Dziś jest: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, godzina 07:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: niewrazliwy na ataki fizyczne

Talicd2
Wiadomość [#1]: 08.09.2008 o 20:26

Konto skasowane

Witam jak pokonac postac ktora ma taki opis ?
gram barbarzynca 61 lvl . z gory dziekuje za pomoc

DonMateo
Wiadomość [#2]: 08.09.2008 o 22:15

Konto skasowane

Talicd2 napisał
Witam jak pokonac postac ktora ma taki opis ?
gram barbarzynca 61 lvl . z gory dziekuje za pomoc

Conajmniej pare razy sie przewinal na forum ten temat. Nie mozna szukajki uzyc??
Poza tym, to przy wiekszosci buildow meele jest powiedziane, co zrobic, gdy sie spotka immuna, no ale dobra.....

Najlepiej zalatw sobie jakas bron, co ma duze obrazenia elementalne, albo wrzuc mercowi z 2 aktu reapest t(r)oll

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Talicd2
Wiadomość [#3]: 08.09.2008 o 22:48

Konto skasowane

niestety z tego co napisales nic nie rozumiem:/ nie jestem moze az takim znawca jak wiekszosc osob na forum...

baqarah
Wiadomość [#4]: 09.09.2008 o 13:01

Konto skasowane

Tak jak Don Mateo napisal: to pytanie pojawilo sie juz wiele razy.
Z ciekawosci wpisalem w google doslownie tak brzmiace pytanie: "jak zabić immune na fizyczne".
Wiesz co otrzymalem? Odpowiedz. W sposob latwy, szybki i przyjemny.

No, ale ja tez mam dzis dobry humor, wiec Ci odpowiem. Barbarian ma skilla "Berserk", ktory zamienia Twoje obrazenia fizyczne na magiczne. Zabijasz w ten sposob wszystkie niewrazliwce-fizyki. Kropka.
Jezeli chcesz sie natomiast pobawic to znajdz dla swojego merca (najemnika) z 2 aktu bron pt. Reaper's Toll (Zaplata Zniwiarza) <zgoogle'uj sobie>, albo sam wez w lapki jakas bron z obrazeniami od zimna/ognia/blyskawic (czyli elementalnymi). Polecam Gimmershred (nie znam polskiej nazwy) albo Azurewrath'a (Blekitny Gniew?) <zgoogle'uj sobie>.
I gra gitara.

Talicd2
Wiadomość [#5]: 09.09.2008 o 13:09

Konto skasowane

no i wszystko jasne smiley.gif dzieki za pomoc niestety nie mam zadnego poziomu na te berksera......

DonMateo
Wiadomość [#6]: 09.09.2008 o 14:07

Konto skasowane

Nie musisz tam pakowac 20 pktow. Jeden styknie (przy gorszych itemkach z 6-7 do 10 max powinno wystarczyc), a z elementalnych broni, to dorzucilbym jeszcze gwiazde baranara w obie lapy na switch'u (nie jest wcale tak droga- za pare pgms- doskonale topazy, brylanty etc.- mozna spokojnie dostac)

TEAMWORK

Lastfm.pl
baqarah
Wiadomość [#7]: 09.09.2008 o 16:17

Konto skasowane

Moj barb ma tylko 1 punkt w berserka i jest ok (no, z tymze mam wymaksowany Okrzyk - Shout, wiec z synergii dostaje chyba z +200% dmg).

Masz 61 lvl i spotykasz juz fizyki? To znaczy, ze zaczales juz grac na Piekle? Jezeli tak, to znaczy, ze (wg mnie) powinienes cofnac sie jeszcze do Koszmaru i pochodzic jeszcze troche na Baala - gdzies tak do poziomu 75 (exp naprawde szybko leci na slugusach).

Talicd2
Wiadomość [#8]: 09.09.2008 o 20:24

Konto skasowane

nie gram na dodatku a jestem w 2 akcie na piekle

DonMateo
Wiadomość [#9]: 09.09.2008 o 20:33

Konto skasowane

A to jest inna para kaloszy, jak grasz na classicu....
Ja juz wysiadam, bo na classicu w ogole nie gralem sad.gif

TEAMWORK

Lastfm.pl
baqarah
Wiadomość [#10]: 10.09.2008 o 11:40

Konto skasowane

uuuu aaaa
No to troche zmienia postac rzeczy. Na classicu nie bedziesz mial unikalnych broni z dmg od elementow, Reaper's Toll dla najemnika tez odpada, wiec zostajesz tylko z berserkiem (co nie zmienia faktu, ze to jest najlepsze rozwiazanie). Classica tez nie bardzo pamietam, wiec nie pomoge Ci wiecej, moze ktos bardziej kompetentny Ci pomoze.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :