Dziś jest: Środa, 20 listopada 2019, godzina 13:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Edycja poziomu postaci

Temat został zamknięty.

Temat: Edycja poziomu postaci

kumi1234
Wiadomość [#1]: 25.08.2008 o 19:10

Konto skasowane

Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc edycji postaci przez jakis mod program lub trainer na battlenecie wersje gry mam pirata a gram na jakby to nazwac hmmm na battle necie patcha Hell Unleashed nigdzie nie moge znalesc nic o tym czy mozna jakos edcytowac postac tylko same bzdety. Probowalem juz zwyklych programow lecz nie wykrywa sejwa z postacia prosze o pomoc.

p1otrex
Wiadomość [#2]: 26.08.2008 o 13:45

Konto skasowane

Czit + battelnet = Ban

Darmowa pomoc ut nld (ew. LD) / Dobra zabawa / Pomoc w przeżutach / Każdy quest free . Potrzebujesz coś z powyższych ? Napisz !
baqarah
Wiadomość [#3]: 26.08.2008 o 16:01

Konto skasowane

po pierwsze - masz pirata - tu na forum z tego co ja wiem nie popiera sie piracenia - nie zdziw sie jezeli dostaniesz jakiegos bana zaraz.
po drugie - edycja postaci przez programy "trzecie" prawdopodobnie nie jest popierana przez serwer na ktorym grasz
po trzecie - jezeli ten serwer jest podobny do b-n no to dupa nie poedytujesz sobie - Twoja postac jest 'zapisana' po stronie serwera. Nie masz tak jakby fizycznego dostepu do tych danych.
po czwarte - czity, programy do edycji, piraty, stary, wiesz co to "legit" granie confused.gif

No i po ostatnie - a co to za problem zrobic postac od nowa? 3-5 wieczorkow spokojnego grania i masz juz postac na ~90 lvl.

EDIT: przeczytalem post od nowa, tym razem ze zrozumieniem (na poczatku myslalem, ze chodzi o "re-do'ing" postaci)

Mam do Ciebie tylko jedno zdanie: spierdalaj (wulg.) cheater'ze - przez takich jak Ty ta piekna gra traci tak duzo swojego uroku. Jeb sie na ryj.

[Edycja baqarah - 26.08.2008 o 16:05]

p1otrex
Wiadomość [#4]: 26.08.2008 o 18:03

Konto skasowane

baqarah napisał

EDIT: przeczytalem post od nowa, tym razem ze zrozumieniem (na poczatku myslalem, ze chodzi o "re-do'ing" postaci)

Mam do Ciebie tylko jedno zdanie: spierdalaj (wulg.) cheater'ze - przez takich jak Ty ta piekna gra traci tak duzo swojego uroku. Jeb sie na ryj.

Szczerze to sie zgadzam... Chciałeś zabłysnąć w forum B-n że umiesz czitować ? Idz do piaskownicy sie ciesz...

kumi1234 napisał
sejwa

1zhelp.gif Co to znaczy ?Znam tylko wyraz : Save . Ale ''sejwa'' no to jeszcze nie słyszałem w tym świecie.

Darmowa pomoc ut nld (ew. LD) / Dobra zabawa / Pomoc w przeżutach / Każdy quest free . Potrzebujesz coś z powyższych ? Napisz !
DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 01.09.2008 o 11:08

Konto skasowane

ehh, zrobi sobie czlowiek pare dni wolnego i juz mu na tablice wjezdzaja :/
eot + ban. nara

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :