Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:09
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Znowu... Feral Druid arena 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/

Odpowiedź

Temat: Znowu... Feral Druid arena 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
nomilktoday
Wiadomość [#21]: 04.07.2008 o 20:31

Konto skasowane

istnieje takie cudo jak mass dispell

Arystokrata
ChiKuSho
Wiadomość [#22]: 04.07.2008 o 21:56

Konto skasowane

Ciekawe czy priest wycastuje go majac 4 dpsow na sobie biggrin.gif biggrin.gif
Anyway mnie juz kilka razy zaskoczyl feral druida na arenie na ratach powyzej 2k zabijajac mojego peta jednym combo ...
Boomkin jest dobry na arene! 2v2 z rogalem (ewentualnie healerkin jest nawet lepszy ale co tam)!

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
KWAKWA
Wiadomość [#23]: 05.07.2008 o 09:26

Konto skasowane

nomilktoday napisał
istnieje takie cudo jak mass dispell

ROFL zagraj moze jakies 5on5 najpierw a nie pierd.ol

Gladiator Udgratzz
Krresh
Wiadomość [#24]: 05.07.2008 o 12:09

Konto skasowane

KWAKWA napisał
wow u mnie na bg feral + priest disc wbili glada (2415 jakos) ale jakies podniety z tego powodu nie bylo, poprostu trzeba umiec grac swoja klasa i tyle,a co do pala w 5on5 sprawdza sie bardzo dobrze w nuke teamach gdzie wrzuca sobie banke na poczatku i(wulg.)a mu zrobia

To ja zadaję odwrotne pytanie: po co grać resto, jeśli ktoś woli feral, skoro jednym i drugim można zajść wysoko, jeśli się ma skilla?

vhiteman
Wiadomość [#25]: 05.07.2008 o 12:22

Konto skasowane

czy ja wiem czy feral drzewko na arenach niepasuje ... pewnie nie ale ogladalem filmik na warcraftmovies.com feral druid krotko mowiac wymiatal. Ale zdarzaja sie tacy playerzy 1 na 1000 ktory pewnie by holy priestem rozwalil 2v2 arene :F sa tacy sick playerzy ale to lata praktyki / to cos / szczescie

KWAKWA
Wiadomość [#26]: 05.07.2008 o 12:32

Konto skasowane

Krresh napisał
KWAKWA napisał
wow u mnie na bg feral + priest disc wbili glada (2415 jakos) ale jakies podniety z tego powodu nie bylo, poprostu trzeba umiec grac swoja klasa i tyle,a co do pala w 5on5 sprawdza sie bardzo dobrze w nuke teamach gdzie wrzuca sobie banke na poczatku i(wulg.)a mu zrobia

To ja zadaję odwrotne pytanie: po co grać resto, jeśli ktoś woli feral, skoro jednym i drugim można zajść wysoko, jeśli się ma skilla?

Bo 99% druidow woli isc na latwizne, zrobic sie resto i wbic latwo dobry rating

Gladiator Udgratzz
ChiKuSho
Wiadomość [#27]: 05.07.2008 o 15:17

Konto skasowane

Ludzie robiacy destro lockiem, feral druidem i innego tego typu crapami top rating to nie sa ludzie 1 na 1000 a jeden na 100 tysiecy

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
vhiteman
Wiadomość [#28]: 05.07.2008 o 15:31

Konto skasowane

taa destro lock po obejrzeniu filmiku z destro lockiem niemoglem pojac jak on to robi jak on to przewiduje niesamowite

ChiKuSho
Wiadomość [#29]: 05.07.2008 o 17:41

Konto skasowane

Imo to nie chodzi o to ze ten warlock moze sam w sobie jest super imba a wiekszosc poprostu ma zajebistego partnera ktory umie w jak najwiekszym stopniu pomoc destro lockowi w tym przypadku.

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
DeathClaw
Wiadomość [#30]: 05.07.2008 o 18:40

Konto skasowane

obaj musza byc zajebisci, resto dru+sl/sl lock maga byc lekko opoznieni ale i tak zrobia wysoki rating

ChiKuSho
Wiadomość [#31]: 05.07.2008 o 19:56

Konto skasowane

Sam gram i wiem ze nie jest tak latwo jak brzmi w nazwie ... porownywalnie jak rogal/priest & lock ... chyba ze moj druid possysa biggrin.gif

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
nomilktoday
Wiadomość [#32]: 05.07.2008 o 22:19

Konto skasowane

ile razy spotkalem na arenie locka full venge, ktory jedyne co robil to biegal przy mnie i spamowal na mnie feara, gdy juz udalo mu sie zlapac mnie zza cornera. na dodatek czesto bylismy tak daleko od reszty grupy, ze nie castnal nawet glupiego corruption.

SKILLZ0rZ full s3 gogo

Arystokrata
Minok
Wiadomość [#33]: 05.07.2008 o 22:31

Konto skasowane

Generalnie chodzi o to, że nikt nie chce brać być w teamie z feral druidem, mnie prześladuje jeden cały czas, chce grać hunt/feral/priest, ale cholera wie jak to działa i nie mam zamiaru w czymś takim grać:P
Generalnie, tak jak mówi KWAKWA trzeba znać swoją klasę, różnica jest tylko taka, że niektóre klasy muszą znać ją mniej ;p (jeśli mi ktoś powie, że sl/sl lock, resto druid czy rogal wymaga tyle samo skilla do dobrych ratingów co np. hunter to wyśmieje).

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
ChiKuSho
Wiadomość [#34]: 06.07.2008 o 00:58

Konto skasowane

Ja do teraz odkrywam nowe rzeczy w sl/sl locku a za nuba sie nie uwazam az takiego

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
nomilktoday
Wiadomość [#35]: 06.07.2008 o 01:16

Konto skasowane

to naprawde bardzo milo uslyszec, ze lock na ratach 2k+ nie zna calkowicie swojej postaci.

Arystokrata
ChiKuSho
Wiadomość [#36]: 06.07.2008 o 11:17

Konto skasowane

Ja tu mowie o takich rzeczach jak chocby uzywanie CoR gdy warek uzywa Spell Reflecta, to nie jest brak znajomosci swojej postaci a umiejetnosci radzenia sobie z niektorymi rzeczami ... A porownujac sie z lockami jak gram przeciwko nim to naprawde zal dupe sciska jak widze locka ktory ma chocby auto spell lock albo biega za moim druidem kompletnie mnie nie dotujac/fearujac.

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
ArTv
Wiadomość [#37]: 06.07.2008 o 13:38

Konto skasowane

Feral na arenie rzadzi, wczoraj jak gralismy to na takiego trafilismy. Poltorej godziny siedzial w prowlu i uciekal przed nami.

ChiKuSho
Wiadomość [#38]: 06.07.2008 o 18:45

Konto skasowane

Ja wiem jedno warlock & healer ma w tym sezonie cholerna lipe

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Krresh
Wiadomość [#39]: 07.07.2008 o 01:51

Konto skasowane

ChiKuSho napisał
Ja tu mowie o takich rzeczach jak chocby uzywanie CoR gdy warek uzywa Spell Reflecta, to nie jest brak znajomosci swojej postaci a umiejetnosci radzenia sobie z niektorymi rzeczami ... A porownujac sie z lockami jak gram przeciwko nim to naprawde zal dupe sciska jak widze locka ktory ma chocby auto spell lock albo biega za moim druidem kompletnie mnie nie dotujac/fearujac.

Ja to traktuję tak, że sam sl/sl w sobie jest tak potężną klasą (już nie chcę wchodzić na tematy overpowered), że gra nim zapewnia wysoki rating, jeśli ktoś jest w miarę rozgarnięty. Jeśli dorzucisz do tej postaci skilla, to masz szanse zajść bardzo wysoko, ale ten skill do osiągnięcia porządnego ratingu nie jest koniecznością (kwestia jeszcze co kogo zadowala). Do tego dobija mnie fakt, że nie mogę wygrać w pojedynkach z sl/sl, nawet jeśli gość ma psa na automat i jest upośledzony. Jak trafiłem na sl/sl z voidem to na 80% hp rozjechałem, ale imo blizz mógłby w ogóle wyłączyć automat z peta -.-

ChiKuSho
Wiadomość [#40]: 07.07.2008 o 12:10

Konto skasowane

Warlock na arenie z healerem w tym sezonie juz sie bedzie konczyl na wysokich ratach ... juz w s3 bylo ciezko utrzymac peta przy zyciu (ktory sie od s1 nic nie zmienil) a teraz jak waira dopakuje full s4 & bronie to pet bedzie 1 hit ko bo bez resli to ja juz to widze ...

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
REKLAMA
Strona 2 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :