Dziś jest: Czwartek, 22 sierpnia 2019, godzina 02:31
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Off-topic Pomachaj głową dla szatana! Czyli Woodstock 2008.

Odpowiedź

Temat: Pomachaj głową dla szatana! Czyli Woodstock 2008.

Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Raven
Wiadomość [#161]: 04.08.2008 o 19:58

Konto skasowane

Gili - wspominalismy i Ciebie :> :*

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań" G. K. Chesterton
"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
Jey
Wiadomość [#162]: 04.08.2008 o 20:08

Konto skasowane

widze ze dobra impreza,moze za rok sie kopsne z Wami,kurde albo jestem slepy albo nigdzie Zandera nie widze ;/

Zander
Wiadomość [#163]: 04.08.2008 o 20:10

Konto skasowane

Bo jestem poki co na jednym zdjeciu tongue.gif
Generalnie oni sie dupczyli w jednym miejscu, a ja sie bawilem w 5 innych miejscach, a potem sie dziwią czemu oni nic zarwac nie mogli biggrin.gif Co prawda nie zarywalem, ale i tak nie siedzialem z nimi czesto :P

[Edycja Zander - 04.08.2008 o 20:11]

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
Raven
Wiadomość [#164]: 04.08.2008 o 20:16

Konto skasowane

Ja przyjechalem kochac Grubego a nie rwac dziewczyny z Brutstoku, bo potem Inzynierow z Petrobudowy nie moglbym zaspiewac :o

"Co zaś dotyczy przekonań, to >>własny światopogląd<< jest czymś równie banalnym jak >>Koran tłumu<< i >>płomień żądzy<<!" W. Jerofiejew
Gruby_Jakub
Wiadomość [#165]: 04.08.2008 o 20:25

Konto skasowane

Ooooo słiiiit :* ^^ Wspomnieliśmy, że Vego się zarzygał to i wspomnimy, że Raven dostał mojego bączura koło głowy potluczony.gif

Tak Gili, tak..... wspominaliśmy i Ciebie :*

!!5Seconds!! Zajebisty warszawski punkrock nie brzmiący byle punkrockiem ze stolicyl!

+2!
Raven
Wiadomość [#166]: 04.08.2008 o 20:30

Konto skasowane

Macie moje swiadectwo. Pierdy Grubego > all.

Zander
Wiadomość [#167]: 04.08.2008 o 20:37

Konto skasowane

Ostatniego dnia jeszcze ja takiego bączura Grubemu zajebałem, ze sie przestraszył biggrin.gif

W ogole jezeli usłyszycie jutro w wiadomosciach
- Na terenie Woodstocku znaleziono 4 ciała. Zmarli w skutek smiertelnych gazów ze skarpet jednego z woodstockowiczów. Do rozbrajania bomby biologicznej wkroczył wojskowy oddział specjalny.

to bądzcie pewni, ze to o moich ! xD

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." Abraham Lincoln

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
Raven
Wiadomość [#168]: 04.08.2008 o 20:46

Konto skasowane

Ja swoje tez zostawilem :o Jedne, ktore zapomnialem zabrac na czas burzy a drugie po Clawfingerze/Stranglers ;p

Dalej masz do mnie zal o Joy Division? ;p

Gilgalad
Wiadomość [#169]: 04.08.2008 o 21:00

Konto skasowane

Raven napisał
Gili - wspominalismy i Ciebie :> :*

Spoko, wiem, że 50% forumowych spotkań to obgadywanie nieobecnych ;*

Tristanja
Wiadomość [#170]: 04.08.2008 o 21:01

Konto skasowane

tylko 50?;O

Raven
Wiadomość [#171]: 04.08.2008 o 21:01

Konto skasowane

Wcale Ciebie nie obgadywalismy :*

Zander
Wiadomość [#172]: 04.08.2008 o 21:09

Konto skasowane

Raven napisał

Nie, najwyrazniej nie dojrzałes biggrin.gif

Raven
Wiadomość [#173]: 04.08.2008 o 21:14

Konto skasowane

Zander napisał
Raven napisał

Nie, najwyrazniej nie dojrzałes biggrin.gif

Kazdy dojrzewa na swoj sposob :o Mnie zyciowe (wulg.)y nie pociagaja :F

Gruby_Jakub
Wiadomość [#174]: 04.08.2008 o 21:16

Konto skasowane

Jebać.... i tak tylko Vego się zarzygał potluczony.gif

!!5Seconds!! Zajebisty warszawski punkrock nie brzmiący byle punkrockiem ze stolicyl!

+2!
Raven
Wiadomość [#175]: 04.08.2008 o 21:16

Konto skasowane

Twoja Stara rzyga na Woodstocku!

Vegosan
Wiadomość [#176]: 04.08.2008 o 21:20

Konto skasowane

Gruby_Jakub napisał

Nie powiem kto żygał aż ponad 7 razy w ciągu 2dni :> a Gruby po paru browarach świeci dupą na prawo i lewo !

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
Whiller
Wiadomość [#177]: 04.08.2008 o 21:22

Konto skasowane

Ej (wulg.), w przeciągu 3 ;p ... i nie na siebie =]

Zander
Wiadomość [#178]: 04.08.2008 o 21:23

Konto skasowane

Vegosan napisał
Gruby_Jakub napisał

Nie powiem kto żygał aż ponad 7 razy w ciągu 2dni :> a Gruby po paru browarach świeci dupą na prawo i lewo !

A ja bez piwa pokazałem dupe do kamery TVP jak walili program na żywo, i co (wulg.) ?! biggrin.gif

Gruby_Jakub
Wiadomość [#179]: 04.08.2008 o 21:26

Konto skasowane

Bez browaru też pokazuję dupsko xD

Ale Whilli ma najfajne cycunie :*

+2!
Vegosan
Wiadomość [#180]: 05.08.2008 o 20:19

Konto skasowane

Gdzie zdjecia laski z cyckami na wierzchu?

[Edycja Vegosan - 05.08.2008 o 21:29]

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
REKLAMA
Strona 9 z 10.
Pierwsza     <<   <   ... | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :