Dziś jest: Czwartek, 2 kwietnia 2020, godzina 01:56
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: fakty nt d3

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
uzurpator
Wiadomość [#41]: 15.07.2008 o 16:35

Konto skasowane

Reset statów/skilli powinien byc dostępny od ręki, za np pewną ilośc golda (zależną np od poziomu postaci).

Yano
Wiadomość [#42]: 15.07.2008 o 21:17

Konto skasowane

m144 napisał
Screaam napisał
dlugosc gry podobna do d2

lol
sad.gif
Ciężko w to uwierzyć.

ciekawe co to znaczy? ze samemu sie przechodzi wiele dni albo tygodni a na multi mozna w 2godzinki od zera do hella zrobic? tongue.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
Screaam
Wiadomość [#43]: 15.07.2008 o 21:27

Konto skasowane

chodzilo zapewne o single player.

m144
Wiadomość [#44]: 15.07.2008 o 22:12

Konto skasowane

Yano napisał
ciekawe co to znaczy? ze samemu sie przechodzi wiele dni albo tygodni a na multi mozna w 2godzinki od zera do hella zrobic? tongue.gif

Singla w Diablo II można przejść w dwa wieczory.

cyran
Wiadomość [#45]: 16.07.2008 o 13:43

Konto skasowane

m144 w dwa wieczory to moze jak znasz juz cala gre na wylot i lecisz przez lokacje w szybkim tempie ale jak grasz pierwszy raz gadasz z kazda postacia zbierasz wypadajacy sprzet i dokladnie obiegasz kazda lokacje to przejscie singla zajmuje sporo czasu coolgleamA.gif

tolerance is a sign of weakness, if you want peac prepare for war!!!
ilidian84
Wiadomość [#46]: 16.07.2008 o 13:52

Konto skasowane

i może w końcu pieniądze będą miały jakieś większe znaczenieconfused.gif

Karp
Wiadomość [#47]: 16.07.2008 o 17:03

Konto skasowane

Już było mówione, że pieniądze bedą miały znaczenie. Nie jest cieżko zrobić coś takiego. Wystarczy, że będą wypadać w rozsądnych ilościach i nie będzie ich się traciło po zgonie. Poza tym blizz w wowie pokazał już, że potrafi zrobić doskonały rynek. Mi się marzy coś takiego w diablo, żeby były serwery aukcyjne i żeby można było tworzyć gry do pvp gdzie mapa jest do tego specjalnie przygotowana, a nie ciągłe walki na przedmieściach miast. Fajnie też gdyby można było przeglądać statystyki pvp ludzi i gdyby były jakieś rangi, które by coś dawały. Zachęciło by to na pewno ludzi do tworzenia gildi i ćwiczenia umiejetności pvp. Gdyby coś takiego pojawiło się w diablo 3 i było dopracowane to na pewno była by to rewolucja w hack and slashach.

[Edycja Karp - 16.07.2008 o 17:04]

m144
Wiadomość [#48]: 16.07.2008 o 17:52

Konto skasowane

cyran napisał
m144 w dwa wieczory to moze jak znasz juz cala gre na wylot

To prawda, ale z innej strony: Diablo 2 było znacznie dłuższe od Diablo; właściwie dowolny akt z Diablo 2 był dłuższy od całego Diablo. A teraz co, żadnego postępu? Powinno być co najmniej sześć aktów, bardziej złożonych niż w dwójce, wtedy będę zadowolony.

Yano
Wiadomość [#49]: 16.07.2008 o 18:11

Konto skasowane

m144 napisał
A teraz co, żadnego postępu? Powinno być co najmniej sześć aktów, bardziej złożonych niż w dwójce, wtedy będę zadowolony.

ta.. fajnie by bylo ale nie zauwazyles ze teraz wiekszosc gier mozna przejsc w 6 godzin? takie czasy nędzne ;p

oby diablo takie nie bylo

m144
Wiadomość [#50]: 16.07.2008 o 19:16

Konto skasowane

Dużo zależy od tego jak będzie działał generator questów w Diablo. Jeżeli będzie to naprawdę generator (w co nie umiem uwierzyć), a nie tylko skrypt wybierający 2 questy z 3 możliwych jak w Diablo, to gra single player może się znacznie wydłużyć.

Tooschee
Wiadomość [#51]: 18.07.2008 o 02:19

Konto skasowane

ogolnie Diablo 3 wyglada niesamowicie jak dla mnie, ale ciekawi mnie kilka rzeczy:
1. bedzie Cow level? :P

2. widzac jak wyglada ekwipunek ( jedna rzecz -> jedno miejsce, bez zajmowania "kratek" ) czy beda jakiekolwiek talizmany tak jak w d2? Ze przykladowo znowu bedzie, ze gosc na 90 levelu biegajacy w samych unikatach nic nie opdnosi po jest wypchany talizmanami po brzegi i ma poziom umiejetnosci rowny 40...

3. Wszyscy mowia o resetowaniu skilli, a co ze statystykami postaci? tez bedzie mozna wybrac w co inwestowac czy bedzie to przydzielane z gory przy level up'ie? Bo z tego co widac na broniach nie ma "wymagana zrecznosc/sila" czyli z zalozenia nie bedzie trzeba sie bawic w rozdzielanie pkt'ow statystyk.

4.wiadomo ze bedzie mozna miec cos w stylu Merca z D2 - bedzie mozna miec JEDNEGO stalego? Oraz pytanie na ile bedzie mozna go wyekwipowac - czy tylko zbroja, helm, bron czy ekwipunek tak samo rozbudowany jak dla postaci

5.Jak bedzie rozwiazana sprawa Immunow na dany element ataku ( fire/cold/light/death/physic ) bo to z d2 od patcha 1.10 nie bylo najsczesliwsze, sorca ustawiona na jeden element miala pozamiatane w niektorych miejscach gry

6. Sprawa umierania - na gameplay'u ktory pokazali widac jak ten "boss" koncowy rozrywa barbarzynce szczekami - wprowadza z powrotem ( z diablo 1 ) Scroll of Resurrection? bo to mogloby byc ciekawe smiley.gif

7. czy bedzie standardowy podzial normal/ nightmare / hell czy wymysla cos innego - na przyklad zaczynamy gre na normalu i fabula toczy sie az przez 3 poziomy trudnosci - tak ze Diablo/Bhaala czy tego glownego wroga zabijamy dopiero na hell'u - to by bylo nawet fajne rozwiazanie bo wtedy tytul przed nickiem by cos znaczyl i trudniej byloby zrobic taxi smiley.gif

8. sprawa buffowania - pokazali ze Witch doctor bedzie mogl buffowac swoje summony - a czy bedzie jakis skill pozwalajacy przykladowo buffnac bron barbarzyncy zeby zadawal dodatkowe obrazenia?

9. W d2 w 1-szym akcie byl taki quest ktory pozwalal "nasycic bron" - czy pozwola na podobny zabieg z bronia biala ktora znajdziemy podczas gry? Przykladowo przychodzimy do Blacksmitha , placimy jakas tam sume golda ( ktory teraz ma bys sensowna waluta ) i trzymujemy jakis niezly rzadki/unikatowy przedmiot - taka alternatywa dla ludzi ktorym sie nie chce trade'owac z innymi albo po prostu lubia grac solo smiley.gif

10. Pokazali tez ze beda runy, ale nazwa z gameplaya " minor energy rune " oznacza ze juz nie bedzie slow runicznych? Bo na chlopski rozum z 3-ech minor runow mozemy stworzyc np. medium energy rune, ale nie bedzie to nic w stylu slowa runicznego np. tal-ral-sol :P

11. Bedzie mozna "nosic" 2 zestawy broni? tak jak w d2?

12. Beda Waypointy czy rozwiaza to jakos inaczej? Przykladowo, ze mamy jedna wielka mape i po prostu jak wchodzimy do nowej lokacji to ona pojawia sie na mapie i jest "klikalna" tak ze od razu sie do niej przenosimy...

13. Te orby z healthem wygladaja swietnie - beda takie z mana? bo jezeli bedzie wizard/sorcerer to tez byloby to przydatne

14. Wiemy ze gry beda 7/8 osobowe, ale czy rozwineli na tyle mocno ta gre ze zrobia cos w stylu domu aukcyjnego, ze kazdy moze wystawic znaleziony przez siebie przedmiot i juz? Nie wiem na ile byloby to dobre rozwiazanie, ale wiem, ze jezeli ktos przykladowo nie ma szczescia w grze a mialby z powodu zbierania kazdego przedmiotu duzo zlota to moglby spokojnie kupic sprzet i grac, a nie codziennie wykonywac 80 runow w to samo miejsce, bijac tego samoego bossa w ten sam sposob

15. czy bedzie mozliwosc "jednoczenia questow" - chodzi mi o to, ze ktos dostal fajnego questa ( bo maja byc generowane losowo ) i przykladowo nagroda jest jakas niezla bron - czy bezdie mozliwosc "podzielenia sie" questem z kims innym?

Z takich rzeczy ktore ja bym chcial to zeby nie dawali zadnej postaci umiejetnosci w stylu "teleport" bo znowu ta postac ( tak jak sorc w d2 ) bedzie cholernie faworyzwana i mam nadzieje ze zrezygnuja z tych glupich "zamknietych skrzynek", bo kupowanie KLUCZY, ktore po otworzeniu skrzynki ZNIKAJA jest takie troche...glupie.

Heh, mialem napisac ktorkiego posta :P

[Edycja Tooschee - 18.07.2008 o 02:20]

[Edycja Tooschee - 18.07.2008 o 02:21]

Kanghoy
Wiadomość [#52]: 18.07.2008 o 08:48

Konto skasowane

Tooschee co do kluczy ... nie pomyśleli chłopaki, trzeba było po prostu dać wytrychy ;] a że nasze postaci to lamy to by psuły nawet kilka na jednej skrzynce[szansa na powodzenie 80% np] i problem z głowy... widziałeś kiedyś uniwersalne klucze? biggrin.gif

Co do 3. ja tam statsy zawsze lubiłem... i zrobienie z d3 czegoś na kształt rozwiązań z jRPG mi raczej średnio będzie odpowiadać :/. Ale zobaczymy co to oni wymyślą...

[Edycja Kanghoy - 18.07.2008 o 08:48]

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
DreamTheater
Wiadomość [#53]: 18.07.2008 o 09:27

Konto skasowane

Tooschee napisał
10. Pokazali tez ze beda runy, ale nazwa z gameplaya " minor energy rune " oznacza ze juz nie bedzie slow runicznych? Bo na chlopski rozum z 3-ech minor runow mozemy stworzyc np. medium energy rune, ale nie bedzie to nic w stylu slowa runicznego np. tal-ral-sol :P

1. Its a secret.
10. No comments at this time.

Takie odpowiedzi udzielil koles z blizza na WWI podczas q&a.

Tooschee
Wiadomość [#54]: 18.07.2008 o 10:55

Konto skasowane

Kanghoy, pamietam ze Asssasin nie musiala uzywac kluczy w d2 bo miala zdolnosci otwierania zamknietych skrzynek tak o, od poczatku. Ja rozumiem ze moglyby byc skrzynki ktorych nie da sie otworzyc wprost, ale zeby nie bylo to na zasadzie "nosze klucze w plecaku i trace z kazdym uzyciem", bardziej wolalbym rozwiazanie takie, ze jezeli grasz barbarzynca to PRZYWAL z mlotka/innej broni w skrzynke i niech sie rozleci, magiem walnij z fireballa itp. itd.

i jeszcze z takich bardziej denerwujacych rzeczy, to w d2, zeby zobaczyc czy jakis kumpel jest na B.Necie trzeba bylo zawsze wpisywac /f list , moglbiy tez zrobic wlasnie jakas taka opcje, ktora po wejsciu w nia pokazywala kto i gdzie jest dostepny oraz jakies ulatwienie pisania do niego bo wklepywanie za kazdym razem /w [nick osoby] jak sie pisalo dluzej bedac w grze tez bylo troche denerwujace smiley.gif

A, no i kolejne pytanie:
16.w D2 w grze zalozonej przez kogos nie bylo "admina" - chodzi mi o to, ze gosc ktory zalozyl gre nie mogl przykladowo wykopac/zbanowac jakiejs osoby z gry, a wiele razy sie zdarzalo ze jedna osoba potrafila popsuc zabawe albo po prostu leechowala bardzo mocno. Myslicie ze bylby sens zeby dac takie prawa mini admina osobie ktora zalozyla gre? I jaki stosunek ma do tego Blizzard? smiley.gif

Yano
Wiadomość [#55]: 18.07.2008 o 10:58

Konto skasowane

mnie ciekawi temat "lobby" , fajnie by bylo gdyby zamiast chatu jak w d2 gdzie mozna bylo gadac i widac bylo ludzika był by wielki hall gdzie miescie sie np 100 graczy , niezwiazane z grą pomieszczenie, taka jakby baza przed wejsciem do prawedziwej gry (gdzie ejst cały teren gry) , po to zeby popierwsze fajnie wygladal "chat" a po drugi i najwazniejsze zeby gracze mogli handlowac bez wchodzenia do gry , po pierwsze mozna by łatwiej znalesc osoby do handlu, nie trzeba by bylo zakladac co chwile nowych gier na 2 minuty itp
a w tym hallu mogły by byc tez prywatne pokoje albo komnaty dla gildii itp, duzo fajnych mozliwosci
moze kazdy gracz zaczyknal by w sowim pokoju gdzie mial by OGROMNA skrzynke do ktorej by miały dostęp wszystkie jego postacie (kazda postac z danego konta zaczyna w tym pokoju ze skrzynią i moga sobie wkładac i wyjmowac coc chcą) , ze dało sie łatwo przerzucac itemy
a po wyjsciu z pokoju włazil by wlasnie do wielkiego hallu gdzie mozna gadac i handlowac i np zebrac druzyne na jakies questy, moglo by to byc jakos podzielone ze kawalek jest dla graczy krorzy handlują , inny dla tych ktorzy chcą robic questy itp :>

mogło by byc tez oddzielne wielkie pomieszczenie dla pvp, chociaz tam juz nie powinno byc 100 graczy bo gdyby wszystkim sie zachialo walczyc to by był sajgon, ale wlasnie mile by bylo jakies "pomieszczenie" (arena) do ktorej by sie wchodizlo zamiast do "normalnej gry" (gdzie sa tereny zwiazne z fabułą) , gracz zakładajac gre wybiał by czy to arena pvp czy "normalny świat" , moglo by tak byc ze areny pvp maja wieksza pojemnosc, i np 30-40 graczy moze byc na raz , ale np nie wszyscy mogą w tym samym czasie wejsc na arene (albo ze są jakies ustawienia ktore to regulują zeby była mozliwosc ale zeby dało sie tez ją wyłaczyc zeby zapomiedz chaosowi)

EDIT co do admina w grach to konrtrowersyjne bo moglo by byc ze jakis dzieciak zalozy gre i podczas robienia jakiegos trudnego questa gdy juz ludzie rpawie wygralu wyjebie wszystkich z gry itp...
z drugiej storny czasem warto by bylo miec mozliwosc wywalenia wlasnie takiego dzieciaka ;p
moze przy zakładaniu gry by sie wybierało czy jest sie adminem czy nie, i dołaczajacy sie gracze widzili by taka informacje, wtedy by sami decydowali czy chca grac z kims kto moze ich wyjebac bez powodowu czy wolą grac bez admina i w razie czego nie bedzie sia dalo wywalic debila jakiegos ;p

[Edycja Yano - 18.07.2008 o 11:02]

EDIT2
wlasnie przeczytalem na "naszej" stronie tekst na temat znikajacych zwłok, juz na gameplau widac ze znikają i jest to dosyc oczywiste i ciezko to przeskoczyc, ale mam nadzieje ze zrobią to jakos względnie fajnie - nie tak ze po 10 sekundach zwłoki wyparują tylko ze jakos sie rozłożą (coś w stylu jak bylo w warcrafcie, miesko sie rozkladalo i byl szkielecik itp) m, oczywiscie miesko znikajace w kilkanascie sekund nie ejst zbyt realne ;p ale mogli by zrobic cos w tym stylu bo chyba lepsze to niz "fate out" w kilka sekund
dobrym rozwiazaniem problemu złok by moglo byc to ze wiekszosc skilli i czarów bpowodowała by rozwalenie sie przecinika na kawałki , łatwiej to potem pozamiatać ;p

ale tu sie poajwia inna sprawa - czy itemy beda znikac?! czy itemy leżące tez beda miały fizyke (beda sie przesuwac)?

[Edycja Yano - 18.07.2008 o 11:14]

Kanghoy
Wiadomość [#56]: 18.07.2008 o 11:13

Konto skasowane

Co do admina to jest prosta sprawa jak w q3 itp. co do np mapek "Vote kick debil" i jak paru graczy potwierdzi to wykopujemy debila z gry ;].

[Edycja Kanghoy - 18.07.2008 o 11:14]

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
Screaam
Wiadomość [#57]: 18.07.2008 o 16:09

Konto skasowane

Tooschee napisał
ogolnie Diablo 3 wyglada niesamowicie jak dla mnie, ale ciekawi mnie kilka rzeczy:

6. Sprawa umierania - na gameplay'u ktory pokazali widac jak ten "boss" koncowy rozrywa barbarzynce szczekami - wprowadza z powrotem ( z diablo 1 ) Scroll of Resurrection? bo to mogloby byc ciekawe smiley.gif

14. Wiemy ze gry beda 7/8 osobowe, ale czy rozwineli na tyle mocno ta gre ze zrobia cos w stylu domu aukcyjnego, ze kazdy moze wystawic znaleziony przez siebie przedmiot i juz? Nie wiem na ile byloby to dobre rozwiazanie, ale wiem, ze jezeli ktos przykladowo nie ma szczescia w grze a mialby z powodu zbierania kazdego przedmiotu duzo zlota to moglby spokojnie kupic sprzet i grac, a nie codziennie wykonywac 80 runow w to samo miejsce, bijac tego samoego bossa w ten sam sposob

Z takich rzeczy ktore ja bym chcial to zeby nie dawali zadnej postaci umiejetnosci w stylu "teleport" bo znowu ta postac ( tak jak sorc w d2 ) bedzie cholernie faworyzwana i mam nadzieje ze zrezygnuja z tych glupich "zamknietych skrzynek", bo kupowanie KLUCZY, ktore po otworzeniu skrzynki ZNIKAJA jest takie troche...glupie.

1. bedzie

6. to nie byl boss, tylko zwykly potwor ; >

14. gra jest przystosowana do 5 graczu, i mozliwe ze taki wlasnie bedzie limit (blizz jeszcze nic nie oglosil, poza tym, ze 5 graczy w grze sprawuje sie najlepiej).

barb ma jumpa przeciez, wiec inne postacie tez pewnie beda mialy skille w tym stylu.

Tooschee
Wiadomość [#58]: 18.07.2008 o 17:34

Konto skasowane

Screaam - z tym ze to byl zwykly potwor to tak nie do konca,

zwykle potwory sa zaznaczane tak:

Potwory unikatowe/lepsze/mniejsi bossowie danego aktu tak:

Roznica widoczna golym okiem - "bossowie" maja health bary w postaci zlaczonych ceglowek i maja dodatkowa "czaszke z rogami" wokol swojego Health Bara + jakis podtytul ( w tym przypadki "Living siege engine of Hell" )

Ten motyw z "vote to kick" by sie sprawdzil moim zdaniem smiley.gif

Screaam
Wiadomość [#59]: 18.07.2008 o 20:41

Konto skasowane

mowiac zwykly, mialem na mysli to ze nie jest bossem ; > i know, nie wyrazilem sie odpowiednio jasno.

Danfoss
Wiadomość [#60]: 19.07.2008 o 23:28

Konto skasowane

Czy już mniej więcej wiadomo kiedy premiera? 1, 2 połowa 2009, może 2010? potluczony.gif

REKLAMA
Strona 3 z 7.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :