczatkujacych tankow bierze wlasnie dk, bo na dps ich nikt nie wezmie bo za slaby gear+ wszedzie dk pelno ;).
Poza tym widzialem np dk tanka def capped z 26k unbuffed hp padajacego na 2 trash mobach w AN, ten drugi pull :P

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
Fara
Wiadomość [#96]: 26.03.2009 o 07:30

Konto skasowane

Tankowanie nie jest takie trudne:P udało mi się wytankować wszelkie możliwe hero i rajdy bez większych problemów i nie musiałem być do tego full frostsmiley.gif teraz muszę pokombinować coś z dps bo gildia mnie wydymała i ja im już nic tankować nie będę:P I to prawda nie można sztywno dzieliś tych drzewek bo jako prawie full unholy też tankowało się całkiem fajnie szczególnie grupki mobów no i mdps był ciekawybiggrin.gif

Wasil
Wiadomość [#97]: 31.03.2009 o 14:26

Konto skasowane

Siemka widze ze temat troche pod upada ahh ;p
Mam pare pytan gram poraz 1 w Wowa Paladynem wbilem 55 lvl ale tak o mam tylko Wow + Tbc i zainstalowany Wotlk ( bez keya ) Czy moge zrobic Dk czy tez nie? Gram ally na Blu czy moge zrobic tam Dk w Hordzie? Hym czy moge zrobic sobie 2x Postac Dk? Jedna na Blu i druga na innym serverze? Przepraszam ale uzywalem magicznej opcji "Szukaj" ale nic nie moglem znalesc ;/

Dzieki i Pozdrawiam ;p

http://www.zetbit.com/sig-1975552.jpg
Rakastan
Wiadomość [#98]: 31.03.2009 o 14:44

Konto skasowane

Możesz włączyć sobie trial WOTLK 10 dni i zrobić dk. (po 10 dniach nie bedziesz mógl zalogowac sie na dk dopuki nie kupisz cdkeya)
BL to pvp więc nie możesz zrobić dk w hordzie skoro grasz ally, ale na każdym innym mozesz sobie dk zrobić w dowolnej frakcji.

diablotin.gif Wyzwiesz mnie na pojedynek? Czy może się boisz? diablotin.gif
maxik92
Wiadomość [#99]: 17.04.2009 o 22:11

Konto skasowane

Witam.
Przez cały czas grałem DK dpsem, lecz po patchu zdecydowałem się w końcu zobaczyć jak to jest z tym tankowaniem. Lecz nie przewidziałem. Skądś trzeba zdobyć gear pod tankowanie. Wiem, że kilka armorów można kupić za repe, ale czy jest gdzieś jakiś poradnik, jak szybko to zrobić i co jest warte polecenia? Wydaję mi się, że widziałem coś takiego właśnie na tym forum, ale nie mogłem znaleźć.
Bardzo, bardzo proszę o odpowiedź...
PS. Przydał by się jeszcze jakiś build do tankowania po patchu 3.1 smiley.gif
Pozdrawiam

Angeal
Wiadomość [#100]: 03.05.2009 o 11:34

Konto skasowane

Może ta stronka się przyda Maxdps

REKLAMA
Strona 5 z 11.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :