Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 21:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo III Klasy postaci Klasy postaci - dyskusja ogólna

Odpowiedź

Temat: Klasy postaci - dyskusja ogólna

Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |   >   >>     Ostatnia
Nolaan
Wiadomość [#301]: 23.08.2009 o 23:29

Konto skasowane

Ten gameplay 12-minutowy jest bardzo ciekawy ale niestety robiony pod Monk'a.
Monk jest tam tą główną postacią i używa bardzo dużej ilości skilli, akcja toczy się po prostu w okół niego. Mnie osobiście bardziej interesował Barb i się w niego/nią wpatrywałem ale niestety używał on w tym filmiku z 3 różnych skilli, ani razu whirlwind, głownie cleave, a czasami po prostu stał i nic nie robił. Podobnie Czarodziejka: 3 skille na krzyż, na WD w ogóle nie zwracałem uwagi.
Mogli by zrobić coś podobnego z pozostałymi klasami w roli głównej, to by było ciekawe. Zwłaszcza jakby pokazali interface - jakoś to mnie bardzo interesuje, a było tego mało (pewnie dlatego że tu się jeszcze dużo zmieni).

Ostatnio się zastanawiałem się nad ostatnia klasą. Na zdrowy rozum będzie to Hunter, Ranger, Rogue, Tracker, Thief, Mongoł, Pers, Robin Hood czy inne gówno strzelające z łuku.
Ale jak popatrzyłem na klasy już istniejące to nie ma nikogo kto posługiwał by się zwykłą tarczą i chodził w zwykłej zbroi płytowej - taki zwykły woj który jest gdzieś zawsze. Oczywiście Barb i Mag pewnie będą mogli nosić tarczę, a Barb pewnie i jakieś ciężkie zbroje, ale mi tu chodzi o brak archetypu postać z tarczą ;) Czy ma ktoś podobne odczucia? Blizz i tak pewnie nas zaskoczy ostatnią klasą (niestety za rok), ale raczej nie zaskoczy na tyle żeby nie był to pewnego rodzaju Łucznik.

Pozdrawiam...

BattleTag: Nolaan#2781
HAKUNA MATATA
Constantine
Wiadomość [#302]: 24.08.2009 o 09:17

Konto skasowane

Skoro monk to takie połączenie paladyna(magia światła) z zabójczynią(kopniaki w stylu Chuck'a norris'a) to może ostatnią klasą będzie postać mająca podobne umiejętności do łucznika i druida. Jeszcze nie było w Diablo zmiennokształtnego z łukiem.

A właśnie. Przeczytałem w twoim poście, że interesuje Cię barb. Mnie tak samo a właściwie jego system furii i tak jak wcześniej na forum napisałem:
W jednej z wiadomości-"Wrażenia z gry Diablo 3 część druga!" przeczytałem, że barbem gra się nudno i tu cytuje- "Tylko jedna umiejętność korzysta z systemu furii i jest to cleave, jednak furia zdaje się nigdy nie kończyć" , ale gdyby zamiast clave posiadalibyśmy umiejętność np. seicmic slam to gra z pewnością nabrałaby dynamizmu a rzekomo niekończąca się furia sprawiałaby, że barbarzyńca byłby istną maszynką do zabijania.
Co o tym myślisz?

"Diablo ciągle jest w Piekle i zbiera swoje zastępy demonów do walki"
Sigmar
Wiadomość [#303]: 24.08.2009 o 09:32

Konto skasowane

Granie barbarzyńcą, jak już pisałem na stronce, było dosyć nudne i zdanie to podzielała większość, osób która zagrała właśnie tą klasą. Może to być jednak spowodowane takim, a nie innym rozdaniem punktów umiejętności (skill pointy do 12 poziomu były rozdane automatycznie). Ale kwestia balansowania klas/sprawienie, żeby wszystkie były równie atrakcyjne dla gracza, to z pewnością coś, co w dalszym ciągu jest przed Blizzardem. Zresztą na Gamescom (i pewnie BlizzCon) po zagraniu w D3 można było wypełnić dosyć szczegółową ankietę, dotyczącą właśnie wrażeń z gry, co ma pomóc developerom w dalszym jej tworzeniu.
A co do mnicha - faktycznie był maszynką do zabijania, jednak nie były pokazane w drzewku umiejętności żadne inne skille, niż te zaprezentowane na oficjalnej stronie - równie dobrze część z nich może zostać później przeniesiona na wyższy tier itd. Zresztą z pewnością BeLial wkrótce napisze nieco więcej na temat monka właśnie biggrin.gif

Constantine
Wiadomość [#304]: 26.08.2009 o 15:00

Konto skasowane

Zastanawiam się co do barba i jego systemem furii.
Z poprzedniej części(Diablo II) wiemy, że w statystykach było coś takiego jak energia, która podnosiła poziom many.
W Diablo III też coś takiego jest i nazywa się siła woli czy coś w tym rodzaju. Czy ta siła woli sprawia wzrost poziomu many itp.?
Bo martwi mnie to, że jeśli siła woli podnosiłaby poziom many(energii) to jak to wygląda z furią? Zawsze mamy tyle samo furii( bo przecież są tylko 3 kule), Czy poziom furii podnosiłby się, a jak tak to w jaki sposób?
Jakby poziom furii podnosiłby się to chyba lepszym rozwiązaniem byłoby użycie jednej kuli jak z maną tylko wypełnioną tym zielonkawym płynem tak jak w pierwszym gameplay'u z Blizzconu 2008 przedstawiającego na początku barba.

.

BeLial
Wiadomość [#305]: 27.08.2009 o 18:12

Konto skasowane

Constantine napisał
Zastanawiam się co do barba i jego systemem furii.
Z poprzedniej części(Diablo II) wiemy, że w statystykach było coś takiego jak energia, która podnosiła poziom many.
W Diablo III też coś takiego jest i nazywa się siła woli czy coś w tym rodzaju. Czy ta siła woli sprawia wzrost poziomu many itp.?
Bo martwi mnie to, że jeśli siła woli podnosiłaby poziom many(energii) to jak to wygląda z furią? Zawsze mamy tyle samo furii( bo przecież są tylko 3 kule), Czy poziom furii podnosiłby się, a jak tak to w jaki sposób?
Jakby poziom furii podnosiłby się to chyba lepszym rozwiązaniem byłoby użycie jednej kuli jak z maną tylko wypełnioną tym zielonkawym płynem tak jak w pierwszym gameplay'u z Blizzconu 2008 przedstawiającego na początku barba.

.

Trudno powiedzieć, sorry, ale nie zdążyłem spisać zastosowania Siły Woli (wiem mój błąd, jednak spowodowane było to brakiem wystarczającej ilości czasu). Jednak Furia u barbarzyńcy chyba nie była uzależniona od tego ile Siły Woli posiada nasz bohater (mogę się mylić). Powiem szczerze że Furia baaardzo szybko się ładowała i baaaardzo wolno spadała do zera. Jednak biorąc pod uwagę to jak Blizzard tworzy grę, wszystko się może zmienić smiley.gif

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
Yano
Wiadomość [#306]: 27.08.2009 o 18:40

Konto skasowane

jesli barb bedzie mial zawsze mase furii to bedzie mial ułatwienie bo nie ebdzie musial pakowac w mane żeby siać skillami, a moze to wlasnie specjalne ułatwienie bo i tak bedzie mial trudniej niz czarujący ?

zaraz, zapomnialem o tym ze mialo nie byc rozdawania punktów w statsy, czy to nadal prawda?

[Edycja Yano - 27.08.2009 o 18:42]

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
BeLial
Wiadomość [#307]: 28.08.2009 o 09:06

Konto skasowane

Yano napisał
jesli barb bedzie mial zawsze mase furii to bedzie mial ułatwienie bo nie ebdzie musial pakowac w mane żeby siać skillami, a moze to wlasnie specjalne ułatwienie bo i tak bedzie mial trudniej niz czarujący ?

zaraz, zapomnialem o tym ze mialo nie byc rozdawania punktów w statsy, czy to nadal prawda?

[Edycja Yano - 27.08.2009 o 18:42]

Taa Yano, statsy są rozdawane z automatu. Nie mamy żadnego wpływu ile punktów dostajemy w siłę, żywotność itp...

Barb nie ma w ogóle many, skille będą oparte tylko i wyłącznie na Furii. W demie była tylko jedna umiejętność oparta na Furii (lipa!).

..."Siedem jest cyfrą mocy Piekieł i Siedem jest liczbą Wielkich Wcieleń Zła"

Welcome to:

www.diablo3.net.pl
www.battlenet.pl
hellbert
Wiadomość [#308]: 15.09.2009 o 10:34

Konto skasowane

Mam konkretne pytanie: czy ktoś ma linki do stron/źródeł w których Blizzard podaje konkretną ilość klas postaci, jakie będą w D3? Jakieś wywiady, etc.Bo zacząłem ryć, ale stron sporo.
I od razu mówię że nie interesują mnie proroctwa typu "W D2 było (...) więc oczywistym jest..."
Szukam wypowiedzi twórców. Dzięki z góry za ewentualną pomoc.

Sigmar
Wiadomość [#309]: 15.09.2009 o 13:59

Konto skasowane

Taka informacja pojawiała się wielokrotnie, ale chyba najbardziej wiarygodnym dla Ciebie źródłem, może być Oficjalny FAQ Diablo 3. Jego przetłumaczona wersja, znajduje się na naszym serwisie (tutaj).

hellbert
Wiadomość [#310]: 15.09.2009 o 15:03

Konto skasowane

Dziex smiley.gif

Constantine
Wiadomość [#311]: 07.10.2009 o 11:13

Konto skasowane

Tak sobie przeglądam forum i przeczytałem w poście Sigmara, że:

z pewnością BeLial wkrótce napisze nieco więcej na temat monka właśnie biggrin.gif

I pytanie właśnie do BeLiala- jak podoba Ci się ta postać, jak wrażenia i ogólnie co sądzisz o tej klasie. Oglądałem gameplay'e ,ale sam nie grałem w DIII i nie wiem jak zachowują się postacie w tym monk. Może grałeś monkiem? Jak tak to fajnie by było co nieco się o nim dowiedzieć i jak wypada na tle pozostałych postaci.

Adiasz
Wiadomość [#312]: 20.01.2010 o 22:37

Konto skasowane

....ale zastoj tu panuje...nawet wiadomosc o tym, ze nekromanta powroci w dodatku nikogo nie ruszyla (no moze oprucz mnie).

oldPRO
Wiadomość [#313]: 23.01.2010 o 14:08

Konto skasowane

Jak widzisz kolego, w temacie diablo 3 jest zajebista cisza, nic się nie dzieje, a dyskusja o skilach które już nieraz były omawiane mija się z celem.

Adiasz
Wiadomość [#314]: 31.01.2010 o 18:10

Konto skasowane

no pewnie ze mija sie z celem smiley.gif a gdzy sie chce sie pogadac o czyms ciekawym to chetnych nie ma....
Ja pierdziu! gdzie sa wszyscy fani nekromantu z D2?? Jesli tacy sa to niech sie ujawnia ;P

Grabek
Wiadomość [#315]: 17.02.2010 o 10:51

Konto skasowane

co sadzicie o kobiecie barbarzyncy? pojawily sie nowe artworki na oficjalne stronie

DonMateo
Wiadomość [#316]: 17.02.2010 o 11:02

Konto skasowane

Piękna jest potluczony.gif

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Constantine
Wiadomość [#317]: 17.02.2010 o 16:50

Konto skasowane

Niczym Czerwona Sonja

kikasek
Wiadomość [#318]: 10.03.2010 o 20:37

Konto skasowane

Chyba Xena, wojownicza księżniczka

dom seniora konto internetowe
The_Butcher
Wiadomość [#319]: 15.03.2010 o 01:24

Konto skasowane

Niezły babochłop, ale fajna!

Maciej "The Butcher" Szajdak
maciejszajdak_(at)_battlenet.pl
MieH
Wiadomość [#320]: 11.05.2010 o 15:36

Konto skasowane

Jakos mnie nie przekonuje...

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
REKLAMA
Strona 16 z 18.
Pierwsza     <<   <   ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :