Dziś jest: Poniedziałek, 24 lutego 2020, godzina 03:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: fakty nt d3

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
KuntaKinte
Wiadomość [#81]: 26.08.2008 o 00:02

Konto skasowane

idziesz na łatwiznę po prostu i tyle .

weź się za ortografię ,bo kiepsko cie widzę na testach gimnazjalnych.

sttasiek
Wiadomość [#82]: 26.08.2008 o 00:14

Konto skasowane

zostaly wycofane portale miejskie ... co o tym myslicie ? mi nie bardzo podoba sie ten pomysl no ale zobaczymy jak gra wyjdzie

badmadafaka
Wiadomość [#83]: 26.08.2008 o 00:37

Konto skasowane

Jak dla mnie brak portali to mała lipa, ale mam nadzieję, że dadzą nam coś w zamian.

Pisząc posty don't make a villageyabol.gif
Yano
Wiadomość [#84]: 26.08.2008 o 01:17

Konto skasowane

skad takie info? czy powiedzili jak to zastąpią?

wszystko zalezy od rozgrywki, miast itp, ale ciezko sobie wyobrazic rozwiazanie ktore nie zrobi masakry..

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
hexed
Wiadomość [#85]: 26.08.2008 o 07:06

Konto skasowane

ja czytałem , że nadal maja być ale działać na innej zasadzie. Tzn że nie w każdym momencie będzie można go uzyc. Mozliwe ze na zasadzie cos combat/non-combat, lub calkiem nowy pomysl.

"Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych." - Georges Bidault

Hardcore Barbarian 51+ Aeze
sttasiek
Wiadomość [#86]: 26.08.2008 o 09:48

Konto skasowane

"Zespół myślał o wprowadzeniu wierzchowców, ale zdecydował się porzucić ten pomysł. Portale (te przywoływane zwojami mieskiego portalu) zostały wycofane, a przynajmniej możliwość częstego wracania do miasta za ich pomocą." no jednak moze beda ale troche inna zasada uzywania bedzie

Yano
Wiadomość [#87]: 26.08.2008 o 12:58

Konto skasowane

no ciekawe, ograniczaja potiony i powrot do miasta... a helth globy leca glownei z potworow, to ciekawe jak czlowiek ma sobie radzic kiedy ma malo zycia nie ma mozliwosci zabic kogos zeby nie zdechnac... robia hardkor czy co?
(chociaz globy maja leciec tez z rozwalonego otoczenia ale mimo wszystko przeginaja :P)

Celestal
Wiadomość [#88]: 26.08.2008 o 15:55

Konto skasowane

sttasiek napisał
"Zespół myślał o wprowadzeniu wierzchowców, ale zdecydował się porzucić ten pomysł. Portale (te przywoływane zwojami mieskiego portalu) zostały wycofane, a przynajmniej możliwość częstego wracania do miasta za ich pomocą." no jednak moze beda ale troche inna zasada uzywania bedzie

Yano napisał
no ciekawe, ograniczaja potiony i powrot do miasta... a helth globy leca glownei z potworow, to ciekawe jak czlowiek ma sobie radzic kiedy ma malo zycia nie ma mozliwosci zabic kogos zeby nie zdechnac... robia hardkor czy co?
(chociaz globy maja leciec tez z rozwalonego otoczenia ale mimo wszystko przeginaja :P)

Luźna teoria dot. usunięcia scroli portalu.
1/Możliwe, że chodzi im o to aby gra była trudniejsza, abyśmy stosowali taktykę w stosunku do potworów lub bosów, a nie brali nogi za pas i uciekali z pola walki przy low hp. Adrenalina zamiast zmulastego expienia, mślenie zamiast spamowania potionów.
2/Wyobraźmy sobie pvp np. ktoś daje nam wojnę to nie robimy ucieczki do miasta tylko czekamy na lokacji serce nam bije jak u zajęca, a oczy mamy dookoła głowy. Oczywiście możemy też pobiec do kamiennego teleportu gdzie mając pecha spotykamy naszego wroga:P Wtedy np. HC to HC, a nie popierdółka.
Krótko mówiąc musi dochodzić do częstych konfliktów między graczami aby gra żyła, a nie nużyła.

Karp
Wiadomość [#89]: 26.08.2008 o 16:40

Konto skasowane

No akurat usuniecie town portali to jest pójście w strone realizmu, którego tak wielu chce. A wy znowu marudzicie. Klepiesz bossa i nagle uciekasz do miasta kupujesz poty, leczysz się i wracasz. Wydaje mi się, że wielu nie chce realizmu tylko diablo 2 w 3d, a to jest już fanatyczny konserwatyzm. Świat się rozwija i gry razem z nim, a każda zmiana jest na plus bo nawet jeśli nie jest to w przyszłych produkcjach będzie wiadomo czego nie robić. Mi to rybka czy będą TP czy nie. Może być po prostu wiecej WP i wtedy będzie się zawsze miało dostęp do wszystkich lokacji, ale za to nie będzie jakże nierealistycznej ucieczki z pola walki smiley.gif.

badmadafaka
Wiadomość [#90]: 26.08.2008 o 18:48

Konto skasowane

A może Blizz chce rozwijać diabełka w kierunku zręcznościówek takich jak Prince of Persia? Tak, żeby było mnóstwo akcji, a my musielibyśmy zabijać hordy przeciwników w efektowny sposób i samemu nie dać się zabić. No, może trochę przesadziłem z porównaniem, ale mi by to odpowiadało.biggrin.gif

Pisząc posty don't make a villageyabol.gif
KuntaKinte
Wiadomość [#91]: 26.08.2008 o 22:05

Konto skasowane

Karp napisał
No akurat usuniecie town portali to jest pójście w strone realizmu, którego tak wielu chce. A wy znowu marudzicie. Klepiesz bossa i nagle uciekasz do miasta kupujesz poty, leczysz się i wracasz. Wydaje mi się, że wielu nie chce realizmu tylko diablo 2 w 3d, a to jest już fanatyczny konserwatyzm. Świat się rozwija i gry razem z nim, a każda zmiana jest na plus bo nawet jeśli nie jest to w przyszłych produkcjach będzie wiadomo czego nie robić. Mi to rybka czy będą TP czy nie. Może być po prostu wiecej WP i wtedy będzie się zawsze miało dostęp do wszystkich lokacji, ale za to nie będzie jakże nierealistycznej ucieczki z pola walki smiley.gif.

no no , a WP to realizm jak cholera - masz rację

omg

Yano
Wiadomość [#92]: 27.08.2008 o 00:36

Konto skasowane

Celestal napisał

1/Możliwe, że chodzi im o to aby gra była trudniejsza,

zeby byla trudniejsza wystarczy zwiekszyc zycie i dmg potworow ;p

portal to nie tylko ucieczka z pola walki, to tez wspolpraca miedzy graczami, to tez powrot do miasta gdy inventory sie zapcha itp, gdy trzeba pogadac z npcem po wykonaniu questa, duzo waznych i przydatnych rzeczy, wiec brak portalu to spora upierdliwosc..

Karp napisał
. Świat się rozwija i gry razem z nim,

tak, gry sie rozwiajają i stają sie coraz łatwiejsze tongue.gif wiec akurat utrudnianie gry nie jest wcale w zgodzie z ogolną modą rozwoju gier ;p
kiedys w grach mozna bylo przechodzic jeden level godiznami, meczyc sie itp, co chwile zdychac.. a teraz - w wiekszosc gier po smierci nie zaczyna sie od poczatku levelu ani nawet checpointa tylko pare metrów przed miejscem śmierci (mam tu cooprawda na mysli gry bardziej w stylu tomb raidera, ale ogolnie dziś jest o wiele łatwiej niz 10 albo 20 lat temu)

Karp
Wiadomość [#93]: 29.08.2008 o 04:15

Konto skasowane

Dobra to może powiem tak. Ja NIE uważam, żeby gry miał być realistyczne. NIE uważam również aby reset skilli był zły. NIE uważam, że cokolwiek w grze typu diablo musi być realistyczne. Sugerowałem tylko, że ludzie raz są za urealnieniem rozgrywki i podają to jako główny argument, a za chwile o tym zapominają i chcą portali miejskich które nie dość, że psują zabawe bo nie ma czegoś takiego jak "nie da rady zabic tego bossa", a kwestia ile potów na niego przeznacze to realne nie są(i mówimy tu o jako takim realizmie, który w światach fantasty wystepuje). Bo np. taki Drizzt do Urden jak walczył ze smokiem to nie teleportował się co chwila do miasta. Albo on albo smok smiley.gif. KuntaKinte jak już nauczyłeś się ortografii to teraz w ramach dalszej edukacji możesz zacząć uczyć się czytać ze zrozumieniem. Raz, że zwracanie uwagi(ciagłe smiley.gif) ludziom o błądy jest niemiłe to tłumaczenie ci dwa razy tego samego jest męczące. Yano dla jednych to żmudne nabijanie leveli, pokonywanie kolejnych wrogów jest plusem a dla innych minusem. Dla mnie to zdecydowany minus. Gry są dla mnie, a nie ja dla nich. Jak mam ochote się zrelaksować to sobie włączam i naprawde nie mam ochoty zginać, a już na pewno przechodzić czegoś jeszcze raz smiley.gif. Dlatego między innymi przestałem grać w wowa. To co mnie bawiło w nim poźniej zaczeło nużyć. Ogólnie przestałem rozumieć fenoment tej gry i to nie dlatego, że była łatwa czy trudna, ale po prostu zbyt czesto się przy niej denerwowałem. A denerwowałem się na wszystko :P. Na długie oczekiwania aren, że muszę przeznaczyć pare godzin na rajd z którego nic nie mam albo, że musze robić coś czego nie chce, ale akurat to jest opłacalne.

Gruby_Jakub
Wiadomość [#94]: 02.09.2008 o 08:40

Konto skasowane

Yano napisał
Celestal napisał

1/Możliwe, że chodzi im o to aby gra była trudniejsza,

zeby byla trudniejsza wystarczy zwiekszyc zycie i dmg potworow ;p

http://gry.onet.pl/181(...)osc.html

"Studio Blizzard chce całkowicie ułatwić zabawę, czyniąc rozgrywkę mniej skomplikowaną niż w dotychczas znanych grach z serii Diablo."

!!5Seconds!! Zajebisty warszawski punkrock nie brzmiący byle punkrockiem ze stolicyl!

+2!
Yano
Wiadomość [#95]: 03.09.2008 o 00:38

Konto skasowane

pewnie chca trafic w mainstream ;p oby nie ułatwili za bardzo ;p

Inquistor
Wiadomość [#96]: 03.09.2008 o 16:55

Konto skasowane

To już nie od dzisiaj wiadomo że początkowy etap (AKT I ?) będzie zrobiony w ten sposób, żeby każdy mógł go przejść bez względu na znajomośc poprzednich części. Przy pokonywaniu kolejnych etapów poziom trudności będzie się stopniowo zwiększać - wilk syty i owca cała =)

Z kosmosu tego nie biore - link ;-)

[Edycja Inquistor - 03.09.2008 o 19:58]

[11101]
wilgotna15
Wiadomość [#97]: 05.09.2008 o 00:51

Konto skasowane

zaraz z tego d3 zrobi sie Armies of exigo ...

Партия Ленина — сила народная
Нас к торжеству коммунизма ведёт!
Yano
Wiadomość [#98]: 30.09.2008 o 19:57

Konto skasowane

zgodnie z tym newsem
http://diablo3.battlen(...)lej.html

jesli postac umrze to cofa sie do check pointu...

ciekawa informacja ale na pierwszy rzut oka bardzo dziwna tongue.gif

chca ograniczyc potiony, ograniczyc wizyty w miescie.. bardzo to dzwine ;p

z takim rozwiazaniem wiarze sie to ze gdy po wyczerpujacej walce zdechnimy to bedac oslabionym i wysptrykanym z ewentualnych przediotow lecznicych trza bedzie leciec powiedzmy do bosa i dalej walczyc
inna i gorsza sprawa - jesli check point bedzie na pcozatku lokacji a my zginiemy pod sam koniec trza bedzie biegac przez cała mape od nowa, co gorsza inni gracze wtedy moga wykonac za nas robote albo przejsc gdzies dalej a ten co padł ebdzie ich ganiał jak glupi, jedyne pocieszenie ze jesli podczas doganiania reszta zabije bossa to nie zgarnie itemów bo drop dla danego gracza powinien na niego czekac ... chyba że bedzie takie chamstwo ze zeby potwor wyrzucil itemy widocznej dla konkretnego gracza ten musi byc w pobliżu... wyobrazacie sobie kiedy ktos ginie chwilke rpzed smiercią bosa i stara sie dobiec na miejsce walki kiedy boss ginie i nie wyrzuca itemów dla gracza dobiegajacego z powrotem na miesce walki ?

oczywiscie w d2 keidy sie gralo samemu i zapomnialo puscic TP tez trzeba bylo wracac po cialo dlugą drogą.. ale wlasnie tylko w wyapdku jak sie nie puscilo tp na wypadek smierci, a tymrazem inni gracze ani sam umierajcy raczej nie ebdzie mial mozliwosci postawic portalu zeby przyspieszyc powrot kolegi

mowią ze chca przyspieszyc rozgrywke i wwyalic wracanie co chwiel do miasta ale z tego co tu widac to tylko spowolnią bo zamiast po smierci wrocic portalem na pole walki trza bedzie biegac na piechote od checkpointu

podejzewam ze opisane wyzej aspekty bardziej mają zapobiec taxowaniu a nie "przyspieszyc rozgrywke"
wyglada na to ze w wiekszosci wypadkow kazdy bedzie msuail sam rpzebiec cała droge , nie ebdzie tak ze 1 postac z teleportem przeleci do bosa i pusci portal...

z drugiej storny na filmiku z gameplayu widac TP puszczone zeby decard mogl wrocic do miasta.. ciekawe jak w to koncu bedzie

[Edycja Yano - 30.09.2008 o 20:02]

DonMateo
Wiadomość [#99]: 30.09.2008 o 21:56

Konto skasowane

W d2 tez cain przechodzil przez TP, jak go uwalniales w Tristram, a jednak sam nie mogles w niego wejsc, musiales postawic swoj TP

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Inquistor
Wiadomość [#100]: 30.09.2008 o 22:01

Konto skasowane

W czwartek (a dla nas praktycznie w piątek) będzie kolejna aktualizacja oficjalnej strony. Może coś się wyjaśni w tej sprawie... może ;-)
Z pewnością dowiemy się co było w pewnej klatce .

[Edycja Inquistor - 30.09.2008 o 22:11]

[11101]
REKLAMA
Strona 5 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :