Dziś jest: Czwartek, 18 października 2018, godzina 07:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Holy Priest czy Resto Szaman

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
thommat
Wiadomość [#1]: 08.07.2008 o 19:22

Konto skasowane

Hej, aktualnie mam 70 Maga, ale chcę rollnąc kolejną postać i chcę, żeby to byl healer :P Ograniczyłem się do Szamana albo Priesta i tu pytanie - który lepszy? Priest bardziej uniwersalny, potrafi praktycznie wszystko, ale nic nie potrafi tak dobrze, jak każdy z pozostałych healerów z osobna. No i dodatkowo zdaje sobie sprawę, że pewnie zanim dobije 70 (wakacje - czasu mało ;) to wyjdzie wrath i tu kolejne pytanie - jak oceniacie wycieki z alphy priesta pod kątem innych healerów. Którego z tych dwóch będzie lepszy - nie tylko dla rajdów, ale też 5man i arena/bg.

Razo
Wiadomość [#2]: 08.07.2008 o 21:58

Konto skasowane

Priest najlepsza klasa lecząca. Jego buffy są bardziej pozyteczne niz totemy shamana. To moje zdanie. Osobiście wybrałbym priesta.

maestrino
Wiadomość [#3]: 08.07.2008 o 22:09

Konto skasowane

IMO ja bym wybrał druida. Ofc jego heal nie jest aż tak dobry jak priesta, ale ma najlepsze HoTy w grze, nie wspomnę o najlepszym buffie w grze. IMO druid, ale jeżeli już koniecznie chcesz się ograniczać to priest zdecydowanie jest klasą najlepiej leczącą.

[Edycja maestrino - 08.07.2008 o 22:10]

LoL referral link
Sauronzz
Wiadomość [#4]: 09.07.2008 o 00:39

Konto skasowane

"IMO ja bym wybrał druida. Ofc jego heal nie jest aż tak dobry jak priesta, ale ma najlepsze HoTy w grze," - dobrze gada dać mu ciastko!

ChiKuSho
Wiadomość [#5]: 09.07.2008 o 00:45

Konto skasowane

Imo glupi temat ... w dodatku kompletnie w bezsensownym miejscu ... nie oczekujesz chyba ze w topicu priesta (gdzie 75% ludzi zagladajacych tutaj gra priestem) uslyszysz "wez szamana priest jest z(wulg.) tak ze ho ho"

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Krresh
Wiadomość [#6]: 09.07.2008 o 01:56

Konto skasowane

Sauronzz napisał
"IMO ja bym wybrał druida. Ofc jego heal nie jest aż tak dobry jak priesta, ale ma najlepsze HoTy w grze," - dobrze gada dać mu ciastko!

Myślałem, że skrętu jelit ze śmiechu dostanę, kiedy to czytałem.

mefii
Wiadomość [#7]: 09.07.2008 o 08:57

Konto skasowane

thommat napisał
... Ograniczyłem się do Szamana albo Priesta i tu pytanie - który lepszy? ...

Widzac takie pytanie dpowiedz nasuwa sie sama: hunter

Sesch
Wiadomość [#8]: 09.07.2008 o 09:25

Konto skasowane

Kazda klasa ma swoje wady i zalety, pisanie, ze ktoras jest lepsza od innej we wszystkim jest bezsensowne.

Jako Shaman bedziesz glownie uzywal chain heal, priest ma wiecej mozliwosci, dlatego niektorym gra priestem wydaje sie ciekawsza, ale i trudniejsza.
Resto shaman ma rowniez straszna bide robiac daily etc. bijesz jednego moba bardzo dlugo, w endgame instancjach shaman i priest sa zazwyczaj na pierwszych miejscach w healing meterach, wybor nalezy do Ciebie.

Okay sad.gif
druidxoor
Wiadomość [#9]: 30.07.2008 o 09:38

Konto skasowane

shamani kroluja w healing metterach i to sie nie zmieni :]

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...
— A.E

http://eu.wowarmory.co(...)ratewink

Kara,Gruul,Maggy,ZA,SSC,TK,MH,BT - cleared
Sunwell - 1/6
Simonus
Wiadomość [#10]: 30.07.2008 o 10:45

Konto skasowane

maestrino napisał
IMO ja bym wybrał druida. Ofc jego heal nie jest aż tak dobry jak priesta, ale ma najlepsze HoTy w grze, nie wspomnę o najlepszym buffie w grze. IMO druid, ale jeżeli już koniecznie chcesz się ograniczać to priest zdecydowanie jest klasą najlepiej leczącą.

[Edycja maestrino - 08.07.2008 o 22:10]

który to ten najlepszy buff w grze btw ?

Razo napisał

Priest najlepsza klasa lecząca. Jego buffy są bardziej pozyteczne niz totemy shamana.

qtf lololo
zapytaj jakiegokolwiek melee czy wolaloby stamine czy wf i str totem smiley.gif
albo caster dpsow, czy wola spirit, czy wrath of air + wrath totem i mp5s. kek

edit: ja nie mowie ze stam spirit i shadow ress buff nie sa potrzebne ... mother shahrazz byla by niemozliwa bez priesta, chyba ze by sie mialo 8 paladynow i kazdy w innej grupie z SR aura... ale jak dla mnie totemy > priestowe buffy

[Edycja Simonus - 30.07.2008 o 10:49]

My last.fm
Armory
luney
Wiadomość [#11]: 30.07.2008 o 11:09

Konto skasowane

druidxoor napisał

Chyba w 5 man instancji.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
Ark
Wiadomość [#12]: 30.07.2008 o 11:25

Konto skasowane

Nie w raidach szamani wydelegowani do leczenia raidu dzięki Chain Healowi zawsze sa w top3 leczenia. Atm szaman to jalepszy raid healer w grze.

druidxoor
Wiadomość [#13]: 30.07.2008 o 11:33

Konto skasowane

Imo zadna klasa leczace sie nie pogardzi w 25mankach.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...
— A.E

http://eu.wowarmory.co(...)ratewink

Kara,Gruul,Maggy,ZA,SSC,TK,MH,BT - cleared
Sunwell - 1/6
Simonus
Wiadomość [#14]: 30.07.2008 o 11:46

Konto skasowane

luney napisał
druidxoor napisał

Chyba w 5 man instancji.

ale to shamanow sie stackuje w swp bo sa cholernie przydatni.

My last.fm
Armory
luney
Wiadomość [#15]: 30.07.2008 o 14:50

Konto skasowane

o'rly? Na KJu to tylko cicho śmieję się z shamanów, którzy robią biedaczyska gorszy healing niż shadow prieści (ups, 10y odstępu i już grać się nie da).

Kalcegos: Chain Heal zazwyczaj nie działa; nie wyobrażam sobiwe, żeby holy priest nie był pierwszy (COH i POH działają tutaj doskonale).
Brutalus: jedyna walka gdzie shaman świeci, gdyż prieści zazwyczaj leczą burn lub tanka (inspiration buff).
Felmyst: COH > Chain Heal na tej walce. Dodatkowo prieści są potrzebni do Mass Dispela.
Twins: Coh > Chain Heal. Wszyscy stoją na osbie, więc coh wyhealuje szybciej i więcej.
M'uru: Przykro mi, ale na fazie 2 holy priest robi największy healing.
KJ: już pisałem. Priest holy i resto druidzi > resto shammy.

[Edycja luney - 30.07.2008 o 14:51]

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
MacMaster
Wiadomość [#16]: 30.07.2008 o 18:10

Konto skasowane

luney napisał

Chyba w 5 man instancji.

chyba nie xd

luney
Kalcegos: Chain Heal zazwyczaj nie działa; nie wyobrażam sobiwe, żeby holy priest nie był pierwszy (COH i POH działają tutaj doskonale).
Brutalus: jedyna walka gdzie shaman świeci, gdyż prieści zazwyczaj leczą burn lub tanka (inspiration buff).
Felmyst: COH > Chain Heal na tej walce. Dodatkowo prieści są potrzebni do Mass Dispela.
Twins: Coh > Chain Heal. Wszyscy stoją na osbie, więc coh wyhealuje szybciej i więcej.

masz jakies nieprzyjemne wspomnienia z shamanami ze ich tak negujesz? to czy coh>ch zalezy od skilla gracza nie od danych statystycznych

[Edycja MacMaster - 30.07.2008 o 18:13]

Accidentally

My own chain healer
Simonus
Wiadomość [#17]: 30.07.2008 o 18:29

Konto skasowane

luney napisał
o'rly? Na KJu to tylko cicho śmieję się z shamanów, którzy robią biedaczyska gorszy healing niż shadow prieści (ups, 10y odstępu i już grać się nie da).

Jezu Luney, ja Cie nie atakuje, tylko mówie to co myśle...

Napisze w twoim stylu
Heroism/Bloodlust > COH

edit: zaraz dostane odpowiedz drums> bloodlust ><

[Edycja Simonus - 30.07.2008 o 18:30]

My last.fm
Armory
ChiKuSho
Wiadomość [#18]: 30.07.2008 o 21:39

Konto skasowane

czuje ze luney by nie mogl grac warlockiem ... nie wytrzymal by tego jak ludzie mowia ze to noskillowa klasa biggrin.gif

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Sesch
Wiadomość [#19]: 30.07.2008 o 21:45

Konto skasowane

Warlockiem ? chyba rogue.

Okay sad.gif
Ark
Wiadomość [#20]: 31.07.2008 o 00:18

Konto skasowane

luney co ty pie.....szconfused.gif
Na Kalecu przy smoku CH nie jest uzywany ale za to w środku przy demonie rulez ponownie.
Na Brutalusie shaman to jedyny sensowny raid healer (my również uzywamy kolejnego shaman na MT po armor bufa)
Na Felmyście CH>CoH chociazby z tego wzgledu ze musisz mieć wszystkie swoje cele leczenia w 1 grupei blisko siebie CH jest bardziej elastyczny i leczy lepiej.
Na Eredar Twinkach sprubuj utrzymac seera przez CoH diablotin.gif
Na muru ponownie szaman najlepiej sie sprawdza w leczeniu raidu.
Sam jestem restro shamanem i jeszcze mi sie nie zdazyło zebym nie byl w top3 heal done, najczesciej na 1 miejscu.
Jeżeli masz tak traumatyczne przeżycia z szamanami to może wasi szamani poprostu sa do bani confused.gif

PS
Sry za literówki

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :