Dziś jest: Piątek, 18 października 2019, godzina 15:53
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: jak sie duelować?.. ;(

jenna
Wiadomość [#1]: 12.08.2008 o 12:14

Konto skasowane

otóż, gram w wowa od dłuższego czasu,głownie casterami, lockiem,ostatnio shadow priestem. odkąd pamiętam,panicznie unikałam dueli i w ogóle pvp. postanowiłam to zmienić, chciałam dokopywać aliantom. jak mam z kimś walczyć to ogarnia mnie taki strach, który mnie wręcz paraliżuje..nie wiem jakiego spella użyć,stoje w miejscu.. serce mi wali szybciej O.o czuje sie jak noob, bo nie ma takiej klasy, którą bym mogla kogos zabic. przegrywam WSZYSTKIE duele. raz w zyciu wygrałam, ale warek dał mi fory.własciwie to on stal i prawie nic nie robil, a ja naciskalam na klawiaturze gdzie popadnie,przywolalam water elementala, jakis forstbolt i tyle. dzis przegralam jakies 5 dueli pod rzad, rozplakalam sie az. cholera, jestem zalosna, wiecie? co mam dalej z tym zrobic? dac sobie spokój z wowem? bo obawiam ze jedyną grą na moim poziomie intelektualnym jest Tibia. proszę, nie krytykujcie mnie.

[Edycja jenna - 12.08.2008 o 12:16]

TesaChrom
Wiadomość [#2]: 12.08.2008 o 12:31

Konto skasowane

Ile masz lat? jak 18+ , to zapodaj Foty , wpadne Do Ciebie i Ci powiem jak sie duelowac.

robertxd
Wiadomość [#3]: 12.08.2008 o 12:34

Konto skasowane

owieczka, elemental, frostbolt ,nova... pooglądaj jakieś filmiki ,może coś podłapiesz i dalej jakoś poleci. Ew. do psychologa ;P

Zakos
Wiadomość [#4]: 12.08.2008 o 12:47

Konto skasowane

1. pamietaj ze to tylko gra
2. nie boj sie przegranej
3. wez pare wdechow moze sie uspokoisz
4. jak to nie dziala idz do psychologa

Krresh
Wiadomość [#5]: 12.08.2008 o 12:59

Konto skasowane

Ta gra wyzwala emocje...
moja rada: nie zaczynaj grac na globalu, bo gra będzie miała na Ciebie jeszcze gorszy wpływ niż teraz

gbln
Wiadomość [#6]: 12.08.2008 o 13:03

Konto skasowane

Sugeruje pochodzic na bg, lepiej zobaczysz co robia koledzy ktorzy graja takimi klasami jak Ty, przy okazji dokopiesz 1 w dwojke to sie lepiej poczujesz. Moze w ogole jestes zorientowana na PVE co znaczy ze lepiej sobie w tym kierunku poradzisz. PvP nie jest dla kazdego, nie kazdy to lubi ,nie kazdy to umie, mam znajomego, oficer w gildii pve, jednej z najlepszych na servie, jego lifetime na bg jest ok 10-15, hehe

saw
Wiadomość [#7]: 12.08.2008 o 14:11

Konto skasowane

Nie martw się dziewczyno.
Ja jako,- nie chcę sie chwalić, jeden z lepszych graczy w wowa, też niekiedy przegrywam i wtedy ciśnienie mi skacze i pomimo że jestem bardzo wysportowany robię się czerwony.
Ale po któymś tam pojedynku mówię sobie " a co mi tam".
Idź sobie na podwórko trochę pograj w piłkę, znajdz kogoś i bedzie super.

Niespotykany niedościgniony:
Saw

[]jenna napisał[/b]
otóż, gram w wowa od dłuższego czasu,głownie casterami, lockiem,ostatnio shadow priestem. odkąd pamiętam,panicznie unikałam dueli i w ogóle pvp. postanowiłam to zmienić, chciałam dokopywać aliantom. jak mam z kimś walczyć to ogarnia mnie taki strach, który mnie wręcz paraliżuje..nie wiem jakiego spella użyć,stoje w miejscu.. serce mi wali szybciej O.o czuje sie jak noob, bo nie ma takiej klasy, którą bym mogla kogos zabic. przegrywam WSZYSTKIE duele. raz w zyciu wygrałam, ale warek dał mi fory.własciwie to on stal i prawie nic nie robil, a ja naciskalam na klawiaturze gdzie popadnie,przywolalam water elementala, jakis forstbolt i tyle. dzis przegralam jakies 5 dueli pod rzad, rozplakalam sie az. cholera, jestem zalosna, wiecie? co mam dalej z tym zrobic? dac sobie spokój z wowem? bo obawiam ze jedyną grą na moim poziomie intelektualnym jest Tibia. proszę, nie krytykujcie mnie.

[Edycja jenna - 12.08.2008 o 12:16]

Emphatic
Wiadomość [#8]: 12.08.2008 o 15:01

Konto skasowane

saw napisał
Ja jako,- nie chcę sie chwalić, jeden z lepszych graczy w wowa, też niekiedy przegrywam i wtedy ciśnienie mi skacze i pomimo że jestem bardzo wysportowany robię się czerwony.

Saw

I Lol'dpotluczony.gif potluczony.gif

[Edycja Emphatic - 12.08.2008 o 15:02]

lastfm: http://www.lastfm.pl/user/DamieanvelRoody
Entreri
Wiadomość [#9]: 12.08.2008 o 15:04

Konto skasowane

saw napisał

Saw

>.<

Sesch
Wiadomość [#10]: 12.08.2008 o 16:09

Konto skasowane

lol - nic dodac, nic ując...

Leczymy jakies kompleksy co ?

Saw

Jak to jest, ze taki niespotykany i niedoscigniony dziesięciolatek przegrywa duele ? nie martw sie, kazdy ma swoje gorsze dni.

Okay sad.gif
ciach
Wiadomość [#11]: 12.08.2008 o 16:11

Konto skasowane

Saw

Jak to jest, ze taki niespotykany i niedoscigniony dziesięciolatek przegrywa duele ? nie martw sie, kazdy ma swoje gorsze dni.

WIN!

TheDragon
Wiadomość [#12]: 12.08.2008 o 17:25

Konto skasowane

Obecnosc Saw'a wszystko wyjasnia! Grasz gnomem i boisz sie walczyc z wiekszymi

Sesch napisał

lol - nic dodac, nic ując...

Saw

Lol, ludzie nie bierzcie tego tak poważnie

[Edycja TheDragon - 12.08.2008 o 17:28]

This is Sparta Madness!!!
luney
Wiadomość [#13]: 12.08.2008 o 18:04

Konto skasowane

Epicki topic.

Zamykam.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :