Dziś jest: Poniedziałek, 24 lutego 2020, godzina 03:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Ogólna tablica o Diablo III Wywiady z twórcami Diablo III - dyskusja

Odpowiedź

Temat: Wywiady z twórcami Diablo III - dyskusja

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
uberskilled
Wiadomość [#21]: 09.07.2008 o 01:38

Konto skasowane

lipsztyk napisał
To ja tobie gratuluję! Wypowiedź twoja była zaiste świetna, a mój komentarz do niej bezcelowy i pozbawiony sensu.
Wybacz ale mam jeszcze pytanie.

Dlaczego na partię polityczną można ponarzekać na podstawie samego programu, a na grę na podstawie trailera, gameplaya i wypowiedzi twórców nie?

Czekam na Twoją przewspaniałą i jak zwykle mądrą wypowiedź.

potluczony.gif

A czy ja ci bronie narzekac ? Dla mnie jestes typowym polakiem , ktory narzekanie ma wpisane w swoja mentalnosc i z natury po prostu narzeka . Co do twojego pytania , ktore jest idiotyczne , to jednak odpowiem. Na program partii politycznych , srednio rozwiniety intelektualnie czlowiek , nie narzeka tylko ewentualnie ocenia go jako dobry/zly , z wadami i zaletami . W dalszym ciagu jest to jednak tylko program , ktory nijak ma sie do tego , co zostaje zaprezentowane podczas trwania rzadow danej partii , co juz wielokrotnie mialo miejsce . I skoro na sile szukasz porownania , to podobnie moze byc z gra. Cos cos zadowala/odrzuca nas w zaprezentowanym gameplay'u moze okazac sie wada/zaleta podczas naszej osobistej rozgrywki . Zdanie na temat d3 masz jakie masz , malo mnie ono interesuje - denerwuje mnie tylko fakt , ze ludzie tacy jak ty nazywaja gre gownem nawet w nia nie grajac . Ale to z kolei jest moja opinia , ktora zapewne ciebie tez nie interesuje . Wiec peace i nie odpisuj mi juz .

lipsztyk
Wiadomość [#22]: 09.07.2008 o 08:08

Konto skasowane

A odpiszę. W sumie nie interesuje mnie twoja wypowiedź na temat statystycznych Polaków.

Ale cztaj kur(wulg.), uważnie. W ani jednym, swoim poście nie określłem D3 mianem gówna.
potluczony.gif

Jeżeli nie jesteś w stanie zapamiętać jaka była tresć mioch postów (tak miej więcej) to jak śmiesz mnie ocenieć i na podstawie czego to robisz?

Masz rację. peace i yabol.gif na to konto

m144
Wiadomość [#23]: 09.07.2008 o 08:56

Konto skasowane

Wywiad 3:
http://multiplayerblog(...)nd-more/

cyran
Wiadomość [#24]: 09.07.2008 o 14:16

Konto skasowane

m144 wiadomo ze zwykly lucznik jest nijaki chodzilo mi tylko o to ze bedzie jakas klasa postaci poslugujaca sie lukiem a to jak ja nazwa i co za ideologie do tego dorobia to zobaczymy i btw. nie przyznawaj sie wiecej ze lubisz grac amazonka sucker.gif (zart, zeby nie bylo biggrin.gif )

tolerance is a sign of weakness, if you want peac prepare for war!!!
m144
Wiadomość [#25]: 09.07.2008 o 15:22

Konto skasowane

W takim np. Tomb Raider gier nie było wyboru płci, a nikomu nie przyszło do głowy, żeby narzekać. Cóż, trzeba poczekać na trzy pozostałe koncepcje, na razie to tylko teoretyczna dyskusja.

ilidian84
Wiadomość [#26]: 09.07.2008 o 15:27

Konto skasowane

Będzie na pewno RANGER(łucznik)

cyran
Wiadomość [#27]: 09.07.2008 o 19:50

Konto skasowane

nigdy nie gralem w tomb raider biggrin.gif

tolerance is a sign of weakness, if you want peac prepare for war!!!
REKLAMA
Strona 2 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :