Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 01:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: nowe koszty leczenia?

Eneida
Wiadomość [#1]: 15.10.2008 o 17:57

Konto skasowane

Po wejsciu nowego patcha zauwazylem ze koszt rzucenia czaru np Greater heal Rank 1 jest taki sam (a nawet wyższy) niż Rank 7. podobnie jest przy innych czarach leczących. Czy to jakiś bug? Jak na razie takie rozwiązanie stawia pod znakiem zapytania możliwość skutecznego leczenia party lub raidu.

watman
Wiadomość [#2]: 15.10.2008 o 18:04

Konto skasowane

Eneida napisał
Po wejsciu nowego patcha zauwazylem ze koszt rzucenia czaru np Greater heal Rank 1 jest taki sam (a nawet wyższy) niż Rank 7. podobnie jest przy innych czarach leczących. Czy to jakiś bug? Jak na razie takie rozwiązanie stawia pod znakiem zapytania możliwość skutecznego leczenia party lub raidu.

o ile pamietam, to koszty teraz sa podane jako %base mana, wiec downranking 'troche' na tym ucierpi...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Seraphim
Wiadomość [#3]: 15.10.2008 o 19:55

Konto skasowane

Spójrzcie na to z innej strony. Disc priest ma przyjemny talent p.t. Rapture. Gdyby nie było tego samego kosztu wszystkich ranków to wystarczyłoby castowac flash heala rank 1 i nie znamy pojęcia oom. A wtedy mamy otwarte wrota do nieśmiertelności diablotin.gif

raziel666
Wiadomość [#4]: 15.10.2008 o 22:09

Konto skasowane

downranking zginal dzisiaj, tak jak wiele innych ciekawych regul rzadzacych wowem. :|

Madness is the gift, that has been given to me!
Seraphim
Wiadomość [#5]: 16.10.2008 o 00:10

Konto skasowane

Wszystko co ma swój początek ma też swój koniec. Coś się kończy coś się zaczyna etc. Można by tak długo ;p ale takie są prawa ewolucji. W betę nie grałem ale myślę że wszystko wyjdzie w praniu i liczę że panowie (i panie) z Blizzarda będą czuwać w pogotowiu i usprawniać grę jak się da. Amen angel2.gif

raziel666
Wiadomość [#6]: 16.10.2008 o 01:26

Konto skasowane

ale to cale ulatwiane ala-klarowanie zasad, jak na przyklad:
nima downrankingu i 5sec rule = nudne leczenie.
z tego co wiem threat i pojecie overagro nie beda istniec prawie teraz, tak dobrze tanki beda trzymac agro i tak male szanse bedzie to agro od nich zabrac.
za tą ,dostepna dla kazdego nooba w sumie, gra stala jednak do tej pory jakas mechanika, cos na czym mozna bylo sie oprzec theorycraftujac etc kiedy to wow stawal sie za prosty. teraz imo to tak wszytko ulatwiaja ze moznaby posadzic szympansy za kompem i dadza sobie rade. blizzard sciezke nam brukuje pieknie, ale problem w tym ze ja lubie sie wspinac sad.gif

Seraphim
Wiadomość [#7]: 16.10.2008 o 08:41

Konto skasowane

Hehe cała prawda. Ja też lubię kręte ścieżki i dla tego moim mainem nie jest resto drut czy lock sl/sl coolgleamA.gif
Sęk w tym że Blizzard nie robi nam dobrze tylko sobie... Nie znam człowieka któremu byłoby za mało pieniędzy...
W każdym bądź razie w przypadku holy priesta leczenie powinno się odrobinę zmienić - najefektywniejszy będzie overheal na 1 hp najlepiej. Ale to szczegół. Bądź co bądź ucierpią bardziej raid healerzy co mnie tak nie dotknie bo zawsze preferowałem pvp. Bardziej mi zawraca głowę zamiana healingu i spell damage na spell power. Ciekaw jestem czy (a jeśli już to jak) to zmieni rozgrywkę arenową. Może healing spec będzie juz zbędny i efektywniejsze będą hybrydy jak ele shamy zamiast resto bądź shadow zamiast disc etc.

Maverick_PL
Wiadomość [#8]: 17.10.2008 o 18:39

Konto skasowane

Z tego co widzę po swoim regenie many to zasada 5 sekund dalej obowiązuje :P Nie jestem pewien ale sprawdzałem to i po 5 sekundach mana jakby się szybciej regenerowała :P

btw czego teraz używacie do spamu tanka? Co prawda doszło parę opcji na odzyskiwanie many, ale nie wiem za bardzo jak to ma teraz wyglądać. Najkorzystniejszy w stosunku koszt do efekt jest chyba najwyższy rank flash heala ale czy nie wysypiemy się z many za szybko? :P Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić tego na jakimś poważniejszym raidzie. Ktoś już healował i ma jakieś przemyślenia na ten temat? smiley.gif

raziel666
Wiadomość [#9]: 17.10.2008 o 19:09

Konto skasowane

coh ftw ;p

bambulance
Wiadomość [#10]: 22.10.2008 o 13:22

Konto skasowane

Maverick_PL napisał
Z tego co widzę po swoim regenie many to zasada 5 sekund dalej obowiązuje :P Nie jestem pewien ale sprawdzałem to i po 5 sekundach mana jakby się szybciej regenerowała :P

btw czego teraz używacie do spamu tanka? Co prawda doszło parę opcji na odzyskiwanie many, ale nie wiem za bardzo jak to ma teraz wyglądać. Najkorzystniejszy w stosunku koszt do efekt jest chyba najwyższy rank flash heala ale czy nie wysypiemy się z many za szybko? :P Jeszcze nie miałem okazji sprawdzić tego na jakimś poważniejszym raidzie. Ktoś już healował i ma jakieś przemyślenia na ten temat? smiley.gif

generalnie wczoraj solowalem tanka na Muru addachi przy odpowiednim buldzie nie jest to rocket science... odnosnie builda dajesz 2 w surge of light co znacznie Ci pomoze... co do castowania to rzucasz renewa , pom-a (...mending), flashujesz , ewentualnie takie combo od czasu do czasu jak renew->pom-> gh , daje rade

co do SoL sciagnij sobie Thank God addon smiley.gif

[Edycja bambulance - 22.10.2008 o 13:22]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :