Dziś jest: Poniedziałek, 21 października 2019, godzina 22:09
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground Znowu... Feral Druid arena 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/

Odpowiedź

Temat: Znowu... Feral Druid arena 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
95norbi
Wiadomość [#1]: 30.06.2008 o 11:35

Konto skasowane

A więc mam Feral Druida NE i zblirzam się do poziomu walki na arenach. Wiem, że był taki post o Pallu i w ogóle. Ale z kim chodzić na areny 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/ i macie może jakieś strategie ??

PS ja walcze kotkiem xD

Kaczorek
Wiadomość [#2]: 30.06.2008 o 12:19

Konto skasowane

jestes zbyt beznadziejny zeby grac areny, sorry

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Kazum
Wiadomość [#3]: 30.06.2008 o 12:30

Konto skasowane

Kaczorek napisał

agree

Vagans -- 70 lvl Paladin
Serwer-- Arathor PvE
Gildia-- Order of the Silver Dawn

www.osdguild.comgrins.gif
maties7
Wiadomość [#4]: 30.06.2008 o 13:14

Konto skasowane

Ja sie nie znam na arenach, ale wydaje mi się, że feral to najgorsze drzewko na areny.

Kazum
Wiadomość [#5]: 30.06.2008 o 13:38

Konto skasowane

maties7 napisał
Ja sie nie znam na arenach, ale wydaje mi się, że feral to najgorsze drzewko na areny.

fail, byłem z feral droodem w arena team na alcie ( rogue ) i nieźle wymiatał cat formą.

Vagans -- 70 lvl Paladin
Serwer-- Arathor PvE
Gildia-- Order of the Silver Dawn

www.osdguild.comgrins.gif
Kaczorek
Wiadomość [#6]: 30.06.2008 o 14:17

Konto skasowane

fail, bo feral jest relatywnie najgorszym drzewkiem na areny i generalnie jednym z najgorszych spec pod tym wzgledem

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Kulfon
Wiadomość [#7]: 30.06.2008 o 15:55

Konto skasowane

feral wcalenie jest taki zly w s4 co chwila ich spotykamy mamy 1934rat, dobrze im idzie z pristem lub rogalem, i jak taki bedzie mnial na tobie openera to potrafi cie zjechac w kilka sekund

Krresh
Wiadomość [#8]: 30.06.2008 o 16:11

Konto skasowane

Imo boomkin jest gorszy na arenie. Norbi najpierw nauka pisania, potem myśl o arenach. Ostatnio widziałem jak się plułeś do doświadczonych i myślących jaki to nie jesteś uber pro i jak to feral druid jest overpowered. Na pewno poradzisz sobie bazując na własnej mądrości.

Tigorn
Wiadomość [#9]: 30.06.2008 o 19:16

Konto skasowane

warrior/feral/Hpala niezle sobie radzi

warrior/feral/Hpala niezle sobie radzi

Minok
Wiadomość [#10]: 30.06.2008 o 20:03

Konto skasowane

2v2: rogue lub disc priest
3v3 Warrior/druid/priest lub warrior druid pala lub BM hunter druid shaman, jednym słowem nuke teamy
5v5(wulg.) wie, ale tutaj jest więcej możliwości.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
SemaiPL
Wiadomość [#11]: 01.07.2008 o 14:41

Konto skasowane

Kaczorek napisał

A Ty, by korzystać z forum. Sorry...

Sądzę że na początek można sobie wziąść kogokolwiek jako partnera do pierwszej w życiu areny. Zobaczysz co i jak, nabierzesz skilla, wyciągniesz wnioski na przyszłość.
To tylko gra. Można przyjąć że z pierwszych 10 walk przegrasz min. 9. Nie ma się chyba co tym przejmować tylko "skakać do wody" smiley.gif.

Jednocześnie zgadzam się z Kreshem. Pisząc "zblirza" to tak jakbyś napisał "jestem matołem" <- sugeruję korzystać z worda a później przeklajać napisany tekst do forum.

tiger
Wiadomość [#12]: 01.07.2008 o 17:49

Konto skasowane

95norbi napisał
A więc mam Feral Druida NE i zblirzam się do poziomu walki na arenach. Wiem, że był taki post o Pallu i w ogóle. Ale z kim chodzić na areny 2vs2/ 3vs3/ 5vs5/ i macie może jakieś strategie ??

PS ja walcze kotkiem xD

Ech ortografia ;/ to razi w oczy -
1) zblirzam - MA BYć Z B L I ż A M!
2) nie zaczynaj zdania od Ale.
3) po PS stawiamy kropkę
4) wielkie gratulacje, że dobrze napisałeś w ogóle - ponad połowa polaków popełnia w tym błąd smiley.gif Czyli widać, że trochę ortografii umiesz.

smiley.gif W razie pomocy pytaj ;)
watman
Wiadomość [#13]: 01.07.2008 o 18:31

Konto skasowane

tiger napisał
4) wielkie gratulacje, że dobrze napisałeś w ogóle - ponad połowa polaków popełnia w tym błąd smiley.gif Czyli widać, że trochę ortografii umiesz.

stawiam 10g ze sie pomylil :>

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Krresh
Wiadomość [#14]: 01.07.2008 o 21:50

Konto skasowane

Mnie tam oprócz "zblirzam" poraził "palladyn".

luvdisc
Wiadomość [#15]: 01.07.2008 o 22:57

Konto skasowane

nomilktoday
Wiadomość [#16]: 03.07.2008 o 03:16

Konto skasowane

nie wiem skad wy bierzecie te setupy z holy pala..

sam gram takim, glownie pve(muru atm), pvp zaczalem miesiac przed s4 i mimo tego ze w pve secie dalem rade wbic 1800 rating, wiem, ze nie jest to klasa na areny. wraz z wyjsciem s4 zrobilem rating 1630 2v2(warrior+pal) i 1650 5v5 i realistycznie podchodze do sprawy.

paladyn jest zbyt latwy do cc, sam posiada jedynie stun z 1 min cd. Bez odpowiedniego kitowania bedziesz mial 0 many po 30 sekundach (mana burn ffs). Wszystkie high rited setupy skladaja sie z priestow/druidow w teamie, wiec albo bedziesz niezdolny do heala przez jakas minute (cyclone + charge + bear stun + cyclone, po czym mage zapewne zrobi counter spell w polowie castu. a twoj partner powinien byc w tym czasie martwy)
lub fear+mana burn, dodaj do tego fear warlocka, i jego doty od ktorych cleansowania sam sie z oomujesz.

podsumowujac paladyn < other przynajmniej na arenkach.

jak tylko naprawie komputer probuje setupu pala+4x lock w 5v5, napisze wam sprawozdanie jak poszlo.

wracajac do tematu, wydaje mi sie, ze dobrze powinien dzialac setup warrior/rogue+fer. druid+ enh/resto shaman w 3v3.
w 2v2 sprobowalbym fer.druid + rogue, zadnych kombinacji z healerem.

tak btw. po co grac feralem na arenkach skoro jako resto mozesz znalezc naprawde dobrego partnera(i zdobyc high rating), bedac kompletnie wypranym ze skilla?

Arystokrata
Ultra
Wiadomość [#17]: 03.07.2008 o 05:42

Konto skasowane

Kiedyś w sezonie 3 złożyliśmy z kolegami szybkie combo 3v3 na 10 walk s1 bm hunter + s1 rogal + pve drood feral xD po okolo 15 udanych walkach wbiliśmy 1700 ... moze jakby bylo wiecej czasu przed resetem ocś więcej by sie uciułało .... ogólnie hunter musiał uciekac przed nukiem wroga ... rogal i droot jak wsiedli na jednego gracza to po paru sekundach lezal ... jak hunter bm przeżyl te pare sekund to bylo 3v2 ...

Minok
Wiadomość [#18]: 03.07.2008 o 10:02

Konto skasowane

Ja zrobiłem 2200 z paladynem w 3v3 i tylko shaman mógł by mu tam dorównać. Są drain teamy, są teamy nukujące etc. I ogólnie paladyn czasami spisuje się dużo lepiej od druida/priesta. Shaman też.

Talvia - DK main
Avicularia - hunter
Qendi - warrior
Sergar - mage
Krresh
Wiadomość [#19]: 04.07.2008 o 00:16

Konto skasowane

nomilktoday napisał
tak btw. po co grac feralem na arenkach skoro jako resto mozesz znalezc naprawde dobrego partnera(i zdobyc high rating), bedac kompletnie wypranym ze skilla?

Jest wiele powodów.
1) Feral może się komuś przyjemniej grać.
2) Ktoś może próbować udowodnić, że feral w jakiejś kombinacji nadaje się na areny.
3) Ten powód najbardziej odpowiada moim przekonaniom, właściwie chętnie dowiem się, jak patrzą na to inni. Gdy widzę sl/sl locka lub resto druida z ratingiem 2k+ pierwsze co myślę brzmi: pfff, gdybym został przy locku sam bym na luzie tyle nabił. To pewnie kompletna bzdura i zwyczajnie nie zdaję sobie sprawy jakie to trudne nawet overpowered klasą, ale chodzi o wrażenie i brak szacunku. Jest takie coś w psychice człowieka (lolololol, głupia gra), że cieszy się z sukcesu dopiero, gdy może się nim z kimś podzielić i część graczy chce swoimi osiągnięciami wzbudzić podziw. Gdy ostatnio spotkałem feral druida z ratingiem 1850 2v2 i 2060 3v3 (nie, nie wbijał tego na resto) od razu pogratulowałem, dla mnie odniósł znacznie większy sukces niż jakikolwiek resto druid z 2300. Imo mam rację xD!

KWAKWA
Wiadomość [#20]: 04.07.2008 o 20:23

Konto skasowane

wow u mnie na bg feral + priest disc wbili glada (2415 jakos) ale jakies podniety z tego powodu nie bylo, poprostu trzeba umiec grac swoja klasa i tyle,a co do pala w 5on5 sprawdza sie bardzo dobrze w nuke teamach gdzie wrzuca sobie banke na poczatku i(wulg.)a mu zrobia

Gladiator Udgratzz
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :