Dziś jest: Poniedziałek, 24 lutego 2020, godzina 02:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Gameplay oraz trailer

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |   >   >>     Ostatnia
lipsztyk
Wiadomość [#161]: 06.07.2008 o 01:38

Konto skasowane

nomilktoday napisał
byla taka kobieta w sc1, ktora musiales eskortowac w kampanii. ale tyle lat temu przechodzilem, ze nie pamietam.
poza tym nie wierze aby blizzard byl tak glupi aby laczyc fabule sc z diablo.. ludzie

kobieta na traileru moze byc zwyczajnym odpowiednikiem wedrowcy z d2. w poprzedniej czesci byl nim facet.

moje osobiste przypuszczenia nie powiazane zupelnie z zadnymi zapowiedziami itp sa takie, ze bedzie to ktoras kobieta z V aktu. laska poszla na miejsce zbrodni(zabicia baala) i rabnela jakis kamyk czy kawalek krysztalu, w ktorym ukryla sie czastka jego duszy (cos jak kamien duszy mefista)

A kto mówil o takim łączeniuconfused.gif Pisałem tylko że Pan z trailera z SC 2 wcale nie jest anonimowy i jest juz o nim całe story, a wystąpi ona na pewno w grze.

A co do tej dziwczynki. To ona nie jest wędrowcem (w D2 faktycznie wędrowcem nazywany był bohater z D1 który właśnie zmieniał się w Diablo tak na marginesie), tylko uciekinierem. Tylko mi jakoś ona wygląda no kogoś kto ucieka nie dla samego siebie ale chyba coś z nią jest nie teges...
Chociaż może to też być moja nadinterpretacja... smiley.gif

KuntaKinte
Wiadomość [#162]: 06.07.2008 o 01:40

Konto skasowane

nomilktoday napisał
KuntaKinte napisał
ciągle piszecie o klimacie w d2 , a jeszcze nikt nie wypowiedział się co ma na mysli mówiąc "klimat d2" ...

nomilktoday napisał
klimat tworzyli ludzie, ktorzy w nia grali i z ktorymi zawierales znajomosci.

to jest wg mnie klimat gry, 8 osob na jednym serwerze wspolnie zmagajacych sie z "silami zla". do tego mozna jeszcze dodac nienaganna fabule, jesli potrafisz chociaz troche wczuc sie w swoja postac to gra jest klimatyczna.

w takim razie po co gadamy o grafice ?

nomilktoday
Wiadomość [#163]: 06.07.2008 o 02:14

Konto skasowane

nie wiem, jak nie chcesz gadac o grafice to tego nie rob. szczerze nie rozumiem z czym ma zwiazek pytanie, bo chyba nie z cytatem, ktory wkleiles wyzej.

lipsztyk napisał
A kto mówil o takim łączeniuconfused.gif Pisałem tylko że Pan z trailera z SC 2 wcale nie jest anonimowy i jest juz o nim całe story, a wystąpi ona na pewno w grze.

a to wybacz, zle zrozumialem w takim razie

lipsztyk napisał
A co do tej dziwczynki. To ona nie jest wędrowcem (w D2 faktycznie wędrowcem nazywany był bohater z D1 który właśnie zmieniał się w Diablo tak na marginesie), tylko uciekinierem. Tylko mi jakoś ona wygląda no kogoś kto ucieka nie dla samego siebie ale chyba coś z nią jest nie teges...
Chociaż może to też być moja nadinterpretacja... smiley.gif

pewnie jest sprawczynia powrotu demonow (tu ponownie wracamy do mojej interpretacji-zakosila kamien i teraz jest kaszana)
zrobila cos zlego, a my bedziemy musieli to naprawiac. pewnie cos nia na dodatek owladnelo, gdy zrobila kaszane (patrz wyzej)
napewno jest z nia cos nie teges bo to pasuje do blizzarda

Arystokrata
lipsztyk
Wiadomość [#164]: 06.07.2008 o 10:11

Konto skasowane

hmmm. Można konfabulować na 2 sposoby 1 Trzeba ją będzie jakoś tak jakby chronić żeby ją "ZŁO" nie zmacało, a nasza bohaterka będzie pomagać w odniesieniu sukcesu.
Albo trzeba będzie ubić sukę (sory za wulg ale nie dało się tego skrócić).

Wolałbym tą 2 opcję, bo ta 1 to takim czerwonym kapturkiem by zalatywała. biggrin.gif

Olos
Wiadomość [#165]: 06.07.2008 o 13:22

Konto skasowane

Hmm, a mi sie wydaje (przypuszczam) iż tą dziewczynką z gameplaya moze być Anya z 5 aktu. Jak myślicie?

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
lipsztyk
Wiadomość [#166]: 06.07.2008 o 13:37

Konto skasowane

Ciekawe przypuszczenie, tylko że to oblężenie wygląda jakby coś bliżej Lut Gholein, albo tego całego Calldelum czy jakoś tak.

Olos
Wiadomość [#167]: 06.07.2008 o 15:16

Konto skasowane

Ale w 5 akcie, miasteczko tych Barbarzyńców (wybaczcie ale zapomniałem nazwy) też było oblężane, więc może jak złe stwory po rozbiciu Kamienia Świata powróciły, to nadal atakują to miasto.

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
lipsztyk
Wiadomość [#168]: 06.07.2008 o 15:28

Konto skasowane

Tylko że tamto miasto z 5 aktu nie leżało w okolicach pustyni i było to miasto barbarzyńców, a nie jakiś orient na pustyni.

Gilgalad
Wiadomość [#169]: 06.07.2008 o 21:03

Konto skasowane

Karp napisał
Jeśli KuntaKinte uważasz, że klimat grozy to to samo co klimat dark fantasy to z całą pewnością powinieneś poszukać na Wiki tych pojęć i znaleźć różnice.

Definicje na Wiki ssą pałkę. Za typowy przykład dark fantasy podany jest Lovecraft, ani słowa natomiast nie ma o Czarnej Kampanii.

Diablo to klimat dark fantasy i uwierz mi da się to udowodnić, ale ponieważ nie ma to sensu znów poratować się można wikipedią. A co mi tam wkleje "Świat gry komputerowej typu hack and slash Diablo (oraz w odrobinę mniejszym stopniu jej sequelu, Diablo II) także może być uważany za dark fantasy. W odróżnieniu od "typowego" fantasy, jakim jest na przykład (wydany również przez Blizzard Entertainment) świat Warcraft, Diablo koncentruje się na mrocznych tematach związanych z demonami i horrorem. Także gra American McGee's Alice może być zakwalifikowana do tego gatunku".

Boże co za (wulg.)enie.
Dark Fantasy to mroczna, manichejska wizja świata, gdzie bohaterowie są zwykłymi śmiertelnikami, nie posiadają żadnych niesamowitych zdolności ani broni i mogą zginąć od pierwszej lepszej rany i - przede wszystkim nie są podzieleni na jednoznacznie dobrych i jednoznacznie złych. Toteż seria Diablo opowiadająca o herosie, który rozpierdala całe legiony piekielne, zdobywa przy okazji tony legendarnych artefaktów a na końcu w epickim starciu dobra i zła ratuje świat zabijając władcę piekieł za cholerę do tego nie pasuje. To z tymi demonami to już w ogóle rotfl.

[Edycja Gilgalad - 06.07.2008 o 21:07]

Karp
Wiadomość [#170]: 06.07.2008 o 21:14

Konto skasowane

Prosze cię a w warhamerze to bohaterowie magicznych umiejętniości nie mają? I nie jest to dark fantasy? Zacytuję cię ok? Boże co za (wulg.)enie. A i jeszcze coś. Definicja dark fantasy jest bardzo luźna, ale wystarczy, że pare aspektów pasuje do niej, a w Diablo pasuje i to wystarczy. Więc to, że znane wam dzieła dark fantasy są inne od tych których nie znacie to nie znaczy, że te drugie nimi nie są tylko, że po prostu nie rozumiecie tej definicji. Poza tym kogo to interesuje to czym diablo jest, a czym nie jest. Część trzecia znacząco odbiega od poprzednich(mowie głównie o takim estetycznym wrażeniu). Wydaje mi się to dość rzucające w oczy i nie jest to tylko kwestia przejścia w trójwymiar.

[Edycja Karp - 06.07.2008 o 21:21]

Gilgalad
Wiadomość [#171]: 06.07.2008 o 21:21

Konto skasowane

Prosze cię a w warhamerze to bohaterowie magicznych umiejętniości nie mają?

Nigdzie nie napisałem nic o magicznych umiejętnościach, naucz się czytać.
Natomiast nowa edycja RPG i parę ostatnich edycji bitewniaka dark fantasy już za bardzo nie jest, między innymi przez to, że każdy bohater biega tam z mieczem "rozpierdalator świata +17".

Definicja dark fantasy jest bardzo luźna, ale wystarczy, że pare aspektów pasuje do niej, a w Diablo pasuje i to wystarczy.

Diablo to zwykłe heroic fantasy.

[Edycja Gilgalad - 06.07.2008 o 21:27]

Karp
Wiadomość [#172]: 06.07.2008 o 21:24

Konto skasowane

Ja umiem czytać, nawyraźniej ty nie umiesz przelać na papier tego co chcesz powiedzieć, a powiedziałeś, że w dark fantasy bohaterowie nie maja niesamowitych umiejetności. No jak dla mnie używanie magii to jak najbardziej niesamowita umiejętność.

Gilgalad
Wiadomość [#173]: 06.07.2008 o 21:32

Konto skasowane

Karp napisał
a powiedziałeś, że w dark fantasy bohaterowie nie maja niesamowitych umiejetności.

No.

No jak dla mnie używanie magii to jak najbardziej niesamowita umiejętność.

Bo w naszym świecie magii nie ma. Natomiast jeżeli masz świat, w którym magia istnieje, a normalny czarodziej po wielu latach nauki potrafi od czasu do czasu rzucić kulę ognistą, to można uznać, że facet który umie równać góry z ziemią, anihilować armie i walczyć ze smokami posiada niesamowite jak na to uniwersum umiejętności.
Biorąc na warsztat Warhammera - w starej edycji rpg magiczna broń dodawała takie magiczne bonusy jak +1 do obrażeń, a początkujący mag zaczynał z możliwością wywołania sraczki albo wyczarowania światła. Na końcu swojej kariery do której dochodził po wydaniu fortuny i tysięcy pkt doświadczenia umiał wyczarować kulę ognia albo wykryć przebywające w pobliżu demony, przy czym do każdego czaru potrzebował cholernie drogich składników. Porównaj to sobie z D&D gdzie na epickich levelach walczy się z bogami.

[Edycja Gilgalad - 06.07.2008 o 21:42]

Karp
Wiadomość [#174]: 06.07.2008 o 21:51

Konto skasowane

No ok to teraz rozumiem o co ci chodzi. Ale to jest jednak gra no i nie może być tak, że skill wywołuje sraczkę u demonów smiley.gif. Jest natomiast wiele rzeczy które sprawiają, że gra moim zdaniem ma taki klimat.

KuntaKinte
Wiadomość [#175]: 06.07.2008 o 22:14

Konto skasowane

Karp napisał
Część trzecia znacząco odbiega od poprzednich(mowie głównie o takim estetycznym wrażeniu). Wydaje mi się to dość rzucające w oczy i nie jest to tylko kwestia przejścia w trójwymiar.

Proszę cie chłopcze, nie wrzucaj do jednego worka d1 i d2 . Pisząc w czym diablo3 obecnie jest podobne , a czym się rózni , to porównuj z dwójką . Jedynka z dwójką nie ma nic wspólnego D W I E R Ó Ż N E G R Y zakoduj to sobie i zrozum to w koncu ,bo do ciebie to jak do ściany .

[Edycja KuntaKinte - 06.07.2008 o 22:14]

Karp
Wiadomość [#176]: 06.07.2008 o 22:27

Konto skasowane

Chłopcze, ale ty nie jestes wyznacznikem porównywalności gier na rynku. Czemu nie moge porównać dwóch gier, a do tego o tych samych tytułach? Bo ty tak mówisz? No prosze cię smiley.gif. W D1 masz gotyk i w D2 też. O kurde jednak jest coś podobnego. W dwójce nie masz klaustrofobicznego klimatu i tyle. Moim zdaniem tylko to sprawiało(no i siła potworków), że druga cześć jednak jest mniej "straszna". Ale uprzedzam to moje zdanie i każdy może mieć swoje. Forum to miejsce od dyskusji a nie od dziecinnego zwracania uwagi i obstawiania przy swoim. Przekonaj mnie czymś, ale nie tym, że w diablo 1 to jednego potworka klepałeś 5 minut, a w dwójce to już jest do dupy bo się szybko rozwala i dlatego te dwie gry nic nie łączy. No i nie chodzi się ciągle po tych podziemiach tylko po otwartych terenach. Argumenty trafne, ale w gruncie rzeczy beznadziejne bo to każdy wie i są tak oczywiste, że nie ma sensu tego przytaczać nawet. Jest wiele rzeczy które te dwie gry łączą i odróżniają od innym hns. Wiele z nich to pierdółki i smaczki jak inventory czy realistyczny wygląd broni. Dla mnie np katakumby z 1 aktu zarabiście się prezentowały. Niezła muza no i czuć "jedynke" w tym.

krecik123
Wiadomość [#177]: 06.07.2008 o 22:30

Konto skasowane

d2 i d1 ma tyle wspolnego:
tristram
decard cain
diablo jako stworek z fabuly i na tym koniec

to sa 2 rozne gry, a d3 tez bedzie inne
wiesz co to porownywanie cale daje? cofanie sie w tyl a bo tamto bylo lepsze a to nie, tak jak byscie sie bali zmian na nowe

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Kanghoy
Wiadomość [#178]: 06.07.2008 o 22:58

Konto skasowane

Krecik lewicowiec yabol.gif

Fotografia ślubna i okolicznościowa Zaproszenia ślubne i dodatki ślubne
KuntaKinte
Wiadomość [#179]: 06.07.2008 o 23:44

Konto skasowane

Karp , ja juz nie mam na ciebie siły . Kończe dyskusje z tobą ,bo lepiej się z moim psem dogaduję .
Czytaj ze zrozumieniem , nie zadawaj 3 razy tcyh samych pytan , na które juz dawno padła odpowiedz , nie sugeruj sie wikipedią do okreslania przynależności produktu x do kategorii y itp.

@Krecik , nie próbuj tłumacyzć bo jutro karp znów zapyta , co łączy / rózni d1 i d2 .

btw , moja polonistka z LO zjadłaby cię za zwrot " cofnąć sie do tyłu " xD

Karp
Wiadomość [#180]: 07.07.2008 o 00:03

Konto skasowane

Ja w sumie nie widziałem tu nawet dyskusji. Ja ci podaje argumenty a ty obstajesz przy swoim czesto nie mówiąc czemu tak myślisz smiley.gif. Potrafisz wytknać komus mase błędów orfograficznych. No fajnie że się tego nauczyłeś jestem pod wrażeniem smiley.gif. To świadczy tylko o tym jaki zajebisty z ciebie rozmówca. Zwracasz uwagę na samo sedno wypowiedz czyli to czy ktoś napisał wierza przez ż czy rz. Pewnie ludzie sie bija o to żeby z toba podyskutować na poważne tematy smiley.gif. Wydaje mi się, że jesteś tu tylko w celu dowartościowania się na polu poprawności jezyka polskiego(nie potrafisz wykazać się czymś innym, a przedwszystkim wyluzowac?) bo jeśli ci się to diablo podoba i uważasz, że jedynka była różna od dwójki to ok. Ja szanuje twoje zdanie, ale przecież moge się z nim nie zgadzać. Ale rzeczywiście dyskutować nie mamy o czym.

REKLAMA
Strona 9 z 11.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :