Dziś jest: Środa, 30 września 2020, godzina 19:54
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Ogólna tablica o Diablo III Zadaj pytanie Developerom Diablo III!

Temat został zamknięty.

Temat: Zadaj pytanie Developerom Diablo III!

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Gilgalad
Wiadomość [#21]: 11.09.2008 o 17:16

Konto skasowane

+1

acidtechno
Wiadomość [#22]: 11.09.2008 o 17:46

Konto skasowane

1. Czy nowa odslona Diablo to proba kontynuacji dwoch poprzednich, klimatycznych gier znanych pod tym samym tytulem, czy tez moze proba przerobienia World of Warcraft na gre typu Hack'n'Slash ze zmienionym tytulem?

2. Czy jest mozliwe, zeby ludzie zajmujacy sie designem graficznym Diablo 3 zostali zwolnieni i zastapieni ludzmi, ktorzy projektowali Diablo 1 i 2? Czy jest rowniez mozliwe, zeby ci ludzie, ktorzy projektuja design graficzny wsadzili sobie w dupe swoje Warcraftowe przyzwyczajenia i powrocili do mrocznego, prawdziwego klimatu Diablo?

3. Czy mozemy liczyc na to, iz Blizzard, w celu pozyskania jak najwiekszej rzeszy klientow (czytaj dzieci pow. 12 roku zycia), wyeliminuje kompletnie sceny gore i zmniejszy poziom trudnosci do UBER-EASY?

bomamkilkapytan
Wiadomość [#23]: 12.09.2008 o 20:41

Konto skasowane

1 (do Blizzarda) Czy jest jakaś szansa na Diablową wersję WorldEdit?? Z możliwością stworzenia własnych mini epizodów tak jak misje a nawet całe kampanie w Warcrafcie i Starcrafcie...
2 (do forumowiczów) Dlaczego ciągle przewija się temat KOLORÓW uzi2.gif?? Ludzie!! Chcecie mieć ciemno i mało cukierkowoconfused.gif? Zmieńcie monitor na czarnobiały albo zmniejszcie nasycenie kolorów i zwiększcie kontrast jeśli macie nowszy monitor!!! Chcecie mieć bardziej WoWowo niż sam WoWconfused.gif? Ustawcie nasycenie na full! Chcecie mieć bardziej różowo i słodziuteńkie jednorożce love.gif? No to macie problem sad.gif Ja osobiście mam już dosyć "ściemniania" typu "...Mamy nowy mega fajny silnik graficzny który generuje lepsze cienie niż rzeczywitość... ale żeby to wam pokazać musimy mieć w grze strasznie ciemno + kilka pochodni..." zawsze ustawiałem wyższą jasność ekranu i biegałem bez latarki żeby nie obijać się o ściany a teraz może nie będę musiał... A NAWET JEŚLI BĘDĘ MUSIAŁ TO ZACHOWAM TO DLA SIEBIE ALE NIE BĘDĘ ZAKŁADAŁ 50 TEMATÓW NA FORUM!!!
-"tada"- DZIĘKUJĘ potluczony.gif

Celestal
Wiadomość [#24]: 13.09.2008 o 21:15

Konto skasowane

1/ Czy możecie zrobić tak aby ekwipunek był podzielony na 2 lub 3 zakładki? Pierwsza zakładka wiadomo groch z kapustą. W drugiej miejsce na talizmany, które tylko tam będą się aktywowały, trzecia itemy questowe - więcej miejsca, bardziej przejrzyście…

[Edycja Celestal - 13.09.2008 o 21:15]

Karp
Wiadomość [#25]: 18.09.2008 o 01:04

Konto skasowane

Bomamkilkapytań:

Nie no temat o 'kolorkach' to poważna sprawa. Popatrz wyobraź sobie, że masz ulubionego batona nie smiley.gif. I w nim są takie pyszne duże orzechy, które w innych batonach są gorsze, bo mniejsze. I teraz producent zmienia te pyszne duże orzeczy na takie jakie są u konkurencji. Część fanów tego batona powie, że im to nie przeszkadza, bo im najbardziej smakował karmel, a inni powiedzą, że te mniejsze orzechy są lepsze bo ogólnie wolą mniejsze, a niektorzy w ogule zaczną go kupować bo wolą mniej orzechowy smak smiley.gif. Ty za to powiesz: "gdzie są moje orzeszki!" :P. Mi się diablo 3 w obecnej postaci średnio podoba. Na początku czekałem na to tak jak teraz czekam na Fallouta 3, ale poza świetną dynamiką i na pewno niezłą grywalnością nie ma ciekawej grafiki. Dla mnie to ani to ładne, ani klimatyczne. Na pewno zagram (w demo jeśli będzie), ale czy kupie to nie wiem. Jest wiele ciekawych gier teraz i naprawde warto czekać na niektore.

Słuchaj nie wiem w jakie gry grałeś, w których nic nie było widać, ale podejrzewam, że to były FPSy. No i w nich latarka jest właśnie od tego żeby jej używać. Autorzy dają ci nocna misje w której masz coś zrobić w ciemnościach i żeby lepiej się wczuć dają ci latarke. Ciemne lokacje to nie błąd, ale często wymóg scenariusza. I spokojnie da się też zrobić grę mroczną, która dzieje się w nocy i w której wszystko widać bez jakiejkolwiek latarki. Tyle, że to co sprawdza się w jednej grze niekoniecznie musi być dobr w innej. W Gears of War masz właśnie tak, że latasz w nocy bez latarki i jest elegancko(wszystko widać), a w takim F.E.A.R. czy AvP no musi być maksymalnie ciemno momentami.

bomamkilkapytan
Wiadomość [#26]: 23.09.2008 o 22:18

Konto skasowane

Karp:

Troszkę się z tego postu robi prywatny czat ale pozwolę sobie zauważyć że taki God of War (1 i 2) nie posiadał mega mroczniackiej grafy a wręcz przeciwnie duża część gry przedstawiała się baśniowo (bajkowo nawet - szczególnie druga część) a mimo to klimat jaki tam uświadczyłem był bardzo gęsty i obie gry chłonąłem tak jak kiedyś Diablo przechodząc wiele razy do końca i jedyne co mi przeszkadzało to to że zrobili migające przedmioty dla niedowidzących/debili... taka moda wogóle ostatnio sad.gif idziesz idziesz mega fajnie ciemno klimat i wogóle starchy wampiry i turbo zombie a tu nagle pod ścianą miga sobie do Ciebie zalotnie "szotgan" albo inny mieczyk albo chociaż kluczyk i gdzie jest ten klimat sucker.gif ?? Niech go postawią tak że jak wchodzisz do pomieszczenia to go widać odrazu wyraźnie na wprost, niech go oświetla jakaś pochodnia albo niech zrobią "przelot" kamery tak żeby go uwidocznić ale nie nie nono.gif niech się błyszczy sam ze siebie ze szczęścia że tam jest... Cylon_anim.gif a jak chcesz się przekonać jak to naprawdę jest z tą mniejszą dawką orzeszków albo gdy Ci producent mówi że wogóle niębędzie orzeszków to proponuję Ci obejrzeć filmik przedstawiający nowego Tekkena (jeśli nie jesteś w temacie to napiszę że była to jedna z najlepszych bijatyk do niedawna właśnie...) http://www.honmaru.pl/TK6BR_Trailer.zip Sam też do końca nie jestem wniebowzięty z powodu grafiki w D3 ale co jak co niechcę kolejnej gry w "kolorze" szarym wink.gif

[Edycja bomamkilkapytan - 23.09.2008 o 22:24]

BeLial
Wiadomość [#27]: 30.09.2008 o 20:02

Konto skasowane

Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w zadawaniu pytań Blizzardowi. Podczas tegorocznego BlizzConu jeden z naszych redaktorów będzie miał przyjemność uczestniczenia w tej jedynej w swoim rodzaju imprezie. Korzystając z okazji zadamy przygotowane przez Was pytania Developerom Diablo 3.

Poniżej prezentujemy wybrane pytania z naszego Forum.

1. Czy schemat gry znany nam z poprzednich części Diablo zostanie zachowany? Mam na myśli poziomy trudności i przechodzenie de facto "tej samej gry" trzykrotnie.
2. Czy nadal rozgrywka multiplayer będzie bazować na tworzeniu własnej gry, do której dołączyć mogą inni? Jaki jest planowany limit postaci w 1 grze? (8 tak jak w d2 to trochę mało)
3. Jak będzie wyglądał poziom trudności gry? Czy nadal będzie możliwe przejście gry w pojedynkę bez większych problemów?
4. Jak będzie wyglądał koniec gry? Gra na najwyższym osiągalnym poziomie,
5. Czy tak jak w przypadku poprzednich części, jedynym sposobem na zdobycie przedmiotów będzie powtarzanie zabijania jednego bossa do skutku?
6. Proszę o parę słów na temat systemu PvP.
7. Pamiętamy obrażenia druzgocące, zabójcze. Czy w trzeciej części diabełka dojdą nam nowe bonusy od zadawanych ciosów, powiedzmy uderzenia perfekcyjne?
8. Czy będą nowe rodzaje broni, zbroi np. książki magiczne dla czarodziejów, powiedzmy jakieś skrzydła dla paladynów?
9. Na jakiej zasadzie działa drzewko umiejętności? Czy będzie to coś podobnego do D2, czy coś zupełnie innego?

Na te oraz przygotowane przez Naszą redakcję pytania uzyskamy odpowiedzi już za kilkanaście dni, na tegorocznym BlizzCon 2008!

Do tego czasu zapraszamy na nasz tematyczny Portdal o Diablo 3: http://diablo3.battlenet.pl/

[Edycja BeLial - 30.09.2008 o 20:02]

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :