Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:57
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Kogo wybrac Warlock czy Rogue ??

Odpowiedź

Temat: Kogo wybrac Warlock czy Rogue ??

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
TurboChargedFlyingMachine
Wiadomość [#21]: 08.07.2008 o 19:58

Konto skasowane

zelas99 napisał
Ja mimo wszystko dalej polecał bym rogue jest lepszy ale fakt trudniejszy w opanowaniu.

Rogue trudny w opanowaniu? biggrin.gif Ktoś zasiadający pierwszy raz do gry, jest w stanie kłaść tym dużą liczbę osób używając 3 skilli, więc proszę, nie pleć bzdur.

[Edycja TurboChargedFlyingMachine - 08.07.2008 o 19:59]

GOPA
Wiadomość [#22]: 08.07.2008 o 21:14

Konto skasowane

jesli rogal jest trudny to co maja powiedziec warlockowie ktorzy musza walczyc soba i demonem + znac dobrze swoje debufy i inne zaklecia

spakus
Wiadomość [#23]: 08.07.2008 o 21:36

Konto skasowane

taaa a lock kolejna trudna klasa: dot dot dot fear drain life i tak w kolko :> mozna to doprawic szczypta zbindowanego silenca i dispela pupego

ChiKuSho
Wiadomość [#24]: 08.07.2008 o 21:36

Konto skasowane

Zapewniam was koles ktory nigdy nie widzial wowa wpuszczony na locka nie bedzie wiedzial kompletnie co zrobic bo 12121827189217 spellow + demon z lekka odrzuca na pierwszy rzut oka ...
Wchodzisz na rogala 2 paski skilli i to wszystko kek

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
spakus
Wiadomość [#25]: 08.07.2008 o 21:44

Konto skasowane

hunt tez ma sporo skillow i peta a dlaczego jest wybierany naszczesciej na first chara? bo jest latwy szczegolnie jak sie ma prywatnego tanka (peta)

z lockiem tak samo na poczatku tez nie dostasz "12121827189217 spellow + demon" tylko po malutku Ci przybywa wszystkiego nie trzeba byc geniuszem by wiedziec co do czego jest i to opanowac, skoro odrazu nie masz wszystkiego :>

ChiKuSho
Wiadomość [#26]: 08.07.2008 o 21:48

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Zapewniam was koles ktory nigdy nie widzial wowa wpuszczony na locka nie bedzie wiedzial kompletnie co zrobic bo 12121827189217 spellow + demon z lekka odrzuca na pierwszy rzut oka ...

No fakt moglem dopisac ze 70 lvl

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Crom
Wiadomość [#27]: 09.07.2008 o 07:39

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Wchodzisz na rogala 2 paski skilli i to wszystko kek

Paski skilli maja sie nijak do umiejetnosci grania klasa. Wojownik ma 2 paski skillow ale nauczyc sie nim grac czy to PvP czy PvE to trudna lekcja. Jak jestes totalnym nieudacznikiem to zadna klasa nie bedzie dla ciebie dobra. Dyskusja na poziomie kto ma wieksza lub mniejsza, lepsza etc. lopatke.

[Edycja Crom - 09.07.2008 o 07:41]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Alaar
Wiadomość [#28]: 09.07.2008 o 08:15

Konto skasowane

Heh pytanie rouge czy warlock
obie klasy bardzo lubie mam altów i tego i tego , w pve lepjej sprawuje się lock a pvp rogue choć warlock jest zaraz po nim
sam miałem podobny problem bo niewiedziałem którą klasą grać nie wybrałem locka ani rogue tylko shadow priesta
Shado priest jest brany na raidy bo ma talent ( SHADOW WEAVING (5/5) - Twoje zaklęcia Shadow mają 20/40/60/80/100% szansy na uczynienie celu wrażliwym na obrażenia od cienia. Ten efekt zwiększa obrażenia otrzymywane od tych czarów o 2% i trwa 15 sekund. Stackuje się do 5 razy.)
Kapłan Cienia ma dużo obrony dzieki swoim buffom jaki i power world shield ma fear ma silence ma mase dotów ma summona
który kradnie mane (niestety ma ograniczony czas) - shadow fiend , wrazie czego mozesz się podleczyć i dalej napier****ć.
W pvp Mam problemy z hunterami i czasami(bardzo czasami) z rogalami).Hunter ma po prostu peta i sam daje niezłe dmg ma strzały kturwe daja silence, rogue np jak siądzie na mnie 2 takich to niemam szans ale z jednym moge jakoś to przeciągnoć i to on padnie.
Inne klasy np warlock lub mag co tam maja te summony to lece do maga/warlocka nakladam im doty gdy jestem blisko nich i summona wale fear nakładam lockowi/magowi doty narzucam na siebie power world shield jak wyjdą z fear to im daje silence i nawalam z mind blast i mind fly kończe shadow world deth.
Czasami problemy mam z shamanem ale zakladasz mu doty i uciekasz tak aby pogubił te totemy i dajesz mu silence aby ich nie rozstawił to on ma cię gonic anie ty jego

[Edycja Alaar - 09.07.2008 o 08:17]

mefii
Wiadomość [#29]: 09.07.2008 o 09:20

Konto skasowane

Alaar napisał
Heh pytanie rouge czy warlock
obie klasy bardzo lubie mam altów i tego i tego , w pve lepjej sprawuje się lock a pvp rogue choć warlock jest zaraz po nim
sam miałem podobny problem bo niewiedziałem którą klasą grać nie wybrałem locka ani rogue tylko shadow priesta
Shado priest jest brany na raidy bo ma talent ( SHADOW WEAVING (5/5) - Twoje zaklęcia Shadow mają 20/40/60/80/100% szansy na uczynienie celu wrażliwym na obrażenia od cienia. Ten efekt zwiększa obrażenia otrzymywane od tych czarów o 2% i trwa 15 sekund. Stackuje się do 5 razy.)
Kapłan Cienia ma dużo obrony dzieki swoim buffom jaki i power world shield ma fear ma silence ma mase dotów ma summona
który kradnie mane (niestety ma ograniczony czas) - shadow fiend , wrazie czego mozesz się podleczyć i dalej napier****ć.
W pvp Mam problemy z hunterami i czasami(bardzo czasami) z rogalami).Hunter ma po prostu peta i sam daje niezłe dmg ma strzały kturwe daja silence, rogue np jak siądzie na mnie 2 takich to niemam szans ale z jednym moge jakoś to przeciągnoć i to on padnie.
Inne klasy np warlock lub mag co tam maja te summony to lece do maga/warlocka nakladam im doty gdy jestem blisko nich i summona wale fear nakładam lockowi/magowi doty narzucam na siebie power world shield jak wyjdą z fear to im daje silence i nawalam z mind blast i mind fly kończe shadow world deth.
Czasami problemy mam z shamanem ale zakladasz mu doty i uciekasz tak aby pogubił te totemy i dajesz mu silence aby ich nie rozstawił to on ma cię gonic anie ty jego

[Edycja Alaar - 09.07.2008 o 08:17]

Niech mnie ktos oswieci ale chyba Shadow Priest na raidy jest brany głownie jako bateryjka many dla healerow lub/i dps casterow/hunterow, a nie wzmacnianie obrazen "cienia"

Nie znam sie na spriestach ale te taktyki PVP tez jakos mi sie nie podobaja biggrin.gif

[Edycja mefii - 09.07.2008 o 09:26]

Guumol
Wiadomość [#30]: 09.07.2008 o 09:28

Konto skasowane

tak sie wlasnie zatstanawiam czy lock czy rogal confused.gif warlock ma demony i te wszystkie klatwy a rogue ma zaslanianie i znikanie coolgleamA.gif niewiem co wybrac! podobaja mi sie demony ale podoba mi sie tez zakradanie do tylu ofiary<BG> i walenia backstabow i innych na niczego niespodziewajacym sie aliancie<gram only horda>i rozwalac go...uzi2.gif potluczony.gif wiem ze to hamskie ale tez na swoj sposob fajne. pytalem sie kolegow z gildi czy wybrac warlocka czy rogala 1zhelp.gif powiedzieli ze rogal sie przyda na instansach. chyba bede gral ostatecznie rogalem ale ciagle mnie cos<nie wiem co>pociaga do locka wink.gif

GOPA
Wiadomość [#31]: 09.07.2008 o 09:38

Konto skasowane

moze mi ktos powiedziec dlaczego rogal jest taki super na pvp ?? bo duzo gram na BG i zauwazylem ze nic ciekawego nie prezentuje.Przeciwnicy rzucaja jakies petardy ( nie wiem co to jest bo nie uzywam tego ) ktore oswietlaja okolice i demaskuja rogali.Do tego slaba obrona, przy rogalu trzeba ciagle byc w ruchu zeby nie zaszedl od tylu, lock ma wykrywanie rogali jako jedna z umiejetnosci.

ktos juz tutaj napisal ze jesli osoba nie potrafi grac to nawet super wypasiony rogal mu nie pomoze, kazda klasa jest dobra jak sie ja opanuje do perfekcji.

watman
Wiadomość [#32]: 09.07.2008 o 13:14

Konto skasowane

Guumol napisał
tak sie wlasnie zatstanawiam czy lock czy rogal confused.gif

watman napisal
zrob rogala, wyleveluj do 20, zrob locka, wyleveluj do 20 i graj dalej tym, co ci sie bardziej w czasie gry spodoba... albo od razu rzuc moneta...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Guumol
Wiadomość [#33]: 09.07.2008 o 13:24

Konto skasowane

DO GOPA po pierwsze: rogal posiada dosyc duzo punktow zycia. nie tak duzo jak warr czy palek ale wiecej niz mag/lock
po drogie: ma baaardzo przydatne zdolnosci takie jak znkianie czy zaslanianie dzieki ktorym moze sie zakrasc do tylu/przodu i (wulg.)ić niczego niespodziewajacych sie wrogow potluczony.gif
po trzecie: jesli jest za duzo wrogow w jednym miejscu rogal moze uspic jednego i zajac sie reszta. pewnie ze warlock tez morze rozproszyc grupe przeciwnikow dzieki fear ale wtedy zostanie to zauwazone predzej niz u rogala. dlaczego? bo rogue moze uzywac umijetnosci sap nie wychodzac z trybu skradania.

opowniem ci moja historie z bg. ide z moim kumplem tez rogalem za 3 aliantami. oboje sie skradamy. kazdy z nas usypia po 1 z grupy przeciwnikow sapem. nie wychodzimy z trybu skradania. idziemy za ostatnim nie uspionym aliantem (bo my horda) kazdy wali backstaba i kilka razy daggerami. aliant pada. dwóch uspionych sie budzi i na nas szarżuje<nie chodzi o umijetnosc warra>. dajemy sprinta i uciekamy w krzaki gdzie wlaczamy tryb skradania uzi2.gif potluczony.gif i po aliantach

DO watmana

nie chce mi sie robic 20 lvlowego warlocka tylko po to by grac rogalem beerchug.gif

[Edycja Guumol - 09.07.2008 o 13:26]

GOPA
Wiadomość [#34]: 09.07.2008 o 16:02

Konto skasowane

Gummol fajna historiasmiley.gif dobry aliant to martwy aliant hehe Ja tam rogalem probowalem grac ale jakos nie mam cierpliwosci do skradania itp. wole wziasc dwa topory w lapska i z krzykiem na gebie ruszyc na wroga, dlatego gram warkiemcoolgleamA.gif co do locka to nim gra moja zonka, i gdy widzialem jak ona leje elitke ktora ma 2 lv wiecej od niej, bez zadnego trudu to sobie pomyslalem ze moj warek juz by 5 razy zginol, poprostu ten lock wydaje mi sie ciekawszy niz rogalik.Ja w grach wybieram postac wedlug mego charakteru, dlatego od zawsze preferuje barbarzyncow lub jakis zlych demonicznych wladcow

Guumol
Wiadomość [#35]: 09.07.2008 o 16:30

Konto skasowane

ja tez na początku nie miałem cierpliwości do skradania ale z biegiem czasu nauczyłem się efektywnie grac rogalem. z drugiej strony warlock ma pomocnika np. viodka. on bierze na siebie dmg i to jest fajne.
ty tylko manę tracisz na czary i klątwy. ja jestem tak jakby przywiązany do postaci magicznych. w wowie w tibi w GW. wszędzie magia. ale postanowiłem grac rogalem bo on trochę się różni od warka czy pala ale jest tez postacią walczącą wręcz smash.gif jebudu, jebudu, jebudu potluczony.gif

jednak próbuje sobie wmówić że rogal mi się podoba ale jednak ciągle ciągnie mnie coś do warlocka confused.gif te demoniczne moce i demony hmmmmm...? watman powiedział żebym pograł tym i tym ale jak już mam grać jedną postacią to szkoda mi czasu na wypróbowanie innej

dobry aliant to martwy aliant beerchug.gif biggthumpup.gif

[Edycja Guumol - 09.07.2008 o 16:37]

spakus
Wiadomość [#36]: 09.07.2008 o 16:52

Konto skasowane

Guumol napisał
rogal posiada dosyc duzo punktow zycia. nie tak duzo jak warr czy palek ale wiecej niz mag/lock

no to widac ze nie miales 70lvl / ani /luib nie bawiles sie z sl/sl lockiem w pvp gearze, chyba tylko bear form ma wiecej hp od locka :>

tak ogolnie obie postacie sa banalne w porownaniu do reszty w duelach i spoko radza sobie na bg

w lvlowaniu imho latwiej lockiem bedzie, m.in bezproblemowe robienie grupowcow i naprawde szybkie masakrowanie mobkow

tak BTW hunt Cie nie kreci? ma dual wielda jak rogal i peta jak lock, a w drugim dodtaku do wowa (z tego co jest z przeciekow do dostanie Camouflage: (Level 68, 5 min cooldown) You Camouflage, causing you to blend in with your surroundings. Instantly removes all physical and spell debuffs, and you fade into an improved invisibility state. Camouflage will break after the you deal damage. Lasts until cancelled. wiec jak rogalowy stelh/vanisch) widzisz 2 klasy w jednej masz, i prawie podobne skille maja, ale tylko prawie.... :>

[Edycja spakus - 09.07.2008 o 16:52]

Wengiel
Wiadomość [#37]: 09.07.2008 o 16:53

Konto skasowane

Guumol, co do HP Locka to się nie zgodzę że ma mało. Nie jestem może pro graczem ale mając na sobie tylko cały set gladiatora reszta to jakieś stuff z q ewentualnie z dropów mam 11k HP.
A widziałem Pro Lock'ów z 12/13k HP...

ChiKuSho
Wiadomość [#38]: 09.07.2008 o 17:46

Konto skasowane

Na obecna chwile ja jakos spell dmg gemed lock mam 13,7k hp a jak bym poszedl w hybryde to juz bym wyciagnal na lajcie 14k nie mowiac o "tanku"

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
gombi
Wiadomość [#39]: 30.07.2008 o 12:02

Konto skasowane

Gdy zagrasz lockiem to poczujesz prawdziwą moc, nad którą będziesz się uczył panować jeszcze długo po wbiciu 70.
Dopiero wtedy będziesz miał prawdziwą radochę z tej postaci. Ogólnie rzecz biorąc nie jest to postać dla początkującego, nie dlatego że jest trudno grywalna ale dlatego że nie wykorzystasz jego możliwoś

Ulmo
Wiadomość [#40]: 03.03.2010 o 17:32

Konto skasowane

Tez mam taki problem ale chyba zzrobie rogue
+ moze sie wwkradac do wiosek inny frakcij np do orgrimmaru
ma fajne sety np s2 i s3
i fajne stuny biggrin.gif
chyba zrobie rogala
i tobie tez tak radze

REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia